נבחרת הנוער

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏6/10/04.

1. TariboWest Member

זה כל כך קשור לפה אבל בכל זאת,
    היום היה גמר ליגת התיכונית בין תיכון בליך ר"ג ומקיף קריית חיים, המשחק נגמר ב-0:0 והוכרע בפנדלים, כששוער מקיף קריית חיים וביתר חיפה (נוער או נערים), נדב גולדשטיין עוצר את כל הפנדלים שנבעטו אליו (4 פנדלים) כשהוא מבצע הטעיות שבילבלו את כל בועטי תיכון בליך ר"ג. רוב השחקנים ב-2 קבוצות משחקות בקבוצות נערים ונוער שונות, כמו שניר משען (מגן נערים א' מכבי "יואל"חיפה), עודד אלקיים (בלם נערים א' הפועל חיפה עם אני לא טועה ונבחרת הנערים שעלתה לאליפות אירופה), רותם הוכמן (מכבי ת"א), איוון רבינוביץ' (היה בהפועל פ"ת, לא יודע עם עזב בסוף בגלל הסכסוך), דודו אספרנסה המצוין (הפועל חיפה) ועוד כמה.
    המשחק עצמו דרך אגב, נערך כ-80 דקות, וזה לא יאומן כמה פעמים המשחק נעצר על-מנת לטפל בשחקנים שסבלו ממתיחה/התכווצות שריר. אין כושר בגרוש.

2. TariboWest Member

אל תזלזל בהם. בן בסט לא נופל מאף-אחד שם.

3. Yeste Member

על הספסל של הנבחרת הזו יושב שחקן שפתח השנה במשחק של ריאל מדריד והצטיין.
    גם בן בסט ביקש חתימה.

4. Barcik Member

גם אני ראיתי במקרה את הסיום, ואין מה לאמר - פשוט כושר על הפנים. גם אלו שלא מתחו שריר בקושי עמדו על הרגליים.

5. TariboWest Member

טוב.

6. הרצליה Member

נכון ההוא בצד שמאל דומה לליטון יואיט?

עמית, http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

7. robson Member

הסיכוי שלו לפתוח בצורה קבועה בעתיד בהרכב של ריאל שואף לסיכוי שלי להתקבל למנצ'סטר יוניטד...

8. spurs Member

שיחקו לקריית חיים 5 שחקני נבחרת 4 מהפועל ואחד ממכבי ששיחק שנה שעברה בהפועל והם:שגיב כהן רן אבוקרט(אבא שלו מאמן במכבי)עודד אלקיים ואושרי רואש וממכבי שניר משען
    דוודו אספרסה לא שחקן מעולה אבל בסדר

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

נבחרת הנוער הפסידה לנוער של צרפת 1-0 ואיבדה סיכוי להעפיל לטורניר הגמר בצפון אירלנד. בר-בוזגלו, שהוקפץ מהנערים לנוער, נכנס כמחליף וערך בכורה בנבחרת הנוער.

אין מה לעשות, ההגרלה הייתה קשה מדי. הנבחרות כולן הן עדיפות עלינו בהרבה.

10. spurs Member

ניצחון על פורטוגל 2:0 איתי שכטר(עמק יזרעל)ודניאל אונגר(מכבי פת)

11. robson Member

למרות שלא עלו לאליפות אירופה צריך לברך את הילדים האלה שלא ביישו את הפירמה ושיחקו פחות או יותר שווה בשווה עם הנבחרות הטובות בעולם בגילאים האלה..
    נקווה שהחברה הצעירים האלה יקבלו את ההזדמנות גם בקבוצות שלהם במשחקי הליגה...

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיון ליגת הנוער קבור כאן איפשהו במעמקי הפורום, אז אני אכתוב על כך כאן:
    קבוצת הנוער מועדון כדורגל עמק יזרעאל-חיפה, מועדון צעיר חסר קבוצה בוגרת שהוקם ע"י איש מחלקת הנוער של הפועל חיפה לשעבר אורי גרופר, העפילה השבוע לליגה הלאומית (הראשונה) בליגת הנוער אחרי שדרסה את ליגת ארצית צפון. המועדון מתיימר להיות ה"נס-טוברוק" של הצפון, ומציג מרקם אנושי מעניין של שחקנים יהודים (עירוניים, בני קיבוצים ומושבים, ספרדים, אשכנזים ועולים מאתיופיה), ערבים ואפילו זר גנאי בשם גבריאל קוואטרנג, ויש לו בהחלט פוטנציאל להפוך לסיפור הצלחה אדיר בכדורגל הישראלי מכל הבחינות.

כדי ללמוד עוד קצת על המועדון המעניין הזה אתם יכולים להיכנס לאתר הרשמי הצנוע: מועדון כדורגל עמק יזרעאל

אני אישית מקווה שהמועדון הזה יצליח גם בעונה הבאה בליגה הלאומית לנוער, ושייצא כשרונות רבים לכדורגל הישראלי כפי שעשה ה"מודל" שלו נס-טוברוק. מעניין לעקוב בכל מקרה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/4/05
  13. TariboWest Member

הכוכב הגדול של המועדון הוא איתי שכטר, מלך שערי הליגה הארצית לנוער עם מעל ל-30 שערים עם אני לא טועה. זאב זלצר גילה אותו, הוא משחק כיום בנבחרת הנוער א', הספיק לכבוש ולבשל במשחק מול פורטוגל לאחרונה ועניין מאוד את מאמן נבחת פורטוגל. צפוי לו עתיד מזהיר.

14. spurs Member

איתי שכטר הוא בנוער א אבל בגיל של נוער ב
    יש סגל לנערם ב כפי שצתוכלו לראות באתר של ההתאחדות השחקן היחידי שאנני מכיר וראיתי משחק הוא מוחמד חיגאזי לוץ ענק שבזכותו הפועל חיפה נערים ב תזכה באליפות והיא גם כבשה הכי הרבה שערים.
    יש גם סגל לנוער ב
    אבל יש לי שאלה רן אבוקרט שחקן נבחרת נערים א נולד בדצמבר 88 האם הוא יוכל לשחק 3 שנים בקבוצת הנוער?

15. TariboWest Member

מי זה החיג'אזי הזה? מאיפה הוא? פרט עליו יותר