נבחרת ישראל בכדורסל - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י burning soil, ‏31/8/06.

1. אבו Member

מה צריך לקרות כדי שנעשה את הלא יאמן?

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בסיביבות ה 35-40 הפרש..

שלא יתנו לי את הבלתי יאמן, אבל שכן יחזירו ת'כבוד כמו שעשו ביום רביעי. נקווה ששנה הבאה הם יבואו מוכנים ומורעלים למשחקי ההזדמנות האחרונה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/06
  3. Spanish Weapon Member

בושה וחרפה , במשחק האחרון במסגרת מוקדמות אליפו אירופה, ישראל מושפלת 69-49

אין מילים

4. אבו Member

לא יאמן.

אם לצביקה נשאר מעט כבוד- שישים את המפתחות וילך הביתה.
    אני באמת חושב שהוא מאמן נהדר, אחד הגדולים במדינה. אבל כישלון זה כישלון.

או למעשה, יותר מהכישלון, ההופעה המבישה. פשוט בושה וחרפה.

5. M_T_A Member

רגע, זאת לא הנבחרת שמייצגת את "הספורט המוביל בישראל"? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

6. לא מצאתי כינוי Member

:aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx
    תיתן לאוהדי הכדורסל להתענג על שלהם, אל תשכח שהם אלו שמביאים את ה"ההישגים הגדולים" כמו היורוליג והיול"ב קאפ, מפעלים זניחים שבאירופה אנשים אפילו לא יודעים על קיומם, וכל זה עוד בזכותם של 4-5 זרים, אכן, הספורט מס' 1 בארץ :aaa021: :aaa021:

7. Spanish Weapon Member

תזכיר לי מתי נבחרת הכדורגל הגיעה בפעם האחרונה לרבע גמר אליפות אירופה?
    או יודע מה, עזוב רגע גמר, מתי בפעם האחרונה נבחרת הכדורגל הגיעה לאליפות אירופה?

8. SeRgInHo Member

SAMUEL ETOO

תקרא ותפנים. מיועד לכאלה שחושבים שכדורז"ל עוד שווה משהו...

קרדיט למשתמש אמיר ע.

9. M_T_A Member

בדיוק. וחוץ מזה, הושפלנו ע"י פורטוגל בפעם השנייה בתוך שנתיים.
    פורטוגל!!!! מדינה שאני בספק אם היחס שמקבל בה הכדורסל עובר את היחס שטקוואנדו מקבל בישראל...
    ככה שזה לא בדיוק הזמן לנפנף בהישגי עבר של נבחרת ישראל בכדורסל

10. Spanish Weapon Member

תבינו , אני לא נוטה לא לכאן ולא כאן , פשוט אני חושב שהכדורגל לא הגיע ולא לרבע מההישגים של הכדורסל הישראלי , הן מהפן הקבוצתי והן מהפן הנבחרתי.
    רק לפני שנתיים ישראל ניצחה את ספרד , לימים אלופת העולם , מתי ישראל הצליחה לנצח נבחרת ששנתיים לאחר מכן זכתה בתואר אירופי/עולמי/הגיע להישגים משמעותיים בגביעים השונים?
    אל תשכחו שהנבחרת הישראלית לא שיחקה בבית , מה שפגע מורלית קשה מאוד בשחקנים.
    מי שחושב שהשחקנים כמו רובוטים יכולים לנוע ממדינה למדינה (עם ביקור אחד בודד בארץ) במהלך 16 יום , טועה ובגדול.
    אני רוצה לראות את נבחרת הכדורגל של ישראל בלי בניון ובן חיים , זה בדיוק כמו ישראל בכדורסל בלי טפירו ובורשטיין.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

טוב או לא טוב צביקה ימשיך עם הנבחרת עד 2012. מאמן שהביא את אחד הביזיונות הגדולים ביותר שראה הכדורסל הישראלי מקבל אשראי להמשיך. עניין מאוד לא ברור, וזה מראה כמה האנשים באיגוד הכדורסל באמת מבינים כדורסל. המשחק המיושן של המאמן הרג, ויהרוג את הנבחרת. אני לא רואה תקווה כאשר צביקה על הקווים. יש שנה ארוכה עד למשחקי ההזדמנות האחרונה, ובזמן הזה אפשר למנות מאמן שיבנה שיטה חדשה, ויעשה את השינוי. בכל מקרה עם צביקה לא נראה שינויים מזעזעים בעקשנות הידועה שלו, והשיטות המיושנות שהביא עימו לנבחרת.

12. SeRgInHo Member

תאמין לי שאם לכדורגל היה את התקציב של הכדורסל(12 מיליון בכדורסל זה אחד התקציבים הגדולים באירופה, מה זה הבדיחה הזאת?), אז לכדורגל היו הרבה יותר הישגים. אם בכדורגל לא היה את חוק הגבלת הזרים(5 אם אינני טועה, מתוך קבוצה של 20+ שחקנים), אז גם הכדורגל היה מגיע להישגים.
    ישראל ניצחה את ספרד במשחק לא חשוב, ספרד כבר הבטיחה את מקומה הראשון, ישראל גם עם הפסד הייתה עולה להצלבה.
    גם לפני שנתיים היא לא שיחקה בבית? חלאס עם התירוצים העלובים האלה. אנחנו פשוט אפסים, זה כל העניין. בלי זרים אנחנו לא שווים כלום.
    נבחרת הכדורגל בכל קמפיין מתמודדת מול שלוש נבחרות הרבה יותר טובות ממנה, בניגוד לנבחרת הכדורסל, שנאבקת על שני הכרטיסים מול פורטוגל, בוסניה ומקדוניה, שם הכדורסל הוא בעדיפות ה-20 או משהו כזה, אם לא יותר.