מתקפת הפתע על ישראל ב7.10.23 ומלחמת חרבות ברזל - האשכול הרשמיֿ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י yonmu, ‏1/11/23.

1. DRORIKO Member

אותו הדבר. לשמחתנו ולצערו של סינוואר המחאה בעד החטופים לא התרוממה, הציבור מגלה בגרות, לפחות בינתיים.

2. Sturridge Member

כשהפלסטינים מספרים לכם שאת העסקה הקודמת הבאנו בתנאים שלנו- תזכרו שגם אליה הם התנגדו.
    כלומר אם זה תלוי בהם יש היום עוד כמה עשרות חטופים נרקבים, כולל ילדה בת 4 שבמקום לראות את צינור הביוב ינון מגל מדביק עליה את הפרצוף של סינוואר הייתה אולי מתה.

פלסטינים יאשימו את כל העולם חוץ מאת הפתק שלהם בקלפי.

3. Lebron Member

דווקא הפעם אני חייב לצאת להגנתו של איטליאנו.
    זכור לי שהוא לא הביע התנגדות לעסקה על הנשים והילדים.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי החלטות בדרג המדיני = יכולת השתקמות גבוהה של חמאס
    אי החלטות בדרג המדיני = הרג מיותר של חיילים
    אי החלטות בדרג המדיני = בידוד דיפלומטי וסנקציות מהעולם
    אי החלטות בדרג המדיני = ספינה ללא כיוון בדרך לקרחון.

ההערכות המבצעיות של צהל לחיסול חמאס דיברו על שנתיים, אבל בלי ייצור אלטרנטיבה שלטונית בעזה, כנראה בחסות העולם, זה פשוט הופך למשימה שלא תגמר לעולם. הממשלה ממשיכה להפקיר אותנו. יהיה טוב אם ההבנה תחלחל לכל אזרח שהמשך קיום הממשלה הזו עלול להוביל לסופה של מדינת ישראל והחברה היהודית היושבת פה.

הדרג המדיני צריך ללכת הביתה.(או לכלא/לגרדום על בגידה, הפקרה, וגרימת מוות ברשלנות של אלפי אזרחים)

אמיר ע ו-YYY אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

תגדיר ״לא יגמר לעולם״ האם זה אומר שצבא חמאס יכול לקום מחדש ולעשות עוד 7 באוקטובר? לא כי צה״ל יהיה שם כדי לחנוק את החמאס עם המגף. האם זה אומר שתמיד יהיה טרוריסטים? כנראה שכן, במה זה שונה ממה שקורה באיו״ש שהיא המודל? מי צריך לשלוט אזרחית בעזה? אין לי מושג, כרגע אני במלחמה ולא מעניין אותי לחשוב על זה. עוד שנתיים נחזור לזה, אולי זה יהיה אבו מאזן, אולי זה יהיה דחלאן, אולי זה יהיה אנחנו, אולי נחלק את זה לחמולות, אין לי מושג. מה שאני כן יודע זה שאם תכניס גוף אחר עכשיו חמאס יחסל אותו, ולפי הדיווחים ניסינו להכניס לשם מישהו אבל חמאס אממממ חיסל אותו.

6. Lebron Member

@Bianconeri
    הדרג המדיני לא ילך לצערי הביתה מיוזמתו כל עוד יש לקואליציה 64 מנדטים.
    עברו 7 חודשים מאז האסון, ראיתי איזשהי אינדיקציה שיש 5 מתוך ה-64 שיפילו אותה?
    וגנץ עדיין שם להזכיר.

חשבתי שהממשלה הזאת לא תשרוד הרבה זמן, לצערי, נראה שטעיתי.

7. DRORIKO Member

אמרת לך לא להתווכח איתי :)

8. Lebron Member

לא הערכתי עד כמה כולם חדלי אישים בממשלה הזאת.

גם הנוכחות של גנץ תורמת.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חמאס יגדל וגדל מחדש בעזה, יחזור לירות ולמעשה יוכיח שלא הצלחת לפרז אותו מנשקו ולא הצלחת למוטט את שלטונו המדיני והצבאי ברצועה = נכשלת במטרות שהממשלה הציבה.

במקביל תנחת עלינו מדינה פלסטינית באיוש, שלא תצליח לשרוד לאורך זמן בשלטון של החלופה ה׳פחות רעה׳ בשם הרשות וחמאס/גוף דומה יעלה גם שם לשלטון.

בלבנון כבר עכשיו נוצרה מציאות חדשה בה גבול מדינת ישראל זז 5 ק״מ אחורה

שלטון ירדן חלש ואין ספק שאם לא נדאג עם העולם לתחזק אותו יקום לך חיזבאללה 2 על הגבול הארוך ביותר מול המדינה.

כל זה בחסות איראן גרעינית, וישראל שבדרך להשאר ללא תמיכה מדינית מהמערב.

איך זה נשמע לך? נחמד?

Bitcoin אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

וואו איזה סלט עשית! לקחת פה מיליון דברים שלא קשורים אחד לשני והדבקת אותם לתסריט אימה אחד. אתה כמו עמוס ידלין רק בהפוך, הוא מחבר המון דברים לא קשורים לסרט של וולט דיסני. מה הפאקינג קשר בין עזה לגבול ירדן. בגבול ירדן יש פעילות משולבת של 3 מדינות שלכל אחת יש אינטרס שאיראן לא תתקרב לשם, מה זה קשור למי ישלוט בעזה?

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל קשור להנהגה של מדינת ישראל והיכולת שלה לתכנן קדימה את המהלכים שיטיבו עם קיום העם היהודי בתא השטח הזה.

צהל והרמטכ״ל הם רק פיון במשחק שחמט שכולל יחסי חוץ, דיפלומטיה, כלכלה, חברה מודיעין ועוד.

הנהגה אמורה לנווט את כל הכלים האלה על לוח השחמט של המציאות, בפועל ההנהגה שלנו הפסיקה לשחק, בעוד המציאות לא נעצרה

12. DRORIKO Member

אם אלכס היה כותב את זה הייתי קורא לו סוכן תבהלה ומנפנף אותו, איתך אני נזהר, אתה עוד כשליובה היה קישור עם פירלו, וידאל וזינדין זידאן כתבת שאתה מזהה מגמה של דעיכה וצדקת. נקווה שהפעם אתה טועה חחח

13. cheddar Member

אולי יש גורמים שנוח להם שהאיזור ימשיך להיות מקום של משחקי מלחמה והם רוצים רק לכסח דשא, קצת להוריד אותו אבל לא לגמרי לעקור את הדשא מהשורש ולסיים את זה

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דרוריקו, אתה רואה איך ביידן התהפך תוך 7 חודשים? ואתה מדבר על כיבוש של שנתיים. צריך לעשות דברים מהר.

15. DRORIKO Member

קח בחשבון שאחרי הבחירות, במידה ויבחר, האינטרסים שלו יהיו שונים והוא כבר לא יצטרך להיאבק על הערבים של מישיגן. אין דבר כזה ״לעשות דברים מהר״ צה״ל צריך להישאר בעזה לעולם ועד.