מ.ס אשדוד 2005/06

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏11/8/05.

1. d3fton3s Member

יש שמועות חזקות שרצות על חזרה אפשרית של חיים רביבו למשחק פעיל..
    מה דעתכם? יש מצב? ואיך הוא ישחק? בסגנון ברקו או השקעה מקצועית נטו?

2. איציק צחור Member

חבל לבזות את עצמו, הייתה לו קריירה יפה, אני לא מאמין שהוא יצליח לבלוט באשדוד אם יחזור, חבל לו לעשות כמו ברקוביץ'.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שאם הוא יחזור הוא ישקיע חזק,דבר שני בתור הבעלים של אשדוד וגם בגלל האופי שלו
    בטוח שהוא לא יהיה כמו ברקו-ביץ'.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת סיפור הזוי הגונזלאס הזה. הוא לא בא בשביל הכסף ככה שכנראה, כנראה, הוא בא בשביל הכדורגל, מי היה מאמין?

5. Mourinho Member

הוא בא כי הוא מסוכסך אם המאמן שלו חאביר קלמנטה ואם ההנהלה, הוא בא כי הוא עושה 'טובה' לחברו הטוב חיים רביבו, הוא בא כדאי לנסות משהו אחר בחיים שלו, ויותר בשביל החוויה נקרא לזה.
    מדובר בשחקן טוב, שרוב הזמן ראה את הספסלים של הסן ממס, מדובר בשחקן ספרדי- טכניקה ברמה גבוה, מהירות, שליטה בכדור. בקיצור שחקן טוב, לא רונאלדיניו ולא זידאן, שחקן סביר מאוד שיכול לתרום לאשדוד הנבנת מהניסיון שלו ומהיכולות שלו.

גונזאלס גם בן אדם חברותי מאוד, מצחיק, ישראלים אוהבים כאלו, וראינו אתזה באימון הראשון שלו באשדוד, הוא גם אמר- "אני שמח להגיע לליגה הישראלית מהליגה הטובה בעולם אני מקווה שביחד עם השחקנים באשדוד נצליח לטפס במעלה הטבלה. אני מקווה להתאקלם פה מהר, אני מכיר את ישראל, האנשים פה חמים ומאוד עוזרים. אני נמצא בכושר טוב ומקווה להביא את היכולות שלי למגרש".

בהצלחה!
    http://img409.imageshack.us/img409/267/9868gf.Xxx

6. burning soil Member

אסור לרביבו לחזור לשחק,בגיל 34 הוא לא יעשה יותר ממה שעשה בעבר,סתם ביזוי הקריירה.

7. Riki Member

למה לרביבו לחזור לשחק לכל הרוחות, הוא איש עסקים מצליח.
    והוא גם אמר שהוא לא חוזר לשחק מקצועני, אז ככה שאין טעם לחפור בנושא.

8. d3fton3s Member

אמר אמר..
    אל תכעסו על ההשוואה שאני עומד לעשות, אבל זה קצת הזכיר לי את הקאמבקים של גורדן אחרי כל פעם שהוא אמר שהספיק לו והוא פורש.. הייתה אז סיבה אחת, סיבה שקיימת גם במצב של רביבו - אהבת המשחק ותו לא.

9. city Member

אחרי שרביבו חזר לשחק באשדוד הוא ציפה שהאיצטדיון יהיה מלא הכל משחק, אבל הוא התאכזב לגלות שכמעט ולא מגיע קהל, ובגלל זה לבסוף פרש. בהנחה שאשדוד לא הכפילה את מספר האוהדים שלה מלפני שלוש שנים, אני לא רואה את רביבו חוזר לשחק.

10. Riki Member

רביבו לא ילד, תרומה משמעותית לאשדוד הוא לא יתן, היא צריכה לחפש שחקנים שיעזרו לה, לא כוכב עבר.
    כל הספקולציות בנושא לא מורידות מסדר היום את העובדה שאשדוד חייבת חיזוק, היום במשחק שלדעתי היה טוב הם הפסידו לת''א, צריך להתמקד בזה.

11. mutant Member

אף פעם לא הבנתי מה לעיר אשדוד ולכדורגל. כל כך לא מתחבר לי אשדוד וכדורגל. אף פעם לא החזקתי מאשדוד קבוצה טובה. לגבי חיים רביבו נראה לי שגם שהוא היה כדורגלן פעיל הוא היה יותר עסקן מאשר כדורגלן,לא אוהב אותו,הוא עצבני מדי.