נבחרת גרמניה בדרך ליורו 2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏20/7/10.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן רעיון מצויין לדכא את פיליפ לאם.

מעניין במקום מי (וגם למה) ישתלב באלאק בהרכב כשיחזור (אם יחזור).

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ובנתיים העכברים יוצאים מהחורים וגורמים לפילוג בנבחרת. בנתיים רק שניים יצאו במוצהר ואהבו את ההחלטה של יוגי: הייקו ווסטרמן וסימון רולפס, מזהים משהו משותף? ואפילו כמה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אם אני לא טועה גם שוויני יצא לתקשורת עם תמיכה בקפטן באלאק במהלך המונדיאל. מי יודע גם איך האחרים חושבים ואם זה בכלל משנה להם כמו שזה משנה לתקשורת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

למשהו יותר רציני: נוייר נשאר השוער הראשון כפי הנראה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/10
  4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני דברים בעניין באלאק. הראשון - הוא אמנם קיבל את הסרט, אבל לא מובטח לא מקום בהרכב (דבר דיי טפשי לדעתי). השני - הוא חולה.

בעניין אחר. מירו קלוזה אומר שהוא רוצה לשחק במונדיאל 2014 בברזיל. הלוואי.

5. דנידין Member

רק למען דיוק הדברים - באלאק לא קיבל את הסרט אלא היה הקפטן. לאם היה רק ממלא מקום בזמן פציעתו.

הלוואי וזה היה מציאותי לגבי מירו, אבל זה שהוא שאפתן לפחות מוצא חן בעיניי. בגלל הרצון שלו הוא עדיין שחקן מצויין, שחקן שלא נגמר.

6. FC_Bayern Member

מהו ההרכב שצפוי לפתוח?

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כנראה שבהתקפה אין שינויים מהמונדיאל:

Neuer - Lahm, Mertesacker, Westermann, Jansen - Schweinsteiger, Khedira - T. Müller, Özil, Podolski - Klose

8. FC_Bayern Member

תודה!

הרכב מצוין, טוב לדעת שהרצינות בשיאה, ושלא זומנו שחקנים סוג ב' רק כי ליריבה קוראים "בלגיה".
    אני חושב שאין שום סיבה להחליף הרכב מנצח, וההרכב שהיה במונדיאל היה אחד כזה.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה לא משחק אימון.

10. FC_Bayern Member

אני יודע, ועדיין ישנם לא מעט מאמנים שבוחרים סגל "פרווה" למשחקים מהסוג הזה נגד יריבות חזקות פחות.

11. Bayern Straße nach sechs

משחק נגד הבלגים בחוץ הוא רחוק שנות אור ממשחק אימון.
    בלגיה נמצאת בנסיקה בשנים האחרונות. מהבונדסליגה אנחנו מכירים כמובן את דניאל ואן-בויטן הותיק שמנהיג את ההגנה כמו גם את לוגאן ביילי מגלאדבך.
    רומלו לוקאקו ועדן האזרד הם שניים מהשמות החמים באירופה. האחד בן 17 והשני בן 19. עם ורמאלן וקומפני (גם עם עבר בונדסליגה) יש להם בהחלט נבחרת נחמדה שתעשה לנו בעיות.
    אני לא אהיה מופתע אם נאבד שם נקודות, אבל אנחנו צריכים לנצח שם. כי אם פתאום טורקיה תתפוס קמפיין מטורף אנחנו לא צריכים להתקע בפלייאוף.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בדיוק! אני אפילו לא בטוח שבבלגיה הנבחרת בכלל פיבוריטית כמו שמציירים אותה בתיקשורת.
    משחק מעניין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. FC_Bayern Member

לירן, הגזמת בטירוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    נבחרת גרמניה נמצאת לפחות 2-3 דרגות מעל בלגיה, ואין שום סיבה שהיא לא תנצח את בלגיה, גם אם מדובר במשחק חוץ. אני אופתע מאוד אם בהרכב החזק שלנו אנחנו נפשל, אלא אם כן נתפוס יום גרוע במיוחד.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עוד פעם, אני חושב שגרמניה כן צריכה ויכולה לנצח. זה לא בהכרח עושה אותה לפיבוריטית לפני המשחק.
    קודם כל המשחק בבלגיה מה שנותן יתרון מסויים לנבחרת המקומית. מעבר לזה יש להם נבחרת מצויינת שנמצאת בנסיקה. בהגנה עם ביילי יש להם את אחד השוערים הטובים בבונדסליגה. בהגנה וורמלאן, ואן בוייטן וקומפאני סוגרים הגנה סולידית ואף יותר מזה. הקישור ההגנתי שלהם במיוחד עם סימונס הוותיק הוא חלש מאד וזה יתרון עצום לנבחרת הגרמנית. ההתקפה שלהם מאידך מציגה שחקנים מוכשרים מאד, חלקם ידועים כמו פלייאני או דמבלה שמשחקים באנגליה או שנמצאים לפני הפריצה שלהם כמו אדן הזארד הנפלא או רומאלו לוקו ילד הפלא בן ה 17. הנבחרת הזאת משלבת שחקנים צעירים כמו הזארד או לוקו עם שחקנים עתירי ניסיון שעברו הכל כמו סימונס וואן בוייטן.
    מפן זה יש להם את הכלים במיוחד בבלגיה להפתיע את הנבחרת הגרמנית.
    אולי לפני המשחק ועל פי השוואות השמות של השחקנים גרמניה זוכה לקבל את תפקיד הפיבוריטית, אבל הדברים שציינתי כאן אמורים להיות אזהרה לנבחרת. ניצחון במשחק הזה הוא הכל, חוץ ממובן מאליו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/9/10
  15. yocki land Member

לגרמניה יש יכולת לעשות קמפיין של 27 מתוך שלושים נקודות. כל משחק יכול להיות המשחק הזה שמפשלים בו במיוחד משחקי חוץ ואי אפשר לומר שדווקא המשחק הזה הוא המסוכן, אני לא יודע במה הוא מסוכן יותר מטורקיה חוץ או אוסטריה חוץ.

לא להפוף את בלגיה לאיזה אורוגוואי סינדרלית כזאת (בהשוואה למונדיאל) אבל גם לא להונדורוס. צריך לקחת את כל המשחקים באותה רצינות ואין סיבה לעשות כתבות שני עמודים על בלגיה (אההמ ישראל היום).

אגב מוזר שעד כמה שבתקשורת הוא מצטייר כמשחק המרכזי של המחזור משום מה צ'רלטון משדרים את אנגליה וספרד...

שיהיה קמפיין מוצלח ושמח :aaarse: