מ.ס אשדוד 2005/06

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏11/8/05.

1. city Member

אני לא יודע אם אשדוד תצליח לנצח בגומלין. שערי החוץ של הסלובנים יגרמו לכך שאשדוד תצטרך לתקוף מתחילת המשחק ויאפשרו לסלובנים להסתגר ולשחק על מתפרצות. יהיה לאשדוד מאוד קשה להשיג שם יותר משני שערים, מה שאומר שאסור לאשדוד לספוג שם. עם אטצ'י הגרוע בהגנה אני לא יודע אם זה אפשרי.

2. TariboWest Member

למה אתם, יורם ארבל ושגיא כהן מתעקשים שאטצ'י עשה את הטעות בגול הראשון? זה היה דיקה-דיקה! 10 פעמים הראו את הגול וארבל לא קולט-זה לא אטצ'י!
    כל מקרה, דיקה-דיקה עושה רושם של בלם גרוע. הטעות הראשונה שלו עלתה בגול, הוא עשה טעות נוספת של בלם מהנוער-למזלו השחקן של דומז'אלה החטיא. הוא לא משרה שקט וביטחון על ההגנה כשהוא מנסה להציג לקהל (שמאוד התלהב מהשם הקליט שלו) את הדריבל שלו, רק שהוא עושה את זה 2 מטר מהשוער שלו כשעל הגב שלו יש שחקן יריב.
    נתניה, יש לכם מזל.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע דווקא אני ראיתי ההיפך..חוץ מהטעות הזאת שלו הוא השתפר מדקה לדקה והציל פעמיים לפחות את אשדוד משער בטוח[חלוץ מול שוער]
    אבל גם זה משחק שני סך הכל...לדעתי הוא יהיה בין הזרים היותר טובים העונה.

4. hoffman Member

חבל על אשדוד ראיתי חלק מהמשחק וממה שריאתי, זה ניראה כאילו אשדוד היו עדיפים ויותר טובים חבל לי עליהם בגללטעיות בהגנה חטפו שתי עשרים שטוטים ויצאו עם תוצאה ממש גרועה 2-2 בבית , אני מקווה שהם יצליחו לצאת עם ניצחון בחוץ ולעבור אותם כי הם קבוצה מאוד טובה ואני רוצה שהם יצליחו בכלל שכל קבוצה ישראלית תצליח באירופה.

5. יוגב אסולין Guest

ממעמקי הפורום הצפתי את הדיון הזה..
    כדי לדבר על חתימתו הצפויה של חאבי גולנזלס מאתלתיקו בילבאו. בידח עם קאקו שנתן שנה גדולה באשדוד. ואולי שוב רביבו יעשה קאמבק... עושהרושם שאשדוד בלי שום תקציב ועם הרבה מאוד קשרים.. בונה קבוצה לא רעה בכלל..

6. sagiv Member

כמוני, יוגב, גם אתה בוודאי מקפיד על קריאה של "זמן דרום" בסופש.
    השבוע יהיה מעניין והפעם בזכות מ.ס. ולא שבזי שלכם.

7. יוגב אסולין Guest

חחחחחח.. אתה יודע ששי (ozi) פה הוא הכתב שמה..? ככה שאני סומך אליו שהוא ימצא איזה סיפור מהמעצר של אזגי או מהחובזה..

בכל אופן, בהחלט יהיה מעניין. צעד כזה לוקח את אשדוד קדימה ואני חושב גם את החזרה של חיים רביבו למגרשים. החזרה של קאקו גם מאוד מועילה לקבוצה. עוד איזה 2 שחקני חיזוק ויכול להיות מאוד מעניין אצלכם..

8. sagiv Member

מ.ס. תשדרג ללא צל של ספק.
    מה שהיא תקבל מהצירופים האלו זה פחות יכולת, אלא אם כן קאקו יחזור לעצמו, אבל נראה שהמון אופי.
    למרות זאת, החיזוק הדחוף ביותר לקבוצה הזאת צריך להגיע בחוליית ההגנה המאוד מאוד חלשה שלה.

9. יוגב אסולין Guest

מסכים איתך החוליה האחורית שלכם על הפנים. אבל בלי קשר השנה כמות הגולים שהקבוצה סופגת ב15 הדקות האחרנות זה לא יאמן. משהו דפוק שמה ברמת הריכוז של השחקנים. כמובן שבעיקר בהגנה. לקראת השנה הבאה יהיה חייבים לעשות שמה כמה שיותר חילופים כי יש בעיה פסיכולוגית.. לא הגיוני שכל משחק מתהפך בדקות האחרונות.

מעבר לזה, לפני 3 עונות (נכון?) בנו שמה את קבוצת החלומות אני חושב שהם למדו לקח מאז אותו מיקרה..

10. יוגב אסולין Guest

1. תבקש פשוט משי כתבות שיביא לך
    2. אני מדבר על חזרה אפשרית של רביבו בתור כדורגל. אני זוכר שזה היה כתוב ניראה לי ב"כל הדרום".. הוא התחיל להתאמן עם הקבוצה לפני חודשיים בערך והיום הוא מצוי בכושר טוב.
    3. הוא ניהיה גרוע אבל עדין אני חושב לליגה שלנו הוא יהיה מספיק טוב. באשר לעד כמה הוא חבר טוב שלו, הבנתי שמאוד, כאילו הקשר בינהם מעולה והם מדברים הרבה וכל שנה חאבי מגיע לי-ם לטיול עם רביבו.. אי אפשר לדעת.. אולי סתם ציונות?
    4. קאקו אכן אחרי שנתיים די גרועות אני חושב במקום כמו אשדוד הוא יכול שוב לבלוט בצורה חיובית.

11. sagiv Member

אכן סימני שאלה מהבהבים בקשר ליכולות של קאקו וגונזאלס ולכן כתבתי שלקבוצה יתווסף בעיקר אופי ואולי גם מנהיגות.
    קשה לי לראות את רביבו חוזר לשחק, והעובדה היא שהוא וג'קי עדיין מושכים בחוטים, כך שאני לא יודע אם ישתנה המעמד שלו עם בואו של החבר.
    גונזאלס הוא חבר טוב מאוד של רביבו. אם אתם זוכרים, כבר בעונה הראשונה של רביבו בסלטה, גונזאלס בא איתו לחופשה בישראל, והכתבות בעיתונים הרבו לדווח על ההתאקלמות שלו, הרבה בזכותו של גונזאלס.
    היכולת שלו היא באמת סימן שאלה. אולי עבר פציעה שלא דווחה?
    קשה להאמין ששחקן מבילבאו, קבוצת פאר במונחים של הכדורגל הספרדי, גם אם כיום פחות. אחת משלוש הבודדות שמעולם לא ירדו ליגה (יחג עם ריאל ובארסה כמובן), קבוצה עם קהל ענק ופנאטי.
    איך שחקן מגיע ממקום כזה היישר לאשדוד? בשכר סמלי?
    למרות החברות הקרובה וארוכת השנים עם רביבו, אני לא אתפלא אם יש כאן משהו מסריח.
    אולי כניסה שלו לעסקי הנדל"ן בישראל יחד עם רביבו והרצון לחוות אותם מקרוב?
    לא יודע, נחכה ונראה

12. יוגב אסולין Guest

אני גם מניח שיש פה משהו מסחרי אבל למה מסריח? יש בזה בעיה כלשהי שהוא יבוא לתרום לאשדוד איזה עונה לפני פרישה עונה וחצי אולי ולהכנס פה לנדל"ן אני לא רואה בזה שום דבר פסול. הרי אשדוד כולה זה קבוצה מאוד מוזרה.. ואני חושב שכל המסחרה שמסביב לקבוצה מבריח את הקהל..

13. sagiv Member

מסריח אם הוא יתאמן כמו שרביבו התאמן כשהוא חזר, ויהיה רציני כמוהו בקשר לכדורגל.
    במצב כזה עדיף לאשדוד להגיד לו שלום ותודה.
    בכל מקרה, סימן השאלה הקרוי חאבי גונזאלס, והחשדנות הטבעית שלנו כלפיו, יעמדו רק במבחן הזמן.

14. נדב מיכאלי Member

סחטיין על אשדוד.
    שיהיה להם בהצלחה עם הזר החדש ועם קאקו.

15. איציק צחור Member

לא יודע מה איתכם, אבל אני מבסוט, הלוואי ותימשך המגמה הזאת,הליגה שלנו תתחזק וגם שהמרחק של בית"ר, חיפה והפועל לא יהיה רחוק מדי משאר הליגה.