משעמם בחורף? תחשבו שנית - גביע אסיה 2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏7/1/11.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היה עדיף שדרום קוריאה לא הייתה משווה, איזה גרועים בחיי.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקום שהגול שלהם בדקה ה120 ישבור את יפן זה קרה הפוך .

איזה פנלדים גורעיים אלוהים ישמור.

3. danielone Member

אני לא מאמין !!
    אני מציץ ככה מהדקה 115-118
    אני רואה 2-1 הייתי בתוך שהם ינצחו אני
    לא מאמין שם השוו !!!!!!!!!!!!!!

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

סך הכל משחק מהנה אך די חובבני מצד השופט. הגיע לחניכיו של זאקרוני לנצח עוד לפני ההארכה אך הצדק עשה את שלו. מאדה עושה רושם של חלוץ לא רע בכלל, ואולי יצליח לעבור לאחת הליגות האירופאיות למרות גילו. זהו אמנם טורניר עם הרבה קבוצות חלשות אך לדעתי הוא המצטיין בשורות היפנים יחד עם נגאטומו. מגיע לזאקרוני לזכות באליפות ואני מקווה שזה אכן יקרה.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

גמר שקול מאוד, הייתי אומר שאוסטרליה מעט עדיפה.
    קייהיל מפתיע אותי באוסף הצלילות שלו, זה לא דבר שמאפיין אותו באברטון.

אני מעריך שהמשחק יוכרע בבעיטות עונשין מ-11 מטרים.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מחדל הגנתי של דייויד קרניי הוביל ליתרון של יפן, לי היה חופשי ומאושר קרוב לרחבת החמש של שווארצר ובבעיטת וולה העלה את נבחרתו ליתרון. חבל מבחינת האוסטרלים, שמשלמים מחיר כבד על ההחמצות שלהם לאורך המשחק.

7. danielone Member

יפן זכתה בגביע !!!
    בדקה ה121 היה לאוסטרליה כדור חופשי מ12
    מטר היה בלגן ברחבה ולא הצליחו להשוות לא יאמן !

8. cazzo Il Capocuoco

לא קונה את זה. ריוצ'י מאדה חלוץ די גמלוני ופחות טכני משאר חבריו בחלק הקדמי. עובדה שבסוף שהקוריאני שהחליף אותו נתן את שער הבכורה שלו בכדורגל הבינלאומי, דווקא במשחק הגמר. היה נחמד, במיוחד במחצית השנייה ובהארכה היו רגעים מותחים ומעניינים, הייתה תחושה באמת של משחק גמר עם קהל (בכל זאת, כ37 אלף צופים) ולפי דעתי בסופו של דבר הנבחרת הכי טכנית (זה לא מהנה לראות מסירות קצרות באגפים במצולעים שונים?) זכתה בסוף בפרס למרות שבמשחק עצמו היה חסר קאגאווה ואולי עוד איזה נאקאזאווה מנוסה במרכז ההגנה. זה הלך לאלברטו זאקרוני בקושי עם תיקו מול ירדן ועוד חצי גמר קשה נגד השכנים הקוריאנים. למרות השישיה לרשת של אוזבקיסטן בחצי הגמר, לא ממש התפעלתי מאוסטרליה, נבחרת חזקה מאוד ופיזית מאוד, הראתה נגד יפן דומיננטיות רבה לאורך דקות רבות אך לקתה בסיומת, לא ניצלה טעויות במרכז ההגנה היפנית ומצאה את השוער קוואשימה שהיה צריך לתקן את השטויות של קונו ונבחר לאיש המשחק. מילה יידינאק וקארל ואלרי היו המצטיינים בטורניר, ברט הולמן הראה יכולת משחק טובה, אבל להרים כדורים מהאגפים לחלוץ אברטון שינגח כל הזמן, זה לא היה רעיון מוצלח שהראה חוסר יצירתיות. זה מצער עבור מרק שווארצר שהופיע בפעם ה87 והפך לשיאן ההופעות בכל הזמנים של הסוקרוז. להופעה שנייה בהיסטוריה זה בהחלט יפה, נחכה ל2015, שמה אוסטרליה כמארחת תלך בכל הכוח על הגביע. אשמח לראות עוד ארבע שנים את אוזבקיסטן (מי יודע, אולי אפילו בברזיל 2014), נבחרת שמאוד התחבבה עליי ושיחקה הכי יפה לעין בטורניר. לנבחרת המרכז אסייתית לא היה כנראה עומק בסגל והמחליפים (כמו השוער השני) לא הראו יכולת טובה, וגם ההתפרקות בחצי הגמר מראה על חוסר בחוסן מנטלי. חבל שהם סיימו טורניר יפה ככה בעוד הפסד לדרום קוראה, שהבטיחה לעצמה את ההשתתפות בטורניר הבא.

וכמובן...

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם אני לא טועה באוזבקיסטאן יש גם השקעה בדור הצעיר שמנבה תוצאות בתחרויות בגילאים אלו. אני גם חושב שיש למה לצפות בעתיד מבחינת הנבחרת הזאת, שעושה רושם שתמשיך להתקדם. במונדיאליטו האחרון הצעירה שלהם נתנה פייט יפה לאלופה ובסה"כ סיכמה הופעה מכובדת.