נבחרת גרמניה :: פלר התפטר בעקבות ההדחה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י שגיא, ‏28/5/04.

1. שגיא Guest

כפי שגל אמר, פרייר לא יהיה ביורו. הוא נפצע במשחק הניצחון של גרמניה 7-0 על מלטה והוא השני שנעדר אחרי פציעה, לאחר פציעתו של ראן.

כרגע יש בנבחרת שני מקומות פנויים. פלר כשפירסם את הסגל השאיר מקום פנוי אחד בסגל לאחד משחקני הנבחרת הצעירה, וכעת יש שני מקומות. שני השמות שיקבלו את הזימון ככל הנראה הם החלוץ לוקאס פודולסקי שהוזכר כאן קודם לכן והשחקן השני הוא הקשר של באיירן מינכן בסטיאן שווינסטיגר.

2. Kiko Member

לא חבל על גרמניה?!
    הרי כולנו יודעים שאם קאן ישחק בסוף הוא יעשה את הטעות שתעיף את גרמניה מהטורניר.
    מעצבן אותי שמעדיפים שחקנים לפי ההיסטוריה שלהם ולא לפי הכושר הנוכחי, עדיף לגרמניה שייתנו להילבנדנדנד (או איך שלא קוראים לו) לשחק, הוא לפחות לא ישמיט כדור מהידיים כמו קאן וכמובן עדיף בהרבה על להמן הליצן (ותחסכו ממני את הבולשיט הזה של ניסיון, אולי הרקורד שלו קצת יותר קצר אבל הוא לפחות יודע לתפוס כדור, הילבנבדנדנ שיחק העונה מול קבוצות כמו מאן יו וצ'לסי, הוא לא יעשה במכנסים מהתרגשות, הוא כבר ילד גדול)

3. Barcik Member

אזהרה: קלשיאות בהמשך

גרמניה בשקט בשקט תפיק את המיטב מעצמה כאשר לא מצפים ממנה להרבה.
    אוליבר קאן יחזור להיות אוליבר קאן לנוכח המעמד.
    אסור להספיד את גרמניה.

ברשותכם, אני לא ארחיב.
    מה שאני כן ארחיב עליו זה באלאק.

בנוסף לתכונות שציין שגיא באחת ההודעות למעלה, החשיבות של באלאק גדולה יותר כי הוא אחד מהשחקנים הבודדים שמשפר את השחקנים סביבו. אני זוכר היטב את השחקן שראיתי בבאייר לברקוזן. באלאק בנה את הקבוצה סביבו, הוליך אותה, קבע את הקצב ושלט במגרש. שחקנים בינוניים פלוס, כמו אוליבר נויביל, שניידר ובאשטורק הפכו לשחקנים דומיננטיים ומצויינים בסביבתו. זוהי הסיבה הראשית למה נבחרת גרמניה צריכה את מיכאל באלאק בכושר טוב - הוא ישפר את חבריו. המנהיגות הקרה שלו מתאימה מצויין לאופי הגרמני. הקראוטים לא צריכים את הלהט של דווידס או את המחוות של גאטוסו - הם צריכים לראות שחקן מתאמץ ומשחק כדורגל. זוהי מנהיגות גרמנית, וזה מה שישפר את השחקנים סביב באלאק. יורו טוב, ואני בטח רוצה לראות אותו בבארסה.

4. שגיא Guest

בוריס, אני שמח לראות שקראת גם את התגובות למעלה, אבל כנראה שלא הלכת אחורה על הסיכום הגדול על גרמניה, שפותח את הדיון. גם שם ציינתי את התכונה המצויינת הזאת של באלאק - להפוך את חבריו לקבוצה לטובים יותר. בכל מקרה, כמובן שאני מסכים וחושב שאין עוד נבחרת בטורניר הזה שתלוייה בכושר של שחקן אחד כמו שנבחרת גרמניה תלויה במיכאל באלאק.

5. Bayer04Leverkusen Member

אוקיי, אז הסיכום הבאמת אחרון שלי לפני היורו לגבי גרמניה הוא כזה:

גרמניה היא אמנם נבחרת בינונית יותר מנבחרות אטרקטיביות כמו צרפת, אנגליה ואיטליה, אבל העוצמה, הטקטיקה, המשמעת והארגון עולים בצורה משמעותית על אלה של נבחרות אחרות ,וזה מה שגורם את השוויון המוחלט בין הנבחרות

אני באמת לא חושב שיש נבחרת ממש פייבורטיטת ליורו הזה, אבל מה שאני כן בטוח, זה שכל נבחרת תציג את השיטה הייחודית לה, ותשחק בלי גורמי הפתעה מיוחדים. היורו הזה הולך להיות כווווווולו ט-ק-ט-י-ק-ה

נבחרת שתייצג עוצמה אגון ומרץ, תשכיל להגע לשלבים גבוהים ביותר, ולכן אני כמעט בטוח שגרמניה לפחות תגיע לחצי הגמר, אם לא לגמר...

אתם יכולים לא להסכים איתי, אבל הכדורגל באירופה מושתת בעיקר על טקטיקה...ולא נראה לי שמשהו הולך להשתנת ביורו הקרוב...

אז אני מאוד רוצה שגרמניה תזכה בגביע, אבל כמו כן אני גם בטוח לפי האנליזה שאני מכין לי בראש, שגרמניה היא נבחרת קלאסית להגיע למעמדים גבוהים במיוחד ביורו...

לסיכום: ההימור שלי ביורו - גרמניה בין מקומות 1-3
    בתקווה לחזור עם הגביע, כמובן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx

תגובות!

6. Julian Joachim Member

למיטב ידיעתי אין משחק על המקום השלישי ביורו, אז כדאי שתתקן את ההימור שלך :)

7. Roy Member

חחח פולדש אתה מלך!

אין ספק שזו הייתה תגובה שהתייחסה לכל הנושאים שההודעה שלפניך העלתה, ודנה בהם בעומק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל אופן, הוא אמר פה את הדבר היחיד שהוא בטוח נכון.

9. the gunner_14 Member

אם אתה מדבר על טקטיקה אז הנבחרות שיכולות לשחק טקטי ומגעיל הן כמובן גרמניה ואיטליה אבל אני בכלל לא בטוח באשר לספרד,הולנד,צרפת ופורטוגל.
    ברור שברמות האלה תמיד תהיה זהירות וטקטיקה אבל אצל הגרמנים והאיטלקים זה בולט במשחק מכני וחסר ברק.
    בקשר לגרמניה, היא נבחרת בינונית ולדעתי לא תעבור את רבע הגמר למרות המשמעת והכל-הם פשוט לא טובים מספיק.

10. Julian Joachim Member

כן רועי, כזה אני :)

11. Bayer04Leverkusen Member

תן לי להחזיר אותך למונדיאל 2002

מי בכלל חשב שגרמניה תעבור את שלב רבע הגמר,כמו שאתה אומר עכשיו...
    אבל, גרמניה הציגה כדורגל מצוין, טקטי וגם מכני, עם כשרונות מצויינים כמו קלוסה ובאלאק (שלא שיחק בגמר) ונתנה פייט מצוין לברזיל...

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא כם גדל קלינסמן הבא, דווקא לא בצד הנוץץ של מינכן, אלא בצד התכול.
    עדיין מוזר לי שהוא לא קיבל זימון, כי הוא היה היחיד שהציג יכולת טובה+ מבין חלוצי גרמניה
    השנה. http://www.vfl-bochum.de/vfl2002/saison/fotos/17/lauth03.Xxx

Benjamin Lauth

שחקנה בן ה23 של http://www.vfl-bochum.de/vfl2002/saison/logos/1860.Xxx 1860 מינכן.

חאבייר, תודיע לי אם הוא מקבל זימון, או פצוע, או משהו, כי לא קלוזדה ולא בוביץ' יכולים לקחת
    לילדון את המקום בהרכב.

13. שגיא Guest

לאות לא בתוכניות של רודי פלר, והסיכוי שלו לקבל זימון הוא אפסי, אלא אם כן אחד החלוצים במקרה יפצע ביום הקרוב ויאלץ להחמיץ את היורו. אם יזומן שחקן התקפה נוסף, זה יהיה הצעיר המבטיח, פודולקסי.

אני מזכיר, לפלר יש שני מקומות פנויים עקב פציעתו של פרייר, מקומות שמחר הוא יצטרך להכריז על מילואם.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

והטמטום של פלר ממשיך, פודולסקי יכול להבטיח הרבה, אבל עדיף ללכת איתו ל2006.
    לאות' הוא חלוץ גרמני קלאסי, בדיוק כמו קלינסמן. ראבאק, נמאס כבר מהפלר הזה.

15. שגיא Guest

אני מסכים איתך. הרי בין כה במונדיאל 2006 פרדי בוביץ' כבר לא יהיה, ואז פודולסקי שיתבגר קצת, יוכל לקיים רק ולא סתם להבטיח. יש לו עוד לשתפר, ובשנתיים הוא גם יכול להיעלם. אני גם חושב שלאות' יכול להשתלב בסגל כחלוץ שלישי, כיוון שקלוסה בטח לא יאבד את המקום בהרכב, וקוראני אני מאמין בו, יש לו את היכולת, הוא כבר הוכיח את עצמו. לדעתי, שילוב של שניהם בחוד יכול לעבוד טוב מאוד.