נבחרת גרמניה - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏30/6/08.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שמינת גמר ליגת האלופות (באופן חד פעמי) ועוד לחטוף תבוסה מבישה זה נקרא הרמות הגבוהות, אז מה זה לשחק ברבע בחצי ובגמר? ולהזכירך, מולר שיחק גם בשנה שעברה בשמינית גמר ליגת האלופות.

דווקא ממך, שכל הזמן מבקש שהשחקנים בפורמה הכי טובה באותו הזמן ישחקו בנבחרת, מוזר לשמוע התנגדות למולר. בניגוד אליך, אני לא יודע איך מולר יהיה בעוד עונה או שתיים, אבל אני יודע שבעונה הזו הוא מהמצטיינים של אחת מהקבוצות הטובות באירופה (אם לא הטובה שבהן). אז כן, אני מצפה שאחד השחקנים שנמצאים בפורמה הכי טובה בגרמניה כרגע יפתח בהרכב (בניגוד לשחקנים שכבר 4 שנים לא פוגעים בכלום ולא משחקים בכלל בתפקיד המיועד להם בנבחרת).

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/10
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איפה שמעת התנגדות למולר?

אבל שמשהו פה מכנה את קדירה כפח ומצד שני מגדיר את מולר כאלוהים אז אני לא יכול לשתוק.

ונדב, קדירה משחק בשטוטגארט, מולר בבאיירן, יש קצת הבדל בין שתי הקבוצות במחשבה, בכלכלה וברמה. ועם כל זאת קדירה הוא מבין האחראים לכך שהקבוצה כל שנה באירופה, הוא כבר קיבל דקות גם בנבחרת גרמניה ומתפתח לא רע, למרות שלא היתה לו לדעתי עונה גדולה. ועדיין, שחקן בן 23 ששלוש שנים מככב בבוננדסליגה וצבר גם ניסיון בליגת האלופות והיה מבין האחראים לזכיה של גרמניה באליפות אירופה עד גיל 21, הייתי אומר שקודם כל מולר צריך להראות שגם את זה הוא יכול.

למולר יש נתונים אדירים, לטעמי הוא יכול להגיע לרמה של באלאק, אבל הוא צריך עוד ליטוש ולשמור על יציבות ועד אז צריך לחכות.

ומולר לא רק צריך, אלא חייב להיות לפחות חלק ברוטציה אם לא בהרכב, אם כבר העלת את הנקודה.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב, לירן, עד עכשיו אני לא מבין. מולר צריך לשחק או לא.
    אני מאוד אוהב היסטוריה, אבל היא לא עוזרת לנו בכדורגל עכשיו ואת העתיד אני לא יודע. אני יודע שמי שטוב היום צריך לשחק היום. אם אתה חושב שלשחק בגמר ליגת האלופות וכל הדרך לכך (ואני אפילו לא מדבר על זכיה בדאבל) זה לא שיפשוף מספיק, אז אני חושב שיש לך בעיה.

4. FC_Bayern Member

אני חושב שהרביעייה הקדמית חייבת להכיל את אוזיל, פודולסקי, מולר וקלוזה. אסור להחסיר אף שחקן מהרשימה הזו.
    קאקאו או גומז כגיבוי ראשון מהספסל וקיסלינג כגיבוי שני\שלישי.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, מולר צריך להיות בתוכניות של לאוו, כי פשוט אין לנו שחקנים אחרים שמתאימים יותר נכון לפורמה הנוכחית שלו.

כל הדיון כאן נוצר בגלל שאנשים פה קראו לקדירה פח מינוס והכתירו את מולר למלך. דבר שלא מקובל עליי.

ומולר נתן עונה משוגעת, אבל רואים שהוא צריך עוד ללמוד הרבה, אבל הוא מכסה על הכל בנתיים עם אופי של הגדולים ביותר (רק שיהיה יותר חד). ועם זאת, אחרי עונה אחת להגדיר שחקן מסויים כאחד ששחקנים כמו קדירה לדוגמא " לא יכולים להשתין לעברו" (וסליחה על הביטוי, אבל ככה אתם מדברים פה) אז הבעיה היא לא אצלי.
    תנו לילד להתפתח, שנה הבאה באיירן תביא חיזוק להתקפה, אם הוא ימשיך לככב, אני מבטיח לך שכולנו נתמוגג מזה, אבל אל תקדים את המאוחר דרך פרובוגנדה זולה שנועדה להגיד, תנו את המפתחות למולר, הוא כבר יוביל את המרצדס, כי הוא לא.
    גם לא קדירה, אבל הוא לפחות הראה שלוש שנים כדורגל יציב והוא הצליח בכל שנה לעבוד על עצמו להתקדם. בשנה הראשונה על היכולת ההתקפית (שים לב שהוא התחיל כקשר קיצוני!) בשנה השניה על היכולת ההגנתית ובשנה השלישית על השילוב שלהם.
    עצם העובדה שסמי יכול לשחק התקפי כמו הגנתית בכל מקום על המגרש מלמדת רק משהו על הבן אדם ועל הצורת חשיבה הבוגרת שלו.

אם גם למולר תהיה צורת חשיבה כזאת והתמדה הרי שכולנו נבורך באחד השחקנים הטובים בעולם.

עד אז, בואו נתמין בסבלנות ולא ננסה להקדים את הנולד, זה הכל מה שאני מנסה להעביר פה לך ולדודי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/5/10
  6. אפנברג Member

אנשים, לקראת המונדיאל המתרגש עלינו תנו לינק לשירים של הנבחרת, רצוי עם קול שנדע הלחן...:)

7. דנידין Member

גם אני עם לירן כאן. מולר כמו שאמרתי, יהיה ענק, אבל בעונתו הראשונה לא רואה שום הצדקה שהוא יהיה שחקן הרכב (שיגיד תודה שהוא בסגל).

נדב, במקום להיות כזה אנטי הכל, בוא תספר לנו מה אתה הייתה עושה עם הסגל הזה בהגנה ובקישור כמו ש CJ עשה. מה המערך וההרכב שאתה הייתה עולה איתו והאם הוא מסוגל בכנות לעבור את רבע הגמר, אבל תיהיה ריאליסטי!

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים קראתי בעיתונות ההולנדית שאתם פשוט בכושר שיא. ניצחתם היום קבוצה שהיתה מורכבת מ-4 קבוצות נוער חובבניות באיטליה. תוצאה סופית? 24-0... חבר'ה, אפילו נגד נוער חובבני איטלקי אתם לא מרחמים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש משהו שאני שונא זה שמכניסים לי מילים לפה. אני כבר ילד מספיק גדול כדי להתבטא לבד. ועכשיו תראה לי איפה אמרתי מילה רעה על סמי (תבדוק טוב ולא תמצא, כי כל השנה אני רק אומר עליו דברים טובים) ותראה לי איפה אמרתי שצריך לתת את המפתחות למולר. עם זאת, ואין בזה שום סתירה, אני חושב שהוא יכול וצריך לפתוח בהרכב (לפחות בהתחלה עד שנראה שהוא לא מתאים). אני גם אשמח לראות קשרים שנמצאים כיום בכושר יותר טוב ממנו.

דני, עוד לפני c-j כבר אמרתי מה לדעתי צריך להיות בנבחרת ומי צריך לשחק. ואני לא אנטי שום דבר. מה שכן, אני מאוד נגד לראות את נוייר משחק מגן ימני או את פולדי קשר. בשני המקרים אלו לא התפקידים של האנשים האלה והם לא מוצלחים בהם והם גם לא משחקים בהם כל השנה.  

10. דנידין Member

הרבה שחקנים שינו תפקיד עם השנים. יש חלוצים שהסבו תפקיד לבלמים. תשתחרר מהעבר נדב, פולדי כבר שנתיים קשר שמאלי למופת ואתה אטמת את עצמך לביצועים שלו שם.

הוא יותר קשר מאשר סקורר\חלוץ, אבל נעזוב את זה, אתה מתמחק מלומר מה ההרכב שאתה מציע שגרמניה תנסה להוציא איתו משהו במצבה בטורניר הזה. יש לך הצעה יותר טובה?

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. איפה בדיוק? פעם בשלושה חודשים בנבחרת? כי בקבוצה שלו הוא משחק חלוץ ולא עושה את זה טוב. אם מישהו חי כאן על העבר זה אתה ועל העבר הרחוק של מונדיאל 2006.

2. 3 במרץ בשעה 1 בערך ו - 3 במרץ שעה 5 וחצי בערך (ואז אפילו לא ידעתי שבאלאק יפצע). (עמוד 26).

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/10
  12. C-J Member

ברשותך נדב. לא צריך לחזור עד מרץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. דנידין Member

בקלן הוא גם משחק קשר וגם חלוץ ובעצם בנבחרת הוא קשר שמאלי חצי חלוץ במערך של 5 קשרים. משהו בסגנון שמולר משחק בבאיירן. אתה בכוונה עוצם עיניים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

המערך עם 2 חלוצים שנדב כתב במאי הוא המערך היותר קבוע של הנבחרת, אבל עכשיו שבאלאק לא שם, כללי המשחק השתנו לגמרי בקישור. אין לנו את הכוח לעצור את היריבות החזקות עם 4 קשרים צעירים. הייתי רוצה לראות מה נדב חושב היום שצריך להיות המערך וההרכב.

שוב מולר ובאדשטובר בהרכב? למה שלא נעלה עם הנבחרת עד גיל 21 וזהו?

אני יותר נוטה להסכים עם המערך ש CJ העלה כפיתרון שיקשה על היריבות ויחזק אותנו בהחזקה בכדור במרכז המגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/10
  14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אוטוטו לאוו יודיע: לאם קפטן, נוייר בשער.

הייתי מעדיף את שווייני, אבל לאם לדעתי עדיף על קלוזה, אז ככה שזה עוד יצא סביר

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא מבין למה לא עדיף את קלוזה שמביא עימו רפרטואר עצום בנבחרת והמון מנהיגות.