משחק החיים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏28/6/04.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא תבינו למה, אבל דווקא המשחק הראשון של העונה.
    בגלל שהעונה פעם ראשונה קניתי מנוי, וגם זה היה המשחק הראשון של העונה, אותי זה ריגש להיות שם.
    וכמובן שגם המשחק אליפות שנה שעברה, אליפות ראשונה שיוצא לי להיות במשחק...

2. lltk Member

5-0 על אוסטריה - במגרש זה היה פשוט חלום.
    בנוסף הדרבי הלא נשכח באוסישקין 96-71!!! אחד המשחקים הגדולים.
    והגדול מכולם - הייתי בן שלוש ואני זוכר כל רגע במגרש מאותו משחק - שער האליפות של גילי לנדאו נגד מכבי חיפה במחזור האחרון ב86- - ללא ספק השער הכי חשוב בתולדות הליגה בארץ!

3. אלי מתחן Member

וזה שונה משערי אליפות של קבוצות אחרות ב...?

4. שגיא Guest

בעובדה שהיה נבדל והשער לא היה צריך להיחשב.

5. Reyes Member

שני משחקים שאותם לעולם לא אשכח:

ה-5-0 על אוסטריה.

ה-1-0 של בית"ר על הפועל בבלומפילד, עונת 98.

6. King Iverson Member

גם אני לא אשכח את המשחק הזה...
    גם ישראל-דנמרק נהנתי ( למרות שהפסדנו ), ישבתי ליד אוהדים מדנמרק ובהתחלה אני וחברים שלי דיברנו איתם והשווצנו בנבחרת שלנו ובסוף הם שמו לנו חמישייה...

7. קופירוק Member

אני לא אשכח את המשחק 3:2 של מכבי חיפה נגד פ.ס.ז היה משחק ענק ושהתרגשתי בוא הכי הרבה...

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואו לי זה שאלה קשה כי מספר המשחקים שהייתי בו הוא עצום.

יש מספר משחקים שאני לעולם לא אשכח: גמר הגביע נגד מכבי ת"א בניצחון 1-0, שמינית גמר גביע המדינה נגד בית"ר ירושלים שהיינו בליגה הלאומית וניצחנו 3-2, משחק העלייה עם 5-0 על הפועל רמת גן, את הניצחון המדהים 3-0 על מכבי ת"א בבלומפילד עם המספרת של אבוטבול בעונה האחרונה של לופא קדוש ואת הניצחון 4-1 על בית"ר ירושלים בטדי באותה עונה.

9. משוגע בירוק Member

הייתי בהרבה משחקים, קצתצ קשה לזכור במה הכי נהניתי. נהניתי כשטסתי עם כל החברים לקפריסין למשחק מול אולימפיאקוס (והיינו צריכים לברוח מהיוונים, איזה קטעים היה....), נהניתי במשחק האליפו ת של חיפה ב-2002 מול בית"ר....

חחח ולא תאמינו היה עוד משחק - גביע הטוטו, בעונה שעברה, חצי גמר, חיפה - מכבי. אומנם בקושי היו אוהדים אבל המהפך הענק של חיפה (3-2) היה כל כך מהנה לראות את אוהדי מכבי בשוק לאחר שכל המשחק הם רק שרו ושרו. אחחחחחחחחחחחחח איזה כיף.

10. אלי מתחן Member

ב2002 לא היה לכם משחק אליפות מול בית"ר...

11. בית"רי אמיתי Member

אלה המשחקים שלכם? משחקי ליגה פשוטים על בית"ר!?

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/04
  12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שאתם לא קטנוניים. הוא דיבר על המשחק ב- 2001 שני מחזורים לסיום העונה, האוהדים שומעים בדקה ה-4 או משהו כזה שהפועל ת"א והפועל פ"ת סיימו בתיקו ומכבי חיפה אלופה בכל מקרה וצוהלים. באדיר שם גול ראשון, יעקובו שם את השני מבישול מדהים של עטר במשחק שהיינו צריכים לנצח בו 5 - 1 מבחינת הזדמנויות (ליעקובי הייתה הזדמנות גדולה שדוידוביץ' עצר).

13. בית"רי אמיתי Member

טוב שאתם לא מפונקים...

אתה צוחק? זה היה אחד הביטויים הכי מפגרים שקראתי. לא מתאים לך, אני רואה שאתה בנאדם מבין.
    אין כזה דבר תוצאה של הזדמנויות.
    מי שמשכילה להבקיע יותר, מנצחת. זה הכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/04
  14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחי מה אתה משחק אותה ראש קטן, גם אני החזקתי ממך אחד שמבין, התכוונתי לזה שהיו לנו המון מצבים באותו משחק, זה הכל (אחח איזה וולה של עטר לקורה)

15. i love Manchester Member

המשחק שאני הכי לא ישכח זה מכבי חיפה מכבי תל אביב (לא זוכר את השנה ניראה לי שנת 2001\2002).
    הייתי במשחק וזה היה משחק די חשוב לחיפה שעם היא תנצח אז היא תפתח פער ותיקח את האליפוץ(וזה מה שקרה).....טוב לא משנה אני בטוח שהרבה זוכרים את המשחק הזה התוצאה 1-1 דקה 92 יוסי בניון עם הכדור,עובר 1 עובר2 עובר 3 בועט לפינה ו....שערררררררררררררררררררררררררר.
    זוכירם שיוסי בניון עבר כמה שחקנים והכניס גול ואז איזה שימחה זאת הייתה השתגענו במגרש(בלומפילד).
    ועם האוהדים זה באליפות של העונה הזאת..משחק אחרון נגד מכבי תל אביב בסוף המשחק איזה 16 אלף איש רצו לכיוון היציע של מכבי תל אביב התחילו לזרוק דברים ורצו לתת להם מכות אני בטוח שהאוהדים שלהם פחדו עד מוות.