משחקי יום ב': פולדי טיים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Stretford Ender, ‏8/6/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וזה מוכיח ידידי שאתה כמו הרבה אנשים נסחף אחרי משחק אחד.
    אם היית רואה קצת יותר בונדסליגה אולי היית משנה את דעתך.

גומז כיום הוא הבאנקר האמיתי בנבחרת, לא קלוזה ולא פולדי. דיעה שלי כן.

2. FC_Bayern Member

אני לא רואה שום בעייתיות בהמשכיות של ההרכב מאתמול. פולדי משחק מאגף שמאל, ונכנס פנימה כאשר יאנסן מחפה עליו באגף. נכון שזה יזמין התקפות של היריבה וייצור חור בעמדה של מארסל, יחד עם זאת, בשלבים האלה, כשלא משחקים נגד איטליה, צרפת, פורטוגל ושות' אפשר לשחק בשקט עם המערך הזה. גרמניה אתמול הייתה טובה מאוד, לא נהדרת ולא פנטסטית. אבל לא רציתי יותר מזה, רק ניצחון. אני רוצה להתרשם בשלבים היותר גבוהים, עדיף.

3. Ampelmann Member

קצת באיחור אבל עדיף על בכלל לא.

קודם כל, כיף לראות את פולדי, הכוכב לשעבר של הקבוצה שלי, נותן שוב בראש בבמות המרכזיות של אירופה. זה מתאבן ענק לארוחה שקלינסמן מכין לנו בעונה הבאה. נקווה שהקריירה של החלוץ הפולני לשעבר תחזור לקווים הנכונים.

לגבי הפולנים, אפשר היה לראות בבירור שהם קיבלו מהמאמן הוראה ברורה לשחק לחץ על הכדור. כל פעם ששחקן גרמני בשליש המגרש הפולני קיבל את הכדור, מיד הגיע מגן פולני לעשות עליו סגירה כפולה. הצרה הגדולה של השיטה הזו, ואת זה רואים בשני הגולים ובעוד שתי מתרפצות במחצית השניה, היא שלא פעם השחקנים היו כל כך נכונים לבצע את ההוראה, שהם אפילו לא הסתכלו לאחור והשאירו שחקנים כמו גומז וקלוזה לבד לגמרי מול השוער.
    מבחינת הגרמנים- יוגי קלאסיק. משחק מהיר של מסירות בינוניות. לא אותו הזוהר שראינו מהם כאן בגרמניה, אבל יעילות כמו שהקלישאה הבטיחה. 2:0 משני שערים מיוחדים של החלוץ שלי ואני הולך מרוצה הביתה.

4. דנידין Member

מת על המאמן הזה. מזכיר את ונגר בשיטת המשחק רק שיותר יעיל.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין שבקיקר נתנו את הבישול לשער השני לקלוזה ולא לשוויני.

עוד נתון שנתקלתי בו - 1. מירוסלב קלוזה היה השחקן הכי מהיר ביורו. במשחק נגד פולין הוא רץ בשלב מסויים במהירות של 30.8 קמ"ש והיה הראשון לחצות את קו ה - 30 קמ"ש (לפחות עד למשחקי היום הרביעי).
    2. ועוד נתון, מיכאל באלק היה האיש שרץ הכי הרבה מכל שחקני היורו (לפחות עד למשחקי היום הרביעי).

6. FC_Bayern Member

נדב, אני לא יודע אם אתה יודע, אבל ידוע לי כבר כמה חודשים שבאלאק הוא שחקן שרץ המון. בכל משחק שצפיתי בו במדי צ'לסי הוא רץ הכי הרבה מבין כל השחקנים במגרש, מרחקים של 11-12 ק"מ בכל משחק. השחקן הזה עם כושר מצוין, רק שימשיך כך. בגיל 32 זה די מפתיע למען האמת.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי, אני יודע. הבעיה היא שהוא עושה את זה רק כשהוא רוצה. אצל מאגאת הוא חשב שהוא אלוהים ולא רצה וככה הוא והקבוצה נראו. חבל. בצ'לסי הוא שוב ירד למציאות (כמו בימי לברקוזן) ולכן הוא גם הרבה יותר מועיל וטוב. רק נשאר לנו שיוכיח שהוא לא לוזר ואנחנו מסודרים.
    ואל תתיחס לגיל. 32 היום, באירופה, במיוחד אצל הגרמנים, זה לא גיל מבוגר. זה גיל השיא.