נבחרת ישראל - פותחים את ליגת האומות עם שתי תוצאות תיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏7/9/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה עשינו עם סקוטלנד בשנתיים האחרונות: ניצחון בישראל, הפסד בסקוטלנד ופעמיים תיקו.
    אז פחות או יותר אותה רמה.
    פלוס שחקני מפתח אצלהם שחולים בקורונה.
    פלוס משחק ללא קהל (לכאורה מבטל את הביתיות שלהם).

ועדיין לא הצלחנו. אז מה אנחנו עוד רוצים? משחק על העלייה מול ילדי איי פארו כי ההורים שלהם חולים בקורונה? באמת שאי אפשר לצפות לבקש יותר מהשיטה ההזויה הזו והסיטואציה ההזוייה הזו. אפשר לדבר עד מחיר על כמה הכל רקוב פה ואין תשתיות והרמה בילדים מזוייעה כי מסתכלים על הניצחון בילדים ג' מחוז שומרון מחזור 2 ולא ללמד כדורגל - והכל נכון, אבל כרגע בסיטואציה הזו אם הנבחרת שיש לנו היה צריך לעשות יותר. אין הזדמנויות כאלה.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

2. Telkiyski Member

גם בשיטת פליאוף האומות ישראל לא אמורה להעפיל.

בכל קונסטלציה יחכו לך שם שתי נבחרות חזקות ממך.
    זה שהיינו "רחוקים שני משחקים מהיורו" לא הופך את ליגת האומות לאיזה שיטה חלומית.
    ישראל תנצח בסרביה? בסקוטלנד? בצ'כיה? ברומניה? אנחנו נבחרת חלשה.

מסלול חלומי זה לרדת לדרג ד ולהיאבק על הכרטיס עם קוסובו, גיאורגיה ומקדוניה וגם אז לישראל בכלל אין הסגל הכי חזק.

זה כמו שעכשיו תגיד לי שהפועל ת"א תוכל לקחת אליפות אם רק תנצח בשני משחקים את מכבי חיפה ואז את מכבי ת"א. זה חלומי? ממש לא.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/20
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסוגל לראות את איתן טיבי ושירן ייני יחד במרכז ההגנה. עד שלא יעיפו את שניהם אין סיכוי לכלום.

חלום שלי שגם במכבי טיבי יירד לספסל ויביאו במקומו איזה עידן נחמיאס שישחק עם שחקן זר.

די הגיע הזמן להגיד לשירן ייני ואיתן טיבי תודה רבה. לתת באמת לעידן נחמיאס לשחק בלם במשחקים שנשארו בקמפיין ליגת האומות + קמפיין מוקדמות מונדיאל 2022, הרי גם ככה לא נעלה נכון? אז שהילד המוכשר הזה יקבל 12 משחקים לצבור ניסיון. לקראת מוקדמות יורו 2024 זה עשוי להתברר כסופר מכריע. לגבי הבלם השני - הייתי נותן לעופרי ארד או ניר ביטון או חאתם.

EsheD ו-ירוק ירוק אוהבים את זה.
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין פה מישהו שחושב שאנחנו לא יורדים לדרג C נכון? כאילו זה קונצנזוס נכון?

אני מסתכל על הנבחרות בדרג C חוץ מיוון וסלובניה (אחת מהן תעלה לדרג B אלא אם יקרה נס) שגם נמצאות אחת עם השניה באותו בית כל שאר הנבחרות מחכות לנו בזרועות פתוחות

5. ירוק ירוק Member

פשוט שכונה חאתם אתמול בקושי סוחב מנסה לעשות דריבל עם עצמו ומסתכל על הצ'כים כמו מפגר מדקה 50 במקום להחזיר אותו לעמדה הטבעית שלו הוא סוחב איתו עוד ועוד ואחרי זה אנחנו שומעים שהוא בכלל חולה

6. DRORIKO Member

מישהו יכול להסביר לי למה דוחפים לכל מקום את נאום הדם יזע ודמעות של ערן זהבי? מילא אם היינו מדיחים את סקוטלנד אז עוד היה אפשר להדביק לנאום הזה תיאוריות בגרוש וחצי, אבל לא הדחנו, בסך הכל עשינו איתם תיקו, כמו שעשינו איתם בעבר עוד לפני הנאום של זהבי, והפסדנו בפנדלים, בגלל החמצה של זהבי כמובן.

7. zivmay Member

מאותה סיבה שאין עיתונאי שלא מלקק לו.

oranfu ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

אשכרה במשחק שהוא היה אמור להיות הגיבור הטראגי שלו הפכו אותו לאל פצ׳ינו ביום ראשון הגדול. הזוי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. ייא Member

וואלה, לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם אבופאני היה מחטיא ובגללו הדחה - סתם דוגמה...

oranfu ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  10. Telkiyski Member

כוחו של יחצ. כוחה של תעמולה.
    תדמית הווינר נפגעה בשל מאורעות האמפדן פארק. מה עושים? משחררים את הנאום המרגש והחצי מבוים הזה ומתרגשים ביחד עם הכוכב.

על תנועות הידיים שלו בכל פעם שכדור לא מגיע אליו עשרות פעמים במשחק אף עיתונאי לא ידבר.
    ככה זה מנהיג.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. ייא Member

איזה בושה זה. קלטתי אותו הרבה עם הידיים נגד צכיה, אבל באמת שום סיכוי שיעשו כתבת צבע על זהבי עצבני במגרש.
    כאילו מקבלים שם משהו עבור סיקור אוהד

12. Telkiyski Member

אין התקפה שעוברת בלי שניסו למסור לזהבי בלי שהוא יעשה עם הידיים.
    בכל התקפה הכדור חייב לעבור אצלו, אחרת המנהיג יתעצבן.

ובעודנו מדברים אני רואה ששוב הוא מקבל כתבה מלקקת בכותרת הראשית של רקנטי.
    האיש מכונת יחצ. אין דברים כאלה.

13. Telkiyski Member

הנבחרת הצעירה סופגת בדקה ה-95 ומסיימת ב1-1 בצפון מקדוניה.
    הרכב אפור מאוד. התוצאות האלה לא ממש מפתיעות.

14. Raulito Madridista

הכתבה שעלתה בספורט5 הייתה כבר אתמול בחדשות הספורט והאמת שאני לא חושב שזהות המרואיינים הייתה נכונה - כל מיני אביב בושינסקי, פרסומאים, לא יודע מה. עדיף היה איזה מאמן כדורגל בכיר, אפילו שהיו שואלים את פאולו סוזה, אוסקר גארסיה, אלי גוטמן. בכל מקרה, אין שום סיבה שהכדור לא יגיע לערן זהבי בכל התקפה בנבחרת, בדיוק כמו שקורה בסין. הוא השחקן הטוב ביותר שלנו, הוא לא מוקף בברקוביץ', רביבו ובניון. אני לא זוכר מהלך שמנור סולומון למשל היה יכול להעמיד את דאבור מול השער אבל העדיף למסור 'למלך' שהיה בעמדה פחות נוחה ובלם צמוד אליו. אני מחכה שדאבור ינצח לנו משחק אחד בנבחרת כפי שזהבי עשה נגד אוסטריה. אפילו בלטביה או משהו כזה.

לגבי הנבחרת הצעירה, ראיתי שאילון אלמוג הופיע ב-11, הוא פוטנציאל לסגל הבוגרת אך מבחינתי רק על הספסל. בכל מקרה כל הקמפיין הזה די מזעזע וצריכים להחליף מאמן, ניר לוין וזה.

15. DRORIKO Member

עד היום אני לא יודע במה אביב בושינסקי עובד

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.