נאפולי 2017/18 - פסגות חדשות מחכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

האמת שהאמשיק העונה היה פשוט לא טוב. בנוסף ז'לינסקי פרץ עוד כמה דרכים העונה והוא צריך להיות בהרכב בשנה הבאה.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://media1.tenor.com/images/82d99f588e104bd9a1163b751794c5a8/tenor.Xxx

DUGRI אוהב/ת את זה.
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Napoli, nuovo incontro a Roma tra Ancelotti e Aurelio De Laurentiis - Corriere dello Sport

וואו! דה לאורנטיס הפתיע. וזה אפילו מרגש. לא כי אני חושב שאנצ׳לוטי עדיף כרגע על סארי, אלא כי אני משוכנע שלאחד המאמנים הכי גדולים בהיסטוריה יש דרישות הרבה פחות צנועות משל סארי וזה אומר שישקיעו הרבה גם ברכש איכותי.

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  4. טל. Member

5. SerieA Il Capitano

אני חושב שמעבר לעובדה שעבור נאפולי זו תהיה בשורה גדולה - אני שמח שמאמן כמו אנצ'לוטי חוזר לליגה.

כמובן עד שלא רשמי זה לא רשמי וכו'.

6. טל. Member

סארי משאיר אחריו בסיס איתן. בלשון המעטה. צריך לקבל אות יקיר העיר. אדם גדול מהחיים.
    אבל ברור שצריך לרענן את הסגל. וגם לעבות אותו קצת.
    בלי זה - לא משנה מי יבוא לאמן בשנה הבאה - יהיה קשה לנאפולי להגיע למאה נקודות בשנה...ולצערנו הרב, באיטליה, מאה נקודות זה "הרף" זה מה שדרוש כדי לקחת אליפות מיובנטוס.
    פחות מזה - וזה כבר תלוי בעונה של יובנטוס בעצמה.

אני סומך על ADL. הרוויח את הקרדיט שלו ביושר במשך הרבה שנים הוא פוגע בינגו'אים. ברוב ההחלטות שלו. בוא נראה מה יהיה. אמור להיות קיץ מרתק.

7. DRORIKO Member

איזה בשורה מדובר בדינוזאור.

8. SerieA Il Capitano

אם אתה זורק אמירה כזו אז לפחות לנמק.

9. DRORIKO Member

לאור השנים האחרונות נראה שימי הזוהר של אנצ׳לוטי נמצאים מאחוריו. לאורך כל הקריירה היו לקרלו שתי חוזקות בולטות-חיבור לשחקנים ומשחקי נוק אאוט. לגבי חיבור לשחקנים נראה שזה מתחיל להתערער וראינו את זה בבאיירן, היום כדי לקבל כבוד משחקנים לא מספיק רק להיות נחמד ושנון אלא גם לאתגר אותם טקטית, מה שאף פעם לא היה הצד החזק של קרלו. לגבי נוק אאוט, להוציא את 2014 כמה הצלחות היו לו מאז גראנדה מילאן?
    לדעתי דה לורנטיס היה צריך לעשות הכל בשביל להשאיר את סארי, הכל. להכפיל לו את השכר, להגדיל את תקציב השחקנים(מה שממילא הוא יעשה עם אנצ׳לוטי) לא מבין איך הוא נתן לו ככה ללכת, ועוד בשביל מאמן כמו אנצ׳לוטי שזה 4 דרגות מתחת.

10. yonmu Member

אם אנצ'לוטי יהיה זה שיעצור את יובה ויביא אליפות לנאפולי - מבחינתי הוא כיפר על כל האלפויות שהוא פספס לאורך הקריירה.

בחירה מפתיעה יחסית של דה לאורנטיס. מעניין לאן סארי הולך (צ'לסי?), ומשעשע לראות שגם בתקופת שפל של הכדורגלן האיטלקי, המאמן האיטלקי הוא עדיין מותג נחשק.

11. SerieA Il Capitano

אני לא יודע אם הגדרת הדינוזאור מתאימה, מדובר על מאמן שרק לפני שנה נשכר על ידי המועדון מהגדולים באירופה ואף על פי שזה הסתיים לא מי יודע מה זה לא אומר הרבה. בסוף המועדון היחיד בו אנצ'לוטי לא הצליח היה באיירן.

אני כן מטיל ספק ביכולתו לנצח את אלגרי מכיוון שאפילו עם מילאן האגדית שלו הוא לקח רק אליפות אחת והיו לו פתיחות עונה גרועות שבגללן היה צריך לרדוף אחרי יובנטוס כל העונה ללא הצלחה (2005, 2006). עם זאת הסגל שלו היה לא מספיק טוב ב-2007 עד 2009 ואי אפשר להאשימו בכשלון בליגה. ברלוסקוני הפסיק להשקיע.

אני חושב שמבחינה הצהרתית נאפולי מעולם לא החתימה מאמן בכזה שיעור קומה (אני מוציא מהמשוואה את שנות ה-80, אני לא מספיק מבין בזה), אני מדבר על מאז תקופת מראדונה.

אני חושב שהכי טוב היה אם ADL היה משקיע את אותו כסף בסארי, מכפיל את תקציב הרכש ומספק לו סגל טוב. עם זאת ADL הביא מספיק שחקנים טובים מאד לנאפולי (לדעתו) שסארי לא עשה בהם שימוש מספק ולכן המחלוקת ביניהם כבר עלתה על גדותיה. נוסף על כך נראה שסארי עצמו התייאש.

בוודאי לא היה עדיף שהיה ממנה איזה ג'אמאפולו (שעם כל הכבוד אינו אנצ'לוטי).

12. DRORIKO Member

מה הקשר? גם רפא בניטס לפני איזה שנתיים-שלוש נשכר על ידי ריאל, זה אומר שהוא רלבנטי למשהו? אני מת על קרלו, אבל לצערי נראה שהוא לא רלבנטי יותר, במקסימום הוא יצליח לשמר את הכדורגל של סארי וגם בזה אני בספק גדול, אם ינסה להכניס אלמנטים משלו הקבוצה יכולה לשכוח מלהתחרות עם יובה, לא בטוח אפילו שתעשה טופ 4. הוא לא ברמה של סארי, ואני בספק אם יש מישהו בשוק שהוא ברמה שלו ועל אחת כמה וכמה מתאים לכדורגל המיוחד של הקבוצה. ומכיוון שאין כזה דה לורנטיס היה צריך להתאבד על סארי, במקום זה הוא בחר כהרגלו להתנהג בצורה מזלזלת ומתנשאת.

13. DRORIKO Member

ועוד משהו

בוא לא נגזים, נאפולי לא הביאה לא את פפ ולא את קלופ, אפילו לא את ז'ארדים. היא הביאה מאמן שאף אחת מהגדולות לא התעניינה בו ונאפולי זה הכי טוב שהוא יכל למצוא. זה או זה או הנבחרת.

14. תומר1989 Member

לא יודע לגבי יכולות האימון של קרלו ( לא עקבתי אחריו הרבה זמן) אני יודע רק שכשאתה מביא מאמן בעל שם כמוהו זה צריך להיות מגובה גם ברכש איכותי.

חוץ מזה שזה כיף לראות שנאפולי, קבוצה שעד לפני 10 שנים הייתה בליגות נמוכות, שאף פעם לא נחשבה לאחת העשירות מהצפון, נמצאת במצב שהיא יכולה להחתים מאמן בשכר של 6 מיליון יורו לעונה.
    קצב הצמיחה הכלכלי והמקצועי של המועדון הזה פשוט מדהים

15. SerieA Il Capitano

נראה שזו הפרידה הסופית מהמאמן שהביא את נאפולי ל-91 נקודות העונה.

בעוד שקשה לי להאמין שנאפולי תוכל לשוב ולהשיג כל כך הרבה נקודות עם מאמן אחר, סארי התייאש, הוא לא רצה להישאר ולא נתן ל-ADL תשובה לגבי הישארותו.

אי אפשר לצפות שהנשיא פשוט יישב ויחכה עד שסארי יחזיר תשובה שיכולה בינתיים לתקוע את התכניות לקיץ.

אני בטוח שאם סארי היה רוצה להישאר ומודיע על כך ל-ADL בסיום העונה הכל היה נראה אחרת. אבל זה לא היה המצב ואני בטוח שהנשיא גם לא רצה להישאר עם מאמן שלא רוצה להיות אצלו אלא נמצא במועדון בשל ברירת מחדל.

נאפולי של סארי תיזכר כאחת המרתקות שהייתה בליגה האיטלקית אך לבסוף בשלוש שנים לא השיגה אף תואר. היא נלחמה מול קבוצה אדירה ולא הצליחה להביס אותה בקרב על התהילה. אישית זה חבל - אבל נאפולי כמועדון הולך קדימה.

אישית הייתי רוצה מאד לראות את סארי באינטר יום אחד.

מצב נושא:
הנושא נעול.