נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי התגובה שלו בסוף המשחק נגד אלג'יריה, אי אפשר היה לצפות שהוא לא יקבל את השריקות האלה (ובטח עם היכולת שלו בדרום אפריקה בכללי).

2. THE STRETFORD END Member

נפתרה החידה מה עושים עם סטיבן גרארד...גרארד הציל את קאפלו מפיטורים...
    בובי זאמורה אולי עדיף כמספר 9 על רוני...

וואלה,כאלה מסקנות וממשחק ידידות משמים,נו טוף.

נהדר גרארד,יופי של הברקות,מול נמושות זה תמיד עבד לו מצויין.

רוני כשהחל לצאת קיבל שריקות בוז,עשה בשכל כשנופף והודה לקבל ומיד הכל התחלף למחיאות כפיים.

ובינתיים קאפלו מודיע על סיום דרכו של בקהאם בנבחרת דרך ראיון טלוויזיוני לאחר המשחק...מאוד מכובד קאפלו.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מול נמושות...כן...
    לא חושב שמישהו יוצא עם מסקנות נחרצות ממשחק ידידות אחד ונגד יריבה די חלשה, גם פה רק בנאדם אחד כתב משהו בסגנון הזה.
    לג'ררארד נוח יותר לשחק בעמדה קדמית במרכז זה די ברור, באנגליה במשך כל השנים שלו בנבחרת הוא עובר בין תפקיד הקשר האחורי לקיצוני הימני, לשמאלי, כל זה רק כי לאמפרד מפספס משחקים של נבחרת אנגליה רק לעיתים נדירות.
    זאמורה נראה יותר טוב ממה שהרבה אנשים היו חושבים שהוא ייראה, אבל זה עדיין לא נותן לו מקום בסגל למשחק הבא, הרי ברור שהמון תלוי במי יפתח את העונה בצורה משכנעת ולפי זה ייקבע הסגל.
    אדם ג'ונסון שוב נראה כמו קיצוני איכותי שיודע לתת תפוקה כשצריך, לא ברור למה הוא לא היה בסגל הרחב לגביע העולם.

4. THE STRETFORD END Member

נמושות בהחלט,חיכנו מספיק לטורניר שבו גרארד יוביל את נבחרת אנגליה מול הגדולות ולא יילך לאיבוד עם הזנב בין הרגליים וכשהוא היה בעמדה קדמית,מרכזית לא פעם ולא פעמיים.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה לו אף פעם משחק בנבחרת בטורניר גדול כשהוא שיחק בעמדה קדמית מרכזית.
    אני לא מתיימר לכתוב שאם זה היה המקרה, אנגליה הייתה זוכה במונדיאל, אבל זה היה מקל עליו להראות משהו שדומה ליכולת שהוא מראה בליברפול גם בנבחרת, על כך אין ספק.
    כל הדור הזה "נכשל", כי הפנדלים נגד פורטוגל פוספסו, אם באחד מהמקרים זה היה מסתיים ב50% החיוביים אז אנגליה הייתה מגיעה לחצי גמר והביקורת הייתה נרגעת במעט, לכו תדעו, עוד זה היה נגמר במעבר לזה.
    ככה זה הכדורגל הבינלאומי, הגבול בין הצלחה לכישלון הוא ממש ממש דק. שיגידו שכל הדור הזה כישלון, גם דור הזהב של פורטוגל הוא כישלון, זה לא בושה.

6. StevieG Member

נמושות נמושות, אבל לא ראיתי את למפארד או רוני מתפקדים, לא מול הנמושות האלה, ולא מול הגדולות.

ג'רארד הוא השחקן הכי חכם שיש לאנגליה בחלק הקדמי. זה היה בזבוז משווע לתת לו לסתום חורים רק בגלל שהוא יותר ורסטילי מפראנק למפארד. הוא הראה אתמול שיש לו מוטיבציה לשחק עבור הנבחרת, הוא הווינר שלה ושהוא צריך להוביל את הנבחרת לקמפיין. נקווה שקאפלו גם יפריש את למפארד מהנבחרת באותה הזדמנות שהוא מפריש את בקהאם, כדי שגם העיוורים בינינו(למשל, אתה סטרטפורד) ייראו מה שעיניים רגילות אמורות לראות בקלות.

7. eyal7 Member

אם רוצים לעבור את שלב רבע הגמר בטורניר גמר לנבחרות בעשור הנוכחי צריכים לבנות נבחרת סביב ויין רוני. לא בובי זמורה, לא סטיבן ג'רארד. ויין רוני. הוא ה-שחקן של אנגליה, הוא העתיד שלה. ועם כל הכבוד לג'רארד, בהחלט אני יכול לומר שרוני תרם עד היום לנבחרת הרבה יותר ממה שתרם לה ג'רארד (למרות הפרש של 5 שנים בגיל).

אנגליה ידועה כנבחרת מוצלחת בכל מה שקשור למשחקים מהסוג הזה. בואו לא נסיק מסקנות עכשיו. המבחן הוא גם לא במוקדמות אלא באליפות אירופה עצמה בעוד שנתיים (אני יוצא מנקודת הנחה שהפעם נעפיל). מיותר לדעתי להזכיר שאת קמפיין המוקדמות האחרון אנגליה כמעט סיימה מושלמת (כמו ספרד והולנד, איפה אנחנו סיימנו ואיפה הן...), המון ניצחונות, המון שערים , אפילו ראינו הנעת כדור... קמפיין המוקדמות הטוב ביותר של נבחרת אנגליה בהסטוריה שלה הוביל אותה לטורניר גמר גביע העולם הגרוע ביותר שלה בהסטוריה.

8. THE STRETFORD END Member

גרארד בכל טורניר משחק בעמדה מרכזית,בעל הבית,כרטיס חופשי
    וללא הצלחה.
    לא מפיל את האשמה רק עליו אבל הוא חלק מרכזי בכישלונות.

הפנדלים נגד פורטוגל פוספסו(אחד מהם שלו)ואני תמיד שואל,למה להגיע לפנדלים ולא לנצח לפני כן?
    מתי ניצחנו נבחרת גדולה בטורניר?
    להגיע לפנדלים ולחיות בהרגשת פיספוס עליהם לא משנה את העבודה שמבחינת כדורגל לא היינו מספיק טובים.
    ואגב פורטוגל,היחיד אבל היחיד שברגעי האמת באותו המשחק(2006)שביקש את הכדור נון סטופ,לקח על עצמו את האחריות,העלה את הרמה שלו בכמה דרגות ברגעים הקשים(עשרה שחקנים ולאחר ההרחקה של רוני)והוביל באמת את הנבחרת ועד לפנדלים היה אואן הארגריבס ובלי קשר לעמדה קדמית יותר או פחות,
    גרארד התחבא עם הזנב בין הרגלים.

דור הזהב של פורטוגל לא עמד בציפיות,הם היו קרובים הרבה יותר לזכייה מאשר אנגליה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/10
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה כרטיס חופשי? עד קאפלו זה היה קשר אחורי, בדיוק ההיפך מכרטיס חופשי.
    לגבי מי לקח את הכדור וכו' ב2006, אני לא זוכר את המשחקים עד כדי כך אז אני לא רואה טעם להגיב. אולי הוא ביקש, אולי הוא ביקש פחות, ג'ררארד שיחק קשר אחורי ונמנע ממנו לעלות קדימה כמו שהוא אוהב וכמו שהוא צריך לעשות, בלי הפריצות קדימה אתה מקבל שחקן טוב במקום השחקן הגדול שהוא כשהוא משחק בצורה חופשית.
    אוקיי, למה הגענו לפנדלים מלכתחילה, אני שוב רוצה להדגיש כמה הגבול דק. איטליה לקחה את אוסטרליה בשמינית על פנדל מפוקפק בשנייה האחרונה, ניצחה בחצי את גרמניה בתוך תוספת הזמן של ההארכה במשחק שיכל ללכת לכל כיוון ואז לקחה גם את ה50% בפנדלים בגמר. אז הם אלופים עולם ואנגליה נבחרת בינונית שהתקשורת שם עושה ממנה יותר ממה שהיא. כל כך מקרי שמונדיאל אח"כ איטליה אפילו לא עוברת את הבתים? (גם אם השתנה שם 80% מהסגל) לא, זה לא מקרי, כי מלכתחילה הזכייה עצמה הייתה נתונה תחת המון מזל, כי זה טיבו של טורניר נוק אאוט, לא מספיקה יכולת צריך גם מזל. אז לאיטליה היה את זה במונדיאל, לאנגליה לא היה את זה לא ביורו 96 שהיא יכלה לקחת ופספסה (הדור הקודם, גם כן כישלון?) ולא במשחקי נוק אאוט הלאה, נגד ארגנטינה ופורטוגל פעמיים.
    אני לא מסוגל להתייחס ברצינות לפרשנויות לגבי נבחרות כשההבדל הוא כל כך קטן, כשאם אנגליה הייתה לוקחת את הפנדלים אז כל הדיון היה נראה אחרת לגמרי.
    בסופו של דבר, פערי הרמות קטנים מאוד, גם אם גרמניה לקחה את אנגליה 4-1, כל הכבוד להם על משחק מתפרצות משובח אבל אם הם היו נפגשות שוב אי אפשר להגיד שגרמניה לוקחת את המשחק בסבירות גבוהה. למי שיש קצת יותר יכולת והרבה יותר מזל, יצליח.

10. THE STRETFORD END Member

אף פעם הוא לא היה קשר אחורי אורתודוקסי,הרבה יותר חופשי מאשר להישאר על החצי ולחכות להתקפות היריב.

את המשחק נגד פורטוגל אני זוכר מצויין ולא סתם כותב על הארגריבס באותו המשחק לעומת האחרים.

הגבול הדק של איטליה נגד גרמניה שאתה מדבר עליו עושה עוול לכדורגל המצויין(כן,כן)שהיא הפגינה באותו המשחק.
    לי הספיקו התירוצים וניסיונות השכנוע העצמי שלי לגבי הנבחרת,לא היו טובים באמת בכדי להגיע לגבול הדק ולעבור אותו,לא הגיעו אליו עם כדורגל שהיה שווה לעבור את אותו הגבול.

יורו 96 כן,בהחלט היינו הטובים בטורניר אבל היה זה סגל אחר לגמרי.

פערי הרמות קטנים?מזל?
    להזכיר לך את המשחקים נגד ארה"ב,אלג'יר וסלובניה?
    תת רמה של כדורגל,המשך ישיר לכדורגל המשמים,המפגר ב 2006.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/10
  11. StevieG Member

נתנו לרוני כל מה שהוא רוצה על מנת שהוא יצליח במונדיאל הזה. למען השם, קאפלו אפילו הרכיב עבורו את אמיל האסקי! ומה רוני החזיר לו? בעיטה אחת לקורה ב4 משחקים, ויותר מזה כלום. אז עם כל הכבוד...

חוץ מזה, מי אמר שג'רארד כקשר התקפי לא טוב לרוני? אולי הוא יצליח להפעיל אותו.

קאפלו תפקד את ג'רארד כקשר שמאלי. זאת אומרת, הוא היה צריך להתעסק בחלק ההגנתי בלרדוף אחרי שחקנים על הקו. זה לא התפקיד שלו.

12. THE STRETFORD END Member

StevieG

קודם כל רוני הגיע לטורניר האחרון(וגם לקודם)פצוע או מיד לאחר פציעה.

אתה טוען שנתנו לרוני כל מה שהוא רוצה על מנת שיצליח בטורניר הזה ומביא את הטיעון לעזר בדמות אמיל הסקי...נו שויין,הבנתי עם מי יש לי פה עסק.
    הגיע הזמן ללכת לאכול צהריים,שיהיה לי בתאבון.

13. StevieG Member

הרי למה אמיל האסקי שיחק? כי רוני רצה אותו שם! כי הוא משחק איתו יותר טוב או וואטאבר.

14. Ryan Giggs11 Member

StevieG,
    אתה רציני או שאתה צוחק?
    תודה באמת לקאפלו שהרכיב עבור רוני את הסקי, ממש תודה.

באמת אני נדהם מחדש איך כמה משחקים פשוט משכיחים מאנשים את העובדה שרוני השחקן הכי טוב שיצא מהממלכה מזה הרבה מאד זמן.
    לבנות את אנגליה סביב זמורה?אני לא יודע אם להתייחס ברצינות או שזה בדיחה.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקן הכי טוב שיצא מהממלכה, מאז ג'ררארד.
    רוני נכשל, כמו כל היתר. אם הקריטריון הוא לזכות במונדיאל, או לפחות להגיע לחצי גמר, אז כולם נכשלו. כמו שכתבתי כבר קודם, מבחינתי זה לא עושה אותם אפילו טיפה פחות טובים ממה שהם. המדד לקביעת רמה של שחקן היא עונת המועדונים מאוגוסט עד מאי, הטורניר היוקרתי שמתרחש אחת לשנתיים לא ממש מזיז לי מהבחינה הזאת. כל הכותרות האלה שמסי עכשיו לא ברמה של מראדונה או ג'ררארד אובר רייטד או רוני לא מסוגל להוביל, קשקושים של התקשורת. בזבוז זמן.