נבחרת ישראל: אלי גוטמן המאמן, יוסי אבוקסיס עוזרו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏5/2/10.

1. ייא Member

איך שהר כן ובסט לא? בושה

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

תגידו לי, אלי גוטמן שפוי? אני לא מאמין שאני מקליד את המילים האלה, אבל בחייאת רבאק, אלו זימונים של מאמן שעכשיו התחיל את הקריירה שלו וקפץ מאימון של ילדים ג' לנבחרת ישראל. גל שיש? אלמוג כהן? בן שהר?

שאני אבין, מה שלושת השחקנים הנכבדים האלה (שלא נדבר על טל בן חיים) עשו בחודשים האחרונים שמגיע להם להיכלל בסגל?

גל שיש לא ראה דשא לפחות חצי שנה אם זיכרוני אינו מטעני, אלמוג כהן מסופסל בנירנברג מאז שהם הביאו קשר אחורי חדש והוא לא רואה (ולא יראה) דשא בתקופה הקרובה. בן שהר לובש רק את האימונית ולא את חולצת ההרכב. טל בן חיים, ממנו נשאר רק שם, לא יכולת. באמת שאני לא מצליח להבין את זה ואם ככה הוא חושב שהנבחרת תצליח אז הוא טועה ובגדול. מאוד מרגיז.

3. Lupos Member

אם אני לא טועה הוא אמר שהוא יזמן רק שחקנים שמשחקים בקבוצות שלהם? כנראה הוא לא עומד במילים של עצמו...
    מילא גל שיש שדווקא כן משחק בבוורן וגם ככה אין יותר מדי שפע של מגנים...אבל אלמוג כהן? בן שהר?

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היות שנבחרת ישראל גם ככה לא תסיים מעל לשתי הנבחרות הפייבוריטיות בבית הזה (פורטוגל ורוסיה) אני כבר לא כועס או מתאכזב. אפילו אם גוטמן שם את כל השחקנים הטובים במקומות הנכונים זה לא יספיק. מה שנותר זה רק לצחוק איך שחקן מוגבל כמו יואב זיו בכלל זומן. אני שמח שטוואטחה נשאר בחוץ, אבל זיו באמת לא יותר טוב. אגב דן מורי רק זומן בגלל שהוא עבר לויטסה? הוא אפילו עוד לא שיחק שם דקה...

5. Telkiyski Member

ההגנה שלנו ברמה של הפועל עכו
    זה מביך

ואני לא מבין איך בן שהר עדיין נספר, פשוט בזיון

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אי אפשר להגיב לזה ככה, אתה יודע, הייתי אדיש עד השנה האחרונה בכל הקשור לנבחרת ישראל כי היא פשוט לא כל כך עניינה אותי, אבל כשמבינים שצריך להיות פה איזשהו שינוי ואם אנחנו רוצים שגם לליגה הישראלית יהיו 2 נציגות בליגת האלופות ועוד נציגות בליגה האירופאית אז צריך בעיקר הצלחה של הנבחרת. אני פשוט לא מבין את ההחלטות המטומטמות האלה, אני אשמח לקבל מגוטמן הסברים מה עשו גל שיש, טל בן חיים, אלמוג כהן ובן שהר שמגיע להם ללבוש את מדי הנבחרת במשחקים הקרובים.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, אני עדיין מאד אוהב את הנבחרת. תמיד אעשה את זה ותמיד אמשיך לתמוך בחבר'ה שמייצגים אותנו, אבל בארץ גם פיתחו ציפיות לא מציאותיות. אני מאד רציונלי. הנבחרת הזאת לא שווה עלייה על חשבון פורטוגל ורוסיה. ואם יש לנו כבר סיכוי בטח לא בכדורגל התקפי כמו שהרב בארץ רוצה לראות. פשוט מאד.

יש לנו שחקנים נחמדים, אבל לא יותר מזה. עד כמה שזה מתסכל אין כרגע לבניון יורש. מאד נחמד שרצים לבלגיה, אבל שם לא משתפרים. אם לא משתפרים אז חוזרים לארץ עם הזנב בין הרגליים. זוכרים את גילי וורמוט בהפועל ת"א? כוכב, לא? הייתם צריכים לראות אותו בהולנד...אגב, שכטר? איפה הוא? ארבייטמן? בוזגלו עם אביו?

יש כרגע בנבחרת שני שחקנים ששוים משהו. תומר חמד וביברס נאתכו. ביום טוב גם רפאלוב שם. עם זה אי אפשר לצפות להרבה. יש פשוט עמידה במקום וזה לדעתי בגלל המנטליות שלנו ומה שקורה בהתאחדות. זה מתחיל מלוזון עובר דרך האלימות משתוללת במגרשי הכדורגל ומסתיים בחוסר המקצוענות שעדיין מחלה בספורט שלנו.

אם רוצים השגים אז כדאי להתחיל לפתור בעיות מראש הפירמידה...

8. Number 8 Member

נפתח דיון חדש לנבחרת ישראל. אתם יותר ממוזמנים להגיב על כל מה שקשור לנבחרת ישראל - שם.

תודה וערב טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx