נבחרת הולנד- תם עידן ואן באסטן עם עוד אכזבה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏29/5/08.

1. אחד_מנתניה Member

אם לא שמת לב לעריכה, ואן באסטן זימן את סידורף לנבחרת. מסתבר שגם הוא הודה בטעותו וחושב כמוני שסידורף יכל להוסיף לנבחרת ההולנדית.

2. REAL MADRID Member

לפי מה שראיתי מסיידרוף העונה ומסניידר העונה, אני אגיד לך שסניידר יותר טוב ממנו. סניידר פתח את העונה בסערה והיה מצוין, כמו שאמרת הייתה לו דעיכה באמצע העונה אבל אתה חייב לזכור שהוא נפצע ונעדר מספר שבועות.

חוץ מזה אתה יכול לראות כמה תיאום וחוסר אגו יש בין סניידר לואן דר וארט, קשה לי להאמין שזה היה משתלב כ"כ טוב בצמד של סיידרוף וסניידר/ואן דר וארט.

3. yonmu Member

נתחיל בזה שסידרורף לא היה הקשר הבולט ביותר במילאן העונה. אפילו אם כן - באמת חוכמה גדולה. קבוצה חסרת יצירתיות לחלוטין, סידורף נותן משחקים גדולים לפעמים, אבל לצד המון משחקים לא טובים. כשיש את סניידר, רובן, באבל, קויט, ואן דר וארט (ובחוד את ואן פרסי וואן ניסטלרוי) אין לשחקן כמו סידורף מקום בהרכב. כמו שאמרתי, בתור שחקן שעולה כדי להרגיע קצת את המשחק, יש לו מקום בסגל.

4. אחד_מנתניה Member

ריאל מדריד - "לפי מה שראיתי מסיידרוף העונה ומסניידר העונה, אני אגיד לך שסניידר יותר טוב ממנו." אתה גם לא אוביקטיבי וגם הדעה שלך אינה מבוססת על עובדות מוצקות. בעוד שאתה עוקב לכל לאורך כל עונה אחר סניידר וריאל מדריד - אתה משמיט פרט קטן ולא מגלה כמה משחקים ראית של סידורף העונה? או האם לפי הכמות הזאת אתה יכול לשפוט מי הטוב בינהם? או האם בכלל אפשר לעשות השוואה כזו?

ככה על יבש :

סידורף : ליגה - 7 שערים , 5 בישולים - ליגת אלופות - 2 שערים , בישול.

סניידר : ליגה - 9 שערים , 6 בישולים - ליגת אלופות - שער , אין בישולים.

סטטיסטיקה דומה הלא כן? (מתנצל אם יש פרט לא נכון בנתונים שהבאתי, הסטטיסטיקה נלקחה מאתר לא במאה אחוז אמין)

הנקודה שלי היא לא מי יותר טוב או מי יותר ראוי (שניהם בהחלט ראויים) אלא שבטורניר כה קצר הכל יכול להשתנות ולא בהכרח היכולת של העונה משפיעה גם על היכולת של שחקן כזה או אחר ביורו. בנתיים הולנד ניראת מצויין, אבל מה יהיה הלאה, איפה שהניסיון ישחק תפקיד? האם אין מקום לסידורף במצב כזה או בכל מצב בכלל? אני חושב שכן, לסידורף יש הן את היכולת והן את הניסיון הדרוש למשימה. עובדה שגם ואן באסטן חשב כך, והוא היה צריך ביצים גדולות כדי לקרוא לו שוב לנבחרת אחרי שהעיף אותו מהמונדיאל.
    כן לתת משחקים גדולים - זאת בהחלט חוכמה גדולה. המון משחקים לא טובים - כנראה שאנחנו לא ראינו את אותם משחקים כי סידורף עוד היה אחד השחקנים שתיפקדו במשך העונה הזאת לעומת כמה שחקנים שאני לא אנקוב בשמם.
    כן בטח, מה באבל עשה העונה או בכלל (הוא בכלל נפצע ולא בסגל)? מה רובן עשה העונה? לעזאזל מה קויט עשה העונה? אתה בטוח שלפחות את חלקם ראית העונה? מיותר לציין שלפחות מבחינתי גם סניידר לא עולה על סיידורף והסברתי את זה כבר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/08
  5. yonmu Member

מה כבר סידורף עשה העונה? ברוב המוחלט של המשחקים הוא נראה כבד, איטי, מסורבל, ותקע את ההתקפות של מילאן. אני לא מבין מאיפה ראית שסידורף היה כזה אדיר העונה.
    בכל מקרה, אתה מדבר על מה "הם עשו העונה". רובן היה פצוע. כולם יודעים שכשהוא כשיר הוא שחקן אדיר, וראינו את זה בחצי משחק שלו נגד צרפת. קויט שחקן מצוין, אבל מאוד אנדרייטד.
    דבר נוסף, רואים שהולנד בנויה על התקפות מהירות. מתפרצת, כמה מסירות מהירות, שחקנים רצים כל הזמן. סידורף לא מתאים לזה. סידורף אולי מתאים למשחק של איטליה או צרפת, אבל בהולנד הוא לא יתאים.
    אגב, בנתונים תביא גם את כמות הדקות שכל אחד מהם שיחק העונה.

6. ManUtd Fan Member

אני לא יודע איך עברה העונה של סיידורף, לכן אני לא נכנס לויכוח הזה, אבל אתה מביא שחקנים שמשחקים בצד ובחוד כדוגמאות לכך שלסיידורף אין מקום בהרכב? קויט ובאבל? איך לעזאזל שניהם קשורים לסיידורף? (ואגב, שניהם עברו עונה בינונית למדי, בייחוד בראשון. לגבי השני זאת לא אשמתו, אלא של בניטז שהציב אותו בעמדה לא לו). גם ואן פרסי (שעבר עונה מרובת פציעות) וואן ניסטלרוי לא אמורים להיות קשורים לכך שלסיידורף (לטענתך) אין מקום בהרכב.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא ראיתי את מילאן השנה יותר מדי לכן אני לא יכול לתת דיעה רצינית לגבי האם סיידורף עדיף על הדשא מאשר סניידר וואן דר וארט (במקום סניידר בטוח לא, ואן דר וארט.. לא יודע), אבל מה שבטוח את סיידורף, למרות כל הבלאגן, כן הייתי רוצה לראות בסגל, עדיין יש לו יכולות ובטח ניסיון שאין לאף אחד בסגל ההולנדי חוץ מלואן דר סאר.

8. 亚历山大帕托 Member

לסיידורף אין מקום בהרכב הפותח עם קישור מרכזי כל כך טוב שיש להולנד להציע, ועל הספסל הוא יותר נטל מאשר תרומה בגלל האישיות הבעייתית שלו. הוא הפך בזכותה לווינר גדול, אבל זה לא קשור כרגע, ובסה"כ זה טוב לנבחרת שסיידורף סירב לזימון. בכל מקרה, כמי שעקב אחרי סיידורף כל העונה מן הסתם, וכאחד שראה הרבה משחקים של ריאל מדריד, אני יכול להגיד חד משמעית שסניידר עדיף.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/08
  9. אחד_מנתניה Member

עכשיו אני בטוח, לא ראינו את אותם משחקים. אתה בעצמך רשמת לפני רגע שהוא נותן משחקים גדולים. לצד משחקים גדולים של סידורף יש גם משחקים טובים, בינוניים וחלשים כמו לכל שחקן בעולם. בניגוד לעונת 04/05 השנה אי אפשר לומר שסידוף היה חלש, אומנם אולי הוא לא היה בשיאו לאורך כל העונה, אבל בהחלט הוא לא נראה חלש אפילו רחוק מזה. שוב לדעתי הקשר המצטיין של מילאן העונה, מעל קאקא. אני בטוח שאתה לא חושב שלקאקא אין מקום בנבחרת הולנד, נכון? הרי הוא היה חלש העונה. ואני שואל למה? כי יש לו שם יותר נוצץ? אבל העניין הוא לא איזה יכולת סידורף הציג במשך העונה אלא איזה יכולת הוא היה מסוגל להציג ביורו וכפי שאתה בוודאי זוכר, סידורף כבר הוכיח שהוא יכול להתעלות ל-2-3 משחקים ובטורניר קצר כמו היורו זה בהחלט מספיק. דרך אגב, איפה רשמתי שסידורף היה אדיר העונה.
    נכון רובן היה פצוע - אז הוא שווה הרכב פותח לפני סידורף? תשאל כל אוהד ריאל מדריד, לצד משחקים טובים של רובן, תמיד יש משחקים שבהם רובן נראה אגואיסט ולא תורם ליכולת הקבוצתית, מה שגם פוגע ביכולת והתכלתיות במשחק שלו ובשורה התחתונה קבלות בדרך כלל אין. בעצם כשאני חושב על זה, חוץ מחצי העונה הראשונה שלו בצ'לסי, רובן דורך במקום כבר 4 שנים ובגלל הפציעות שלו היכולת שלו אף יורדת. אני נזכר ברובן לפני 4 שנים איזה שחקן הוא היה. ומה הוא היום : חודשיים בחוץ, משחק 2 משחקים שוב נפצע, מראה יכולת טובה, מאכזב ושוב המעגל חוזר להתחלה וכך הלאה.
    בקשר לקויט - "הוא שחקן מצוין" , מה הוא עשה השנה?
    את זה נשאיר לואן באסטן, אני בטוח שהוא היה מוצא פיתרון.
    סידורף - פתח : 31 - נכנס כמחליף : 1
    סניידר - פתח : 27 - נכנס כמחליף : 3

עריכה : את הכסף במדרגות - עכשיו הקישור של הולנד נראה מצויין, אבל מה יקרה לאחר המשבר הראשון
    (כלומר הולנד עוד לא נקלעה לפיגור באף אחד מהמשחקים - נראה איך הקישור הזה יתפקד כאשר הקבוצה תהיה בעמדת נחיתות במשך המשחק) , שלא נדבר על המאני טיים. נבחרת שמתחילה מצויין לא תמיד מסיימת כך.

10. cazzo Il Capocuoco

סיידורף הוזמן ממה שאני זוכר, אך התקשר לואן באסטן להגיד לו: "אני ברוגז איתך".

11. Raulito Madridista

אחד מנתניה,

ראשית, בקשר לסטטיסטיקות שלך,
    אני בדקתי באתר הישראלי הרשמי של מילאן, וסיידרוף כבש העונה חמישה שערים ליגה ובישל כמות זהה.
    ווסלי סניידר, ששיחק פחות דקות ממנו, כבש תשעה שערים ובישל שישה, הסטט' מהאתר הישראלי הרשמי של ריאל מדריד.

אתה ציינת ובצדק, שארז לא ראה את סיידרוף באופן קבוע בניגוד אלייך, ומן הסתם עקב אחרי סניידר בדריכות רבה יותר. אבל, אני בטוח שהמצב איתך זהה. האם באמת ראית את סניידר השנה בכל שבוע במדי ריאל מדריד? -אני אענה במקומך: פשוט לא. סניידר השנה למד גם לעשות הגנה. הוא לא הפסיק לשרוף שטחים, הוא עושה גם דברים שלא רואים בסטטיסטיקה. סיידרוף ידוע בעבר המפוקפק שלו בנבחרת הולנד(הסיפור ביורו 2000 לדוגמא) ולדעתי הוא היה יכול להרוס את הכימיה הגדולה בין השחקנים ולגרום לדברים שליליים בחדר ההלבשה ההולנדי, במידה והוא לא היה פותח בהרכב. להולנד טוב יותר שהוא לא הסכים להגיע, וגם על הסירוב שלו אפשר להתווכח רבות.

ניסיון? לא הייתי מגדיר את הולנד חסרת ניסיון. מלבד ואן דר סהאר, גם ואן ניסטלרוי משחק ברמות הגבוהות ביותר כבר הרבה שנים. שאר הנבחרת צעירה מאוד, אבל להגיד שלשחקנים כמו ואן דר והארט, ווסלי סניידר או רובן אין ניסיון זו שטות, זה לא הטורניר הראשון הגדול שלהם אלא השלישי. אלו לא שחקנים שפרצו השנה בניגוד לגומיס מצרפת לדוגמא.

12. 亚历山大帕托 Member

תפסיק לנסח מחדש את ההודעות שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx.

13. אחד_מנתניה Member

Raulito,

ציינתי שאת הסטטיסטיקה לקחתי מאתר לא אמין - אני לא אשם. אבל אם כתוב באתר הישראלי של מילאן אני מאמין - בכל מקרה אני אבדוק את זה שוב.

בקשר לסניידר, אני אומנם לא צפיתי בכל המשחקים של ריאל העונה, אבל מה שבטוח זה שראיתי יותר משחקים של ריאל מאשר שארז "ריאל מדריד" נכון? ראה את מילאן העונה? הבטחה.

אני באמת לא חושב שסניידר עולה על סיידורף בשום פרמטר (לא באמת בשום פרמטר) , דרך אגב לא טענתי מעולם שסניידר שחקן רע או שלא מגיע לו לפתוח בהרכב של הולנד.

14. אחד_מנתניה Member

ראוליטו, לפי הסקיי ספורט יש לו 7 שערים, בחלק מאתרים רשום 5 בחלק רשום שיש לו 7 שערים. אני מצאתי כבר 7 שערים שלו מול : פארמה, פאלרמו, סמפדוריה, נאפולי במחזור הלפני האחרון וב-5-1 במשחקו הראשון של פאטו במילאן, ליבורנו, אודינזה. בכל אופן לא משנה, קישור לסקיי ספורט:

http://www.skysports.com/football/player/0...3_25981,00.html

להבא תדע לא להסתמך על אתרים ישראלים - ובטח שאל תסמוך על אוהדי מילאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. yonmu Member

הולנד משחקת במערך כזה:
    ------חלוץ חוד-------
    קשר קדמי-קשר קדמי-קשר קדמי
    קשר אחורי-קשר אחורי

היות וסניידר וואן דר וארט יכולים לשחק גם בצדדים, הם (סניידר, אבל גם VDV יכול) משחקים במרכז, בעמדה שכביכול של סידורף, בגלל שבצדדים משחקים קויט ויכולים גם רובן ובאבל (אם לא היה נפצע). אגב, גם ואן פרסי, אם אני לא טועה, יכול לשחק בעמדת הקשר הקדמי הימני.