נבחרת ישראל בכדורסל - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י rainman, ‏9/8/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגעיל מגעיל,אבל אם נגיע לשלב כזה לא נוכל להסתמך על ארז מרקוביץ ומורן רוט[למרות שרוט אחלה שחקן]

למרות שאני לא מבין למה מרקוביץ' מבזבז את הקריירה בכדורסל,הרבה יותר מתאים לו להיות איזה
    אורק בסרט שר הטבעות.

2. King Kenny Member

3. Tony Adams Member

מרקוביץ' נתן דק' מצויניות מול דנמרק ומגיע לו לקבל הזדמנות גם באוקראינה. יש לו הרבה מה לתרום, במיוחד אם הוא משפף פעולה עם מאיר טפירו בהתקפה, יש להם יופי של הבנה. בהגנה של לו נוכחות מצוינת והוא גם דואג להראות אותה כשצריך.

4. שגיא Guest

אני בכלל לא מבין איך נושא אליהו עלה לדיון. השחקן היה צריך לדעת מראש שהוא משוחרר והמאמן לא צריך שיבואו אליו שחקנים כדי להגיע להחלטה הזו. יש דברים קצת יותר חשובים בחיים.

5. Fabio Junior Member

גור שלף וויתר על חתונה במשפחה לטובת משחק לפרוטוקול של הנבחרת..
    עם זאת, אני מסכים איתך וחתונה של אח חשובה ממשחק כדורסל שזה בעצם פאן הכול.

6. samoel Member

התאריכים של הנבחרת ושל החתונה היו ידועים מראש, היו צריכים לפעול עוד לפני כן,(האח היה צריך לעשות דחייה זה היה ידוע מספיק זמן ,ברור לכולנו שאחרי שליאור נתן עונה מוצלחת לדעת רבים במכבי הוא יהיה בורג חשוב במערך של צביקה).המעשה הנכון בסופו של דבר נעשה.

לגבי מרקוביץ' בחייכים הוא לא שחקן, נכון הגנה חזקה מזו של ארנולד וששון, אבל לפעמים כשנתקעים, ברור לכולם שממרקוביץ' לא תבוא הישועה, וגם אין לו הבנת משחק כל כך גבוהה אולי עם טפירו הוא עובד בכימיה טוב כי זה אחרי שנים של אימונים יחד אבל זה לא שחקן, זה חוטב עצים. נכון אין מקום בכלל לדבר כנגדו או כנגד כל שחקן של הנבחרת אבל החלט אפשר להגיד שהייתי מעדיף את ג''יימי אבל החוצפה שהוא לא רוצה להופיע בנחרת אז אני מעדיף את ארז הפעם מי שלא רוצה, לא יול לרצות אחרי שהמצב משתפר. בורשטיין יהיה חיוני ואין ספק בכלל שהוא צריך להצטרף בצורה מסוימת. קאר טוב מרוברטס לדעתי אבל קודם שיקבל את האזרחות.

7. Fabio Junior Member

אכלו אותה
    לנבחרת היתה נחיתה קשה באוקראינה. המזוודה של רוברטס נעלמה ("עשו קומבינה בגלל צבע העור שלי") והמזון? זוועה. "ממליץ לבחורות לבוא לפה, זה אחלה דיאטה", סיכם קוז'יקרו. צפו בדיווח שליח האתר לקייב
    http://www.sport5.co.il/Articles/Article.416.24365.html

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהההההההההההההה איזה מעצבן הטפירו הזה!!!!הוא פשוט אידיוט!אפילו ביינום יושב
    בבית דופק את הראש בקיר וצועק על טפירו שהוא אגואיסט,אם נפסיד זה רק בגלל הטמבל הזה.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

רק נעדכן כי כרגע, בתום המחצית הראשונה התוצאה היא ישראל מוליכה 34:36 על האוקריינים.
    לגבי טפירו, בהחלט מסכים עם זיו. קבלת החלטות כל כך טפשית, ממשיך עם הזריקות האלו שבקושי מגיעות לסל, אחוזים נוראיים, פשוט רע רע רע.
    מה שאולי יותר מטריד מבחינתי, הוא שחג'ג' נפצע וככל הנראה לא יעלה לשחק, מה שאומר שנצטרך להמשיך עם טפירו עוד דקות ארוכות. נקווה שצביקה יאפס אותו.
    לגבי מרקוביץ, בכל פעם שאני רואה אותו אני אומר לעצמי עד כמה אפשר להיות לא מועיל. הוא שובר שיאים פעם אחר פעם.

10. Gustavo Boccoli Member

הנבחרת משחקת על טפירו כאילו הוא הפרנצ'ייז שלה, במקום על הלפרין. או שטפירו לא מקשיב להוראות, או ששרף פשוט נכנע לו. זה לא הגיוני שטפירו לוקח קרוב ל25 זריקות למשחק, והלפרין לוקח בערך חצי. למרות כל זה, הלפרין מסיים כקלע המוביל. אם יותם, שאי אפשר ממש להאשים אותי עכשיו, יקח את הזריקות האלה, המצב יהיה יותר טוב. מאיר פשוט לא בכושר קליעה מספיק טוב והוא חייב להבין את זה. הלפרין.. פשוט ההפך.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הבעיה עם הלפרין, וכן יש לי ביקורת עליו היא שהוא בדקות המכריעות פשוט נעלם. לא מגיע לקחת את הכדור, לא לוקח אחריות.

ניצחון חשוב מאוד לנבחרת, שלמעשה כמעט והבטיחה סופית את העלייה לשלב הבא. בעקבות הניצחון של הנבחרת הישראלית בנוקיה למעשה, רק הפסד בהפרש של יותר מ 18 נקודות, ימנע מהנבחרת להיות בשלב הבא.
    לגבי המשחק עצמו, שתי הנבחרות שיחקו רע מאוד, אנחנו קצת פחות. משחק איטי, משעמם אך השגנו את הניצחון בשניים. גם בעיית העבירות והסגל הקצר לא הוסיפו, אך לבסוף המטרה הושגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/8/07
  12. samoel Member

כרגיל כשהנבחרת מסתבכת זה בעיקר כי היא נכנסת לקרב חפירות עם נבחרת נחותה ממנה ומשחק עפ"י הסגנון שלה.

אלון חרזי אוי כמה שאתה צודק, הלפרין לא פיתח לעצמו את הווינריות של מכבי, הוא גם מראה שהוא לא מסוגל להנהיג קבוצה, כפי שקרה לו בתחילת העונה במכבי תלו בו את כל התקוות והוא החזיר 0 , ואז התחילו להאשים את ביינום שהוא לא רכז בעוד שהוא בא ככינור שני להלפרין אני מזכיר למי שלא יודע!!(לא סתם קאמינגס הגיע, והמצב השתפר כאשר השליטה בכדור עברה לבורשטיין). לגבי הווינריות שהזכרתי זה בעיקר מתבטא בכך שהוא לא פעם מחטיא זריקות ממש חשובות, ומפחד לצאת הווינר נכון יש לו קליעות טובות וחשובות אחרות שמפצות אבל הן פחות קליעות של שבירת ממנטום או שינויו.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה משהו שאי אפשר לשתוק עליו ככה,המשחק של טפירו-אפילו ביינום בימים האגואיסטים שלו
    [שבתקווה חלפו] לא היה ככה,7-21 זריקות זה מטורף,רק כוכבי על בNBA זורקים ככה וכולנו
    יודעים שטפירו לא כזה.
    מרקוביץ כמו ששי אמר תמיד מנסה להראות לנו כמה גרוע אפשר להיות ועדיין לשחק בנבחרת,לפחות במקרה שלו הוא מנסה ובאמת אין לו כישרון אבל הוא באמת מנסה.

לפחות למדתי מהמשחק אתמול שיש שימוש לג'רון רוברטס,משחק הגנה מעולה שלו.

14. שגיא Guest

בסופו של דבר הנבחרת השיגה את מה שהייתה צריכה, וזה ניצחון. נכון, היה משחק מגעיל, אחוזים נוראיים, זריקות חובבניות ולעיתים זה אפילו נראה כמו שיעור ספורט של כיתה ט' בבית ספר ע"ש לובאנובסקי באוקראינה, אבל המטרה הושגה וזה ניצחון. אליהו היה יכול לחגוג בכיף בחתונת אחיו, ויצטרף לנבחרת בבלגיה, כדי לסיים את זה בצורה חלקה.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבי אורנן פשוט אידיוט - קראתי את מה שהוא כתב היום ואני בספק אם הוא מבין משהו בכדורסל,אם הוא חושב שטפירו היה טוב אתמול והניצחון בזכותו בגלל שהוא נתן 3 סלים
    ברבע האחרון הגיע הזמן שיעבור לסקר אליפות דוקים ולא כדורסל.
    עצם העובדה שהגענו לרבע האחרון בלי הפרש טוב על האוקראינים זה הרוב באשמתו של
    טפירו,עכשיו אני מבין מי דקר אותו-בטח אוהד מתוסכל שראה תצוגת נפל כזאת שלו.

מפתיע ששחקן כזה ותיק הוא כזה אידיוט - אמנם בדרך כלל טפירו קולע מצויין מהעמדות
    האלה אבל צריך להבין שלא הולך אז לא הולך ולא בכח למשוך את כל המשחק על עצמו,הסלים
    היו מאוד קשים והיה קשה לזרוק מרחוק אז במקום להיות חכמים וללכת פנימה לסחוט סל ועבירה
    מההגנה האוקראינית שזה לא היה קשה בכלל טפירו לקח זריקות מפגרות וחצי מעיתונות
    הספורט מפרגנת לו שהוא וקוזיקרו ניצחו את המשחק.