נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים זה לא עניין של כישרון גדול שמחכה בשוליים, אלא פשוט איזון טוב יותר. אף אחד לא מתווכח לגבי היכולות של ג'רארד ולמפארד, אבל ברור שהם לא ממש הצליחו אי פעם למקסם את כישוריהם מעבר למשחק נבחרת פה ושם. אז ברמה האישית, כנראה שכבר לא יצליחו להוציא מהם יותר. זה לא אומר שאי אפשר לנסות עם שחקנים אחרים, מוכשרים פחות, שיצליחו לתת יותר ברמה הבינלאומית.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

האיזון היה רע כשכמעט כל משחקי המוקדמות הסתיימו בניצחון?
    אני חושב שהעניין הזה מנופח מעבר לכל פרופורציה רק כי הם שחקנים מאוד דומים, הרי אם אנגליה הייתה מנצחת את הפנדלים נגד פורטוגל ומגיעה לחצאי גמר אז האיזון ביניהם כן היה טוב? ג'ררארד שיחק את רוב המשחקים באנגליה תחת קאפלו כקשר שמאלי חופשי וזה דווקא עבד בסדר גמור. נגד גרמניה, המתפרצות גמרו את הסיפור.

3. THE STRETFORD END Member

Liverpool-Forever

גם ברגעים הכי טובים של אנגליה תחת גרארד ולאמפרד כשחקנים המרכזיים וכשאני כותב רגעים טובים אני מתכוון לניצחונות או התקדמות בטורניר,מעולם אבל מעולם זה לא הגיע דרך שליטה שמניחה את הדעת במרכז השדה,בהנעת כדור מסודרת,חכמה,רגועה ולפרקים ארוכים במשחק.
    זה עקב האכילס הכי גדול של נבחרת אנגליה ושניהם ביחד פשוט לא מסוגלים לעשות זאת בצורה טובה,גם לא כשיש לצידם צלע שלישית.
    אז זה עבד יופי מבחינת תוצאות נגד נבחרות עם פחות איכות אבל מתי אנגליה היתה על העליונה מהבחינה הזו,הקריטית,נגד נבחרת רצינית יותר?
    להגיע לפנדלים נגד פורטוגל ולהפסיד שם זה מבאס אבל השאלה היא למה לא מעולם הצלחנו לנצח אותם ואת האחרות ועוד לפני ומבלי לקוות לאלילת המזל או פנדלים?
    כי מעולם לא ידענו לנצח משחקים קשים איתם ביחד ובדרך של כדורגל מאורגן וכשמגיעים לרמות הגבוהות,כלומר מול הנבחרות החזקות יותר אתה לא יכול לבלף ולנצח אותן דרך כדורגל שיש בו הרבה מאוד חורים קריטים.

אני מעדיף שחקנים פחות כישרוניים מהם אבל שיותר מתאימים ביחד.
    השילוב של שניהם,אחד ליד השני וגם כשגרארד הוצב יותר בצד שמאל הוכח ככישלון חרוץ פעם אחר פעם אחר פעם,
    כמה אפשר?
    למה לא לעשות שינוי דרסטי?
    השאלה האם לקאפלו יהיו את הביצים לנסות זאת,לצאת מהקבעון של שניהם ביחד בקישור,של שניהם בכלל בנבחרת
    ולנסות לחפש שילוב אחר,"אפור" יותר מבחינת שמות אבל כאלה שמשלימים אחד את השני ולא גורעים אחד מהשני.

בכל אופן,
    אני מסתכל על הסגל שהוא זימן ובא לי להקיא,ממש ככה ובלי קשר לשפעת שתפסה אותי,
    לא רק גרארד ולאמפרד,שוב טרי,שוב גארת' בארי,פתאום זאמורה(ממש צעיר אה)כן אבל לפני חודשיים לא,
    שוב דארן בנט שגם הוא,לפני חודשיים לא היה מספיק טוב ועכשיו אולי כן יהיה כזה?
    ולא שכחתי את מלחמת האגו בין השחקנים הבולטים שם,את המחנאות ואין לי ספק שכולם שם ילכו להקיא גם כן ששוב יפגשו באותו חדר ההלבשה,אז במקום לעשות הפרדה מוחלטת שוב כל הניצים חוזרים לייצג אותנו ביחד.
    שמעתי את קאפלו בסקיי ספורט ניוז שוב מתרץ דרך המצב הגופני שהשחקנים היו בו בגביע העולם ושזו הסיבה
    העיקרית לבושה,
    עכשיו יכול מאוד להיות שהיה לזה משקל אבל הלו,תפסיק לעבוד עלינו,להיות סוג של אברם גרנט ולחזור על אותה המנטרה ולנסות להפוך אותה לאמת היחידה.
    אני לא שכחתי את פאקינג אמיל הסקי בחוד ההתקפה!
    אני לא שכחתי חוסר הידיעה של מי השוער הראשון של הבחרת ועד שעתיים לפני המשחק הראשון!
    וזה רק הקצה של הקצה להחלטות המטומטמות שלו בניהול כל הקמפיין בגדול.

לעשות רמונט מהיסוד,מהסגל הזה הייתי משאיר כמה בודדים ונותן הזדמנות לצעירים מהסגל של גיל 21 ומטה,
    הם הוכיחו שיש בהם מספיק איכות באליפויות אירופה האחרונות לגילאים צעירים,
    לקחת את הנוסחה הגרמנית ולהעתיק אותה,ראינו שהיא עובדת.

תודה לאל שהליגה חוזרת,יונייטד ופרגוסון הם התרופה הכי טובה לפארסה הזו.

4. THE STRETFORD END Member

ובינתיים פול רובינסון פרש מנבחרת אנגליה ומכדורגל בינלאומי.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

"שליטה שמניחה את הדעת במרכז השדה,בהנעת כדור מסודרת,חכמה,רגועה ולפרקים ארוכים במשחק" , יש אנגלי שיכול לפתוח במקום אחד מהם ויוביל את אנגליה למשהו שקרוב למה שתיארת? זאת אופצייה ריאלית בכלל?

אגב, שכחתי כשכתבתי שהיה צריך לזמן את אגבונלהור אם כבר הולכים בכיוון של צעירים אז גם לציין את רודוול.

6. THE STRETFORD END Member

Liverpool-Forever

אני אכתוב קאריק ואני בטוח שיהיו כאלה שיקפצו עלי אבל ואם נתעלם רגע מהחצי העונה האחרונה הלא טובה שלו ביונייטד,לאורך כמה שנים אני רואה אותו עושה זאת יופי ביונייטד ועוד לפני בטוטנהאם,בליגה ובאירופה,
    הוא מעולם לא קיבל הרצה רצינית בנבחרת,גם עוד לפני תקופת קאפלו.

כתבתי עליו בעונה שעברה ועל השאלה למה הוא לא שולב לצד גרארד או למפארד וכשהשני יושב בצד,
    מי יודע,אולי זה היה עובד טוב יותר,
    ואי אפשר להגיד שקאריק לא שחקן של הרמות הגבוהות וכשמשחק המסירות שלו,הנעת כדור מסודרת זו אחת המעלות הגדולות שלו.

אנגבולהור כרגע פצוע ככה שלא היה טעם לזמן אותו אם בכלל קאפלו חשב בכיוון.

7. SeRgInHo Member

מיד אחרי שנגמר לנו המונדיאל, רשמתי שאני לא רוצה את כל הסופרסטארים האלה ששמים זין על הנבחרת. לא בהרכב, לא בסגל. מצידי לזמן את הנוער שלנו עד גיל 17 שהגיע לחצי גמר אליפות אירופה. ככה אולי לא נביא תוצאות אבל לפחות אני אדע שהשחקנים נתנו הכל בשביל הסמל הקדוש. זה מספיק לי.
    אז המונדיאל עבר, הקיץ עומד להיגמר ובעוד פחות מחודש אנחנו מתחילים קמפיין חדש. ואותו ניגון חוזר פעם נוספת. שוב פעם גרארד, שוב פעם למפארד, שוב פעם טרי, שוב פעם בארי, שוב פעם ג'ונסון...
    יש למישהו ספק שאותו הרכב +- ירוץ גם בקיץ 2012? לא יודע מה איתכם, אני פסימי מתמיד.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתמן שיהיה שיא קהל שלילי במשחק הנבחרת הקרוב. אם את בכירי ה-FA כל כך מטריד שיהיו קרחות ביציעים שיורידו עוד יותר את מחירי הכרטיסים. אני מבין שהם הורידו ב-33% את מחירי הכרטיסים, וזו בהחלט הורדה משמעותית, אבל נראה לי שהורדת מחירים עוד יותר דרסטית כדי למלא את וומבלי תשרת את האינטרסים של כולם. מגרש מלא יהווה הבעת אמון ציבורית בנבחרת, יגרום למשחק להיות משוחק ברמה גבוהה יותר וגם לא ייצור רושם שלילי לקראת ההצעה האנגלית לאירוח מונדיאל 2018.

9. THE STRETFORD END Member

קאפלו הזה...תאמינו לי קומקאי,
    מצד אחד הוא מזמן שחקנים לסגל מבלי לבדוק איתם מה ומי והיום פול רובינסון די שם אותו ללעג שפחות מ24 שעות אחרי פרסום הסגל וכשהוא נכלל בו,הוא מודיע על פרישה כללית מהנבחרת ונשאלת השאלה,איך אין איזה נציג מטעם קאפלו,מטעם הנבחרת שיבשר לשחקנים על הזימון,שיבדוק איתם לגבי זה ובכדי למנוע מצבים מביכים שכאלה.

היום כששחקני יונייטד עלו לקבל את גביע הצדקה ולחצו ידיים לכל המכובדים אז גם קאפלו היה אחד מהם
    וכשמייקל קאריק עבר לידו הם לחצו ידיים וקאפלו עשה תנועה של למה אתה לא מתקשר אלי להודיע שאתה כשיר...

פרגוסון לפני כמה ימים אמר שקאריק יהיה בחוץ לשבועיים בגלל פציעה ולאחר משחק ההכנה בדבלין ביום רביעי האחרון
    אבל קאריק חזר מהר מהצפוי,אתמול כבר התאמן ביום הפתוח לאוהדים באולד-טראפורד והיום פתח בהרכב מול צ'לסי
    ואני שואל,איפה קאפלו?
    מעודכן או לא?
    מתעדכן או לא?

שכונה.

10. Pipe Member

או פשוט להפסיק לשחק כל משחק בוומבלי כאילו זה מבצר והדבר הכי טוב מאז הלחם הפרוס שאי אפשר לוותר עליו ולו למשחק אחד. מעבר לדשא המזעזע, הוא לא האיצטדיון הכי טוב בלונדון מבחינה אקוסטית, שלא לדבר בממכלה. אני אהבתי מאוד את התקופה בה וומבלי היה בשיפוצים והמשחקים שוחקו באיצט' שונים. אני אשמח לראות משחקים של הנבחרת באולד טראפורד, באמירויות, בוילה פארק. האווירה בוומבלי החדש אף פעם לא הגיעה לגבהים של וומבלי הישן. האיצט' פשוט לא מרגש בימי משחקים.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק ביום שישי פרגי אמר שקאריק ייעדר שבועיים, הוא מזמן הפך למשעשע יותר ויותר עם ההצהרות שלא קשורות לשום דבר (וידיץ'? "אני ממש לא יודע מה קורה איתו..." יום אחרי זה מתברר שיש חוזה מסוכם כבר שבועות). לא יודע אם יש מה להתלונן לגבי קאפלו, אם עד שקאריק הופיע לאימון בשבת, המידע שיצא מהמועדון זה שהוא בחוץ לשבועיים. אם עיניו ועיני עוזריו לא נחו על ידיעה שמספרת על החזרה המפתיעה של קאריק לאימון, למה שהוא בכלל יידע מזה?

12. THE STRETFORD END Member

אמיר ע

קאריק התאמן בצהריים המוקדמים של יום השבת,פרסום הסגל של קאפלו היה כמה שעות טובות לאחר מכן.
    אם קאפלו והעוזרים שלו פועלים לפי הצהרות של המנג'רים בתקשורת או גרוע מזה,ע"י פרסומים בתקשורת לגבי מצב כשירות השחקנים ולא בודקים עם השחקן עצמו או עם גורמים בקבוצה,כמו עם המנג'רים עצמם אז זו בדיחה
    ומילא זה היה רק עניין קאריק אבל הפארסה בעניין רובינסון מעידה על שזה לא רק קצר רגעי בהקשר של קאריק
    אלא חוסר סדר גדול הרבה יותר.

13. ArsenalFan Member

אין שום סיכוי שזה יקרה. בכל זאת, עלה "רק" 750 מיליון ליש"ט לבנות את האיצטדיון הזה (פי 2 מאשברטון גרוב). ההתאחדות רק מנסה להוסיף כמה שיותר אירועים בוומבלי כדי להגדיל הכנסות- חצאי הגמר של ה-FA Cup, הופעות רוק, משחק NFL בכל שנה... אגב, הדשא נראה היום הרבה יותר טוב בקומיוניטי שילד, ייאמר לזכותה של ההתאחדות.
    אני לא כ"כ מסכים לדברים האחרונים שלך, או לפחות מסתייג מהם באופן חלקי. הייתי ב-2009 במשחקים נגד אוקראינה ובלארוס, לפחות במשחק הראשון באפריל כן היה מרגש (השני היה גארבג' טיים, משחק לפרוטוקול בלבד). זה שלא הצליחו לשחזר את וומבלי הישן... זו משימה בלתי אפשרית.

14. THE STRETFORD END Member

ווס בראון וכמו פול רובניסון מוקדם יותר היום,מודיע על פרישה מהנבחרת וכדורגל בינלאומי.

15. George Best Member

ווס בראון, פול רובינסון וקודם אמיל הסקי, די, בלתי נסבל, ממש מרגיש כמו ששוברים לך אצבע אחרי אצבע.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx