נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. THE STRETFORD END Member

האמת שהם עושים את העבודה עבורנו ובמקום קאפלו.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם פרגוסון אמר לתקשורת שקאריק ייעדר שבועיים, אני חושב שזה צריך להיות מספיק טוב עבור קאפלו, בטח כשמדובר במשחק ידידות. בכל מקרה, אנחנו לא ממש יודעים איך זה התנהל אז אני לא חושב שצריך לבוא בביקורת עליו, גם אם זה הדבר הכי קל וטבעי לעשות היום.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טור דיעה מה-BBC על הסגל שקאפלו זימן ועל המשחק מול ההונגרים, שלפי הכותב הוא ממש לא משחק חסר חשיבות.
    בגדול אני מסכים עם הטור הזה. הייתי משתמש אפילו במילים יותר חזקות על אי ההכללה של קאטרמול/רודוול בסגל, מרכז הקישור הוא נקודת התורפה האמיתית שלנו שהורגת אותנו טורניר אחר טורניר. לא השוערים הליצנים ולא הסקי בחוד, רק הקישור שלנו על אף השמות הגדולים שמעטרים אותו. הייתי בטוח שנראה איזשהו קשר אחורי צעיר בסגל, העמדה הזו משוועת למישהו שיתפוס אותה בשתי ידיים ויהפוך אותה לשלו.
    אני גם מסכים עם הקביעה שלא צריך לערוף את כל ראשי שחקני הסגל למונדיאל. הרי בכל זאת יש שם כמה שחקנים ברמה הכי גבוהה שיש שאין להם מחליף נראה לעין (אשלי קול, ויין רוני, ג'ון טרי, ריו פרדיננד). כפי שאי אפשר לבנות נבחרת רק על ותיקים גם אי אפשר לבנות נבחרת רק על צעירים, צריך איזון וטרי, פרדיננד ושות' ייתנו את האיזון הזה בקמפיין הקרוב. העיקר היה להיפטר מהזקנים הבינוניים סטייל קראגר, הסקי ודייויד ג'יימס שתפסו את מקומם של צעירים מוכשרים ורעבים.
    אני מסכים שהמשחק הזה חשוב מאוד למוראל בנבחרת ולמוראל הלאומי בכלל. כמה תצוגות טובות של הצעירים בסגל יחזירו מהר מאוד את ההייפ סביב הנבחרת, ואולי גם בצדק הפעם.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/10
  4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. THE STRETFORD END Member

אמיר ע

כשאנחנו אחרי קמפיין סופר נכשל,
    כשאנחנו לפני משחק ראשון לאחר אותו קמפיין,כן,משחק ידידות אבל אז אז מה?
    האם ההתנהלות צריכה להיות חפפיניקית בגלל זה?זה נשמע לך נורמלי ברמות האלה?
    וזה מעבר לידידות עבור אנגליה,זה חלון הראווה הראשון של מה שאמור להיות תחילת המהפכה שקאפלו דיבר והבטיח.
    כשהמעמד שלו(קאפלו)נפגע,
    כשהשם הטוב(והיה כזה)של הנבחרת נפגע,
    אתה מצפה להרבה יותר סדר,הגיון ולראות שדברים מתחילים לעבוד כמו שצריך מחדש,
    אנחנו לא יודעים איך זה התנהל באמת...אנחנו רואים את התוצאות מבחוץ והן של חוסר ארגון בסיסי.
    2 שחקנים שפורשים בתוך 24 שעות מהנבחרת מרגע ההזמנה שלהם לסגל,
    כששחקן נוסף היה כשיר בסופו של דבר אבל לא טרחו לבדוק איתו(קאפלו,עוזר של קאפלו)ובסך הכל היה צריך להרים טלפון,
    כמו לרובינסון ולמנוע את המבוכה ככה גם לשאר השחקנים,גם לקאריק במידה וחשבו עליו,לברר על חומרת הפציעה
    ולמנוע עוד מבוכה ועוד מבוכה,
    זה העתק חוזר למה שקרה בדרום אפריקה למשל עם מסיבת העיתונאים של טרי שאמר שקאפלו לא נגיש לשחקנים
    ו24 שעות לאחר מכן גרארד אמר שכן ובקיצור זה היה נראה עצוב ומגוכך.

אני ממש לא מחפש סתם את קאפלו אבל מסיבת עיתונאים של פרגוסון ביום שישי לגבי כשירות של שחקן זה צריך היה להיות מספיק עבורו....נו באמת,אם כך פרגוסון וכל שאר המנג'רים יכולים היו לתמרן יופי עם פציעות שווא של שחקנים שלהם ובכדי לשמור אותם ביום רביעי ולא לסכנם בפציעה לפני מחזור הפתיחה.

6. Hammer Member

חוזר מגלות ארוכה מאוד רק כדי להגיד שתמיד אמרתי שבובי זאמורה הוא החלוץ הכי טוב עולם. המשך יום נפלא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטרטפורד,

The most surprising inclusion was Michael Carrick, who shone in midfield just two days after being publicly ruled out of action for a fortnight. Although that announcement confirmed Carrick's absence from international duty, Sir Alex was quick to play down any notion of underhandedness.

"It's my fault," he said. "I announced on Friday he'd be out for two weeks, which we thought because he got the injury on Wednesday. But he turned up on Saturday and said he wanted to try it and he was ok.

"It wasn't a matter of confusing the FA in any shape or form. I don't know if they'll call him up now, maybe they will. But nontheless it was a surprise he was fit."

--

אז אולי יונייטד וסר אלכס חפיפניקים? אנחנו לא יודעים מה קרה, יכול להיות שקאפלו או אנשיו בדקו עם יונייטד ביום שישי וקיבלו את התשובה שכל העולם קיבל! לא צריך לבקר בלי לדעת מה קרה באמת, גם אם לרדת על קאפלו בקטנות זה הדבר הכי פופולרי באנגליה אחרי המונדיאל.

גם מה שקרה עם השחקנים שפרשו יממה אחרי שזומנו לסגל זה קצת לא נעים, ועדיין - האם קאפלו היה צריך להתקשר אליהם ולומר "תשמעו, אהמ, אתם רוצים להמשיך לשחק בנבחרת אנגליה?'". היתה צריכה להיות לו סיבה לחשוב ששני חבר'ה בני 30, שכבר היו בסגל או בשוליו בתקופה שלו, יחליטו לסרב? זה לא שהוא ביקש מהם לחזור מפרישה וזימן אותם אאוט אוף דה בלו. מה שהיה אאוט אוף דה בלו היה ההחלטה שלהם.

8. THE STRETFORD END Member

אמיר ע

מה בדיוק חפיפניקי אצל יונייטד?
    הרי הדברים מעידים על תקשורת בין שחקן למנג'ר שלו והחלטה משותפת שכן ינסה להתאמן לאחר שהשחקן אמר שהוא מרגיש כשיר.

אם אתה לא מבין את הבעיה בכך שקאפלו או העוזרים שלו מסתמכים רק על הודעה של פרגוסון לתקשורת ביום שישי אז נמשיך לראות את הדברים באופן שונה,לדעתי זה מעיד על חוסר סדר מינמלי.

אם הם לא טורחים לבדוק אישית...וזה כולה מצריך להרים טלפון והיה מספיק זמן לפני פרסום הסגל,מיום שישי בבוקר זמן ההודעה של פרגוסון ועד פרסום הסגל במוצאי שבת וכשבין לבין קאריק התאמן וזה פורסם בכל כלי תקשורת מרכזי,בדיוק אלה שדיווחו על העדרות הצפוייה שלו,
    וכמו שכתבתי קודם לכן,מילא זה היה רק העניין של קאריק,מילא נפילה נקודתית לגביו,
    אבל העובדה ש 2 שחקנים פרשו תוך פחות מ24 שעות ולאחר שזומנו מעידים
    על קצר כללי בתקשורת בין שחקני הסגל לבין הצוות המקצועי.
    הרי לו היו טורחים להתקשר,כולה להתקשר,שיחה של דקה,ליידע את רובינסון,את בראון אישית על זימון לסגל,כמו שנעשה תמיד כשיש זימונים או ניפויים אז אולי המבוכה של זימון שחקן וכשהוא פורש לגמרי מכדורגל בינלאומי כמה שעות לאחר מכן היתה נמנעת.

אם זה היה קורה בנבחרת ישראל אז או אה אני מתאר לעצמי את כותרות הברדק שזה היה מקבל.

אתה חושב שהחלטה של רובינסון ובראון לפרוש היתה אואט אוף דה בלו...אני חושב שזו החלטה שהם ישנו עליה "קצת" יותר מאיזה לילה אחד.

זה שבאנגליה מחפשים עכשיו את קאפלו בקטנות זה משהו אחד,אני לא מתרגש וזה לא משפיע על איך שאני רואה את הדברים,
    במקרים הללו הוא פשוט הרים להם להנחתה.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. THE STRETFORD END Member

Nigel Winterburn

כן,שמעתי אותו אומר זאת אתמול וקראתי זאת גם כן קודם לכן
    ועדיין,זה נראה לך תקין שמנג'ר נבחרת מסתמך רק על הודעה במסיבת עיתונאים של מנג'ר קבוצה?

קשה לי להאמין שהיתה שיחת טלפון בין קאפלו לפרגוסון כי לו היתה כזו ופרגוסון היה אומר לקאפלו כי השחקן פצוע כשקאריק היה אמור לשבת בחוץ לשבועיים,אני מאמין שהיושר של פרגוסון ולאחר שקאריק התאמן היה גורם לו להתקשר לקאפלו בחזרה ולהודיע לו כי השחקן חזר להיות כשיר.

בגלל שלא כך היה הדבר,לדעתי זה מעיד על הסתמכות של קאפלו על פרסומים ודרך התקשורת.

האם לא נורמלי יותר להרים טלפון לשחקן עצמו,לשמוע מה הפציעה,כמה זמן העדרות והרי יש משחק רשמי בקרוב מאוד גם כן,
    ואם היה טלפון כזה האם קאריק היה אומר לקאפלו משהו אחד וכמה שעות לאחר מכן עושה משהו אחר לגמרי או לא היו קובעים לעדכן אחד את השני במקרה של שינוי?

מקרה קאריק,מקרה רובינסון,מקרה ווס בראון,תוך 24 שעות
    מעידים על חוסר תקשורת מינמלי שגרם לקאפלו למבוכה,
    שמראה על אי סדר נוסף ובהמשך ישיר מגביע העולם בקשר שבין השחקנים לבין קאפלו.

הרי כשרוצים להודיע לשחקן על זימון,בטח זימון מחודש כמו לרובינסון ולאחר שלא היה שייך לסגל הנבחרת תקופה ארוכה,
    האם מצפים שהשחקן יתעדכן על כך דרך התקשורת או שמודיעים לו אישית?
    ולא צריך שקאפלו יעשה זאת לבדו,בשביל זה יש עוזרים,בשביל זה יש נציגי התאחדות?
    ולו היו טורחים להודיע לו אישית,קשה לי להאמין שרובינסון היה מאשר הגעה
    וכמה שעות אחרי זה יוצא לתקשורת להודיע על פרישה.

אז זה נחמד מאוד שפרגוסון,מנג'ר של קבוצה לוקח על עצמו את האשמה בכל הקשור לאי זימון או לחוסר תקשורת לגבי כשירות של שחקן שלו וזימון או אי זימון לנבחרת אנגליה...מביך.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי אמר שהצוות הרפואי של יונייטד לא התקשר לאנשים של הנבחרת והודיע שקאריק לא יוכל לעמוד לרשותם? או להיפך, שאנשי הנבחרת התקשרו לאנשי יונייטד אחרי ששמעו שקאריק נפצע וקיבלו מהם את ההודעה שהוא בחוץ לשבועיים?

מצד אחד אתה מתלונן שקאפלו קיבל את המסר שקאריק ייעדר דרך מסיבת עיתונאים ותקשורת, מצד שני אתה מתלונן שקאפלו לא שם לב באותה תקשורת שקאריק חזר להתאמן. באותה עת ביונייטד מודעים שהם עשו איזו טעות באבחנה ושקאריק חזר להם בהפתעה, מה שבהחלט פותח פתח לכך שקאפלו קיבל מסר לא נכון מהאנשים המוסמכים להודיע לו על מצבו הרפואי של קאריק.

הרבה יותר מדי חפירה על דברים שאנחנו לא יודעים. אם זה היה קורה לפני שלושה חודשים זה לא היה מעניין אף אחד, הרי קאפלו היה המלך שלא יכול לטעות. עכשיו כל שטות שמתרחשת מצביעה על חפיפניקיות שלו.

12. THE STRETFORD END Member

אמיר ע

מי אמר,מי לא אמר,העובדה היא ברורה,קצר בתקשורת ושקאפלו לא ידע על קאריק שהוא כשיר.
    התמונות מדברות יותר טוב מכל מילה שאני או אתה נכתוב,תמונות מביכות על מנג'ר שלא מבין למה קאריק לא התקשר אליו ועל המדרגות של וומבלי...
    וכשזה מתקשר למבוכה הנוספת בנוגע לרובינסון ובראון...אז למי האצבע צריכה להיות מופנת?
    פרגוסון?הצוות הרפואי?

שנחזור לגביע העולם ולקצר שהיה שם?

התקשורת יכולה לכתוב מה שהיא רוצה,לחפש אותו בסיבוב או ברמזור,
    למהליך מלכים או להוריד אותם אני משאיר לך,אולי אצלך זה משחק תפקיד אבל מצטער,לא אצלי,לא רואה טעם לשחק בקקה,
    לשחק בזה שלפני כמה חודשים "היה מלך שלא יכול היה לטעות"
    ועכשיו כאילו יש ביקורת רק בגלל הכישלון בגביע העולם.

אני רואה פה חוסר תקשורת מינמלי וכשקאפלו הוא בראש המערכת,
    וקפאלו לא נקי ולא צריך להיות נקי מביקורת כשהיא במקום והיא כזו.

השחקנים כרגע מתאמנים,לאחר מכן תהיה מסיבת עיתונאים,
    נראה מה יהיה לו לומר להגנתו,אם יביא טיעונים שמניחים את הדעת לא תהיה לי בעיה להגיד,וואלה,הוא פעל בסדר גמור,
    מעניין אם תדע אתה להגיד,וואלה,היה פה קצר שלא מתאים לרמות הללו ובמידה והתשובות יהיו סוג של מריחה.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם קאפלו קיבל הודעה שקאריק פצוע וייעדר שבועיים, כי זה מה שיונייטד חשבה, איך הוא אמור לדעת שהוא כשיר? בטח, הוא יכול לראות את זה במקרה בתקשורת, אבל בהנחה שלא, מה ציפית, שאחרי שהוא קיבל הודעה ביום שישי שקאריק פצוע, הוא יתקשר אליו בשבת וישאל 'אולי בכל זאת?'. יש לפעמים נטייה לדרוש ממאמנים להיות נביאים.

14. GiladG2 Member

מצטרף לדעתך ולדעת הכותב. אבל בגדול, כמו שנאמר כאן, זה סה"כ סגל למשחק ידידות, זה לא הסגל שנוסע ליורו 2012, ביקורת על בחירת השחקנים של קאפלו תעשה עם בחירת הסגל למשחק הראשון של קמפיין המוקדמות.
    שמחתי לראות חלק מהשמות שזומנו לסגל. כבר קאפלו דואג לתקן אחת מהטעויות שלו בעבר, בין אם אמרו לו לעשות את זה ובין אם לא, "הזרקת" דם חדש וצעיר לנבחרת. חשוב מאוד לנסות כמה שיותר שחקנים, חשוב להרחיב עד כמה שאפשר את מאגר השחקנים שיעמוד לרשות קאפלו, לתת כמה שיותר נסיון בינלאומי לשחקנים צעירים וגם צעירים פחות שמיעטו לשחק בנבחרת, כדי שלא יווצר מצב כמו במונדיאל, שעניין הנסיון בנבחרת הועדף על פני כישרון (רייט-פיליפס -> א. ג'ונסון, ג'יימס\גרין -> הארט, קראגר\אפסון -> דאוסון).

השם הבולט ביותר לפי דעתי שהיה שווה זימון ולא קיבל אותו הוא אגבונלהור. הייתי מעדיף אותו על חשבון אחד מזאמורה\קול\בנט, הוא מביא מימד ענק של מהירות להתקפה ויכול להיות פארטנר מצויין לרוני.

לגבי עניין הקשר האחורי. מדהים כמה המניות והאמינות של גארת' בארי ירדו בעקבות ההופעה המזעזעת נגד גרמניה. ואולי בצדק. אבל אין סיבה לחתוך אותו, הוא עדיין יכול להיות חשוב מאוד לנבחרת. עם זאת, גם אני הייתי מאוד רוצה לראות את האדלסטון מקבל הזדמנות אמיתית, את קאטרמול, או את רודוול, עם עדיפות לאחרון. אם ווילשר קיבל את הזימון, גם רודוול היה צריך להיות שם. ווילשר, למרות ההייפ סביבו, הוא עוד לא כל כך מוכן לשחק בנבחרת, שקודם יפתח בהרכב משחק אחד בארסנל ויבסס לעצמו איזשהו מעמד שם. כנ"ל גיבס, אבל העמדה שלו קריטית יותר לנבחרת. (בכלל, ארסנל יעשו לעצמם טובה גדולה אם ייפטרו מקלישי הנוטה להחליק).

מיום רביעי אני מצפה לגישה שונה, לשיטת משחק שונה, לשילוב מקסימלי של השחקנים הצעירים והחדשים, ולמרות שזה משחק ידידות, למוטיבציה גבוהה וניצחון משכנע. ושרוני ישתדל להתעלם הפעם מהבוז של הקהל.

15. THE STRETFORD END Member

אמיר ע

אם היה קשר בנוגע לקאריק,קשר של פרגוסון - קפאלו,צוות רפואי - לצוות רפואי או קפאלו,קאריק - קאפלו,נציג התאחדות - יונייטד או כל מי שתרצה ולא הבנת הדברים דרך התקשורת
    ואחד מהקשרים הללו דיווח לקאפלו על קאריק פצוע אז היה קצר שלא דיווח בחזרה על כשירות מחודשת,עובדה!
    אם יש כשירות מחודשת בשבת בצהריים אז זה מספיק זמן לדיווח מחודש לפני פרסום הסגל בשעות הערב של אותו היום,
    ותודה לאל עברו הימים של יונות הדואר.
    האם זה תפקידו של פרגוסון לדווח לקאפלו על חזרה של קאריק לכשירות?לא!
    האם זה תפקידה של יונייטד,הצוות הרפואי של יונייטד להודיעה לחברה מהנבחרת על כשירות של שחקן מסויים?לא!
    המעקב,הדרישה לעדכון במקרה של שינוי צריך להגיע או הדרישה לגבי זה צריכה להיות מצד הנבחרת,לא להיפך.

ופעם שלישית(גלידה)
    מילא היה זה רק הקצר לגבי קאריק,כשזה מתלבש ביחד עם סיפור רובינסון ובראון זה גורם ליותר מהרמת גבה.