משעמם בחורף? תחשבו שנית - גביע אסיה 2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏7/1/11.

1. alexshw Member

גם זה שהשם הכי נפוץ לילדים שנולדו ב - 2010 באנגליה הוא מוחמד, זה גלובליזציה.
    זה לא אומר שזה טוב.
    גלובליזציה ללא מעצורים היא דבר רע.

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/11
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כדרכן, כל התנועות שדוחפות לשינוי (מהפכה או וואטאבר), מרגע שהן מצליחות הן הופכות לשמרניות שמתנגדות לשינוי. דבר לא השתנה פה ואולי גם לא ישתנה. בהצלחה עם "התיקון" או "העצירה".

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב לדעת שהייתי תנועה לשינוי. מתי זה היה רק, ביסודי או משהו?

אידאלים פאסיבי = הכי קל ומגניב.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כל הזמן יש תנועות לשינויים, הלאומניות לדוג' היא תופעה שלא תמיד התקיימה וייצגה שינוי בעבר, בעוד עכשיו היא מייצגת שמרנות במקומות בהן הפכה להגמוניה.

לא מדובר באידיאליזם פאסיבי, מדובר בהבחנה שלי, מה גם שכתבתי את דעתי הנורמטיבית פה בדיון כבר כך שאינני פאסיבי. אתה מוזמן לא לקבל אותה או לטעון שצריך להאבק בכך, אבל אני אודה לך אם תעשה זאת מבלי לרדת לרמה אישית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/1/11
  5. eran levy Member

בעבר היה צורך בלאומנות מאחר ובעולם המתפתח הוקמו מדינות כל העת, הדת תפסה חלק ניכר בחיי התרבות והחברה המקומיים ולאדם תמיד היה צורך להראות לעולם שמה שהכי טוב זה מה שהוא עושה. לכן ברחו יהודים מספרד, לכן יצאו הנוצרים למסעות המרה בדרום אמריקה ובאפריקה, מסעות שממשיכים עד לימינו אנו. האם העולם נכון או לא? זה לא ממש משנה, כי העולם מתקדם. הטכנולוגיה קיימת ואי אפשר ללכת אחורה יותר. רומא היתה צריכה להשתלט על חצי מהעולם כדי להשריש את עקרונותיה. היום כבר לא צריך להיות לאומנים כדי להגן על עצמנו. העולם לא מקולקל - הוא שונה ממה שהכרנו.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה דיון גדול ומרתק בפני עצמו אבל לצערי לא במקום אז אני אבלע את תגובתי ואחזיר את זה לפסים הצנועים של הכדורגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

תקוותיה של כווית להיות הסוס השחור כנראה עולות בתהו עם 2-0 חלש מול סין. יש שם עוד כמה דקות לסיום אבל כווית ב-10 שחקנים כבר מהדקה ה-35.

סיימנו עם הבית החלש, מחר האקשן האמיתי מתחיל.

7. Landon Donovan Member

אקשן? במקרה הטוב נקבל דרמה קומית. אני לא זוכר מתי יבשת אסיה היתה חלשה כל-כך כמו היום. יפן דובקת בבינוניות בצורה מרשימה, אוסטרליה בטוחה שעדיין 2006 ומזמנת את כל קשישיה ונכיה (לא הגיע הזמן שהארי קיואל יפרוש? לפחות צ'יפרפילד כבר פרש מהנבחרת)* במטרה להמשיך את הקרטוע מהמונדיאל, דרום קוריאה עושה הרצה לדור הבא (שככל הנראה לא ידגדג את הקרסוליים של הדור של 2002) וכל שאר הנבחרות פשוט גרועות (ובראשן, כמובן, המארחת שכל קשר בינה לבין כדורגל מקרי בהחלט). את הארבע שעות שבזבזתי על קטאר, אוזבקיסטן, סין וכוויית אני כבר לא אקבל חזרה, אבל עם שלב הבתים אני גמרתי, וכמו שרוב הנבחרות נראות, גם על רבע הגמר כנראה אפשר לוותר (לא שזה קשה מדי - גם ככה אין לי איך לראות משחקים במהלך השבוע כשאני בצבא9.

*מדהים איך שחקן אוסטרלי בגיל 31-32 נראה כמו שחקן אירופאי בן 36.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב לראות אותך שוב במחוזותינו ידידי... צבא? הייתי בטוח שאתה הרבה אחרי כבר.

אני חייב להתרעם על דרום קוריאה - הדור הבא יעפיל בהרבה על זה של 2002 גם אם לא ישווה את ההישג ההסטורי. נבחרת דרום קוריאה במונדיאל הביתי הייתה מאורגנת היטב ונהנתה מכמה טעויות שיפוט קריטיות לטובתה, הנבחרת הקוריאנית עם הכוכבים הצעירים החדשים כמו לי של בולטון וקי של סלטיק, מראה שיש לה גם כדורגל בכמויות. בעיניי דרום קוריאה הייתה אחת הנבחרות היותר מהנות לצפייה בדרום אפריקה. מה שהם עשו ליוון הייתה פשוט תאווה לעיניים.

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/11
  9. Landon Donovan Member

קי סונג-יונג ולי צ'ונג-יונג הם בדיוק שני שחקנים - לא רעים בכלל - אבל אין פה אף מנהיג כמו הונג מיונג-בו, אף קשר שיארגן את המשחק כמו קים נאם-איל, ואף שחקן שמדגדג את הרמה של ג'י סונג-פארק או לי יונג-פיו. שלא לדבר על זה שאין שוער בשער... הנבחרת של 2002 הייתה נבחרת מצויינת, כמובן שהיא עדיין היתה צריכה טעויות שיפוט בשביל לעבור את איטליה, אבל קוריאה העכשווית גם את זה לא יכולה לעשות.

יש לי עוד כמה חודשים טובים עד השחרור, אבל עכשיו יש לי יותר זמן (ונט-סטיק+לפ-טופ חדש ומגניב) שמאפשר לי לגלוש באינטרנט גם בצבא...

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. Landon Donovan Member

ממוצע צופים שמתאים לליגה לאומית, כנ"ל הרמה של הנבחרות - אני מציע למזג את את הנושא לתוך נושא האוף טופיק (או בכלל אפילו לפורום האוף טופיק, יש בטורניר הזה לפחות 4 נבחרות שאין קשר בינן לבין כדורגל).

למי ששעדיין לא איבד תקווה - ג'י סונג פארק וטים קייהיל ינסו מחר להציל את כבוד היבשת הפאתטית הזאת.

12. cazzo Il Capocuoco

אהמ...למה ציפית בדיוק? כאילו שזה דבר חדש ממוצע הצופים. אתה חושב שזה פשוט לאוזבקי הממוצע לטוס לדוחה עם המחירים הגבוהים האלה?

חוץ מזה מה רע בהפתעות? אומנם הכדורגל לא מעולה (גם לזה לא ציפיתי) אבל סוריה שברה את הבצורת שלה מול סעודיה מאז מוקדמות מונדיאל 1978! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ודבר אחרון: אני לא מבין את ההצעה, כדורגל זה רק כדורגל נטו? אפשר גם ליצור דיון יפה כמו שנוצר פה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/11
  13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כמובן, ולכן בין היתר ההצעות של DEUCE נדחות (בנימוס?).

אני יכול להציע, אף אחד לא חייב לקבל זאת כמובן, שמי שטורניר\ליגה\אירוע מסויים לא מעניין אותו, או שרמתו נמוכה מדי לדעתו, שלא יגיב בדיון שלו. סתם הצעה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/1/11
  14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה אמנם לא עם הראש, אך קייהיל מעלה את אוסטרליה ליתרון מול הודו, לאחר מסירת רוחב של אמרטון.
    סך הכל משחק שקול בנתיים, יתרון קל לאוסטרלים שיוזמים יותר, אך הודו עושה רושם של נבחרת לא פראיירית בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/11
  15. shlomydavid מנהלים