משחקי יום ב': פולדי טיים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Stretford Ender, ‏8/6/08.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המשחק של אוסטריה מול קרואטיה אצל סבתא שלי, עם עוד כמה דודים והיה ענקי. אף אחד לא תומך באף נבחרת, אבל הלחץ של האוסטרים לקראת הסיום גרר צרחות וצווחות. נכנסנו לזה חזק.
    בסופו של דבר, עושה רושם שאוסטריה, כמו שוייץ, יכולה להציע רק התלהבות.

2. Jack Wilshere Member

Fergie's Legend,

אתה מגזים לגמרי. הפולנים לא נפלו מגרמניה מבחינת איכות המשחק, אלא מה - הם שילמו את המחיר על יציאה לא מוצלחת לנבדל ועוד איזו טעות מיותרת לגמרי של בלם. הגרמנים לא היו מספיק דומיננטים, לטעמי, כך שאני לא מבין על איזה משחק צירופים אתה מדבר. השער השני של הגרמנים מצחין בכל קנה מידה: הבלם במקום להרחיק בפשטות מתחכם ומאבד את הכדור, קלוזה בועט כמו שוטה, ואיכשהו הכדור מגיע לפודולסקי. יופי של משחק צירופים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/6/08
  3. Raulito Madridista

גרמניה כצפוי לא התקשתה יותר מדיי וניצחה את המשחק בקלות. מלבד פודולסקי שכבש צמד(השער השני דיי מרהיב), רציתי לציין לטובה את פרינגס שהיה בכל מקום על המגרש והציג יכולת פנטסטית. לטעמי פרינגס שחקן חשוב מאוד בנבחרת הגרמנית והוא זה שמאפשר לבאלאק להתרכז בעיקר בעבודת התקפה. אם פרינגס יציג יכולת טובה, הקישור הגרמני ייפרח. גם פריץ הרשים אותי במספר פריצות לא רעות בכלל.
    אני לא אהבתי את המשחק של קלוסה. הוא יותר מדיי חסר ביטחון. יש מצבים שבהם חלוץ צריך להבקיע. המסירה שלו לגומז הייתה לא צפויה ולכן גומז שהיה מופתע, החמיץ, הוא בכלל לא תיאר לעצמו שהוא ייקבל מסירה. בינתיים לקלוסה הדברים לא הולכים כמו שצריך ולטעמי זו לא נקודה חיובית עבור הגרמנים, ברור לכולם שהוא האיש שלהם בהתקפה.
    חבל לראות את שוושטיינגר על הספסל. אני לא כל-כך מחבב את המאמנים שמנסים לשבץ שחקן בכוח בהרכב. פודולסקי אולי כבש היום צמד והוא שחקן אחר בנבחרת, אבל כקשר שמאלי שוושטיינגר טוב יותר. לאב צריך להכריע בין פודולסקי לגומז, על קלוסה אסור לוותר. זה מזכיר לי את הניסיון העלוב של מקלארן לשחק עם חלוץ אחד במשחק של נבחרת אנגליה, משום שהוא לא היה מוכן לוותר על לאמפארד או ג'רראד. נגד הגנות יותר רציניות מאשר פולין, שכל כדור עומק של הגרמנים חתך אותם, גרמניה תצטרך יותר יצירתיות בכנפיים.

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/08
  4. lawo Member

באלאק שחקן מרגיז .
    כול כך לא מגיע לו להיות המנהיג של הנבחרת ,והאפס עוד דאג להזכיר לכולם שהוא הכי טוב כשאמר שהעובדה שהוא שיחק באנגליה שידרגה אותו (לא שזה לא נכון ,אבל למה להגיד דבר כזה כש 95% מהסגל שלך משחק בליגה הגרמנית בקבוצות לא פחות טובות מצ'לסי ) ,הוא מנסה להצטייר כשחקן הכי טוב ומשמעותי בנבחרת ,במקומו הייתי מעדיף לראות עוד אחד כמו פרינגס .

שחקן של פוזה למצלמות .

מעבר לזה ,לא משחק גדול של גרמניה .

5. FCB Member

איזה משחק ענק
    תענוג!פרינגס היה אדיר פשוט שחקן חזק שלא הפסיק להתרוצץ על המגרש ולהריץ התקפות..
    עצוב לי לראות את פולדי מתהלך בשקט לאחר השער,יליד פולין שמשחק בגרמניה,מבקיע נגד המולדת שלו,וגורם לצעד נוסף להדיח אותה מהיורו,עצוב...
    אחד המשחקים הטובים שראיתי!

הנה מה שכתבתי לפני המשחק בנושא כאן

"אבל בסופו של דבר ההימור שלי-משחק קשרות מעולה של הגרמנים שלא ייאפשר לפולנים לספק התקפות מסודרות וגם אם כן ההגנה ממש כמו חומה שקשה לפרוץ,הגרמנים ייצאו להרבה התקפות והזדמנויות ובסוף יהיה 2-0 לגרמניה או יותר"

צדקתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. Jack Wilshere Member

כנראה שלא ראית מספיק משחקים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/6/08
  7. FCB Member

רציתי לכתוב בזמן האחרון
    ....שחכתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

8. xavi6 Member

כל משחק של פרינגס הוא ענק, עוד מהמשחקים של ברמן. כל משחק שלו אני מיתענג מחדש, כזה לא מוערך. רק בנבחרת מעריכים אותו באמת ובטורנירים האלה פתאום מגלים אותו, ואחרי הטורנירים האלה הוא יחזור לברמן וישכחו ממנו ובטח יפצע...

גאון כדורגל. רק בגללו אני צופה בגרמניה, וגם טיפה בגלל לאהם, לאכול את הלב שהוא לא חתם בברסה. אני חתיכת מזוכיסט.

יאללה טריסטן, תביא מדליה, מגיע לך!

9. Football God Member

ההפך הוא הנכון.זה היה צפוי,יותר מצפוי.מי שרואה לעיתים משחקים של באיירן מכיר את זה טוב מאוד.הוא כמעט תמיד יחפש את הרוחב במקום לסיים בעצמו.אם אני לא טועה השיא היה במשחק של באיירן -זניט.גומז גם ידע את זה,תאמין לי.

10. M_T_A Member

איזה יום שני מצוין ביורו הזה.
    קודם המשחק בין אוסטריה לקרואטיה שלא הבטיח הרבה אבל בהחלט קיים, עם קצב מצוין, התקפות לא רעות ומצבים, בעיקר ליד השער של פלטיקושה. לאוסטרים אולי אין מה להציע חוץ מהתלהבות, אבל ההתלהבות הזאת עובדת, והם נתנו משחק קבוצתי יפה ונראו טוב מאוד. אבל עם הרבה מזל הבונקר הקרואטי הצליח להחזיק מעמד ולהביא את ה3 נקודות. וחבל שקרואטיה שיחקה ככה. לדעתי אם לא השער המוקדם היינו רואים מהם הרבה יותר. זה בכלל לא קרוב למה שהם מסוגלים וחבל שהרבה קבוצות בוחרות לרדת לבונקר אחרי גול אחד במקום לחפש את השני.

המשחק השני היה הכי טוב ביומיים האלה. פשוט משחק מצוין, קצב אדיר, מהלכים שמזכירים לכולנו למה אנחנו אוהבים כדורגל. גרמניה במשחק מלהיב עם תיאום מושלם בין השחקנים שלה, פולין גם כן עם כדורגל מצוין, הרבה מסירות על הקרקע, כמעט בלי הרמות, איזה יופי.
    פריץ ושווינשטייגר הראו שגם לגרמנים יש קישור מאוד מוכשר, פודולסקי שוב מתעלה על עצמו בטורניר גדול אחרי עונה די מעפנה, קלוזה כרגיל עם הרבה פירגון ותיחכום, רק באלאק לא כ"כ הגיע למשחק..
    אחרי פורטוגל אתמול, אפשר לסמן וי על עוד נבחרת גדולה שהראתה שהיא כאן ובגדול. רק שימשיך ככה ואולי נקבל את אחת האליפויות הגדולות בכל הזמנים.
    מחר בית המוות, אני לא יכול לחכות..

11. Frings Member

איזה משחק נהדר של פרינגז !! הוא היה לב ההגנה , ומניע ההתקפות !! פשוט נהדר !! רק חבל שלא מעריכים את השחקן הזה כמו שמעריכים את באלאק .
    משחק קבוצתי נהדר של הנבחרת !! נהניתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. Fergie's Legend Member

פריץ, לבחור יש המון כישרון ברגליים והמון חוצפה חיובית, הבלונדיני שרף היום הרבה קילומטראז' וביצע כמה מהלכים חיוביים.
    אבל עדיין קצת בוסר, קצת יותר מידי לפעמים, לא משנה, אני התרשמתי.

Praetor,
    "השער השני של הגרמנים מצחין בכל קנה מידה: הבלם במקום להרחיק בפשטות מתחכם ומאבד את הכדור, קלוזה בועט כמו שוטה, ואיכשהו הכדור מגיע לפודולסקי. יופי של משחק צירופים."
    קודם כל, עד האיבוד של הבלם הייתה התקפה נהדרת.
    קח לדוגמא את הבעיטה של באלאק שנהדפה בקושי, משחק צירופים מדהים.
    אין ויכוח שהפולנים היו טובים, וגם אני הופתעתי לטובה.
    אבל גרמניה היום, לפחות אחרי שהרגיעה את עצמה ואת המשחק, פשוט שיחקה כמו שכתוב בספר. מסירות על הקרקע, דאבל פסים, אין לעצור כאלה דברים.

13. lawo Member

פרינגס תותח אין מה להגיד ,לאומת באלאק שחוץ מלעשות פרצופים ופוזות למצלמה לא עובד בתאכלס במגרש .
    ומה יוצא בסוף ,שבאלאק שחקן שתורם יותר וחבל ,נותנים לאפס הזה עוד את סרט הקפטן .

מישהו יכול להגיד לי מה הוא עשה היום (ומה הוא עושה בכלל ) שמצדיק את המעמד שלו ?
    הוא מוערך הרבה יותר משחקנים כמו פרינגס וקלוזה ולא ברור לי למה .

ועכשיו בטח יגיעו לכאן כמה "גאוניי כדורגל " ויגידו שהוא עושה תנועה ושקשה לראות את זה וכו' . בולשיט ! אפילו אל תחשבו על לרשום את זה .

14. AVISEY Member

פולין אוסטריה וקרואטיה ילחמו עד הסוף לא נראה ככה ? בכל מקרה , אני בעד האוסטרים .

15. C-J Member

הרבה כאן ישאלו מה קרה לגרמניה שהיא נסוגה במחצית השניה ונתנה לפולין להניע את הכדור.

יוגי לב ענה על השאלה: פשוט זו היתה הוראה שלי.
    במחצית הראשונה גרמניה שיחקה קדימה מדי ועקב כך נותרו חללים רבים לפולנים, במיוחד מהאגפים. היו דם 4-5 הרמות / כדורי רוחב עם שתי הזדמנויות טובות.
    יוגי ביקש סדר במשחק, להרגיע ולא להשאיר חללים פתוחים ליריב. אמנם פולין שלטה יותר במרכז המגרש, אך זו שליטה שהניבה רק כדור רוחב אחד שבסופו הכדור מגיע ללהמאן מהברך של לאהם. כלומר שליטה עקרה.

...
    איזה בן אדם פודולסקי: "יש לי משפחה בפולין, ואני נולדתי שם." זה היה ההסבר שלו לחוסר חשק לחגוג אחרי כל שער. ומה שמדהים, שיוגי לב מבין את הרגשות האלה ומקבל את זה בלב שלם. כי הוא יודע שהבחור שלו עשה את העבודה כמו מקצוען.