נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. k_700 Member

התפקיד הטבעי שלו(וזה שלאורך זמן הוא יבנה אליו) זה מאחורי החלוץ.
    10 טבעי אבל כזה שגם נותן עבודה עם תנועה לאגפים.
    ראיית משחק ואיום על השער, קצת מזכיר לי את מדיסון.

פוטנציאל גדול ועדיין מוזמן כרגע משתי סיבות-
    1. ריצה של ארסנל בלוח משחקים נוח.
    2. השוהאדה שסולשאייר מעביר את סאנצ'ו כרגע.

בנבחרת אני מאמין שהוא ישחק באגף.

2. Clichy COYG

@VAR
    במקור הוא 10 אבל את הריצה הטובה כרגע הוא נותן כשחקן אגף שנכנס כל הזמן לאמצע.

יש לו משחק בנגיעה פנטסטי (התכונה הכי מעניינת שלו), דריבל נהדר, תנועה טובה ללא כדור וראיית משחק לא רעה.
    מבחינת חולשות - הוא נוטה להתעייף די מהר, יכולת מסירה טעונת שיפור (לדעתי) ומספרים (שאת זה הוא משפר העונה).

VAR אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

קונור גלאגר זומן לנבחרת אנגליה

4. alexshw Member

קונור גלאגר השחקן ה - 15 שמוזמן לנבחרת אנגליה משורות קריסטל פאלאס ושני בזמן שהוא מושאל לשם מצ'לסי - הראשון היה לופטוס-צ'יק.
    פעם שישית שאנגליה כובשת בדאבל פיגרס, אחרי 13:0 ו - 13:2 על אירלנד ב - 1882 ו - 1899, 11:1 על אוסטריה ב - 1908, 10:0 על פורטוגל ב - 1947 ו - 10:0 על ארה"ב ב - 1964. רק המשחק ב - 1899 היה על אדמת אנגליה.

5. VAR Member

10-0 על פורטוגל זו תוצאה די מטורפת

6. alexshw Member

ב - 1947 פורטוגל היו נמושה כמו ישראל בערך.

7. DRORIKO Member

מי שהתבזתה היום לא היתה סן מרינו אלא אנגליה. רק חיזקו את כל הסטריאוטיפים על השחצנות וחוסר הכבוד. כמו גבר שקונה את הג׳יפ הכי גדול כדי לכפר על זין קטן. גם 0:20 לא היו משנה את זה שלאנגליה יש רק תואר אחד מלפני 55 שנה וגם זה עם שער לא חוקי.

8. LFC-Gerrard1 Member

אני מבין שלקחת קשה את התוצאות הערב. מבין אותך.

מצוין. ככה נראה ספורט. לנצח בכל מחיר ובפער הכי גדול שאתה יכול. אף פעם לא מבין את הדיבורים האלה שצריך לרחם על מישהו. זה הרבה יותר מזלזל מהכל. ספורט זה תחרות וצריך לתת מה שאפשר 100% מהזמן.
    And if you can't take the heat, then get the fuck out of the kitchen.

9. DRORIKO Member

מה שלא נעלה למונדיאל אולי. בסדר כבר קרה שלא עלינו למונדיאל, מה שחשוב זה היורו שאחרי :tonguewink:

ויותר ברצינות, לנצח 0:10 זאת לא ספורטיביות. מילא אם אנגליה היתה חייבת להבקיע כמה שיותר בשביל הפרש שערים או משהו, אבל זה לא היה המצב, זה פשוט חוסר כבוד לנבחרת חלשה, אפילו ביריונות הייתי אומר. אנגליה מספיק איכותית גם בלי העוונטות האלה.

10. k_700 Member

ההרכב של אנגליה היה מורכב מבערך 11 שחקנים שאשכרה היו צריכים להוכיח למאמן שהם שווים את המקום שלהם בנבחרת(תוסיף להם גם את אברהם שבכלל זומן בגלל פציעות ונכנס מחליף).
    שחקני כדורגל, בטח בפלטפורמה של כדורגל מוקדמות(שהסגל משתנה בתחלופה די גבוהה) צריכים לטרוף את המגרש. לא זכור לי שמישהו אחד כתב משהו איפשהו על גרמניה שנתנה תשיעייה לליכטנשטיין לא מזמן.

מגוויר ומינגס בפתיחת עונה מזעזעת מבחינתם, טרנט ארנולד היה מוקצה בנבחרת הזאת ונשאר בחוץ ליורו.
    סאקה, בלינגהם וסמית' רואו זה כשרונות צעירים שרוצים על אף הגיל לסמן מקום מרכזי בנבחרת.
    השחקני הרכב הבערך "בטוחים" היחידים בהרכב הזה לפני המשחק היו קיין ופודן. כל השאר כולל השוער נלחמים על הדקות כדי להוכיח את עצמם. זו הרצפה של אנגליה, גם עם הרכב 3/4/5 מול יריבות חלשות היא יכולה לנגב איתן את הרצפה, בהילוך ראשון.

אגב, לא כעקיצה אליך אבל לא מפתיע מה שקורה עם איטליה.
    התפרעו פה על ההקטנה של אנגליה מול איטליה לפני הגמר. לא מפתיע שהדור הנוכחי זה דור שלא מסוגל לשים גול.
    מאנצי'יני חלב אותם ביורו האחרון, לא נראה שנשארו שם כוחות מאז.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

לא חושב שהיתה איזה קריסה של איטליה אחרי היורו. פשוט הקשיחו מאד את תנאי הכניסה למונדיאל כדי לפנות יותר מקום לזבל מאסיה. יש פה מצב שאיטליה תלך הביתה ולבנון תכנס במקומה, אתה מבין את הגועל? אתה מבין את הפסיכיות? עוד בהגרלה היו לי דאגות, כשאתה נופל על בית עם נבחרת עצמתית כמו שוויץ אף אחד לא מבטיח לך שתשייט למונדיאל. זאת אותה איטליה של היורו, פשוט נפלנו קורבן לפוליטיקה מושחתת של פיפא. וכן אם זורזיניו היה שם את הפנדל וידה ידה. לא רלבנטי.

12. prica9 Member

לימדו אותי בכדורגל שצריך להבקיע הרבה שערים.
    לשיטתך גם הקבוצה שלך באותה תוצאה בדיוק יולינו שחצנים וחסרי כבוד(ועוד היינו בסאבוטאז' אז).
    האם יונייטד ולסטר גם היו שחצנים וחסרי כבוד נגד סוטון בתשיעיות?

13. DRORIKO Member

תשיעייה זה לא עשיריה. דבר לשני לקבוצות בליגה הפרש השערים הוא חשוב, לאנגליה הוא לא היה חשוב. היא היתה עולה מהמקום הראשון ממילא.

14. k_700 Member

לא קריסה, כי הציפיות מראש לא היו צריכות להיות גבוהות.
    מאנצ'יני הוציא שנתיים ומשהו מעל ומעבר ממה שאפשר להוציא מהחומר שחקנים הזה.
    יש קשרים טובים, יש קייזה, אבל בגדול אין מי שישים גול גם אם במקום סן מרינו פשוט תוריד את היריבה מהדשא.
    קצת כמו בקבוצה שלך, לא?
    איטליה בתנאי טורניר תמשיך להיות נבחרת שתוכל לשחק הגנתי ויהיה מסע יסורים לשים מולה גול.
    אבל מישהו פה לא הרגיש עוד מיום שישי שאיטליה לא הולכת לנצח את שוויץ "במאבק על שערים"?
    שים את ההחמצה של ז'ורז'יניו בצד, שוויץ עולה פה בזכות מהמקום הראשון. משחקת כדורגל טוב יותר מאיטליה.

הביקורת על אנגליה מצחיקה. ועוד עד שיש פה דור עם כשרונות על בהתקפה....אם אני מאמן אנגלי אני רק עושה הכל כדי להרוג משחקים ולא לחפש להגיע מתישהו לאנשהו כשהמשחק TIDE וצריך להפגין אופי.
    חוץ מזה שזה התוצאה של סגל שלא נגמר...כשרונות על צעירים שהם ביום טובים מחליפים של המחליפים טורפים יריבות כאלה כאילו זה משחק בפיפ"א.

15. DRORIKO Member

מנצ׳יני הוציא מהסגל הזה בדיוק את מה שהוא שווה. הוא לא המציא שום דבר, וגם ״השאיל״ לא מעט דברים מסארי. טורניר המוקדמות מאכזב אבל כאמור לא ציפיתי לטיול.