נבחרת ישראל: מסכמים עוד קמפיין כושל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אפשר לזרוק את הקלישאה שבכל הרכב אין לנו מה למכור נגד איטליה אבל נוותר על השיט הזה. כשקראתי על כיאל וגולסה בהרכב נזכרתי במכבי חיפה האפורה והמשעממת למוותר מודל 2008/09, זו שלקחה אליפות גם עם קרופניק וקולמה. מה עם יניב קטן, הוא לא ב-11 שלנו לקראת המשחק? גם השילוב של ייני גורם לבחילה. יש כישרון התקפי בקישור עם אצילי, זהבי וטב"ח אבל אם ישחק עוד חלוץ מקדימה האמצע יהיה דליל. מצד שני איטליה לא בידיוק נוהגת לשלוט בכדור וזה ממש לא מעניין אותה. על המשחק עוד נדבר בהמשך אבל בגדול חשוב לא להתבזות ולא לספוג שערים קלים. הבעיה הכי גדולה לדעתי היא בין הקורות: גם אם אלישע היה קאפלו זה לא יעזור. יש לנו שלושה שוערים בינוניים. כמה חבל שכל השוערים הטובים באמת - אלימלך, דוידוביץ', אוואט, קורנפיין - הכל היה בדור אחד. קליימן רשם עונה טובה אבל עכשיו ספג שערים מביכים והוא כולו פוזה| דודו גורש חסר ביטחון| הרוש רוב העונה שעברה היה פצוע ומשחק זהיר מידי.

- לדעתי לגיטימי להתווכח על ההרכב הראשון כי צריכה להיות מעין היררכיה אבל לגבי הזימונים בסגל זה פחות נכון אלא אם כן יש שחקן שההתעלמות ממנו 'צועקת' בגדול. למשל דור מיכה לא כזה, לצורך העניין. אם אצילי לא היה מוזמן זה מחדל. גם מההתעלמות מאלמוג כהן אני חיי בשלום, נקרא לזה ככה. את בן-שהר הייתי רוצה לראות.

2. Butragueño מנהלים

התוצאה לא תהיה רלוונטית. מובן שהסיכויים לעלות הם מהנמוכים מהקמפיינים הקודמים. אבל לפחות שהמאמן יראה איזשהו קו מחשבה, איזשהו מערך או שחקנים בולטים שהולכים להרכיב את הנבחרת הזו בקמפיין הקרוב, לשפשף אותם במשחקים ולאט לאט לבנות עליהם את הנבחרת. אז אדון אלישע, אנחנו הולכים לראות קמפיין של ייני-גולסה-כיאל בקרוב? בשביל הרכב כזה, מספיק לי גם לחמן על הקווים. לפחות איתו קבוצות ידעו שבאים לכסח אותם. אבל באמת.

3. Love Is Red Member

פטריית הזייה תהיה יותר מדויקת במקרה שלו.
    אם כי ההתקרחות אצלו העלימה את הפטרייה אבל ההזייה נשארה...

4. DRORIKO Member

לא רק גולסה, עכשיו אני שומע שהוא ישים את גרשון על הספסל ויפתח עם איתן טיבי. מזל שהוא לא שם בשער את דני עמוס

5. amn Member

@Butragueño - ייני שיחק בעיקר כקשר בהולנד.

ועוד משהו קטן מהנושא הקודם:

וכמובן ש- @Telkiyski לא פספסת הזדמנות להצטרף לחגיגה.

כל מילה של @EsheD .
    ולרקורד אני אציין שזהבי \סיים את הקמפיין האחרון כמלך הבישולים של כל טורניר המוקדמות עם שישה בישולים (יחד עם ארקדיוש מיליק ו-ולדימיר וייס) + 2 שערים(?).

EsheD אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

אם תוציא את אותו משחק נגד בוסניה, אז כל השערים והבישולים שלו היו נגד אנדורה. למעשה היה לו עוד בישול בהפסד לקפריסין, אבל זה היה יותר פצצה מרחוק של ביטון מבישול מבריק של זהבי. קיצר עזוב, זהבי לא היה טוב בקמפיין וההשוואה למיליק היא מופרכת

Telkiyski ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  7. Drama2 הסמל מעל הכל

הסרט ''ישראל מלחמה'' תימצת טוב מאוד את הנושא בהקשר של הנבחרת (בלי להיכנס לעומק ולדיונים פילוסופים אלא רק בהסתכלות על הקאדר הקיים)

את הבעיה הראשונה העלה רפאלוב שציין כי בנבחרת אין חופש לשחקנים יצרתיים ולשחקני התקפה כי כולם ללא יוצא מן הכלל נדרשים לבצע עבודות הגנתיות מרובות.
    את הבעיה השנייה ציין זהבי לקראת הסוף שבנבחרת לא רוצים את זה מספיק.

אם היה לנו קשר אחורי עם המנטליות והרצון של זהבי, היינו נראים הרבה יותר טוב. שנים שאין לנו מישהו שיוריד את הרגליים בחלק האחורי.

EsheD אוהב/ת את זה.
  8. Butragueño מנהלים

יש לנו, אבל הדגנרט של הקמפיין הקודם לא ספר אותו.
    קוראים לו אלברמן דרך אגב.

EsheD ו-Civil אוהבים את זה.
  9. סמואל אטו Member

אוהב את הכיוון של אלישע במערך.
    אני אישית הייתי מוריד את אחד משחקני הכנפיים בשביל עוד קשר אמצע/בלם. המגנים יהיו אלה שיתמכו מהכנפיים בזמן התקפות.

10. ייא Member

אני רואה את כיאל עושה פנדל, חוצמזה הזוי שגרשון לא פותח וטיבי הדלוח מועדף עליו. עד מתי סוכנים יקבעו הרכבים?

11. ManUnd Member

בשביל השער יש את קליימן/הרוש.

מצבת השוערים היא פשוט עצובה,קשה לי לראות שזה הולך להשתפר.
    למה שלא ננסה לאזרח שוער?[emoji16]

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

12. Telkiyski Member

אין פה עניין של "להצטרף לחגיגה". זהבי הוא איזה באנקר בהרכב אבל על נאתכו יש את התווית של "המאכזב", כשפועל זהבי לא עשה יותר ממנו.
    את הפס של מטר וחצי לניר ביטון לפני שהפציץ לחיבורים נגד קפריסין, למשל, אני לא מחשיב כבישול.

בישול זה המסירה שלו לדמארי נגד בוסניה.
    עובדתית, זהבי לא מתבלט יותר מדי בנבחרת נגד נבחרות טובות מישראל. לא ראיתי אותו עושה משהו מיוחד בבוסניה, נגד ויילס פעמיים ונגד בלגיה פעמיים.
    אלה העובדות. אני יודע שלמעריציו הגדולים קשה להתמודד עם הנתונים האלה, אבל זה ככה.
    אני אשמח אם נגד איטליה זה ישתנה מן הסתם.

אגב, יודע מה? אני לא רוצה לראות אותו כובש נגד איטליה בהכרח, אני רוצה לראות אותו מגיע למצב אחד אמיתי לגול, אחד. מצב.

DRORIKO ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה שהוא "לא עשה משהו מיוחד" מבחינתך זו לא עובדה, אלא פרשנות, דעה.
    זה שהוא סיים כמלך הבישולים זו לגמרי עובדה.

14. Telkiyski Member

האמת שלקחת את המסירה הפשוטה שלו לניר ביטון בגול נגד קפריסין למשל, זה גם די פרשנות למונח "בישול", והיו לו עוד 2-3 כאלה בקמפיין.
    אתה מוזמן לחפש.

זה שהוא לא עושה משהו מיוחד בנבחרת ולא מתבלט, זו גם עובדה.
    אלא אם אתה רוצה לגנוב דעת גם בנושא הזה ולספר לנו איך זהבי היה כ"כ מדהים נגד ההגנות של ויילס, בלגיה ובוסניה.

למצבים שהוא מגיע אליהם נגד ההגנות של מכבי חיפה, רעננה, או טיאנג'ין, הוא לא מגיע מול פורטו, בלגיה, דינמו קייב או ויילס. זו עובדה.
    לכן אמרתי, בוא נראה אותו נגד איטליה מגיע למצב הבקעה, אני לא מבקש שיבקיע כי זה כבר משהו יותר אקראי, בוא נראה אותו מגיע למצב הבקעה.
    כזה שתגידו לי "רואה? הוא יכול גם נגד איטליה".
    בקמפיין שעבר לא ממש ראיתי את זה קורה.

15. ייא Member

מספיק נו, זהבי לא יעבור תחצי. יתופקד כחלוץ 9 שחוץ מלקפוץ לכדורים ארוכים של טיבי לא יעשה כלום.
    במערך הצפוי הזה הוא יגיע בכדור 9 פעמים גג כל המשחק והמצב היחיד שלו יהיה בעיטה לשחפים מ28 מטר דקה 70.
    אני לא מאשים אותו כי הוא לא מתאים לרמות האלה.
    פה בליגת לוזון הוא יכול להיות מנכ''ל כמו בליגה הסינית , בנבחרת [כשזה לא מול אנדורה] ממש לא...

מצב נושא:
הנושא נעול.