נאפולי 2012/13 :: בדרך לסקודטו לא עוצרים בפומפיי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏7/7/12.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכתב שהשאיר גרגאנו לאוהדי נאפולי:

“Dear fans, I leave Napoli after five unforgettable years,” the central midfielder wrote. “It was a painful decision for me, agreed with the club, but I want to point out that I wanted it.

“You know that I like to play all of the time and this year Napoli's midfield has become much more dense than in the past and there was a risk of being left out.

“I asked the club to loan me out and President Aurelio De Laurentiis made me happy by sending me to Inter.”

Gargano will join the Beneamata on a €1.5m loan deal, with an option to buy clause set at €5m next summer.

“I created my family in Naples and my children were born there,” he added. “There is a strong bond with Naples and with the fans, where I spent a great part of my life and I am grateful to you all.

“Everything is possible in football and I can’t exclude the possibility that I will return at the end of the season.”

מקווה מאוד שיביאו שחקן נוסף לקישור, האיכות שם נפגעה משמעותית.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

החתמה טובה אבל לא המחליף של גרגאנו. יובנטוס רצתה אותו מאוד בתחילת הקיץ אבל לא הגיעה להסכמה עם ברשה, ולאור הפרופיל הגבוה של שאר הקבוצות שהתעניינו בו אני מאמין שהוא באמת פוטנציאל גדול - אם כי הוא הרבה יותר מחליף להאמשיק מאשר מחליף בעמדות הקישור ההגנתי. כנראה שבונים שם על דז'מאילי ובהראמי בלבד, לא רע כשאין ליגת האלופות אבל יצטרכו להחזיק את האצבעות חזק מאוד שחלילה אף אחד מהם לא יושבת לתקופה ארוכה.

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרטי החוזה החדש של קבאני: 4.5 מיליון יורו לעונה ל-5 העונות הקרובות עם סעיף שחרור של כ-55 מיליון יורו.

אני כבר רואה איך לאונרדו המלוכלך משלם את המחיר הזה וגונב לנו עוד כוכב... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.youtube.com/watch?v=z1xN12BlVi4...layer_embedded#!
    00:14

http://www.youtube.com/watch?v=8G4eQTeHzHg...layer_embedded#!
    0:40
    2:02

קבאני לא מפוקס העונה. ההחמצות שלו (שבעבר היה מכניס עם עיניים עצומות ורגל אחת מאחורי הראש) הן רק חלק מהיכולת הפושרת שלו באופן כללי. בינתיים מפצים על כך האמשיק עם כושר מפחיד (מזכיר לי את הכושר שלו לפני העונה וחצי האחרונות) ופאנדב, אבל משהו עובר על המטאדור. משהו רע.

6. VAR Member

טמטום מוחלט הסעיף שחרור הזה. אני נותן שנה אחת עד שאחד השייחים ייקח אותו.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גם ככה הוא לא יישאר עוד הרבה זמן בקבוצה כמו נאפולי, אין מה לעשות וזה הכדורגל היום.

8. AS R Member

קבאני נראה קצת חלוד בפתיחת העונה, מה גם שהעונה נראה שהקבוצה הרבה יותר מאוזנת בהתקפה ולא תלויה רק בכושר ההבקעה שלו. האמשיק, אינסיניה ופאנדב (שבינתיים הוא המצטיין של נאפולי מתחילת העונה) מחלקים בינייהם את מספר ההבקעות של הקבוצה וזה עדיף מאשר שמספר השערים של נאפולי יהיה תלוי רק בקבאני.

מה גם ש-55 מיליון אירו נראה לי מספר טוב לסעיף השחרור של קבאני. סכום גבוהה מצד אחד, אבל לא כזה שיעמוד בפני פסז' או סיטי אם ירצו אותו. לדעתי נאפולי תסתדר טוב גם בלעדיו, גם כי אפשר לקנות יופי של שחקנים ב-55 מיליון אירו, וגם בגלל שהקבוצה לא תלויה בעיקר בו העונה.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לותר מתאוס בוחר בנאפולי כאלופה בסוף העונה.

הגרמני טוען ששלישיית הקישור השוויצרית של נאפולי - אינלר, בהראמי ודז'מאילי, עדיפה על זו של יובנטוס. אני לא מאמין שיש עוד אנשים שקשורים למקצוע שמאמינים כך, אבל הכיוון עצמו נכון. ממה שראיתי מנאפולי העונה היא כבר לא הקבוצה המתגוננת שעוקצת במתפרצות אלא קבוצה מסודרת ומאורגנת ששולטת בכדור ושולטת בו הרבה. אפילו מול יובנטוס, בסופרקאפ, ב-11 שחקנים היא שלטה בכדור לא מעט. זה טמון בעזיבה של לאבצי לפי דעתי. הארגנטיני היה מבין השחקנים המהירים בליגה, עם מהירות פריצה מדהימה שהייתה העוקץ של כל מתפרצת. פאנדב הוא יותר מהחלוצים שמוסרים אחורה לקשר ותופסים מקום בהתקפה, ואינסינייה לא מהיר כמו לאבצי כדי למלא את מקומו בהתקפות המתפרצות כמו שצריך. סה"כ זה עובד להם מצוין עד עכשיו ואולי הם באמת יוכלו להחזיק מעמד במאבק על הסקודטו עד הסוף, כי הרבה מאוד שנים (אם בכלל) לא לקחה אליפות קבוצה שויתרה על השליטה במרכז השדה.

זה יהיה מבחן רציני לנאפולי לשמור על הכדור ביובנטוס סטאדיום מול הקישור הטוב בליגה. עמידה בכבוד שם תהיה הישג רציני.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/12
  10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיה לא קטנה עומדת בפני נאפולי כאשר טיסתו של קבאני חזרה לאיטליה הבוקר נדחתה ולכן הפסיד את האימון היומי. עד למשחק הגדול נגד יובה בשבת, יהיה זמין לאימון מלא אחד בלבד.

בנושא אחר- מצארי רומז על כך שהוא עשוי לקחת שנת שבתון בסיום העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/12
  11. skyday20 Member

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלבאטורה בוקטי: "החוזה שלי יפוג ב 31 בדצמבר. זהו חלום עבור הנאפוליטנים לשחק בשורות נאפולי ואני תמיד עוקב אחרי ההתקדמות שלהם. אני גם שם עין על קבוצתי לשעבר, ג'נואה. האם אסכים להפחית בשכר כדי לחתום בנאפולי? ובכן, אני לא דואג בקשר לכך, אנחנו נוכל לדון על זה". לצד הרצון שלו להצטרף לפארטנופייי, קשה לי להאמין שיש להם צורך בבלם נוסף. דווקא חזרה לג'נואה יכולה להתאים לו, אם כי לא בשביל זה הוא יעזוב את רוסיה. במילאן אקבל אותו בברכה, בטח אם הוא יגיע בחינם.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו זה נהיה רציני יותר.

נאפולי עלולה להיענש בהפחתת נקודה ממאזנה.
    אם חשבתם שפרשת הקאלצ'וסקומסי וכל חשדות ההימורים בליגה האיטלקית תמו, הרי שטעיתם. מתבצעות כרגע חקירות כנגד נאפולי ובמיוחד כנגד שוערה לשעבר, מתאו ג'אנלו, אשר לפי הדיווחים ניסה להטות משחק נגד סמפדוריה ב 2010. השוער ביקש מקנבארו וגראבה להשתתף יחד עימו, אך הם סירבו, בעוד שהשניים טוענים כי לא ידוע להם דבר על כוונותיו של ג'אנלו. השוער שללא קבוצה כבר שנה, עשוי להיענש בחומרה, אך גם נאפולי קבוצתו, כאשר ועדת המשמעת דורשת הפחתת נקודה ממאזנה בנוסף לקנס בגובה מאה אלף יורו. קנבארו וגראבה עלולים להיות מושעים למשך כתשעה חודשים על כך שלא מסרו פרטים על המקרה.

פרטים נוספים בהמשך.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/12
  14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין אותי מה הראיות במקרה הזה שיגרמו לקבוצה ולקפטן שלה להיענש בחומרה הזו.

העונש על "לדעת ולא לדווח" חייב לצאת מהנורמה ומהר. קשה עד בלתי אפשרי להוכיח ידיעה או חוסר ידיעה של בנאדם על סמך ראיות לא חותכות. זכויות עבודה נרמסות פה על ימין ועל שמאל על סמך רצון להרתיע שלדעתי מפספס ב-90% מהמקרים את האשם האמיתי. אני מבין את עניין ההרתעה, אבל הדבר היחיד שזה יוצר זה אנטגוניזם כלפי הרשויות.

לדעתי, הדרכים שבאמת יעבדו כדי למגר את התופעה צריכות לכלול מעקב צמוד אחר תנועות לא סבירות בחשבונות הבנק של מעורבים בעניין וענישה חמורה לכל מי שכן החליט להכניס עוד כמה ג'ובות לכיס. עונש מגוחך, כמו זה שקיבל קארוביו כש"הפליל" את שחקני ומאמן סיינה לשעבר, רק גורם לשחקנים שחושבים לעשות את זה לראות שהשד לא כל כך נורא- במקרה הכי גרוע, נלשין על כמה חברים לקבוצה על כך שהם ידעו ולא דיווחו ונקבל הרחקה מזערית (ביחס לעבירה שביצענו) מכדורגל. שווה את זה.

וזה בהנחה שהמניעים של פלאצי טהורים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/12
  15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלבאטורה ארוניקה עזב היום את איון הקבוצה ולא בשל פציעה, אלא בעקבות החלטה משותפת עם המועדון על סיום שיתוף הפעולה בין השניים. הבלם הוותיק צפוי בינואר לעבור לפאלרמו, הקבוצה מעיר הולדתו. שחקן נוסף שעשוי לעזוב בחודש הבא הוא אנדראה דוסנה, אשר ממעט לשחק העונה.