נאצים בשנות ה2000

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י דם ירוק, ‏15/6/06.

1. Juanito Member

לא נראה לי שהוא יהודי...

2. הרצליה Member

אולי זה מסביר את החתימה שלו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. Juanito Member

תראה האתרים האלו הם אתרים שבאים לשפיל את התנ"ך והיהדות מסיבות לא ברורות הם מעוותים דברים והופכים אותם אחת העברות החמורות ביותר אם לא החמורה שבהפ היא גילוי עריות אז מה אתה מזיין שמותר לשכב עם ילדה בת שלוש מה אתה נורמאלי באמת נראה לך שזה מה שקורה האתרים האלה שותפים לך תמוח נכסתי אליהם ולא תאמינו כמה הסטות יש שם...

4. M A R D U K Member

יש לך בעיות בהבנת הנקרא?
    כתוב שם שהרמב"ם קובע בהלכות איסורי ביאה( פ"א,הלכה יג- יד) שהמבצע משכבי זכר (הומוסקסואליות) עם קטין, שגילו פחות מגיל תשע, פטור מעונש הכתוב בפסוק הנ"ל (עונש מוות) שכן לעשות זאת עם ילד שגילו פחות מ-9 זה לא נחשב...

כן, אני בז לתורה ולדת וכן, התנ"ך זה גיבוב של שטויות.
    אם היהודים היו מתייחסים לתנ"ך כמו שעמים שונים (כמו היוונים למשל) מתייחסים למיתולוגיות שלהם - זה משהו אחד, אבל לטעון שהבולשיט הזה זה אמת לאמיתה? פחח....
    היוונים למשל הבינו מזמן שהאמונה של אבותיהם זה סתם אוסף אגדות נחמדות ותו לא וכך הם גם מתייחסים למיתולוגיה שלהם בימינו, כנ"ל עמים אחרים ורק היהודים ממשיכים לדבוק באגדות שלהם ולטעון שזה דברי קדושה בטיעונים של "אסור לזנוח את מסורת אבותינו...".

בולשיט,
    הם לא באים "להשפיל את התנ"ך", הם באים להציג את כל הצדדים של הדת, גם את הצדדים המכוערים שלה, אותם צדדים שדתיים מנסים להסתיר מהציבור - הם לא ממציאים שום דבר, הם רק מביאים את הדברים כמו שהם תוך הסתמכות על המקורות.

תפתח הלכות נידה והלכות איסורי ביאה בפרקים עליהם מדובר ותווכח בעצמך.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/06
  5. Juanito Member

כל הצדדים?
    איפה כל הצצדים האחרים?
    התורה מלבד הקודש שלה היא ספר שבא ללמד אותך איך לחיות את החיים בצורה הטובה ביותר אם לא הייתה אטום וקורא חומר שמפרשנים פרשנות של התנ"ך באופן כל כך מעוות וקורא את החומר במקורי אולי הייתה לומד משהו.
    אין לך מושג כמה חוכמה כללים וביטויים יש בתנך ובאמרות חז"ל שיעשו את החיים שלך כל כך הרבה יותר טובים גם אם אתה לא יהודי.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד כאן לא מוסמך לקבוע מיהו יהודי ומי לא, אז בבקשה די.

7. M A R D U K Member

באתר חופש למשל אפשר למצוא את כל פרשות השבוע, לקט פרקי תנ"ך וכו' שאמורים להיות "הצד היפה".
    האתר עצמו לא נגד הדת אלא נגד הכפיה הדתית ונגד השימוש של החרדים בדת ככלי להשגת מטרות לרווחתם האישית.
    הם גם לא נגד היהדות עצמה, אלא שואפים ל"יהדות חופשית" מתקדמת וחושבת ולא יהדות חשוכה בנוסח ימי הביניים.

(למרות שצריך לציין שאני אישית לא מסכים עם העמדה הוותרנית והפשרנית של האתר - אני לעומתם שונא את הדת ומתנגד לה בכל תוקף וללא סייגים - ואני לא מתבייש להודות בזה).

כמו מה? כמו הדיברות הטריויאליות "לא תגנוב" ו"לא תרצח" שהם הבסיס בכל חברה אנושית?
    (ואפילו עליהם המאמינים הדגולים עוברים לא פעם...).

8. John Barnes Member

אתה סתם אנטי, אפילו לא בדקת את הנושא לעומק בשביל לקבוע שה"תנ"ך הוא גיבוב של שטויות". התנ"ך זה לא סיפורים, זהו ספר שמטרתו היא שהקורא יפיק לקחים מהסיפורים הללו, וידע כיצד לחיות את החיים בצורה טובה יותר. בתנ"ך יש אין ספור משלים וספרים שהם בגדר גאונות לדעתי (ספר קהלת לדוגמא).

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

טמבל, לך תלמד משהו על השואה, לפני שאתה משווה בין מישהו שלא מאמין באלוהים ובדת שלך, למישהו שעסק ברצח עם על רקע גזעני. אדיוט.

10. idans Member

הדת שלנו היא הדבר היחד שמייחד אותנו.
    וגם דת הוא לא דבר שתמיד צריך להתווכח איתו ולהוכיח הכל. דת זה דבר שדורש אמונה למרות שאני בנאדם אשר נוכח לעובדות, יש בי גם אמונה ובלי אמונה אף אדם לא שווה כלום.
    אתה מזלזל בדת!
    ואנשים באירופה לפני 60 שנה שרק סבא שלהם היה יהודי ואין להם שום קשר לדת שהם אפילו לא יודעים מזה כיפה, וחיו חיי נאצים בסופו של דבר נחשבו בעייני הנאצים יהודים ונשרפו עם יהודים דוסים ביחד.

אף אחד לא ביקש ממך להאמין ביהדות או לחזור בתשובה, אבל המינימום זה לכבד!
    אז בטח שלא לזלזל.
    אני מרחם עליך כי אחרי הכל בטח המשפחה שלך גם חושבת כמוך ושהם בכלל לא יודעים מזה לחגוג חגים ולהיות ביחד כי אחרי הכל אתם לא מאמינים בזה
    אז בסך הכל אתה בנאדם מאוד מסכן.

ודניס ברקאמפ אתה בושה.

11. Juanito Member

מארדוק אתה כל כך אידיוט...
    באמת נראה לך שהתכוונתי ל10 הדברות?
    קרא את ספר ויקרא קרא את ספר דברים תקרא סיפורים בספר נביאים תנסה להפיק מוסר השכל תנסה להבין למה..
    תקרא פירושים מקוריים.
    אבל במה אתה תתסתפק?
    בלקרוא פרשנויות מעוותות של דעת אמת או של חופש.

marduk- you make me sick

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/6/06
  12. RMCF Member

נו באמת, אתה חייב להודות שהוא צודק. העובדה שהשווית אותו לנאצים הופכת אותך לשמוק מטומטם שמזלזל בשואה.

idans, יהודי זה לא רק דת, זה גם עם, גזע.
    ובכלל, אתה חושב שמי שלא חוגג חגים הוא בנאדם מסכן?
    שלשום עשרות אלפי אנשים היו ביחד בהופעה הסטורית שלא תשכח אף פעם.
    אני מבלה ביחד עם חבריי כשאנחנו צופים בכדורגל, משחקים כדורגל, יוצאים ועוד.
    עם המשפחה שלי אני ביחד בשנה החדשה, בימי הולדת, בימים רגילים...
    אני לא חוגג כמעט שום חג, אז אני מסכן? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הבדל משמעותי בין ספר שאתה לומד ממנו שיעורים לחיים לבין ספר שאתה מסדר את החיים שלך סביבו, וזה בדיוק הרעיון של הדת. אין לי בעיה שיתנו לילדים לקרוא את התנ"ך שילמדו מוסרי השכל וכו', אבל לא להציג אותו כאמת ועובדה, כי זה לא ככה.

14. Juanito Member

לא אמרתי את זה!!
    אמרתי שלפני שהוא קורא פרשנויות מעוותות שיקרא את הפירושים האמיתיים שינסה להבין לבד מה קורה שם האתרים האלה פשוט בושה.

15. M A R D U K Member

הבעיה שלי לא עם התנ"ך עצמו אלא עם המעמד שמיחסים לו.
    כל עוד מתייחסים לתנ"ך כספר פילוסופי ומנסים להפיק מוסר השכל כלשהו מהסיפורים שלו זה דבר אחד, כשמתחילים להתייחס אליו בטירוף פנאטי ,לייחס לו קדושה, להסתכל עליו כספר היסטוריה שכל פרט בו באמת קרה ושואפים לחיות בשנות האלפיים כפי שאנשים חיו בתקופת התנ"ך זה דבר אחר לגמרי.
    האורתודוקסים פשוט משניאים את הדת ואת התנ"ך עם הבורות והחושך שלהם.

מה קשור "נוצרי"? ומה קשורים הנאצים? חתיכת אידיוט.
    אתה כמו החרדים הבורים חושב שכל מי שמתנגד לדת היהודית אז הוא נוצרי (או מוסלמי) - אתם פשוט לא יכולים לקלוט את הרעיון שיש אנשים שלא מאמינים בשום "אלוהים", זה רעיון פשוט מצד אחד ונשגב מצד שני - אדם חי כפי שהוא רואה לנכון בלי לסגוד לאיזו ישות דמיונית ובלי שאותה ישות דמיונית תנהל לו את החיים.אבל כנראה שזה מעבר לבינתכם הירודה.

בולשיט! את מי מאיתנו בדיוק הדת מאחדת? הדת רק גורמת לפילוג ולשנאה.
    היוונים למשל זנחו את המיתולוגיה שלהם למרות שפעם זאת היתה הדת שלהם - עכשיו הם רואים בה אוסף סיפורים נחמד וזהו - אז לדעתך עכשיו שום דבר לא מאחד את העם היווני? המדינה והלאום היווני זה מה שמאחד אותם!

ברגע שהדת ונציגיה יכבדו אותי ולא יגידו לי איך לחיות ומה לאכול ולא יחיו על חשבוני אז אולי גם אני אתחיל לכבד אותה ואותם!

ואם אתה חושב שמי שלא חוגג את החגים היהודיים הוא מסכן אז אתה הוא המסכן האמיתי כאן.