נבחרת איטליה- חלום הדאבל תם

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Nesta, ‏29/5/08.

1. Jack Wilshere Member

יש סיבה שהוא יהיה באנקר בהרכב. הוא השחקן הכי טכני בסגל הנבחרת שלכם. ואני מסכים עם וויגאן - היה לו משחק נהדר נגד צרפת.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שנהדר זאת המילה - הוא לא היה מדהים. הוא היה טוב ולבטח יותר טוב מדל-פיירו נגד רומניה. דל-פיירו נגד הרומנים לא היה בינוני - הוא היה גרוע. מבחינתי אין מה להשוות בכלל. התנועה, הדריבל, היכולת לשמור על הכדור ולא לאבד אותו כל כך בקלות, ההרמות המדויקות, הכנסות הכדור - אם אתם לא מעריכים את זה, באמת שאין לי מה להגיד לכם והדיון הזה מסתיים מבחינתי. כנראה שאני חי בסרט אחד ואתם חיים בסרט אחר.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי תלונות נגד הצבת קאסנו בהרכב,יש לי תלונות נגד העליהום האידיוטי נגד אלכס ונגד התשבוחות שלא מגיעות לקאסנו,עם עקבת אחרי סאמדפוריה,ראית ודאי לא מעט פעמים שבמקרים שבהם קאסנו דווקא לא שיחק,פתאום הקבוצה נראתה מעט מחוברת יותר ונצחה.

הוא שחקן טוב,אבל הוא לא מה שעשיתם ממנו.
    הוא הכי טכני,אולי הכי מהיר(למרות שדי-נטאלה בטח יותר מהיר) ויש לו הכנסות כדור מצוינות.
    אבל נו באמת,שליטה עילאית בכדור? צריך להגיד את האמת,השליטה של פירלו טובה יותר,ויותר מכך אם השליטה של קאסנו עילאית,מה תגיד על שחקנים כמו זלאטן או כ.רונאלדו?

אני מעריך את קאסנו,באמת שכן,אבל הוא פשוט לא אלוהים ופשוט לא מה שעשיתם ממנו.

4. פרנקו בארזי Member

אני מסכים עם ההודעה האחרונה של וויגן במאת האחוזים.
    ואתם לא יכולים להאשים אותי בהערצה אליו או בכך שיש לי עיוורון מסוים כלפיו, כי אם תלכו מספר עמודים אחורה תראו ויכוח לגביו בו אני טוען שצריך להעדיף כל שחקן אפשרי בהתקפה, בין אם זה די נטאלה קאמורנזי או דל פיירו על פני קסאנו. טענתי שקסאנו צריך להיות מפלט אחרון.
    אבל - קסאנו קיבל את ההזדמנות שלו. כשנכנס נגד הולנד הוא גרם למשחק ההתקפה לדפוק והביא לנו כמה מצבים טובים.
    מול צרפת הוא לא היה סביר והוא לא היה בינוני, הוא היה טוב. לא מצוין, לא פנטסטי, טוב.
    כמו שכתבתי מיד אחרי המשחק, הוא לא איבד כדורים בכלל, הרים מספר הרמות מסוכנות, הוסיף תחכום למשחק ההתקפה. לא פעם הדריבל שלו והדאבל פסים שלו עם פירלו/דה רוסי יצרו מצבים מצוינים לטוני.
    כנ"ל לגבי ההרמות.
    גם הגנה הוא עשה כמו שצריך. בקיצור, שיחק טוב.

5. lior888 Member

לאיטלקים מצפה משחק קשה מאוד ביום ראשון. אם לוקה טוני לא ישחק כמו ששיחק כל העונה שלו בבאיירן מינכן, הספרדים יעלו לחצי הגמר בלי שום בעיה, אבל אסור לשכוח שהספרדים נגד אלופי העולם, ולמרות היעדרותם של פירלו וגאטוסו יש לנבחרת האיטלקית מספיק שחקנים כדי לנצח את הנבחרת הספרדית שרגילה ליפול במאני טיים. לפי דעתי דונאדוני צריך לעלות את קסאנו ודי נאטלה בהרכב הפותח כאשר הם יתרמו מאחור ללוקה טוני בחוד. דל פיירו יכול להוות מחליף ראוי אם יכנס בדקה ה60 (אסור לדל פיירו לפתוח כי זאת תהיה בעיה אם המשחק יגיע להארכה הוא לא יוכל למשוך 120 דקות)

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/08
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קשורים עכשיו רונאלדו וזלאטן? יש שחקנים שיש להם שליטה קצת יותר טובה ויש שחקנים עם שליטה קצת פחות טובה. זה לא משנה, השליטה של קסאנו בכדור היא ברמה הכי גבוהה שניתן למצוא כיום.

נכון שסמפדוריה הצליחה עם קסאנו לא פחות מאשר איתו, אבל היה משהו שונה בין שתי הגירסאות של סאמפ. כשקסאנו שיחק הכל הלך חלק יותר ובמקרים רבים, רק החמצות של חבריו לקבוצה מנעו ממנו ומסמפדוריה תפוקה גדולה יותר. מספיק להיזכר בדרבי השני של העונה שאם לא כל ההחמצות של מאג'יו, קסאנו היה גומר את אותו משחק עם 4 בישולים.

העליהום על אלכס לא אידיוטי והתשבוחות לקסאנו מוצדקות. קסאנו לא מבריק בנבחרת, אבל הוא מספק לה דברים שאלכס פשוט לא מצליח לספק. קסאנו בליגה העונה היה לא פחות מבריק מדל-פיירו ומהמעט שהם שיחקו בנבחרת בטורניר הנוכחי, אפשר לראות שקסאנו הוא זה שהצליח לתרגם את העונה הטובה ליכולת טובה בנבחרת, לא אלכס.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

התגובה של גאטוסו לדבריו של ארגונס שנונה ומפתיע כאחד :

“I took Aragones’ remark as a compliment because what he said was right,”

“It’s true that I am a fighter and he praised that characteristic. Andrea Pirlo is the fundamental player that Spain lack.

“Besides if I were Aragones I wouldn’t become a priest because he is already of a certain age and he should be enjoying life.”

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רונאלדו וזלאטן הם דוגמאות לשליטה 'עליאית' בכדור,קאסנו מאוד רחוק מהשניים עם כל הכבוד לאלוהייך.

לגבי אלכס בליגה,שטויות.אלכס בליגה היה אדיר ומספר השערים שלו מראה את זה,הוא היה נהדר בהתקפות של יובה,יזם ירד אחורה לקחת כדורים,הכל עבר דרכו.חבל שאתה כלכך עיוור(כנראה בכוונה)

העלהום על אלכס מוצדק? פרט נמק והסבר.התשבוחות מגיעות לקאסנו על? הוא תרם יותר מבופון? מפאנוצ'י? מפירלו? עזוב אותם,הוא אפילו לא עשה יותר מדה-רוסי,שאם למישהו מגיע תשבוחות והוא לא מקבל אז זה הוא.

9. FelaKaT Member

קסאנו לא עשה כלום עד עתה ביורו מלבד לאבד כדורים, אבל הוא כן צריך להמשיך לפתוח בין אם זה על חשבונו של דל פיירו ובין אם זה ביחד איתו (או עם די נאטלה).

לשחקנים מסוגו של קסאנו (וטוטי ודל פיירו) קשה לבוא לידי ביטוי בנבחרת כי היא מסתמכת על כדורים ארוכים לעבר הבול עץ התורן שעומד למעלה ולא מסתמכים על משחק על הקרקע.
    לטעמי, היות והמוסר הטוב ביותר שלנו (פירלו) יחסר במשחק מחר, וגם האנטי כדורגל הגדול ביותר (גאטוסו) לא יהיה בהרכב, איטליה צריכה לפתוח עם משולש התקפי מהיר ללא טוני. זה יכול לגמור את ההגנה החלשה של ספרד.

10. A. Arshavin Member

איטליה לא משחקת בראשון?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/6/08
  11. FelaKaT Member

כן, טעות שלי.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני טעיתי.

13. lior888 Member

אין ספק שקסאנו לא מספק את הסחורה אבל הוא צריך לפתוח בחוליית החלוצים של הנבחרת האיטלקית יחד אם לוקה טוני ואנטוניו די נאטלה.
    אלסנדרו דל פיירו צריך לעלות מהספסל אם פאביו קוויראלה, אני חושב שאיטליה היא פייבוריטית למפגש מול הספרדים ביום ראשון.

14. cazzo Il Capocuoco

ארמאן, זה התאבדות לדעתי, למרות שטוני כנראה גמר את כמות השערים שלו בבאירן העונה, לשחק עם שלישית חלוצים דומים תהיה טעות {קאסנו, דל פיירו ודי נטאלה}. הייתי מעדיף באמת שנשחק ככה עם שלישיה, אבל גם עם טוני {הרי הוא סידר לנו פנדל וכרטיס אדום ליריבה}. קאסנו היה בכלל לא רע עד עכשיו, רואים שהוא חוצפן ויש לו בטחון, אך הוא צריך ליזום יותר ולאיים יותר מרחוק. אני גם מקווה שאקווילאני, אמברוזיני וקמוראנסי ישחקו. פרוטה לא עולה על הדעת אפילו....

15. A. Arshavin Member

כנ"ל, זה יבטל אפשרות ריאלית של הגבהות לרחחבה, כי היחיד באיטליה שיכול לגבור על פויול וראמוס בכדורי גובה הוא טוני, האחרים הם יותר טכנים שאוהבים הנעת כדור על הרצפה, לכן צריך את טוני ובנוסף שחקן שהוא יותר טכני (אישית אני הולך עם דל-פיירו א וקאסאנו, לא התלהבתי מדי-נטאלה).