נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. Bruno Fernandes Member

מה שמפחיד שבאמת הדור הזה עלול להביא תואר גדול.
    מקווה שהכבשה השחורה (יחסרה על 2000 ו2006 שהפורטוגזים צללו והתחזו לעבר הדחות של אנגליה ) שלא פחות טובה תגאל אותנו מהייסורים.
    מצחיק לראות פה גם אנשים יוצאים על דרוריקו כאילו הם בריטים מלידה והיו פעמיים בטיול באנגליה.
    ולא מכירים את ההתנשאות של המזדיינים בתחת פה,איזה אהדה מטורפת ... וואלה אם רק היו יודעים מה חושבים עליהם שמה.
    אינעל האפרטהייד !
    ושוב כמו שכבר אמרתי לך לא פעם -יש כישרון ועדיין אני לוקח איזה קייזה או סאנה על כל אחד משחקני ההתקפה של הדור הנוכחי.
    מה שכן גם עם מאמן חסר מושג הנבחרת הזאת פייבורטית לצערי כמעט נגד כל נבחרת .

2. prica9 Member

זה עדיין לא הבדל גדול

3. VAR Member

גרמניה בתוספת הזמן מול ליכטנשטיין שיחקה כמו אחוזת טירוף כדי להשיג את העשירי והייתה מאוד קרובה להשיג אותו גם, השוער הליכטנשטייני מנע שם איזה 4 שערים בטוחים נוספים במחצית השנייה.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO

חח מה זה תשיעייה זה לא עשירייה? שרירותי לגמרי.
    זה דיון עתיק שעולה כל פעם שיש תוצאות כאלה של 8+ שערים. בסופו של דבר, בעיניי לפחות, זה הרבה פחות "מכבד" את הקבוצה היריבה אם אתה פשוט מפסיק לשחק כדי לא "להביך" אותה. זה ספורט, אם אלה פערי הרמות אז אלה פערי הרמות, גם אם זה קצת לא נעים. במקום להאשים את הנבחרות שעושות את זה, תאשים את פיפ"א\אופ"א ואת הפורמט המטומטם שלהם שמפגיש נבחרות שפשוט לא צריכות להיפגש. נבחרות כמו סן מרינו צריכות לעוף באיזה שלב מוקדמות הרבה יותר מוקדם מזה שאנגליה נמצאת בו. זה לא קורה כי הכל מונע מאינטרסים, אגב אולי גם אלה של סן מרינו וכו' שאני לא בטוח שמפריע להן להיות בשר תותחים כל עוד הן זוכות לקיים משחקים נגד נבחרות גדולות.

בכדורגל מועדונים תוצאות כאלה יותר נדירות כי שחקנים ומאמנים שומרים על רגליים, בנבחרת משחק נגד סן מרינו זו הזדמנות לכל ילד בבכורה שלו לעשות רושם. ברור שהם לא מורידים רגל מהגז.

Clock End Stand ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  5. alexshw Member

מוקדמות של יבשות אחרות פרט לדרום אמריקה(שם פשוט רק 10 נבחרות) מדורגות לפי שלבים.
    הגיע זמן שכם באירופה זה יהיה כך.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

6. LFC-Gerrard1 Member

1.אין לי מושג מה כתבת בתחילת ההודעה שלך.
    2. יוצאים על דרוריקו? מותר לנו לחשוב אחרת ממנו. מישהו פה קילל אותו? לגיטימי לחלוטין לחשוב שצריך לדרוס כמה שיותר בכדורגל. תמיד חשבתי כך ואף פעם לא הבנתי את הרצון הזה לרחמים על המגרש. זה פתטי בעיניי.
    3. אני אכן בריטי מלידה, טיילתי שם הרבה יותר מפעמיים וגם חייתי ועבדתי שם למעלה משנה.
    4. יש מתנשאים שם בדיוק כמו שיש בישראל. ויש אנשים זהב. הכרתי כמה כאלו. מה שכן, ההווי שלהם שונה לחלוטין.
    5. חושבים עלינו שם מה שחושבים בכל מדינה אירופית ממוצעת במערב. יש חלק ששונאים אותנו, יש חלק שאוהבים אותנו, ויש המון שאנחנו מעניינים להם את התחת. בתקשורת שומעים הרבה מאוד על אלה ששונאים אותנו. מן הסתם כי הם עושים הרבה יותר רעש. כמו תמיד.

prica9 ו-k_700 אוהבים את זה.
  7. Scouser Member

לא מסכים עם הקטע של הדרגים.
    יש מדינות שזאת ההזדמנות היחידה שלהן לפגוש נבחרות ושחקנים בסדר גודל הזה, תאמין לי שגם בשביל השחקנים של אנדורה וכו' אין בעיה לקבל בראש בשביל לשחק פעמיים בקריירה מול רונאלדו.
    מבחינת האוהד הנייטרלי כמובן שזה פחות מעניין אבל עדיין יש לזה ערך ספורטיבי במובן הזה.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספורט לא אמור להיות מופע צדקה. יש ערך במה שאתה אומר, אבל לא ספורטיבי.

רוצה לפגוש נבחרות גדולות, תרוויח את המקום שלך שם ביושר. ככה זה עובד בכל מפעל תחרותי, בכל ענף, כולל כדורגל מועדונים. אנחנו לא יושבים פה ומבקשים שהפועל כפר סבא תקבל את ההזדמנות לפגוש את ריאל מדריד פעם בשנה כי הו כמה נחמד זה יהיה עבורה, אז לא הבנתי למה זה צריך להיות שונה בכדורגל נבחרות.

מעבר לכל העניין שצריך לחשוב איך מורידים מפחיתים משחקי נבחרות וזה הפתרון הראשון והכי מתבקש.

LFC-Gerrard1 ו-Gianzola01 אוהבים את זה.
  9. VAR Member

לתחושתי הלא מבוססת, מאז סיפור הסופר ליג פיפ"א החליטה לחרבן לקבוצות הגדולות על הראש. מהסיבה הזאת לא נראה לי שמישהו שם חושב איך לצמצם משחקי נבחרות אלא להיפך, איך להגדיל אותם (רעיון המונדיאל כל שנתיים, למשל).

prica9 אוהב/ת את זה.
  10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה, ברור לי לגמרי שזו לא יוזמה שתגיע מפיפ"א. אני חושב שפיצוץ באיזהשהוא שלב הוא בלתי נמנע, ואז יהיו חייבים להגיע להסכמות. לחשוב איך מורידים משחקי ראווה מגוחכים וחסרי כל ערך ספורטיבי כאלה זה הצעד הראשון הכי פשוט ומתבקש.

11. VAR Member

אז ממי היא כן תגיע? מהקבוצות עצמן? מעולם לא היה להן פחות לברג' מעכשיו. לכן לדעתי אתה לא שומע מהן שום ציוץ למרות שהעניין עם כדורגל הנבחרות הפך לבלתי נסבל באופן קיצוני (ועוד בתקופה כזו שמצריכה התאמות ומינימום אפשרי של נסיעות). מבינות שאף אחד שם למעלה לא סופר אותן יותר.

לפני הסופר ליג היה להן לפחות את דעת (רוב) הקהל. לא חושב שלפני שנה מישהו היה מעז להגות רעיון כמו מונדיאל כל שנתיים.

12. VAR Member

13. alexshw Member

לפחות הוא לא ימונה למשרה ביונייטד.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/21
  14. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/ad_img/1504439723787436040/npE8NLN-?format=Xxx&name=small

שני שחקני הבית של צ'לסי שמשחקים בקריסטל פאלאס זומנו. סאנצ'ו בחוץ.

15. k_700 Member

אהה אז סאנצ׳ו לא בתקופה טובה בעצם??? כי בטרללת של האוהדים שלנו זה אמור להיות שחקן החודש של האוהדים בחודשיים האחרונים.
    טוב שמעמידים את זה בפרופורציה הנכונה.
    מצד שני על אותו משקל- גריליש על כל אפסיותו בעונה מוזמן כאילו לא קרה כלום.

לא מאמין שאני כותב את זה אבל את מי סאותגייט פספס פה? את טומורי בלי ספק.