מתקשה ליד השער

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏2/12/10.

1. Hapoel_TA_For_Ever Member

ללא קשר לשער שהוא הבקיע , הוא שיחק אתמול טוב מאוד (לדעתי שלישי הכי טוב במגרש אחרי אניימה וזהבי) מקווה שהוא ישחק ככה גם בליגה . לא חייב להבקיע שערים בשביל להיות טוב . לבן סהר יש פריצה טובה ותנועה ללא כדור מצויינת.

2. Carlo Zampa Member

נו באמת מה ציפיתם שהוא יסיים עונה בלי שערים?
    עדיין יש לו כמה נתונים טובים של מהירות וכוח פריצה... להתעורר אחרי שער אחד מתחילת העונה?

3. שער 7 Member

אני בדרך כלל פסימיסט מטבעי, אבל נדמה שכוח עליון גרם לאשכול הזה להיפתח, ומקורבים של בן שהר תלו אותו ליד ההרצאה הטקטית של אלי גוטמן.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב אחד לא מעיד על הכלל, עם כל הכבוד. גם בנבחרת הוא נתן משחק טוב מול אסטוניה...מאז? 0 משחקים טובים בנבחרת.

5. Yotam Member

אני עדיין לא אשכח שלפני שנה וחצי שהוא עוד היה בצ'לסי דורטמונד הציעה עליו מיליון יורו, אני לא יודע בדיוק מה הסיבה שהוא לא עבר אבל לדעתי הכדורגל הגרמני יכול לשלב את בן שהר, בכל מקרה, הוא די בלוף, מתאים לו להנהיג משחק מאשר להיות חלוץ מטרה, הוא לא מתאים לקצב של הפועל ! מתחילת העונה הוא חשב שהוא רמה מעל הליגה, לא מגיע לו להיות בקבוצה כל כך תומכת, שילך לאיזה קבוצה בלגית נידחת ושישאר שם עד סוף הקריירה.

6. eran levy Member

למה לקבוצה בלגית נידחת? בן שהר לא שחקן על אבל הוא יכול לשחק בהולנד, צרפת, אפילו בקבוצה לא נידחת בבלגיה. גם שם, לדעתי, הוא יהיה שחקן ספסל, אבל עדיף שם מאשר הספסל של הפועל.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן כדורגל שמדבר על הליגה הבלגית כמשהו נידח או כלעג הוא פשוט פאתטי. אפשר לחשוב שהליגה הישראלית היא יותר טובה מהליגה הבלגית, היא ממש לא. אבל בכל אופן, הרבה מההתסכלות של השחקן על הקבוצה שהוא יעבור אליה יקרין על המשחק שלו. אם הוא יחשוב שזה כולה הליגה הבלגית ככה גם המשחק שלו יראה, אשפתי. אם הוא יראה בזה כמקום להצליח בו או לקפוץ מדרגה, גם אם בהתחלה זה לא יילך, בהמשך תראו את ההבדל

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני עדיין לא מצאנו את השחקן הישראלי שעשה חייל בבלגיה ושייצא לו מכך משהו. ברדה, לדוגמא, כבר 3 עונות לא מספיק לכבוש בליגה הזו, ולא ראיתי שקבוצות מאירופה קופצות להחתימו. אולי פעם חשבתי שבלגיה החשיפה גדולה יותר, האמת שאני כבר די בספק מכך. מלבד איצטדיונים טובים יותר, וסכומי כסף גבוהים יותר, לא ראיתי סיבה נוספת לעבור לשחק בבלגיה. אם ברדה היה חכם, בתקופה שהפועל חיפשה חלוץ, עוד לפני תמוז והחתמתו של סהר, הוא היה חותם בהפועל ומשחק העונה בליגת האלופות. זאת חשיפה אמיתית.

9. xavi6 Member

לפעמים כסף ותנאים יותר טובים הם סיבה מספיק טובה. אם אני הייתי שחקן כדורגל טוב בליגה הישראלית והיו מציעים לי, הייתי עובר לבלגיה. כסף ותנאים יותר טובים זה חלק מאוד חשוב בקריירה ובכלל לשחקן עצמו. הרי הם משחקים גם בשביל כסף, עם כל הכבוד.

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/10
  10. Muurad Member

אם אני לא טועה קבוצתו דחתה הצעות מדורטמונד ואברטון, לא משוכנע ב-100% אבל אני דיי בטוח.

בכל מקרה ההכרה בליגה הבלגית בוודאי גדולה יותר, וגם הרמה אם כי לא בכ"כ הרבה, ככה שלדעתי זה לא שאלה בכלל... מעבר לזה, הכסף הוא לרוב טוב יותר, וגם הניסיון לשחקן שבאמת מחזיק מעצמו ורוצה להגיע לליגה יותר גדולה כמו הספרדית, אנגלית, איטלקית גרמנית וכו', לחיות לבד בארץ זרה ולהתמקד נטו בכדורגל זה חישול ודרך לדעת אם אתה באמת מוכן.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. הוא מתאמן בקצב יותר טוב ויותר גבוה מכל קבוצה בארץ ועובדה שהוא משחק בכל משחק בהרכב
    ב. הוא מרוויח כמו שאף קבוצה בארץ פרט למכבי ת"א לא תשלם לו
    ג. הוא משחק באיצטדיונים יותר טובים ועם שחקנים יותר טובים
    ד. הליגה חשופה לפי 100 יותר אנשים מאשר הליגה הישראלית

מעניין למה למרות כל מה שאתה אומר שחקנים עדיין מעדיפים את הליגה הבלגית על פני הליגה הישראלית. פרט לטועמה וגילי ורמוט שהוכחו כבלופים בכל הקשור להיותם כדורגלנים בליגה אירופאית, השאר מצליחים כמו שצריך, אם זה ברדה, רמי גרשון (הוא שיחק יותר מטועמה בליאז'!!!), שלומי ארבייטמן (שמצליח איפה שורמוט נכשל...)

אז מה רע בליגה הבלגית? כל מי שחושב שהליגה הישראלית יותר טובה מהבלגית פשוט חי בסרט, הקבוצות הישראליות לא מדגדגות את ההישגים של הבלגיות באירופה, וגם לא מכניסות כמו הקבוצות הבלגיות ולא רק זה, אין שום דבר בליגה הישראלית שעולה על הליגה הבלגית, גם לא בקבוצות לרבות חיפה והפועל.

12. alexshw Member

הגזמת.
    מה עם שוייץ לפני שנתיים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הוא עשה נגדם?

14. alexshw Member

כבש את השיוייון בדקה ה - 90.

15. Muurad Member

האמת המשחק הכי טוב שלו שאני זוכר הוא נגד יוון אם אני לא טועה, ברמת גן... הוא באמת היה ענק במשחק ההוא.

הוא שיחק באגף שמאל או ימין, לא זוכר כ"כ... עשה ככל העולה על רוחו במגרש באותו יום.