משחק החיים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏28/6/04.

1. יוגב אסולין Guest

אממממ אוקי.. לי יש 3.. אני מתלבט בין משחק העלייה שאין ספק אחד החוויות הגדולות שלי כאוהד הפועל אשקלון

לבין הניצחון על מכבי ת"א 1-0 בבית
    או.... ההפסד לבית"ר 2-1 גם כן במסגרת הליגה בבית..

ניראה לי אני אכתוב קצת על הניצחון על מכבי כדי שיהיה טעם מתוק בפה.

בכל מיקרה עונת משחקים 97\98 הפועל אשקלון בליגת העל. מתחילה את העונה ממש לא טוב וכבר במחזור שלישי האוהדים מאבדים סבלנות ויורים על הבית של היו"ר... בכל מיקרה. הבלאגן בקבוצה ממשיך. עד שבמחזור רביעי הושג ניצחון חוץ חשוב נגד בית שאן. אחרי זה הפסד לפ"ת.. ושוב אנחנו מקום אחרון אבל אתם יודעים של תחילת עונה. לפנינו עומד סבב משחקים מאוד קשה של מכבי ת"א הפועל פ"ת של עותה עונה היתה מאוד חזקה וחזרה לבית"ר. כולם ראו כבר את הירידה שלנו מהמזחור הזה... ואז הגיע המשחק הגדול. המגרש באשקלון מפוצץ עד 0 מקום 9500 אוהדים ממלאים כל פינה.. המשחק מתחיל טוב אוהדים של שתי הקבוצות מאוהדים כמו שצריך אם כי של מכבי קצת ניראו מוזרים (תיכף תבינו למה). בכל מיקרה דקה 36 (עד כמה שאני זוכר). סמאיר זמפיר שזה היה משחק הבכורה שלו נותן כל מדהים בחיבורים.. ופתאום כל הכחולים של אשקלון וכל הצהובים של מכבי.. קופצים לשמיים ומפה ועד סוף המשחק בונקר של ההגנה וכל הקהל מעודד את אשקלון (כל אוהדי מכבי.. היו אשקלונים.. ככה זה שאתם שנה ראשונה בליגת על). בכל מיקרה עד סוף משחק עידוד מטורף וכיף בלתי רגיל.. ובסיום הניצחון הגדול ביותר של הפועל אשקלון.

2. ג'רמיין דפו Member

במחזור האחרון שהרצליה הפסידה במכתש(1700 בסדר...)ניצחנו בחולון ועלינו עם שומי בעונה הכי מהנה שלנו בשנים האחרונות.3000 כפר סבאים כולל אני רצים באמצע איילון ושרים לאלון יפת את השירים הידועים...משם לרחבת כיכר העיר כשכל השחקנים והאוהדים בתוך המזרקה.היו עוד המון משחקים כמו החצי גמר והגמר ב1990 האליפות ב1982 שחוויתי כילד בגיל 9 כל משחקי העלייה ועוד....אבל הגדול מכולם ללא ספק ב1987 מול מוליכת הטבלה מנתניה 5-1 בהצגת כדורגל של מייקל יפה ואלי יאני שתוך 10 דקות היה 4-0 יש לי את הקלטת באורך מלא פשוט הצגה

3. הרצליה Member

איך היתי רוצה לעלות איתכם במקום החולנגים הכתומים

4. ג'רמיין דפו Member

בני יהודה זאת הקבוצה הכי מגעילה בארץ בגלל הקהל שלה.הם יכולים להרים שחקן על הכתפיים ושבוע אח"כ לחכות לא ביציאה ולהרביץ לו,קהל שלא הולך עם הקבוצה שלא באש ובמים,אם לא הולך הם מתחילים לקלל ואם כן הולך הם גם מקללים כי הם לא יודעים אחרת....מי שפעם ישב איתם מבין מאיפה זה מגיע אין שכל אין עבודה והתסכול יוצא במגרש. הא הזכרת לי ניצחנו אותם 3-2 לפני שנתיים בשכונה בדקה ה90 אורגזמה...

5. Diego Member

אני הכי נהנתי במשחק של הדרבי של פ"ת העונה...
    המכות שהיו שם, והיו חמישה אוהדים של הפועל שרדפו אחרי אוהד של מכבי פ"ת שהיה עם מיקרופון וקילל את הפועל.
    גם במגרש היו מכות בין רפי כהן לאחד מהחלוצים של פ"ת, בין קובאציץ' לאוהד כהן, בין מנור חסן לדוברובין.
    באותו משחק דוברובין (נדמה לי) קיבל אדום.
    היה מצחיק :aaarofl: .

6. הרצליה Member

אני בחיים לא ישכח מה הם עשו לנו בשניצחנו אותם 3-2 בשכונה(מישהו אמר אסולין)
    משהו כמו 20 מכוניות התחילו לרדוף אחרי האוטבוס שלנו והיו גם כאלה שזרקו עלינו אבנים וניפצו את אחת השמשות של האוטבוס(מזל שישבתי מקדימה)
    גם במכתש בדיוק איך שהגענו לשם הגיעו 400 כתומים ועוד 100 אוהדים של הפועל רמת גן ולא הפסיקו לקלל אותנו ואת הסמל של הקבוצה ליאור אסולין.
    רק אוהדת אחת משוגעת מהרצליה שבחיים לא ראיתי התחילה לשיר השכונה בדיכאון :aaarofl:
    וקרה גם דבר מצחיק לפני המשחק הם שרו לנו אין יציאה אין יציאה ואחרי המשחק שמעו את הכרוז אומר "אוהדי בני יהודה והפועל רמת גן היציאה תתעקב ב-10 דקות" אנחנו אמנם עם הראש באדמה אבל בכל זאת מדובר בבני יהודה הקבוצה שאני הכי שונא (אחרי הפועל רמת גן) וצעקנו להם "אין יציאה יא בני זונות אמן תחטפו בליגת העל כל משחק שביעיה יא חרות
    "החוליגנים הכתומים
    בכל משחק הם עצבנים
    זורקים אבנים פה כל היום
    ומי שלא קופץ כתום"!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/7/04
  7. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכרת גם את הפנדל שהוביל ל1-0 שלא היה ולא נברא...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/7/04
  8. אלון גבאי Member

ווואלה שאלתם שאלה יפה...
    טוב אז ככה אני קרית גתי ואני אוהד את הקבוצה המקומית המשחק שהכי התרגשתי בו זה שניצחנו את הפועל בית שאן במחזור האחרון 1-2 בעונת 2000/2001
    הפועל באר שבע ידעו אז שהם הולכים לעלות ליגה כי העבירו להם ת'משחק לרמת גן כדי שיהייה להם יותר קל לנצח וגם הכינו להם צלחת אליפות מראש מה שלא נהוג בדרך כלל בליגה הלאומית אבל שטויות...
    בית שאן אני זוכר הובילו עלינו 1-0 במחצית הראשונה...
    לקראת הדקה ה-60-70 מאיר עזרן האגדי נוגח לרשת ותיקו 1-1 בנתיים ביתר באר שבע עולה ליתרון בוינטר נגד הכח ואם התוצאות נשארות ככה אז יוצא שביתר והפועל עולות ליגה ואנחנו נשארים בלאומית...
    ואז בדקה ה-81 יוסי גורדנה מסובב מהקרן כדור לרשת וכל הקהל בוכה משמחה!!
    אחחחחחחחחח איזה עונה זאת הייתה גילי לנדאו אתה המלך!! הלוואי תחזור אלינו...
    כמו-כן היה את ה-4-0 נגד מכבי חיפה בקרית אליעזר שזה גם משחק שלא ישכח ויהייה חרוט בהיסטוריה שלנו..!!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx :aaa025: :aaa7:

9. בית"רי מלידה Member

אני אקח אותכם הרבה אחורה בזמן:

16 ליוני ,1976 ,גמר גביע, אצטדיון רמת-גן, אורי מלמיליאן בועט בעיטת עונשין ממרחק של 25 מטר לשער של גדעון אלרן שוער מכבי ת"א, דקה 113, ואת הכדור האדיר הזה אף אחד לא ראה, עד שהוא כמעט קרע את הרשת.

שום משחק שום אליפות , שום דבר לא דומה לזה, כי זו היתה הפעם הראשונה, מעין"אנחנו על המפה" של בית"ר...

ותראו איפה אנחנו היום.....

10. ג'רי בית הלוי Member

את מבלבלת במשחקים(קצת באשמתו של הבחור)- המשחק שהפסדנו בו 2-1(משחק ארור, כ"כ בכיתי אחריו) היה בעונת 2000/2001 ולא היה בו שום פנדל, אבל כן הורחקו בו שני שחקנים- אוסטרובסקי מחיפה ודגו ממכבי.

המשחק עם הפנדל שלא היה התרחש בכלל בעונת 200/2002. זאת הייתה ללא ספק אחת מהחלטות השיפוט הגרועות ביותר שנראו ביותר בארץ- עזבו את העניין שלא היה אפילו חשד לפנדל, אם הוא שרק לפנדל שטראובר היה צריך לקבל אדום בגלל שהוא היה השחקן האחרון של מכבי בדרכו של יעקובו לשער. הפנדל הזה גרם למשחק להפוך לאחד המתסכלים בעונה ההיא, כי שיחקנו הרבה יותר טוב מחיפה ועובדה שהשוונו בסוף.

אגב, כתבתי לאתר של השחקן ה-12 שתי כתבות על משחקים גדולים של מכבי- כתבה אחת על גמר הגביע ב-2002 ועוד אחת על משחק האליפות שלנו בשנה שעברה.
    גמר הגביע
    משחק האליפות

אשמח לקבל תגובות.

11. ניקניק Member

שלי שי לי 4 דברים שממש התרגשתי בהם
    1.עונת הירידה לליגה השניה
    ניצחון על חיפה 2-1 לא הספיקה לנו
    אני זוכר שבניון בעט תפנדל הנצחון וכאשר בעט לרשת ורץ לקהל וראה שאין שמחה מיותרת
    התחיל לבכות ונפל לריצפה!
    שחקן ענק
    בסיום המחשק כפיים עצומים לשחקנים על הקבוצה של אז חיפה
    אחרי 25 בליגת הראשונה יורדים לשניה
    היה משחק טוב ומאוד התרגשתי

2.העליה לליגת העל נצחון על הפועל רמת גן בר"ג
    נצחוטן יפה מאוד 2-0 על רמת גן שערים של אופיר חיים!
    אני זוכר תגדגל הענק שהונף והשמחה הרבה

3. נצחון 3-0 על מכבי תלא ביב פלוס המספרת של אמיר אבוטבול!
    נצחון לחנכיו של לופא

4. הפסד כואב בגמר גביע המדינה אחרי דרך ארוכה וקשה אחרי הפועל תל אביב
    מכבי חיפה
    פ"ת
    ועוד
    הגענו לשם אם שיירת מכוניול רבה מדרך בארש בע רמת גן
    ממש יצנו 5 שעות לפמני המשחק הגענו שעה וחצי לפני
    המשחק התחיל במחצית השניה כאשר רמת גן מכניסה לרחמים
    50 אוהדי רמת גן קופצים ומשתוללים
    בהרכה אופיר יים קיבל תכדור ברחבה השורע יצא והכדור קפץ מעל השורע וניכנס !
    1-1 בסיום
    בפנדים החמצה של רמי אליהו בפנדל הראשון
    בפנדל השני רמי אבולבן ניגש לבעוט ומכניס
    אופרי חיים ניגש ןומכניס
    והבלם שלנו כמובן ששחכתי את שמו!
    האחרון גם לא זוכר
    אבל הפנדל האחרון של רמת גן
    4-4
    שחקנה בועט רחמים עודפ לקורה וזה ניכנס!

5-4 בפנדלים!
    משחק גדול כאשר אני זוןכר תחייה הזו!
    :aaarse: באר שבע! :aaarse: :aa1: :aa1:

12. MaDot Member

3:3 עם גראץ אין צורך להסביר היה משחק מרגש
    3:0 על היוניטד היה מיוחד בשבילי כי הייתי שם
    3:2 עם פאריס סן ז'רמן היה מיוחד

אבל 2 המשחקים שהכי ריגשו אותי דווקא באו מהקבוצה העירונית שלי
    ה-משחק היה לפני 4 עונות מול מכבי כפר קנא אצלנו בבית מחזור אחרון
    הם הבטיחו עליה אנחנו היינו חיבים לנצח כדי להבטיח הישארות
    אנחנו בת ים נצרת עלית ומכבי אשקלון התמודדנו על מי לא יצטרף לשערים שירדה
    האיצטדיון בעכו היה עמוס ב3 אלף איש מחצית ראשונה הכל נגדנו
    1:0 לכפר קנא השאר מובילות אנחנו אמורים לרדת
    עקיבא מגרלשוילי שאתם מכירים אותו דרך המעבר המפורסם העונה מהפועל למכבי חיפה
    נתן 2 ניצחנו 2:1 נצרת עלית ירדה עם שערים מכבי אשקלון התפרקה קצת אחר כך ונצרת נשארה
    אני לא ישכח בחיים מה הלך בעכו באותו זמן שמחת עניים תקראו לזה אבל זה היה יותר שמח מליגת האלופות

הרגע השני הוא המשחק בבית שאן השנה שהבטחנו סופי את העליה שמפניות חגיגות ומה לא
    היה מאוד מתוק אני מקווה השנה לעוד רגעים כחולים יפים