נבחרת ישראל - פותחים את ליגת האומות עם שתי תוצאות תיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏7/9/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

וייסמן ודאבור במערך ה 5-3-2 הם אותה הגברת. שניהם חלשים ולא באים לידי ביטוי. כשדאבור בורח לקו שמאל מדי פעם הוא פחות רע מהחוד.

2. סמואל אטו Member

לא חושב שהמערך זו הבעיה שלהם.
    אתמול דווקא דאבור נתן משחק טוב, אולי הכי טוב שלו בנבחרת.

וייסמן בכנף שמאל נוצר כתוצאה ממהלך המשחק, אבל האמת שיכול להיות רעיון מעניין להמשך הדרך(אם הוא יסכים). אני זוכר את דרק קאוט בהולנד של ואן חאל, וייסמן לא רחוק ממנו בתכונות המשחק.

3. oranfu Member

וייסמן שיחק מגן שמאלי אתמול, כמה כבר הוא יכול לאיים על השער...

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי עסוק עם המשחק של הולנד וראיתי בחצי עין את המשחק של הנבחרת כך שפספסתי למשל את התקרית בחצי. המצב עם זהבי ושאר שחקני ההתקפה מאד מסוכנת. ברור עכשיו לכולם שבצורה הזאת ההתפרצות הבאה כבר מוכנה לקרות. מצד אחד המספרים של זהבי מוכחים שהוא מביא נקודות, מצד שני די ברור שהמשחק הסוליסטי של החלוץ מפריע לשחקנים אחרים. כל עוד מנצחים אז יש שלום קר, אבל כולנו כבר היו בסרט מתי שלא מנצחים או מביאים נקודות. אם זה רוטנשטיינר או כל מאמן אחר, מישהו צריך לפתור את העניין הזה. מצער מאד שהאח של זהבי מלבה את האש באינטרנט, אבל ברור שגם ללא השטויות האלו המצב צריך להשתנות. אני מנחש שוייסמן ודאבור לא יגיעו יותר לנבחרת כל עוד זהבי משחק. בסופו של דבר הדבר הזה לא יפתור שום דבר, אבל נראה לי שהצדדים לא מוכנים באמת לרדת מהעץ.

5. Morientes Member

זה אכן היה אולי המשחק הכי טוב של דאבור, אבל זה עדיין לא מספיק טוב.
    הוא חייב לראות ספסל, אם סבע לדעתי נראה הרבה יותר טוב.

6. yedidel Member

ואיזה בלמים ישראלים אתה מכיר שמאפשרים את זה?

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

משמעותית היום? בטח שאין. הם (אלה שכבר ציינתי) כבר היום לא נופלים מהם.
    אבל אם תתן צ'אנס לחדשים, אולי יהיו כאלה בעתיד. לא הספיק לך כבר המקיימים??

8. yedidel Member

צ'אנס מרוויחים דרך הליגה. זה לא שתביא איזה בלם חלש מהליגה הישראלית ופתאום יהיה תותח בנבחרת

abcd אוהב/ת את זה.
  9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

משחק אחד הוא רחוק מאוד מחזות הכל. אכן צריך ללכת לחילוף דורות, אבל זה הדרגתי.

10. Raulito Madridista

דיברו פה הרבה על מאזן החוץ של נבחרת ישראל, בקמפיין של אברם לא הפסדנו אפילו נגד צרפת המאיימת וזה כמעט כמו ניצחון (גם אם הנבחרת קירטעה), נכון שהיה לנו הרבה תחת אבל השגנו שוויון גם נגד אירלנד ושוויץ. מאזן החוץ מחפיר אבל מה נגיד על משחקי הבית וזה לא שהעדר הקהל היא קריטית עוברנו. בכל קמפיין יש לנו את ההפסד המביש הזה לנמושה וכך היה גם עם הרצוג. ניצחנו 0:3 את בלגיה עם גוטמן ולפניכן היו שנים שלפחות את דרג ג'-ד' וכן הלאה היינו מנצחים בקלילות.
    השאיפה הגדולה שלי לגבי הקמפיין הבא היא לראות רענון ובעיקר רענון בשיטת המשחק (נניח שאני יכול לסבול את ה-3:5:2 - רק אם דסה וטאלב כשירים, לא בשביל שום אלתור אחר). מבחינתי אם אוראל דגני משחק בבית"ר ולא ייראה קטסטרופה הוא צריך לפתוח. אגב ברור שגלזר היה משחק אם לא המקרה סביב הקורונה.

אני באמת חושב ששער אחד של דאבור יכול לשבור אצלו את הקרח, במקרה הזה ברקוביץ' צודק. לגבי וייסמן הוא מתחרה לגיטימי איתו. זהבי הוא נתון בהרכב והיה ככה גם לפניכן, כל מי שפקפק בכך זה הזוי.

11. רון עמיקם Member

מה קשה להבין יניב? עולות 24 ליורו: גרמניה המאחרת, מנצחת פלייאוף דרג ג ומנצחת פלייאוף דרג ד. נשאר 21. מתוך 31 נבחרות דרג א וב' בליגת האומות. אם יעפילו ליורו נבחרות מדרג ג' וד' זה יוריד מ-ה21 עוד. כרגע זה מכסימום 21 מ-31.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תבינו כמה אנחנו מטומטמים באמת - עכשיו נפל לי האסימון.
    היינו חייבים להתאבד על לעלות לדרג 1 בליגת האומות בהזדמנות שוב - החד פעמית שנוצרה. ולמה?
    הרי מה זה ליגת האומות הבאה? עוד שנתיים. ומה ליגת האומות הזו מייצגת? את מי שאמור לעלות לפלייאוף יורו 2024 נכון?
    אז אם היינו פאקינג עולים דרג, היינו זוכים למשך שנה אחת לשחק מול האריות של היבשת, אבל מה עוד? היינו מבטיחים אוטומטית עלייה לפלייאוף היורו, ולמה? כי פאקינג מרבית הקבוצות מדרג 1 עולות ליורו אז היינו בוודאות תופסים את המקום שלהם בתור אלו שלא עולים ליורו.

עכשיו זה הכישלון האמיתי - החוסר הבנה שהיינו צריכים להתאבד על מקום 1 וזה אשכרה היה אפילו יותר חשוב מהמשחק מול סקוטלנד

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרג 1:
    פולין, איטליה, הולנד
    בלגיה, דנמרק, אנגליה
    פורטוגל, צרפת, קרואטיה
    ספרד, גרמניה, אוקראינה

זה ה-3 ראשונות בכל בית, כשכרגע מדרג ב' רוסיה, אוסטריה, סקוטלנד וווילס עולות לדרג א'.

אני באמת לא רואה סיבה שכל הנבחרות שציינתי לא עולות ליורו הבא מה שאומר שישראל בוודאות היתה מקבלת מקום בפלייאוף של יורו 2024, ללא כל קשר למה שהיתה עושה בבתים.

14. Telkiyski Member

איך היינו עולים לדרג א? היינו מנצחים את הבית הזה?

עם טיבי וייני ודגני ועם מרציאנו בשער?
    ישראל לא נבחרת שיכולה לנצח בית כזה, ספק אם יכולה לסיים בו אפילו מקום שני.

אפשר לחשוב שאם זה היה ממש חשוב היינו מסיימים מקום 1 על חשבון צכיה וסקוטלנד.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מדבר רק על 4 המשחקים שראיתי.
    בבית נגד סלובקיה שהיתה בחצי הרכב החמצנו כמו מטורפים והיינו חייבים לנצח אתה מסכים איתי? בבית נגד צ'כיה למרות הבירטוזים היינו רואים לנקודה? זה עוד 3 נקודות, זה אומר שבמקום להיות עם 5 היינו עכשיו עם 8. נכון עדיין פחות 2 מהסקוטים אבל זה עדיין היה שם אותנו במצב של אפשרות ריאלית לסיים ראשונים בבית הזה. זה שההגנה שלנו זבל הזבלים עם דגני טיבי ייני ומרציאנו זה לא חדש אבל יש לנו התקפה שאם לא מסרסים אותה שווה בכל משחק לפחות גול אחד אם לא שניים. כמו שההגנה שלנו שווה מינוס גול או שניים. אני באמת לא חושב שאנחנו מסוגלים לנפק ביצועים הגנתיים יותר גרועים ממה שאנחנו מציגים תחת האוסטרים. מצד שני אני לא חושב שהרבה שנים היה לנו יכולות התקפיות כמו שיש לנו עכשו ושלשם שינוי יש לנו קישור מצוין שרק צריך לתת לו לשחק. הגיע הזמן להפריש את נאתכו כמו שהפרישו את כיאל. והלואי שההתאחדות הזאת תגיש ערר בשביל לשתף את טננבאום במוקדמות מונדיאל

מצב נושא:
הנושא נעול.