נאצים בשנות ה2000

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י דם ירוק, ‏15/6/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה פירושים מקוריים? תעשו לי טובה, זה שהוא רב אומר שאלוהים נתן לו סמכות לפרש את המילה שלו? בולשיט, כל אחד פירש את זה איך שהוא רוצה וזה כבר הפך לאופנה. היום אנשים מפרשים שיום כיפור אומר שהם צריכים להרגיש רע עם עצמם ואינטרנט גורם להרגיש רע עם עצמם אז הם גולשים באינטרנט וכו', הדת, כמו כל דבר אחר, זה עומס אינטרסים של אנשים בעלי כוח וכיום אינטרסים של כל בנאדם שלוקח על עצמו את הפוזה להאמין בזה.

MARDUK, לא מסכים ב-100% רק בגלל שנראה לי שאתה מרוכז ספציפית על התנ"ך והדת היהודית ואילו אני אומר - לשרוף את הדתות לגמרי. אמנם האנושות תמיד תמצא דרך אחרת לקטלג את עצמם ולהבדיל עצמם מאחרים, אבל שום דבר טוב חוץ מעיוורון לא יוצא מהדת הזאת. אנשים גומרים לעצמם את החיים בגלל שטיפת המוח הארוכה בהסטוריה. אמונה בדת פירושה חולשה - חוסר ביטחון, כניעה למעמד רם יותר וכו' וכו', כל בנאדם עם אמונה בדת סוחב איתו חולשה גדולה.

ותרדו מהבנאדם, מה זה לא יהודי? יהודי נקבע לפי ההורים שלו ולא לפי אמונה בספרון ולא משנה מה החלאות מספרים לכם. וכן, ה"חלאות" מגיע מחשבון אישי ופתוח. ולא, במילה הזאת אני לא מתכוון לכל הדתיים, אלא רק לאלה שמנצלים את שטופי המוח לטובתם, לקיבוע מעמדם ולהפצת הדעות שלהם, לאלה שמנצלים אנשים חלשים כדי להמשיך את שטיפת המוח.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/06
  2. NLevi Member

מארדוק..
    אתה יכול להגר ליוון אם אתה מעדיף שדת תהיה "אוסף סיפורים חמודים"
    או שאולי תקים כת, על בסיס הארי פוטר...
    איש איש באמונתו יחיה, בין אם הוא מאמין שכל פרט בתנ"ך קרה ובין אם הוא חושב שהתנ"ך זו המצאה..
    אבל באמת, בשביל מה הזלזול הזה ? :|

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

משפט שאסור בשום אופן ליישם בחיים, יש מיליון אמונות אבל אמת אחת, ולחיות צריך לפי האמת.

4. John Barnes Member

ומהי האמת?

5. spurs229 Member

ששת הדיברות:

כ??ב??ד א?ת א?ב?יך? ו?א?ת א?מ??ך? - ל?מ?ע?ן י?א?ר?כו?ן י?מ?יך? ע?ל ה?א?ד?מ?ה.
    ל?א ת?ר?צ?ח.
    ל?א ת?נ?א?ף.
    ל?א ת?ג?נ?ב.
    ל?א ת?ע?נ?ה ב?ר?ע?ך? ע?ד ש??ק?ר.
    ל?א ת?ח?מ?ד ב??ית ר?ע?ך?. ל?א ת?ח?מ?ד א?ש??ת ר?ע?ך?, ו?ע?ב?ד?ו? ו?א?מ?תו? ו?ש?ו?רו? ו?ח?מ?רו? ו?כ?ל א?ש??ר ל?ר?ע?ך?.

6. SUPER-INTER Member

אם כבר מתעסקים בקטעי וידאו שמטיפים לשנאה.

יצא לי לצפות לאחרונה בסרטון הקצת ארוך אבל די מעניין שפירסם איזה ערבי (לא יודע! לא איכפת לי!), באתר youtube.

מה רוצים מאיתנו

אגב שימו לב איך כצפוי הקטע גולש מהנושא שלו " הכיבוש והציונים הרשעים בארץ ישראל",
    לשנאה כלפי היהודים והיהדות בכלל ,מה שדי מפיל אותם מהמסר שניסו להעביר.

הייתי מציע לראות את הסרטון על מסך מלא ולעבור אם מעוניינים לתגובות למטה ,מפחיד!

7. F-Sider Member

חחח איזה רד-נקים הומואים הם לא עושים עליי רושם כל אחד שם היטלר קטן ומעפן אל תדאגו השואה לא תחזור על עצמה האנשים האלה הם אנשים מיואשים וקנאים שחיים בעבר כל אחד מוטרד ומוציא את הכעס שלו על קנאה ליהודים/שחורים/היספאנים/מוסלמים.
    קיצר כולם יכולים למצוץ לי הם יכולים להגיד זיג הייל עד מחר כולם שונאים אותם והכי הצחיק אותי השמן עם השפם רד-נק מפגר שילך לאכול המבורגר.

8. חצי נוצרי חצי יהודי-יש בעיה? Member

חצי מן הדברים שאומרים בסרטון הראשון של הנאצים הוא נכון
    יהודים באמת לא נותנים חופש אמונה מוחלט , בגלל שאני חצי נוצרי אם אני ירצה להתחתן עם
    מישהי יהודייה לא יתנו לי , בשביל להתחתן עם נוצרייה אני יצתרך לטוס לארץ אחרת ולהתחתן
    שם או להתגייר ואני לא רוצה להתגייר בגלל שאני גאה שאני חצי נוצרי וחצי יהודי.
    אבא שלי הוא יהודי ואמא שלי נוצרייה.

עוד משהו שאמרו בסרטון שהוא נכון לדעתי , הוא שהיהודים חושבים שאלוהים
    נתן את כל העולם בשביל היהודים , ראיתי מפה של גבולות ישראל לפני הגעת המשיח
    שזה הגבולות של היום ואחרי הגעת המשיח שזה כל אסיה , חצי מאירופה ורבע מאפריקה
    ואת זה פירסמו רבנים.

וזה לא קשור לסרטון אבל
    נשיא אחרי נשיא המדינה שלנו מדרדרת.
    מוות לנאצים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9. F-Sider Member

אתה צודק בקשר לדת, אבל זה לא רק ביהדות בכל הדתות יש בעיות שמקשות על החיים הפרטיים של הבן אדם אבל הקטע של הגבולות זה ממש לא נכון, לפי התורה הארץ המובטחת זה חצי מעירק ועוד כמה חלקים ממזה"ת וזהו, זה לא כולל את מזרח אסיה או אירופה או אפריקה, ואם יש רבנים שפרסמו את זה אז הם דפוקים.

וגם לא צריכים להתייחס לקטע של ארץ ישראל המובטחת, בתורה גם כתוב שאם אנחנו משתלטים על עם אחר שיושב בארץ ישראל המובטחת אז צריך להרוג את כל העם הזה, אבל זה לא קשור להיום כי אלה דברים שהיו לפני אלפי שנים.

10. English Blood Member

אתה טועה. אוי ואווי לאנושות אם כולם יחיו באותה דרך באמונה שיש אמת אחת. אין דבר כזה אמת. מי שלא פוגע באנשים אחרים, מצידי שיחייה איך שהוא רוצה.

ובנושא אחר, מי שרוצה לעזור להפיל אתרים נאצים, שישלח לי הודעה בפרטי.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/06
  11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז דת לא פוגעת באנשים אחרים? חיילים לא מתים בגלל מתנחלים? שאהידים לא מתפוצצים בבתי קפה? נוצרים לא היו משמידים שבטים שלמים בזמנם?

12. English Blood Member

דת לבדה לא פוגעת באנשים אחרים. הדתי הממוצע (לא משנה אם יהודי או נוצרי, בקשר למוסלמי אני לא בטוח) לא עושה יותר נזק בשום תחום מהחילוני הממוצע. מה שכן מסוכן ופוגע באנשים זה לאומנות.
    "חיילים לא מתים בגלל מתנחלים?" - לא, חיילים מתים בגלל מחבלים פלשתינאים שהם לאומנים מטורפים וחיות אדם.
    "שאהידים לא מתפוצצים בבתי קפה?" - הם לא מתפוצצים בבתי קפה בגלל שהם מוסלמים, אלא כי הם לאומנים.
    "נוצרים לא היו משמידים שבטים שלמים בזמנם?" - אז כל הנוצרים הם רוצחים?
    ואני אדם חילונים לגמרי, אפילו אנטי דתי.
    אני מקווה שהסברתי את הנקודה.

מה שכן, אם לא היו מוסלמים בעולם - לא היו מלחמות. העובדה ש 100% מהטרוריסטים בעולם הם מוסלמים לא מפתיעה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/06
  13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי את זה כבר קודם, העובדה שארה"ב מעורבת באופן ישיר או עקיף בכל סכסוך מדיני ב-60 שנה האחרונות גם אומר הרבה.

אתה צודק בכל הנקודות שלך אני חייב להודות, אבל הנקודה היא שדת היא המתכון הכי בטוח שיש ללאומנות, כי זה בדרך כלל הקטגוריה הראשונה לפיה אנשים מפרידים את עצמם מהאחר (יחד עם מראה חיצוני אני מניח). אז כן, ישירות כל אחת מהודגמאות שלי לא עובדת, אבל באופן עקיף זה עדיין נכון.

אתה מדבר על האדם השפוי, זאת אומרת שאולי צריך לבדוק קודם כל שאנחנו מוכרים דת לאנשים בגיל שהם כבר מסוגלים לקבל אותה בחבילה השלמה - עם כל הספק והשאלות ולא כאמת כללית כמו שזה נעשה בהרבה מקומות, בין השאר בבתי הספר בארץ.

14. spurs229 Member

ומה עם המחתרת הבאסקית בספרד?
    וה-IRA (לשעבר) באירלנד?
    והחרדים שזורקים אבנים בשבת?

זה לא טרור?

אני מסכים עם כל מילה של אובפמי.

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו רגע את הדת - היא לא מובילה לאלימות, אלא רק האנשים שמנצלים אותה לרעה. הסיבה לאלימות ומלחמות היא אופיו של האדם. בבית הספר כשהייתם הולכים מכות, עשיתם זאת בגלל דת?

ומה זאת אומרת "אם לא היו מוסלמים בעולם, לא היו מלחמות" - מלחה"ע ה-I, מלחה"ע ה-II, וייטנאם, קוריאה, לאן המוסלמים נכנסים כאן?