נבחרת ישראל - פותחים את ליגת האומות עם שתי תוצאות תיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏7/9/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. netaneg2 Member

בטוח שיש פוליטיקה בהחלטות לא לזמן את רפאלוב כל פעם מחדש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. Telkiyski Member

איזה משחק מיותר.
    זה חלק מהפרוטוקול ששתי המפסידות עושות משחק ידידות? או שזה סתם נקבע אחרי ששתי הנבחרות הודחו?

כי אני לא רואה שהמפסידות של הדרגים האחרים נפגשות למשחקי ידידות גם כן.

3. DRORIKO Member

משחק על המקום השלישי

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ולא, לפחות על פי התקשורת הנורווגית.
    שם טוענים כי יש הסכם זכות שידורים וכדי לעמוד במכסה מסויימת שתכניס כסף להתאחדות המקומית, הכרחי לנורווגיה לקיים את המשחק הזה.

בפן המקצועי, אני לרגע לא אתייחס לאי זימונם של רפאלוב או קינדה, אם זה האחרון שהקבוצה לא משחררת אותו או רפאלוב שנדע מה קורה שם רק אחרי שהוא יפרוש ותהיה עליו כתבת פרופיל ב7 ימים, אבל אני שמח בשביל אוסאמה חלאיילה. מתפתח לנו בארץ שחקן התקפה צעיר, כל כך לא ישראלי בורסטיליות שלו, גבוה, פיזי, טכני, יכול לשחק בקו, יכול לשחק בחוד. אני לא אתן לווילי את הקרדיט על זה כי כל עוד הוא מזמן את ייני ונאתכו למשחקי ידידות, אני לא רואה אותו מזמן עוד צעירים למשחקים החשובים באמת.

אנחנו זועקים את זה כאן שנים, יש משחקי ידידות, יש גארבג׳ במוקדמות, תנו לעמוס צ׳אנס, לנירון, לברדע, לנחמיאס, שלומי אזולאי, מיכאל אוחנה, שי אליאס, דוידה, בן שמעון מבני יהודה, שי מזור, סמואל בראון. יש לנו צעירים שפותחים דרך קבע בליגה ונראים טוב, גם אם אותם חברה מפסידים לאיי פארו בצעירה, תנו להם להשתפשף במשחקים האלה. אין שום ערך בלזמן שוב את ייני, טיבי ונאתכו.

5. DRORIKO Member

אז אם הכסף הולך לנורווגים למה ההתאחדות שלנו משתפת עם זה פעולה? היא מקבלת מהנורבגים "עמלה" כחלק מהכסף? וגם אם כן, חבל שבשביל בצע כסף שוחטים את השחקנים ולא נותנים להם דקה אחת של מנוחה. לא רק אצלנו אלא בכל העולם. זה דופק את השחקנים וזה דופק את הקבוצות שלהם.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכתבה שקראתי הנבחרת לא הוזכרה. למען האמת אני לא יודע גם מה הנוהל בחלוקת הרווחים במשחקי ידידות בזמנים רגילים, אבל העניין הוא כאן הקורונה. בימים רגילים זה לא מיותר וזה הכרחי, לנסות מערכים, לנסות זימונים צעירים, יש פגרה בין כה וכה, השחקנים שלנו רק חזרו מ4 חודשי פגרה בחצי שנה האחרונה, מנוחה היא לא האישיו. אבל מה לעשות בתקופה כזו עם סיכונים של חיוביים ובידוד זה טפשי.

יש מקרים לפנים משורת הדין כמו הפועל ששיחררה את בואטנג לגאנה לראות את אביו החולה בידיעה שעם הבידוד הוא יפסיד שלושה משחקים. מעשה אנושי ויפה שלהם. מעבר לה הידידות בהחלט מיותר בזמנים כאלה.

*אגב בנוגע לנורווגים מדובר על הכנסה של עשרות מיליוני קרונה ודובר אם אני לא טועה על סכום שמגיע ל 6 7 מיליון דולר. אפשר להבין אותם

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הבדל בין לזמן את אוסמה חלילה שהוא באמת כישרון גדול ושחקן שכבר עכשיו מציג יכולת טובה, לכל השמות שציינת שהם נכון לעכשיו בינונים במקרה הטוב.
    לדעתי גם לדדיה שזומן זה מוקדם מידי, אבל גם הוא מבחינת רף בהחלט יכול להגיע לרמות האלה וגם הוא אולי החוויה עם הנבחרת תעזור לו לקראת העתיד שם הוא אמור להיות חלק מהנבחרת.
    אין טעם לזמן שחקנים רק כדי להגיד נתנו הופעת בכורה לשחקנים חדשים, אלא צריך להזמין שחקנים שהנסיעה עם הנבחרת תעשה להם טוב לקראת העתיד אז אולי ישתלבו בנבחרת.
    אני הייתי מצרף לרשימה גם את אסף צור שאין סיבה שלא יהיה שוער שלישי וירגיש קצת נבחרת במקום אריאל הרוש שלא משחק ומתאמן במסגרת קבוצתית כבר חצי שנה, וגם את ליאל עבדה שהוא שחקן מאוד מעניין, אבל לפי מה שהבנתי בגלל שלצעירה יש עוד סיכוי לעלות מהבית שלה החליטו לא לזמן אותם כדי לא לפגוע בסיכויים שלה רק בשביל לזמן אותם לסגל הרחב.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

9. Telkiyski Member

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא פוליטיקה, לפי הדיבור רוטנשטיינר הסביר לרפאלוב שהוא לא אמור להיות שחקן הרכב אלא רק שחקן סגל, אולי אפילו רק סגל רחב, אז הם סיכמו ביניהם שהוא לא יזומן.

11. ייא Member

הביטול הזה היה חלומי אם הינו בגמר נגדם - לעלות ליורו בזכות ניצחון טכני בגמר ופנדלים בחצי. אין מתוק מזה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. gilbsh27 Member

תהיה בטוח שאם זה היה גמר פלייאוף, המשחק לא היה מתבטל וגם לא נדחה, במיוחד שדאבור ונאתכו מושבתים.

13. Raulito Madridista

תשאלו כל שחקן בנבחרת, טוב, נו, אולי חוץ מאייל ברקוביץ', הוא יגיד שהוא מעדיף להיות בסגל ולשחק מספר דקות כמחליף מאשר לא לשחק בכלל, זה ריגוש שכן חסר בקריירה שלו. ומה עם תחרות הוגנת מול מנור סולומון? מה גם שבמשחק שהיה אמור להיערך הערב הרי רץ הרכב אחר, "הזדמנות לשחקנים שלא שיחקו". החלטה מטופשת לא לקרוא לליאור. אבל ההחלטה החשובה באמת היא שהמשחק בוטל, לא היה צריך לקיימו מלכתכילה, הבריאות של השחקנים בכל הרמות חשובה מעוד כמה ג'ובות לנבחרת שלנו, לא מדובר במשחק רשמי, סתם יש התערבבות. יצא טוב לכולם. חבל שהנבחרת הייתה צריכה כבר להגיע פיזית למקום ואף אחת לא גילה מחשבה מעמיקה עוד קודם לכן.

14. DRORIKO Member

לא יודע אם מטופש, רוטנשטנייר הראה לי עד עכשיו שהוא מבין כדורגל ושהשיקולים שלו הם ענייניים. גם בואו, רפאלוב שחקן נהדר והכל אבל זה לא שהשארת בחוץ את דה בריינה. ראיתי את השטף הקבוצתי של הנבחרת במשחקים האחרונים, לא חושב שעם רפאלוב זה היה נראה בהכרח טוב יותר.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  15. Raulito Madridista

זה לא שאמרתי שהוא מורה להתעמלות, הוא עשה דברים טובים ולצד זה מותר לבקר אותו. רפאלוב משחק מעולה כבר הרבה זמן, לנבחרת צריכה להיות תוכנית מגירה אם סולומון חלילה נפצע בפתאומיות או בערב חלש, למה שיהיה רק קשר כנף אחד בסגל? זה כמו שבזמנו רציתי את אצילי בסגל כי הוא היה לפרקים השחקן הכי טוב בארץ. דה בריינה לא בחוץ אבל גם אין לך דה בריינה ב-11, תחרות היא תמיד טובה ושוב מדובר במשחק ידידות בו נראה הרכב שונה. לאורך השנים היו הרבה שחקנים שמיעטו לקבל הזדמנויות בנבחרת לצד אלה ששיחקו תמיד-תמיד-תמיד (בן שהר למשל שיחק המון כבר מההתחלה, לעמית בן שושן היו 12 הופעות בשנתיים). תזמין אותו לסגל, תן לו חצי שעה, אם הוא היה עושה פרצופים\לא מרוצה\מקורביו היו מתחילים עם רחש-בחש - אל תזמן אותו יותר.

מצב נושא:
הנושא נעול.