נאפולי 2013/14 :: היום שאחרי קבאני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בגלל זה אמרתי, חבל על הכסף של נאפולי. היגוואין כבר שם, לג'קסון אין מה לחפש ואני מקווה שהוא לא יתפתה, אלא אם יקבל את חולצה מס. 9 ויסיטו את היגוואין הצידה. אם לא, עדיף לו להשאר בפורטו.

2. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צפיתי מספיק בג'קסון מרטינז ככה שאני לא יכול לחוות עליו דעה, אבל הגעה שלו ללא ספק תפגע בהיגוואין ואולי גם בקולומביאני. פיפיטה עזב את ריאל מדריד בין היתר כי הוא לא קיבל מספיק דקות, אז למה שהוא יעזוב לקבוצה נחותה יותר שבה תהיה רוטציה תהיה לא פחות קשה ולא יותר בריאה? כמו ש-Rosez כתב, היגוואין חייב להיות החלוץ הבכיר בקבוצה שלו כדי שיצליח לחזור להיות אחד מחמשת החלוצים הכי טובים בעולם כמו שהוא היה לפני הפציעה, וכשהוא נמצא ברוטציה שגורמת לו לשבת על הספסל גם לאחר משחקים טובים שלו אני לא חושב שנקבל שחקן שונה מזה של העונה האחרונה במדריד.

3. JohnTerry26 Member

היום נערכה פגישה בלונדון בין פורטו לנאפולי (לונדון בגלל טורניר האמירויות) ונאפולי עדיין נשארה בהצעה של ה30 מ' כשהמקסימום מבחינה זה 32, ופורטו מוכנה להוריד רק עד 37/38. נאפולי מחפשת אלטרנטיבות.

(GDM)

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאפולי לא עוצרת. בעקבות הכישלון בהבאתו של מארטינס, ביגון שוחח אתמול עם אדם שמקושר לסמואל אטו. יחסיו של החלוץ הקמרוני עם המועדון הרוסי עלו על שרטון והיום מתוכננת פגישה בינו לבין בעלי הקבוצה אשר עשויה לשפוך קצת אור על עתידו.

5. JR-Riquelme Member

למה שנאפולי לא תתעסק בלהביא קשר או בלם ברמה גבוהה ממה שיש להם מאשר עוד חלוץ. נראה לי טיפה יותר הגיוני

6. Rosez Member

זה גם לא שהם סתם קונים חלוץ, כאשר יש עמדות אחרות שמצריכות הרבה יותר חיזוק. רכישה של עוד חלוץ בסדר-גודל כזה סותר לחלוטין את הבאתו של היגואין.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין קשר בין הבאת חלוץ נוסף לרצון לחזק עמדות נוספות. נאינגולאן נמצא תקופה ארוכה על הכוונת של המועדון ואם נאפולי באמת תרצה אותו, לא יהיה לה שום בעיה לשפוך את הסכומים שצ'לינו דורש. אל ההגנה יגיע סקרטל כמעט בוודאות.
    בין אם בצדק ובין אם לאו, נדבק לADL שיגעון גדלות והעונה הוא מתכוון להסתער על הליגה האיטלקית. סמואל אטו לא מרוצה כל כך באנז'י ואם נוסיף לכך את העובדה שנותר שנה אחת בלבד לחוזהו, נאפולי מסוגלת להביא אותו במחיר שפוי, אלא שרק השכר העצום שלו מהווה בעיה. לדעתי, בשונה ממרטינס, אטו יכול להיות החתמה מצוינת עבור נאפולי. הוא כבר בן 32 ואם יגיע, יהיה גיבוי מושלם להיגוואין, וזה דבר מאוד חשוב משום שמלבד הארגנטינאי, הספסל של הפרטנופיי נטול חלוצים ששיודעים להבקיע בשעת הצורך.

8. JR-Riquelme Member

אני מדבר על זה שנראה כאילו נאפולי מוכנה להוציא עוד סכום מטורף על עוד חלוץ במקום על עמדה אחרת שיותר דורשת חיזוק וזה דפוק

9. JohnTerry26 Member

בניטז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם בנאפולי שואפים להיאבק על האליפות, אז גם אני הייתי מודאג עם החלוץ הבכיר שלי היה היגוואין ומספרי ה-9 האחרים ברוטציה היו...היו... רגע, מי יש לנאפולי לגיבוי במקום הילד סוני הארגנטינאי? באמת אני שואל.

11. JR-Riquelme Member

גיבוי מביאים ב40 מיליון?

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

חיזוק מביאים לרוב תמורת סכום כסף גבוה משאר הרכישות, כן. אם יש לנאפולי כסף לחזק את עמדת ה-9 מעבר להיגוואין, שהוא שחקן לא רע, תוך כדי חיזוק עמדות אחרות כמו שנאור ציין (אגב, הם גם מתעניינים באוטמנדי להגנה), למה לא?

זה לא שסגל החלוצים שלהם הוא באנקר מובהק.

13. Rosez Member

שום שם מהחלוצים המוזכרים לא אמור לבוא בתור שחקן ספסל והיגואין לא בנוי לרוטציה, כמו שכבר הוכיח בקבוצתו הקודמת. יש גיבוי ויש את ג'קסון או אטו.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה בטוח שזו הרוטציה שהוא לא היה בנוי אליה?

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אליאס, יכול להיות שבאמת הבעיה של היגוואין היתה עם הקבוצה ולא הרוטציה, מצד שני אני חושב שבמעבר שלו לנאפולי, קבוצה יותר צנועה ועם סגל פחות עמוק, הוא באמת מצפה להיות החלוץ הבכיר שלהם. ברגע שאתה מנחית את ג'קסון, תהיה שם תחרות על המקום בהרכב שאני אגב, חושב שזו אחלה תחרות לשני השחקנים. במקרה של אטו זה פחות משנה, כי אטו יכול לשמש כגיבוי והאמת גם יכול לשחק לצידו של היגוואין לא כחלוץ רחבה, מה שג'קסון לא יכול לעשות. אני גם חושב ש-40 מ' לחלוץ גיבוי זה הרבה, אפשר להביא עוד שחקן-שניים טובים ובמחירים נורמליים.

מצב נושא:
הנושא נעול.