נאפולי 2012/13 :: בדרך לסקודטו לא עוצרים בפומפיי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏7/7/12.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

איך לעזאזל מצארי נתן לBFF שלו לעזוב ככה את הקבוצה? איזה חתול שחור עבר בין השניים?

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

גוקהאן אינלר החליט להיכנס לנעלי ושל סנטה קלאוס, כאשר החליט להעניק 88 (מספר חולצתו) כרטיסים למשחק הגביע הקרוב. הקשר השוויצרי החליט לשאול שאלה בחשבון הטוויטר שלו ו 88 העונים הראשונים יזכו לכרטיס כניסה למשחק נגד בולוניה (כן, שוב נגדם) שיתקיים ביום רביעי.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/12
  3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: נאפולי נענשה בהפחתת שתי נקודות ליגה.

:aa1: קנבארו וגראבה הורחקו לחצי שנה מהמגרשים.

לא ברור לי מדוע הקבוצה צריכה להיענש על עבירות ששחקניה מבצעים, כאשר אשמתם היחידה של קנבארו וגראבה היא שכביכול אינם דיווחו על רצונו של ג'אנלו להטות משחק. הם כמובן מכחישים כל קשר לעניין.
    כעת דרכה של יובה לסקודטו נוסף קלה ביותר.

4. Alta Tensione Member

אבל העיקר פלאצי בן זונה שונא יובה ואוהד אינטר...

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הוא אוהד יובה? נו באמת...

המשפט באיטליה מגוכח,ואני מקווה מאוד שנאפולי תערער ותקבל את הנקודות בחזרה,אני עוד יותר מקווה שאופ"א לא תעיף אותם או משהו כזה.

ה2 נקודות האלה סביר להניח לא יכריעו את גורל האליפות,אבל ככה או ככה, זה עושה טעם רע לתחרות בליגה בכלל,ואפשר רק לקוות שהדברים האלה יסתיימו כבר..

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטענות היו כלפי שיטת המשפט של ההתאחדות. בקיץ ביובה הזהירו שמה שקרה לה עשוי לקרות לשאר הקבוצות בליגה, כך שכדאי שתהיה התאגדות כנגד המשפט בהתאחדות מיד עם גזר הדין בקיץ - ולא פלא שזה אכן קרה.

המקרה הנוכחי נשמע לי כמו אותה עלילת דם נגד קונטה.

7. Mellow29 Kopite

הטיימס באנגליה מפרסם שאחת הקבוצות האנגליות (כנראה מנ' סיטי) הציעה 45 מ' פאונד (55 מ' יורו) על קבאני, וההצעה נדחתה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/12
  8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

השעייתו של קנבארו כמו גם זאת של גראבה ומכירתו של ארוניקה גורמים לנאפולי לחפש בלם שימלא את החלל החסר. לפי מספר דיווחים קיימת התלבטות בין שני שחקנים- אסטורי ומתיאס סילבסטרה. בלמה של קליארי עשויה להימכר לאחר שקבוצתו, אשר נמצאת במצב כלכלי קשה, הודיעה כי תאלץ למכור אחד משחקניה הגדולים, ואילו סילבסטרה איננו מוצא את מקומו באינטר ואפשר לומר שהוא מחפש קבוצה חדשה כדי לשוב לשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/13
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם לא יצליחו להביא בלם בכיר, אולי סוף סוף פרנאנדס יזכה להזדמנות נוספת להוכיח את כישוריו. אז נוכל לדעת האם באמת מדובר בבלם מבטיח שהיה זקוק לזמן התאקלמות (ארוך יחסית), או עוד פמפום של התקשורת ומאמן נבחרת ארגנטינה, או סוכן השחקנים במסווה, סאבלה.

האמת נמצאת אי שם באמצע לדעתי

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.football-italia.net/29167/sao-p...-vargas-arrival

ורגאס הגיע לאיטליה כשחקן מוכשר ביותר, אך במשך שתי עונות לא הצליח לפרוץ ולקבל מספיק הזדמנויות לכך. ובכל זאת, נראה כי הוא עוזב את הליגה מוקדם מן הצפוי.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/13
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סביב אוהדיו, בעיקר בצ'ילה מן הסתם, מאשימים בעיקר את מיעוט ההזדמנויות שקיבל. יש בזה מן האמת לדעתי, מה גם שאם אני לא טועה רוב הדקות שקיבל היו מפוזרות משחק פה משחק שם ולא ברצף. אבל מצד שני, לא זכורה לי כמעט אף הופעה טובה שלו בהזדמנויות שכן קיבל.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רשמי: פאבלו ארמרו חובר לסוניגה בנאפולי כמושאל עם אופציה לרכישה בסוף העונה. צעד מתבקש, ריענון שפאבלו היה צריך בשביל עצמו ועכשיו גם בקבוצה טובה יותר. מקווה שיחזור ליכולת המצויינת שלו.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיפור עצום על פני האלטרנטיבה הנוכחית (דוסנה או אלתור של סוניגה, שעדיף הרבה יותר בימין). מאוד מתאים לשיטה של נאפולי שמתבססת על מעבר מהיר מאוד מהגנה להתקפה, פחות לקבוצה כמו יובה שמחפשת לשלוט במשחק בכל רגע נתון (בו הייתה מעוניינת בקיץ). עוד חיזוק להגנה והם באמת יכולים ללכת עד הסוף.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

רכש מצויין, בנאפולי אין לי ספק שארמרו יפתח מחדש. מה גם שכעת סוניגה נהפך למחליף אפשרי גם לחברו לנבחרת וגם למאג'ו בצד ימין, שבעיני כבר שנתיים מציג יכולות נהדרות. מהלך חכם של נאפולי, שסולל קרוב לוודאי את מעברו של דוסנה לפאלרמו.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה