נבחרת גרמניה - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏6/12/05.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא מסכים איתך קים!
    קוראני הוא לא סקורר, קוראני מחפה על חסרונותיו דרך לחימה וירידה לגליצ'ים, ז"א משחק ההגנה, וזה מה שמאמנים אוהבים בו.
    עצם האימרה שלך מראה שאתה לא רואה את קלוסה, כי הוא אחד הסקוררים הכי גדולים של גרמניה והשילוב שלו עם פודולסקי יניב לגרמניה פירות!

אני אומנם לא אובייקטיבי לגביי קוראני, אבל הוא חלוץ לא רע, לא יותר מזה, כאופציה מהספסל הייתי מעדיף בכלל את לאות' על פניו אבל גם הוא אופציה בעיקר לפציעה של קלוסה.

הרבה משחקים בשאלקה הוא היה פשוט חלש להחדריד, כך היה גם במשחק האחרון נגד מיינץ, לפעמים הוא עושה עליי רושם של קשר אחורי בכלל!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/12/05
  2. dani12 Member

חחחחחח האיטלקים האלה כאלה בכיניים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    לאיזה רמה הם הגיעו, כל אחד בהגרלה נוגע בכדור או לוקח ואז מחזיר פשוט שטויות

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

זה לא סוד שגרמניה קיבלה את אחד הבתים הקלים ביותר, אבל מכאן ועד לטעון לזיוף בהגרלה...

בכל מקרה, מבחינתי גרמניה היא המועמדת הטובה ביותר לזכייה בגביע, חוץ מברזיל כמובן שנמצאת הרבה יותר גבוה מכל הנבחרות.
    ואני לא אומר את זה בגלל השחקנים של גרמניה. אם הגביע העולמי היה מתקיים במדינה אחרת, לא הייתי נותן לסגל הזה יותר משמינית/רבע גמר. פשוט נראה שהביתיות תהיה הרבה יותר אפקטיבית מאשר בטורנירים אחרים. הגרמנים לא יכולים לחכות, מצפים לתצוגה גדולה של הנבחרת ונמצאים בטירוף כדורגל.
    יכולות להיות לציפייה הגדולה הזאת 2 תוצאות. האחת, נפילה בשלב הבתים בשל לחץ גדול מצד האוהדים והמדינה. והשנייה, הצלחה גדולה, מבחינתי חצי גמר תהיה הצלחה (אולי אחרים חושבים גבוה יותר). אני מאמין ומקווה (כואב לראות נבחרת ביתית נופלת מוקדם) שהאפשרות השנייה תתקיים.

4. bayer04 Member

כמה דברים:

א. נבחרת איטליה, הייתה ותהיה תמיד בכיינית אחת גדולה. מתישהו הם כן היו מרוצים? עזבו, פשוט מגוחך להגיב עליהם, אני פשוט לא מאמין איך הם יכולים להגיד דבר כזה? מגיע להם אפילו עונש.

ב. גרמניה, עם הסגל הנוכחי, יכולה להראות לנו כדורגל יפה במונדיאל. אם תשאלו אותי, ברור שאעדיף את קאן על פניו של להאמן, אבל טימו יהיה רק השוער ה-3. מבחינת סגל שחקנים במונדיאל- הרי ברור שברזיל לוקחת בענק, אבל שוב פעם- השאלה היא איך סגלי השחקנים ישתלבו. ברזיל, ששחקניה יהיו לאחר עונה מתישה, עם רונאלדו שבקושי משחק, עם רונאלדיניו שיבוא עייף (מי יודע אולי הוא יביים פציעה לפני המונדיאל...) עם אדריאנו, שגם הוא שחקן בכלל לא יציב, שפעם כובש בצרורות ופעם מקבל ציון 4.5 או 5.
    בקיצור- נחכה ונראה, אם תשאלו אותי- זה המונדיאל שבו גרמניה יכולה לעשות צרות לברזיל, כן, דווקא זה.

ג. אם קלינסי מתאים לאמן את הנבחרת? אני חושב שכן, תראו, בסה"כ הוא שחקן עבר, שהיה חלוץ, וכשראיתי שחלוץ לשעבר יאמן את גרמניה, שמחתי, כי ידעתי שהוא יביא לגרמניה משהו מהאידיאולוגיה ההתקפית שלו. אני חושב שאם גרמניה תתקיף ותראה יוזמה, לא הרבה נבחרות יכולות עליה בעולם. הבעיה של גרמניה שעד עכשיו היא הציגה כדורגל הגנתי, שלפעמים הצליח (74' , 90') אבל בדר"כ הוא לא מממש את הפוטנציאל בו. עם שחקנים כמו דייסלר, באלאק, אסאמואה, קלוסה, פודולסקי, ברנד שניידר - גרמניה היא סופר התקפית, יצירתית, ויכולה להוות מכשול גם לנבחרות הגדולות בעולם. אם אני יכול להמליץ משהו לקלינסי - אחי, לך על התקפה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ד. מבחינת הבית אליו שובצה גרמניה, אולי הוא בית קל, אולי לא, את זה אנחנו עוד נראה, כי כבר חווינו יריבות חלשות אבל עיקשות שעשו צרות ל-5 הגדולות בעולם. אני חושב שקוסטה ריקה לא כאלה פראיירים כמו שעושים מהם, וגם לא פולין. אם הייתי מהמר על הנבחרות שיעלו מהבית הזה הייתי אומר, כמובן, גרמניה ופולין, אבל תאמינו לי שום דבר לא ילך בקלות, כל המשחקים יהיו מורטי עצבים עד הדקה ה-94, 95...

ה. קוראני? ספסל.
    אני לא חושב שקוראני יכול להתחרות בכיבושים מול קלוסה ופודולסקי. קוראני הוא בסה"כ חלוץ טוב, אבל לא כזה שאפשר להגיד עליו שהוא יפרוץ ויתעלה מעל עצמו במונדיאל הקרוב. אולי, אם קלוסה יהיה חלש אחרי 2 משחקים, אולי אם פודולסקי פתאום יראה חולשה או ירידת מתח, אז נראה אותו מככב במדים הלאומיים. אבל בסה"כ - ספסל.

ו. לא יודע אם תאמינו לי, אבל לפני מונדיאל 2002, אמרתי לאבא שלי, ממש לפני שריקת הפתיחה של המשחק ה-1: "אבא, במונדיאל הזה גרמניה וברזיל הולכות עד הסוף..."
    צדקתי, ותאמינו לי, לא הופתעתי בכלל.

ז. שיהיה לכולנו מונדיאל מהנה, עם הרבה שערים, עם אירוח קל לגרמנים (שלא יצטרכו להתעסק עם כל מיני פרעות), עם הרבה צבע וכותרות- ומעל הכל, בהצלחה לגרמנים!! אני מאמין בכם!

5. Mourinho Member

ממה שראיתי מגרמניה בקונפרדציות, לא התרשמתי יותר מדי, אבל זיהיתי כמה כשרונות: אין להם שמות כמו לברזיל, ארגנטינה, אנגליה, איטליה וספרד אבל, יש להם שחקנים מצויינים כמו: באלאק, אסמואה, קוראני, קלוסה, פדולבסקי, סבסטיין שוונשטייגר ועוד כמה כשרונות ברמה גבוה.

גרמניה, ביחד אם הקהל בהחלט תיהיה אחת מהפיבורטיות לזכייה. האמת שהיא תמיד פיבורטיית, גם שהיא לא, היא כן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/05
  6. Gooner Member

אני לא רואה את גרמניה עוברת את שוודיה או אנגליה בשמינית הגמר.

7. Arsenal fan Member

שוודיה?הנבחרת רק נחלשה מהמונדיאל הקודם.
    איך אתה רואה אותה עוברת את הגרמנים החזקים, אם הביתיות.

אנגליה סיפור אחר. :aaa12:

8. אלי מתחן Member

איך שוודיה נחלשה בדיוק?

9. Gooner Member

אני מת על גרמניה,היא הייתה הנבחרת שלי ממונדיאל 1990 עד 2002 שהחלטתי שאני פורש מכדורגל בינלאומי.http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx.
    אבל...אפשר רק לראות שלמרות התקדמות מאז היורו 2004,הנבחרת הגרמנית היא עדיין מאוד אפורה ולא מחוברת,עם מאמן לא מנוסה.
    לשבדיה יש את זלאטאן,ליונברג,לארסון,ווילהלמסון,הגרמנים חולמים על חוד כזה,וזה רק מראה לך את המצב שלהם.

10. EL Capitan Member

אני עדיין בעמדה שלי, שקוראני עדיף על קלוזה. אמנם קלוזה סקורר מצוין, שיש לו יכולת סיום מצוינת גם עם הרגל וגם עם הראש, אבל בקוראני אני רואה יותר כשרון, וכמו שאמרת הוא יותר נלחם ואני לא יודע איך אתה יכול להגיד עליו שהוא לא סקורר. הוא חלוץ מצוין לדעתי, ואני מעדיף אותו על פני מירוסלאב קלוזה. למרות שאולי רק הניסיון של קלוזה, שכבש כבר במונדיאל האחרון הרבה מאד שערים, יעזור לו לא להכשל מול השער תחת הלחץ של הקהל הבייתי.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

קווין קוראני חתיכת אפס, אני לא יודע מה אתה מברבר שם, ידידי קים.
    נתן שנה מדהימה כמו כל שטוטגארט ב2003. משם הוא רק התדרדר ו"נח על זרי הדפנה".
    ביורו הוא לא עשה כלום, בשאלקה הוא מחטיא מקו השער ובנבחרת תופס מקום לשחקנים
    פי כמה יותר מוכשרים ממנו.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

החמצתי המון כאן, אז אנסה לסכם.

קודם בעניין נבחרת איטליה בחיינים. אולי התקשורת האיטלקית, אבל גם לזה תמיד יש איזושהי הצדקה. (2:2 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx ). בכל מקרה בכל הקשור לנבחרת ובעיקר ליפי, ההתנהגות שלו בעיקר עם התקשורת והדברים שהוא מקרין רק מחזקים את דעתי שאיטליה תיקח.

בכל מקרה אחרי איטליה הנבחרת השניה שלי תמיד היתה גרמניה ומכאן אני מאמין ומקווה שזה גם יהיה הגמר!

נעבור קצת על העמדות:

קאן! להמן שוער טוב, אבל כאן שוער יותר טוב. מה שנכון זה שקלינסמן יעזר קצת אומץ ויחליט מיד כי למשוך את זה עד לרגע האחרון תהיה טעות.

ההגנה בהחלט הקו הכי בעייתי, וזה למרות שהוא מאוד כשרוני. חסר נורא איזה מטאוס/זאמר/בוכוולד כזה.
    כי מונדיאל זה קודם כל נסיון, ולמטסקר והוט אין נסיון באופן כללי וברמות הללו בכלל, להזכירכם הוט שחקן ספסל בצ'לסי (יאללה ינואר לעבור!) ומטסקר משחק בהנובר. מטזלדר לפני 4 שנים היה תותח ונחשב לכישרון גדול, אבל הפער שנוצר מיכולתו מאז בגלל הפציעות הוא גדול מדי מכדי שהוא יחפר עליו עד יוני. נקווה, אני אישית מאוד אוהב אותו. מגן שמאלי חייב לשחק לאהם, הוא שחקן ענק ויש לו מספיק זמן לחזור לכושר. בימין פרידריש ועליו אפשר לסמוך.

הקישור מאוד כשרוני, אבל גם כאן חסר איזה אפנברג כזה. הקישור האחורי די דל. האמאן וראמלו כבר עשו את שלהם. צריך יהיה להחליט בין ארנסט, קהל (המועדף עלי) ופרינגס. בורובסקי חייב להשתלב, אבל תפקידו הוא יותר מרכזי ופחות אחורי. באלקאק כמובן וכמו שכבר אמרתי, באלאק בכושר טוב וגרמניה בגמר!
    דייסלר, שווייני שניידר ילחמו על עמדה אחת לדעתי בכישור ההתקפי. ובהתקפה... מישהו כאן העדיף את קוראני על חשבונו של קלוסה, אז הרשמו לי לגחח טיפה, ואז לצחוק! קלוסה היום הוא בין החלוצים הטובים בעולם. הוא שווה שער בכל משחק אסור לוותר עליו. קוראני נמצא היום בכושר שהוא מחטיא ממטר (ואת זה אומר בצער אוהד שאלקה). מה שכן אם קוראני יחזור לכושר טוב, אז הוא יהיה עדיף לדעתי על חשבונו של פאדולסקי שבינתיים רק בעל פוטנציאל, אבל בליגה הוא די יבש.

זהו בגדול, שוב הלוואי וגרמניה תפגוש את איטליה בגמר.

הרכב משוער:

--------------------קאן -------------------
    לאהם----מטזלדר---הוט/מטסאקר----פרידריש
    -----------------פרינגס-------------------
    -------בורובסקי---באלאק----שוויני/דאייסלר-
    --------------קוראני-----קלוזה------------

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/12/05
  13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני בהחלט בדיעה של אורי,
    רק שאיך שאני מכיר את קלינסי, בורובסקי ביחד עם באלאק בהרכב רק מתי שגרמניה תשחק עם חלוץ אחד...אין מה לעשות....
    מה עוד ששניידר הוא באנקר בהרכב, דייסלר ושוויני נאבקים על המקום האחרון ...

תענוג לקרא את ההודעות שלך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/12/05
  14. קינג לדלי Member

לירן.
    כמה זמן נסיעה מפראנקפורט לקלן ברכב רגיל ?
    כמה עולה בירה רגילה ? כמה עולה ליטר דלק ?

וכמה מקבלים בפנים אם דופקים שבדית בפומבי ?

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תלוי איזה שבדית ובאיזה הקשר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

מקלן לפנקפורט בערך שעה עם רכב, ליטר דלק עולה 0.98 יורו( תעשה את החשבון שלך, הדלק בגרמניה יקר),
    בירה? תלוי איזה ...הפשוטות 2.5 יורו לחצי ליטר...היותר טובות מ 3 יורו עד 4 בערך....
    בקרוב נפתח דיון המונדיאל הלא רישמי . זה יהיה המקום לשאלות האלו, תתאזרו בסבלנות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx