משחקי שמינית הגמר יוצאים לדרך: צרפת תפגוש את ארגנטינה, אורוגוואי נגד פורטוגל

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י Sarek, ‏30/6/18.

1. wings Member

הישג גדול, פורטוגל נבחרת קשה. קראבליו מפורטוגל קשר אחורי מצוין. מאמין שנראה אותו באחת מהליגות הבכירות בקרוב. רונלדו יותר סימפטי בנבחרת. סוארז בלתי נסבל עם כל ההצגות שלו.

מדהים איזה שערים גדולים קיבלנו ביום אחד. ותארו לכם איזה מטורף זה היה יכול להיות אם די מריה שם את הכדור בפנים בדקה ה- 94. ההתקפה הזאת יצרה את אחד המצבים הכי טובים של ארגנטינה במשחק. צרפת קצת איבדה את הראש בסיום. המשחק עצמו היה די בשליטה צרפתית. לא ברור איך נבחרת כמו ארגנטינה ביתרון 2-1 חוטפת שלשה שערים בזמן קצר במעמד כזה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

אולי שוער טוב(לא מצוין) ושניים מהבלמים הטובים בעולם ושניים מהחלוצים הטובים בעולם זה מספיק כדי ללכת רחוק, בהחלט יכול להיות. לא זוכר את אורוגוואי מתבזה בטורנירים תחת המאמן המוצלח הזה, במונדיאל הקודם הם עפו רק בגלל הפצצה ההיא של חאמס, שער הטורניר, וב-2010 הגיעו עד לחצי הגמר מול הולנד. מה שכן, אני כן רואה קישור שעובד קשה אבל חסר ברק. אם נבחרת אחרת הייתה נראית כך אז היו קוטלים אותה יותר. פורטוגל לא באמת יודעת להחזיק כדור, הבית שלה במוקדמות המונדיאל היה חלש מאוד למעט שוויץ כך שקשה לשפוט, וביורו אתם זוכרים מה קרה.

יכולת של שחקן בנבחרת היא תולדה של נסיבות, לא הייתי מכניס את כריסטיאנו ומסי למשוואה. פרנק ריברי בנבחרת צרפת לא הצליח לסחוב והיה נראה די חיוור הייתי אומר.
    אתמול ראיתי את כריסטיאנו לא כופה את עצמו על המשחק. שיחרר את הכדור בזמן ואמנם היו לו 2-3 בעיטות רעות אבל זה היה כבר מאוחר ומישהו היה צריך לעשות את זה. חד וחלק הנבחרת לא הצליחה להשתמש ביתרונות שלו. הסגל על הנייר טוב מהיורו אבל בפועל אם קווארסמה נכנס להציל את המולדת זו בעיה. גררו היה השחקן המעצבן ביותר אתמול ללא ספק. הקישור של פורטוגל פיזי ואחראי אבל אין שום ברק, אפילו באנגה היה מתקבל שם בברכה. אנשים רואים את גדש בולנסיה נותן הצגות כמעט על בסיס קבוע אבל הנה בנבחרת - נאדה, זה יקח עוד זמן.

קראתי ב-'ידיעות' שקיבלנו אתמול הכי הרבה שערים בערב נוק-אאוט במונדיאל מזה הרבה-הרבה-הרבה זמן ונקווה שזה ימשיך כך הלאה.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

דווקא לפני 4 שנים הם לא עפו בגלל ההפצצה של חאמס, הם פשוט היו פחות טובים מקולומביה לאורך כל המשחק והפסידו בצדק. מה שכן, זה קרה כמה ימים אחרי שסוארס נזרק מהמונדיאל בעקבות תקרית הנשיכה אז אני גם מניח שזה הכניס אותם לסוג של הלם, לאבד את השחקן המוביל שניה לפני הנוקאאוט.

4. גלץ Member

לא תהיה הפתעה אם אורגוואי תדיח את צרפת.
    נבחרת קשוחה מאוד, הדרום אמריקאית הכי חזקה חוץ מברזיל. היה נראה במשחק שפורטוגל לא תבקיע גם עוד יומיים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/18
  5. טל. Member

לדעתי, הסיכויים של מקסיקו להדיח את ברזיל, ושל קולומביה להדיח את אנגליה - הרבה יותר גבוהים מהסיכוי של אורוגוואי להדיח את צרפת.

6. סמואל אטו Member

אני עוד מחכה לראות משהו מצרפת שזה לא המינימום של המינימום.
    גם אתמול ארגנטינה הייתה עוברת אותם אם לא התכנית משחק המדהימה של "בוא נשחק בלי הגנה וקישור ונראה מה קורה".

7. טל. Member

הרגע היחיד שצרפת תהיה בבעיה זה הרגע בו האיש המצחיק על הקווים שלה ידרש לקבל החלטות.
    הבעיה היא שאני פשוט לא רואה את זה קורה.

עם סגל כזה... מה כבר יכול להשתבש?

לדעתי צרפת תטייל לתואר.

8. תומר1989 Member

יום מצויין למונדיאל.
    עכשיו נהנה מחגיגת כדורגל אמיתית כמו שצריך להיות ולא מ"מסי vs רונאלדו"

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול זה לדעתי היה קרוב לשוויון בדקה התשעים. ארגנטינה כבשה אתמול שלישייה וזה ללא משחק טוב. מסי בכלל לא שיחק לדעתי. אם קבאני יהיה כשיר אני צופה לצרפת בעיות לא קטנות. בכלל, אורוגוואי תוותר על הכדור ותסתמך על ההגנה שלה. צרפת אולי פייבוריטית, אבל כל תוצאה אפשרית.

10. טל. Member

de Middenweg

ברור שאתה צודק. הכל פתוח והכל אפשרי.
    אין ויכוח.

יחד עם זאת - זו דעתי.
    מה לעשות, איך שאני רואה את זה - אין נבחרת שיכולה לדגדג את צרפת הנוכחית. והעובדה שצרפת בינתיים עוברת שלבים בהליכה, מבלי בכלל לתת גז (אתמול הרבה שחקנים בנבחרת הצרפתית הציגו יכולת פושרת מאוד), רק מחזקת את דעתי הנ"ל עוד יותר.

ימים יגידו.
    ת'כלס לא כזה אכפת לי אני לא אוהד של צרפת.
    הנבחרת שאני אוהד כבר הלכה הביתה אחרי הפסד לפאקינג דרום קוראה.

11. גלץ Member

@טל.
    צרפת עד עכשיו קיבלה יריבות חלשות

12. טל. Member

בוא נשאל ככה: אם ידרסו את אורוגוואי אתה תשנה את דעתך?

13. Raulito Madridista

אנחנו נראה שיפור בכל הנבחרות הגדולות אני מניח אבל בטח לא כמצופה. אף נבחרת לא באמת הציגה משחק טוב של כולם. בספרד את מי תציין חוץ מאיסקו ודייגו קוסטה? ברזיל היא קוטיניו ומי עוד? ארגנטינה, באנגה נתן מחצית טובה והפך למצטיין פתאום. ברזיל לא תיראה כמו באיירן מינכן ונבחרת צרפת לא תהיה ריאל מדריד ונבחרת ספרד לא תהיה כמו ברצלונה. צרפת שווה יותר, אבל לא פי 3 מהיכולת עכשיו. זה כביכול היתרון שלה - יש כל-כך הרבה כוכבים כאשר מספיק שאחד נותן משחק גדול, ואתמול אמבפה הדליק את המנוע תרתי משמע והיה ענק - והנה אתה בשלב הבא. בשלב הבא אולי זה יהיה גריזמן למשל. על הנייר צרפת הנבחרת הכי חזקה והכי מגוונת.

14. טל. Member

זה לא רק החלק ההתקפי שלהם... זה עוול לציין רק את אמבפה ושות'.
    ראית את מרכז הקישור שלהם?
    ראית איזו הפתעה נעימה המגינים?
    ראית איזה ג'וקרים יש להם על הספסל?

איך שאני רואה את זה כרגע אין מי שיכול לדגדג אותם.

15. גלץ Member

יכול להיות שאני אחזיק מהם יותר, עדיין עם כל הכישרון שם זו נראית לי נבחרת מוערכת יתר על המידה שיכולה לשעמם מאוד לפעמים ולעוף נגד כל נבחרת ברמה של יוון ולמעלה מיזה.
    אני חושב שקרואטיה, ספרד וברזיל פייבוריטיות לקחת את המונדיאל (הימור שלי ספרד).
    אבל אם צרפת לוקחת את זה (יש בי משהו שרוצה שזה לא יקרה כי זו לא נבחרת שמבדרת אותי) אז אזכור אותך ואגיד לך כל הכבוד

טל. אוהב/ת את זה.