נאפולי 2013/14 :: היום שאחרי קבאני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

קצת משעשע למען האמת שאוהדי נאפולי שראו איך הכוכב שלהם נמכר גם הוא בסכום עתק - 63 מליון יורו - מתלוננים על רכישתו של גונלו היגואין. הסכום גבוה, אבל אלה המחירים בשוק. לריאל מדריד לא היה אינטרס גדול מדי למכור(הצעה של 25 מליון יורו מצד ארסנל - נשללה) - בניגוד לנאפולי שהיה ברור שלא תוכל להחזיק את קאבני בכוח. הוא רצה שדרוג מקצועי(וכמובן גם כספי) ועבר לקבוצה שאמורה ללכת חזק באירופה בשנים הקרובות.

אל תעשו את הטעות הזו ותמדדו את היגואין לפי העונה האחרונה - אולי הגרועה בקריירה שלו. צריך לזכור שלמרות שהיגואין אחרי עונה גרועה - הוא בסה"כ בן 26 ומדובר בחלוץ שכבש 120 שערים בשש וחצי עונות. ולא שכחנו את הפציעה הארורה בגב ואת העובדה שלא תמיד פתח בהרכב. עד 2008-09 הוא בכלל שיחק בכנף לפעמים. שווי השוק שלו הוא לא בדיחה וריאל מדריד היא לא חצי חינם או בארסה(מקרה דויד ויאה). סימן השאלה סביב המשחקים הגדולים תמיד יישאר, אבל זה לא חד משמעי לכאן או לכאן, האמת היא באמצע. אתם מקבלים חלוץ טוב עם המון תשוקה והוא ייתן יותר כשיידע שלא מחכה איזה פוץ כמו בנזמה שכל רגע עשוי להחליף אותו או להיפך. היעדר ההיררכייה פגעה בו גם כן.

בינתיים היגואין שינה את התמונה בדף הפייסבוק שלו והוסיף באינסטגרם תמונה לצד רפא בניטס. האוהדים קיבלו אותו אתמול בשדה התעופה בצורה יפה מאוד והיגואין אמר - "תודה לאוהדים שריגשו אותי - שמח להיות כאן ומקווה להצליח". [ואם אחרי קאייחון - אמרתי שנאפולי הופכת לקבוצה שאני מחבב באיטליה - עכשיו אז בכלל. בהצלחה].

http://24.media.tumblr.com/312b77f9d7002b68e39f43e2fa73bb73/tumblr_mqg4m6k4fk1rgkhggo1_r1_500.Xxx

http://24.media.tumblr.com/db8df6b78bb3e267d8b3fea4ce4d00af/tumblr_mqga62Xby11rgkhggo1_500.Xxx

2. Muurad Member

פינטו דה קוסטה מודיע חד משמעית שלג'קסון אין שום סיכום עם נאפולי, ושהשיחות לחידוש החוזה מתקדמות והוא יישאר בפורטו.

SO THAT'S THAT.

3. arturo vidal Member

היגוואין בהחלט שחקן טוב, הנתונים לגביו מרשימים מאוד, אך לדעתי הוא לא שווה את 40 מיליון ששולם עליו.
    הוא שווה בין 25-30 מיליון.

בכללי המארקטו היה נחמד ביותר, אלביול מיותר והיה אפשר לקנות מישהו יותר טוב.

מעניין מה מוג'י או גליאני היום עושים עם הסכומים שנאפולי הקציבה למארקטו.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוג'י היה שורף את התקציב על שעוני יוקרה וטיסות נופש. אולי גם פלאפון או שניים...

וברצינות - לא טיעון טוב. ביגון נאלץ להתמודד עם תקציב משכורות שמגביל מאוד את סוג השחקנים שאפשר ללכת עליהם, בניגוד למוג'י וגליאני שיכלו להחתים בשיאם בערך כל שחקן בעולם.

אור - אני חושב שהישארות של מרטינז בפורטו תעשה טוב לכל הצדדים. לנאפולי שלא תשרוף סכומים עצומים על שחקן רוטציה, להיגוואין שלא צריך עכשיו את התחרות הזאת על הראש, לפורטו שתשאיר בידיים שלה את הכוכב שלה ולמרטינז עצמו שימשיך להתבשל ולצבור שנה נוספת של ניסיון אירופי לפני מעבר גדול למועדון על.

נ.ב.
    היגוואין עלה 37, לא 40

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/13
  5. aloneli Member

ולחשוב שנאפולי יכלה לסגור שחקן כמו גומז בחצי מחיר ובסוף קיבלה שחקן כמו היגואין במחיר כפול.אבל עדיין יכול להיות שזה לא היה תלוי רק בה והיא קודם רצתה לראות באמת שהיא מצליחה למכור את קאבני לפני שמגיע חלוץ חדש.
    בכל זאת הזוי שקאבני שווה מעל 60,היגואין כמעט 40,יובטיץ' 30 וגומז רק 20.אולי קאבני חלוץ מוכשר יותר מגומז אבל אני אישית מעדיף את גומז על שלושתם ושלא נדבר על לבנדובסקי שפה לדעתי אין מה להשוות.

6. BvB Member

כל מילה בסלע
    לדעתי רק הגיל מוריד מעט מהמחיר של גומז,אומנם בן 29 אבל יש לו לפחות עד גיל 33-34 להיות חלוץ מוביל,השאר שציינתה פה קצת פחות מבוגרים,25,26

7. JohnTerry26 Member

אין מה להשוות בין לבנדובסקי לקבאני? אני דוקא מעדיף את השני, אבל אני לא רואה סיבה לטעון שההבדלים גדולים. ולגבי המחיר המדובר של לבנדובסקי (30 מ')- בעיה של דורטמונד. הקיץ הוא לא עזב כי הוא רוצה רק את באיירן ולא נותנים לו, אבל בגדול הם לא יצליחו להחזיק את הכוכבים שלהם בצורה כזאת, וגם כשימכרו לא יקבלו כסף שיכלו לקבל. יש מועדונים פחות נחמדים במובן הזה, ובנוסף הם יודעים שיש מי שישלם במקרה שהשחקן מבקש לעזוב.

גומז סקורר אדיר אבל כדורגלן די מוגבל ולא מגוון, ולכדורגל של היום זה די מפריע. וזו בדיוק הסיבה שבאיירן מכרה אותו למרות שכבש בצרורות. לא מפתיע אותי בכלל שאף גדולה לא קפצה על המציאה והוא הלך לפיורנטינה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/13
  8. JR-Riquelme Member

אולי נאפולי תתאים להיגוואין, אל תמהרו לפסול אותו. הוא עדיין מהיר וחכם בתנועה שלו לשער. אני חושב שהוא נופל מקבאני בקטע של הסיומת אבל זה לא דבר שהיגוואין לא יכול לשפר.
    יש לי הרגשה טובה על היגוואין בעונה הבאה, אני לא חושב שהוא איבד מהיכולת שלו. התקפה של מרטינז והיגוואין היא איימתנית לדעתי אבל אני לא רואה את זה קורה, בניטז לא משחק עם 2 חלוצים

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין מה להשוות בין קבאני ללבנדובסקי? איזה בולשיט אלוהים. קבאני לא נופל מאף חלוץ בפלנטה הזאת.

10. aloneli Member

אולי כן בכל מקרה הדעה שלי לגבי קאבני שהוא מוערך קצת יותר ממה שהוא שווה.לא שהוא שווה פחות מטופ 5 בעמדה שלו אבל עדיין נראה לי מגזימים עם הבחור ואני אישית לא הייתי חושב פעמיים ולוקח את לבנדובסקי לקבוצה שלי.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: הרכש הבא של נאפולי - מרטין סקרטל הסלובקי של ליברפול. ככל הנראה מדובר בהשאלה.

לדעתי עסקה מצוינת. סקרטל וריינה בהשאלה אלה שני שחקנים עם ניסיון רב במסגרות אירופאיות ובאופן כללי ברמה לא רעה בכלל. ההשאלה של שניהם סוגרת רוטציה מעולה בשער (ריינה ורפאל) ובהגנה (קנבארו, אלביול, סקרטל, בריטוס וגאמבריני), כשלמעשה הדבר שהכי היה חסר לנאפולי בשנים האחרונות היה עומק בסגל ושחקנים עם ניסיון ברמות הגבוהות ביותר (קאייחון, אלביול, היגוואין, גם אם ברמתם הם לא הטובים ביותר). עכשיו נותר רק לבניטז לפשל.

:aa1: עסקת ג'קסון מארטינז מתקדמת לאיטה - אחרי שבניטז אישר שנאפולי מחפשת חלוץ נוסף ברמתו של היגוואין, היום הטוטוספורט מדווח שדה לאורנטיס משפר את ההצעה ופחות או יותר משתווה לסכום שפורטו דורשת - 37 מיליון יורו מיידית ו-3 מיליון יורו בבונוסים. החוזה עם השחקן כבר סגור ממזמן.

זה יהיה די מטורף אם נאפולי תקנה שני שחקנים ב-87 מיליון יורו בקיץ אחד. משהו שלא נעשה באיטליה כבר לפחות עשור. ללא ספק זה יעמיד רץ ציפיות גבוה מאוד, כזה שלא נראה בנאפולי כבר שנים על גבי שנים, אבל אני לא בטוח שזו תהיה רכישה חכמה כל כך. אני נוטה להסכים עם מה שיותם כתב פה על זה, התחרות תהיה לא בריאה להיגוואין וכנראה גם למארטינז.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/13
  12. Rosez Member

אם נאפולי תרכוש את ג'קסון זה יראה שהם לא למדו כלום מהקדנציה הקודמת של הארגנטינאי בריאל; הרוטציה היא מה שגרמה להיגואין להראות כמו שנראה. מדובר בשחקן שזקוק לראש שקט בשביל למקסם את הפוטנציאל שלו בהרכב.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסור לפסול הסבה של מארטינז לצד, משהו בסגנון קאוט בליברפול, למרות שזה הרבה פחות מתאים לו.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא רואה את זה קורה. אתה מאבד אותו לגמרי אם אתה שם אותו בצד, חבל על הכסף של נאפולי. זה לא פאלקאו או מוריאל שיכולים לתפקד גם בעמדות האלה. ג'קסון בנוי להיות 9 ושם הוא עושה את העבודה הכי טוב. אני לא יודע אם היגוואין יכול להסתדר בצד, אבל למקסם את היכולות של ג'קסון, צריך לתת לו לשחק 9. אגב, כשהוא ניסה לשחק עם פאלקאו ביחד כשני חלוצי רחבה בנבחרת, האופציה לא ממש צלחה, הוא יתפקד יותר טוב כחלוץ חוד יחיד לטעמי. ולדעתי הלא משוחדת אבל באמת רצינית, נכון להיום ג'קסון ממש לא נופל מהיגוואין.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא עניין של פחות או יותר טוב, אין ספק שכרגע שניהם שניים מהחלוצים הטובים בעולם, שכל אחד מהם יכול לתרום 20 שערים ויותר העונה, פשוט נאפולי לא קבוצה שיכולה לזרוק 40 מיליון יורו על שחקן רוטציה. זה בזבוז כסף בקנה מידה שהיא לא יכולה להרשות לעצמה.

אני מסכים איתך שמארטינז לא מתאים לצד, גם היגוואין לא ממש, אבל לפעמים בניטז רואה דברים אחרת (ולרוב טועה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx).

מצב נושא:
הנושא נעול.