נבחרת גרמניה :: פלר התפטר בעקבות ההדחה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י שגיא, ‏28/5/04.

1. Roy Member

זה ממש לא נכון שגרמניה מצליחה כשאין ממנה ציפיות. אתה אומר את זה על סמך מונדיאל אחד, שהיה עלוב באיכותו ולכן איפשר לנבחרות בינוניות ואפורות להגיע לשלבים מאוחרים.
    כשגרמניה נכשלה ביורו הקודם, לא היו ציפיות ממנה.
    וכשגרמניה זכתה ביורו 96, או במונדיאל 90, או נלך אפילו רחוק יותר, אל זכיות קודמות שלה במונדיאל, זה היה כאשר כן ציפו ממנה.

חוץ מזה, שתמיד כשאומרים גרמניה מצפים למשהו, וזה נכון גם כשלא מצפים ממנה לכלום מבחינת יכולת ורמה ואיכות של סגל.

2. דל-פיירו המלך Member

גרמניה הוגרלה לבית המוות עם מדינות אטרקטיביות בהרבה ממנה כמו הולנד וצ'כיה
    ולטביה החלשה...

בלי להרחיב יותר מדי,אני חושב שגרמניה חזקה אבל הפעם זה לא ילך לה...
    אני מאמין ששלושת הגדולות יסכילו לנצח את לטביה..
    והמשחקים בינהם יגמרו בניצחון אחד והפסד אחד...
    ככה אני מאמין שלא תהיה חזקה מעל כולם,אלא הבית יוכרע בהפרש שערים..

ובגלל זה אני ילך על צ'כיה והולנד-שיש להם כלים התקפיים יותר טובים ויבקיעו יותר מול לטביה...

בית של מזל לדעתי ושבסופו גרמניה תמצא את עצמה בחוץ..

תגובות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

3. יוגב אסולין Guest

בהחלט זה אחד הבתים היותר מעניינים - בית ד'.
    אני חושב שבעיקרון לגרמניה יש סיכוי טוב לעלות. ועם היא היתה בכל בית אחר היא היתה עולה.
    אבל בגלל שהיא בבית הזה היא מצד אחד הנבחרת הכי חסרת כישרון שיש הכי אפורה. מצד שני זה אותו מצב שבו היא היתה לפני שנתיים והגיע עד לגמר המונדיאל. לכן היא אפשר לדעת. הנחישות וההגנה החזקה המשחק הטקטי של הגרמנים יכול להיות זה שיכריע גם הפעם. ושוב ניראה ניצחון של הכדורגל הטקטי והנוקשה על חשבון הכדורגל היצרתי.

הקבוצות הגרמניות השנה לא עברו בשום מפעל אירופאי עד שלב רבע הגמר. מה שמראה על ירידה יחסית ברמת השחקנים. בעיקר שחקני הבית.
    ונבחרת גרמניה מנסה לבנות את עצמה היום לעוד כמה שנים אולי למונדיאל 06 או יורו 08.. הם מנסים לפתח כישרונות ולשנות את המצב בנבחרת מה שלא הולך כל כך.

עם לא מספיק בזה הצרות. גם שתי השחקנים שעשו את המונדיאל האחרון לגרמניה עכשיו נמצא בכושר ובמצב הרבה פחות טוב עם זה אוליבר קאן שעבר עונה לא טובה ועם זה באלאק.. היחיד שעוד איכשהו אפשר לצפות ממנו משהו זה סבסטיאן דייסלר.

תאחלס אחת הנבחרות האפורות אבל אחת הנבחרות שבונים ממנה להגיע לשלבים הגבוהים בעיקר בגלל שזאת גרמניה. כדורגל גדול ממנה לא ניראה.

4. Javier Zanetti Member

הילדבראנד הרבה יותר טוב מקאן ...
    אני די מרוצה מכך שהרבה אנשים מתייחסים לגרמניה כאנדרדוג כי אני יודע שהיא בסוף תגיע לחצי גמר או גמר ככה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    להולנדים פשוט אין אופי ואין ניסיון אני לא חושב שהם יעלו ...
    מה גם שהשחקנים שלהם משתלבים פשוט זוועה אחד עם השני(הדוגמא הכי טובה היא מקאיי וואן ניסטלרוי)

הנבחרת של גרמניה צריכה להראות ככה :

---------------הילדרבראנד--------------
    --לאם------נובוטני---וורנס-----הינקל---
    -----------------ארנסט----------------
    --פרינגס---------בלאק--------שניידר---
    -----------------פודולסקי--------------
    ------------------קלוזה----------------

http://homepage1.nifty.com/yuki_k/deutsch/d_image/dfb.Xxx

5. שגיא Guest

צוינה פה אחת הבעיות בנבחרת גרמניה - עמדת החלוץ, עליה אני רוצה לדון.

בסגל הגרמני נמצאים ארבעה חלוצים. שניים יותר וותיקים ומנוסים - קלוזה ובוביץ'. ושניים כמעט חסרי נסיון בזירה האירופאית - ברדריץ' וקוראני. נתחיל עם המנוסים. בוביץ', שחקן כשרוני אמנם, אבל אף פעם לא היה חלוץ גדול. לא מעט נסיון יש לו בנבחרת, אבל זה לא שחקן שאתה יכול לבנות סביבו התקפה, בטח לא עכשיו כשהוא לאט לאט מתקרב לסוף הקריירה. קלוזה נחשב לחלוץ הראשון של הנבחרת הגרמנית מאז המונדיאל החולף. שם כבש 5 שערים (כולם בשלב הראשון) ונכנס לתודעה פחות או יותר. למרות הקביעות שיש לו בהרכב, אני אישית אף פעם לא התהבתי ממנו יותר מידי. הוכחה היא שמונדיאל את כל שעריו הוא כבש בשלב המוקדם ולא בשלבים הגבוהים שהיריבות מתחילות להיות יותר קשות. דוגמא נוספת היא ממוקדמות הטורניר. קלוזה אמנם שחקן בטוח, שיחק בכל שמונת המשחקים, אבל כמה כבש? 2 שערים בלבד, ושניהם מול איי פארו. אמנם בסיכום עצמו נמנעתי מלהביע דעות אישיות, אבל כאן אני אומר שגם קלוזה הוא לא החלוץ שאפשר לבנות עליו לאורך זמן. הבלחה פה ושם זה לא מה שאפשר לבנות עליו.

נעבור לשניים האחרים, וגם פה נחלק אחד אחד. נתחיל עם ברדריץ'. החלוץ הזה השאיר את אוליבר נויביל מחוץ לסגל הגרמני. למרות שנויביל היה חלק מהנבחרת ששיחקה במודקמות, בסופו של דבר פלר החליט להשאיר אותו בבית. ברדריץ', אחרי מספר שנים לא כלכך מוצלחות בלברקוזן, עבר להאנובר, שם כבש 12 שערים והשאיר אותם בליגה, זה מספיק לפלר שזימן אותו לסגל. ברדריץ' הופיע בסך הכל פעם אחת בנבחרת, ובטורניר הזה הוא צפוי להיות רק חלוץ רביעי, שכנראה לא יקבל הזדמנויות. החלוץ השני, קווין קוראני. קוראני כבר פרץ לתודעה יחד עם הפריצה של שטוטגרט. שחקן צעיר, שיש לו עוד לאן להתפתח ולא מן הנמנע שדווקא בטורניר היורו יצליח לתפוס את מקום הקבע שלו. עדיין לא קיבל יותר הזדמנויות בנבחרת הלאומית, למרות שמגיע לו. כרגע אולי הוא המתאים ביותר, מכיוון שהוא חלוץ צעיר, שישחק בנבחרת עוד הרבה שנים. אמנם גם קוראני לא בדיוק נמצא בטופ של החלוצים האירופאים, אבל ההבדל בינו לבין האחרים הוא שהוא עוד צעיר ויש לו עוד הרבה להשתפר. אני בהחלט הייתי שוקל שילוב של קלוזה יחד עם קוראני בהרכב הגרמני.

דעתכם?

6. Javier Zanetti Member

דעתי היא שלוקאס פודולסקי ובניימין לאות יותר טובים מכל ארבעת החלוצים שזומנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

7. דל-פיירו המלך Member

בקשר לעמדת החלוץ:אני דווקא חושב שקלוזה ובוביץ יכולים לעשות עבודה טובה מאד ביחד,הם שני שחקנים חזקים שיודעים לכבוש שערים!!

השניים האחרונים לא מוכרים לי ולכן לא אדבר אליהם אבל אני בטוח שאם הם לא מוכרים לי אז יש סיבה לכך...

בעמדת השוער:קאן הוא עדיין נחשב לשוער הטוב מבין השלושה ומקומו יציב כמובן שזה רק טוב שעל הספסל יש שוער מצויין כמו להמן,שיכול להחליף בכל עת ולבצע עבודה טובה מאד!!

הפועל אשקלון-תגובה:אתה צודק שזה בית בו הכל פתוח אבל אני מתעקש שהפעם היופי של הכדורגל ינצח,לא גרמניה(ואני לא משמיץ אותה,אני באמת מעריך אותה אך אני חושב שהיא פחות טובה מהיריבות שלה)-לא כל יום מונדיאל 2002!!

בקשר לזה שהולנד לא יציבה ולא תהווה אויב,טעות גדולה!!
    הולנד לא סיפקה את התוצאות בשנים האחרונות אך זה לא אומר שהיא לא תצליח הפעם,הימור שלי,תיפול רק בחצי מול איטליה...
    שחקנים מאד כישרוניים יש לה אני בטוח שהם ילמדו לשחק ביחד...

8. שגיא Guest

פודולסקי שחקן צעיר. מה גם שעוד לא בטוח שהוא בסגל. הוא בטח לא יפתח בנבחרת. לאות? הוא בכלל לא זומן. אני דיברתי פה על החלוצים שנמצאים כרגע בנבחרת. אנא נסה קצת יותר מאשר השורה הזאת שלא אומרת כלום.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לגרמניה יש בעייה בחוד. אף אחד בארבעת החלוצים הוא לא אחד כזה שההגנות צריכות לשקשק ממנו ולשים עליו 4 עיניים.
    קלוזה הרשים אותי בפתיחת מונדיאל 2002 וחשבתי שגודל פה קלינסמן הבא אבל מאז הוא לא הצליח להמשיך את העלייה. אבל אני עדיין חושב שהוא עדיף על בוביץ' המבוגר שכבר אני לא יודע עד כמה הוא שווה.

השילוב שצריך להיות בהתקפה זה קלוזה וקוראני, הם מאוד מתאימים לשחק ביחד אני חושב.
    קלוזה שחקן עם משחק ראש מצויין, באמת משחק ראש פנטסטי וזה הפלוס הכי גדול שלו אני חושב וקוראני יותר חלוץ קרקע שהוכיח העונה בשטוטגרט שאכן מגיע לו המקום בסגל הגרמני. אז השילוב הזה של קלוזה את קוראני יכול מאוד להצליח אני חושב. במונדיאל האחרון גרמניה לא הצליחה להבקיע יותר מדי (חוץ מהשמינייה לערב הסעודית) היא שהיא פתחה עם קלוזה ויאנקר, 2 חלוצים עם אותו סגנון משחק וזה מגביל.

בשער עזבו אתכם הילדרבאנד להמן וכל אלה... אוליבר קאן טוב יותר מהם פי כמה וכמה, עברה עליו עונה נוראית אבל הוא יבוא נחוש, נחוש להוכיח שהוא עדיין השוער הטוב בעולם.

10. Javier Zanetti Member

התכוונתי לזה דווקא ברצינות...
    בוביץ' שחקן מאד מגושם וקוראני לא ממש פוגע בזמן האחרון..
    קלוזה רק חוזר מפציעה
    פודולסקי בכושר פנטסטי עם קלן ויש לו סיכוי לא רע להיות בסגל הסופי ליורו
    וכל האנשים שאומרים שנבחרת גרמניה היא בלאק פשוט טועים בגדול...
    יש עוד הרבה שחקנים משמעותיים בנבחרת כמו לאם נובוטני פרינגס וקלוזה

11. שגיא Guest

אבל כולם, וכולם ללא יוצא מן הכלל, לא מתקרבים לבאלאק. לראייה, אפילו ב7-0 על מלטה, מי כבש? באלאק רביעיה, וזה שחקן של מרכז שדה. באלאק הורס את התקפות היריב, באלאק מבשל לחלוצים, ובאלאק כובש בעצמו. עצם העובדה שהוא היה מלך השערים שלה במוקדמות, והוא זה שכובש את רוב השערים של הנבחרת, ולא מעמדת החלוץ, מראה עד כמה הוא שחקן מרכזי. בנבחרת הוא עושה הכל. אמנם לגרמניה יש שחקנים נוספים, אבל שחקנים נוספים עם יכולת השפעה כמו שלו אין לה, ולכן חשוב שבאלאק יהיה בכושר טוב, אחרת לגרמניה אין סיכוי.

12. Javier Zanetti Member

3 מהם היו עם הראש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    אני מסכים שהוא השחקן הכי חשוב בנבחרת אבל הוא עדיין לא שחקן שיכול להכריע משחק לבד,כמו טוטי ויירי או הנרי...
    בלאק פשוט חזק מאד בבעיטות מרחוק ויש לו משחק ראש מצויין ,הוא עדיין לא פנטזיסט

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס אם תוכל לתאר לנו מעט מהלך הרוחות בגרמניה לקראת היורו גם בתקשורת וגם ממה שאתה שומע מחברים... הם חושבים כמונו לגביי באלאק וקאן? ומה לגבי הציפיות שלהם?

14. Javier Zanetti Member

ה Bild ממשיך לרדת על אולי קאן ולא פעם יצא לי לראות אותו בדף השער וכתוב שהוא השמיט שוב ,או שהוא נפרד מהחברה / שהחברה שלו בגדה בו / שהוא בגד בה /שהיא התחתנה בסתר עם מישהו אחר וכו '
    בקיצור טלנובלות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    מיותר לציין שהיכולת שלו מוטלת בספק ,
    ואל תשכחו שטימו הילדברנד שבר שיאים השנה והיה פשוט ענק ...
    חבל לי על שטוטגארט שרק בגלל הגול העצמי הטפשי של מיירה עפה מליגת האלופות.

וכן לוקאס פודולסקי אהוב כאן ,
    הוא כנראה ישאר בליגה הראשונה למרות שקלן יורדת והוא באמת חלוץ כשרוני מאד שלא מזכיר בכלל את קלוזה או בוביץ'... הוא מזכיר לי קצת את רונאלדו ב98
    חלוץ עם הרבה טכניקה וסגנון
    עוד לא חגג 19 וכבר 10 שערי בונדסליגה מצויינים העונה בקבוצת תחתית

http://www.fc-koeln.de/images/spieler0304/podolski1.Xxx

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום נודע שעקב פציעה בברך פור פרייר הקשר הימני של בוכום לא ישחק ביורו הקרוב. עוד לא ברור מי יחליף אותו.