משחקי יום ב': פולדי טיים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Stretford Ender, ‏8/6/08.

1. cazzo Il Capocuoco

אומיט קורקמאז.

2. אבו Member

איזה פספוס של קלוזה, היה חייב למסור חצי שנייה לפני כדי לוודא שער של גומז.

3. JR-Riquelme Member

קלוסה ידוע בתור אחד שאוהב לבשל והוא אחד החלוצים הכי קבוצתיים שיש בכדורגל, אבל בחייאת יש גבול... כדור כזה כל חלוץ חייב לגלגל לרשת, וששחקנים נותנים מסירה במצב כזה זה לדעתי מעיד קצת על חוסר ביטחון

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מאוזרח?
    נשמע חצי טורקי חצי גרוזיני.

5. אבו Member

שני הפולנים עושים את השער מול נבחרת פולין.

מעניין למה פודולסקי לא חגג? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. קובי ברייאנט Member

משחק מאכזב מאוד של קרואטיבה ציפיתי מהם ליותר מנבחרת כמו קרואטיה שהלהיבה במוקדמות והפתיע אותי מאוד בחולשה שלה מול האוסטרים החלשים שהציגו משחק הירואי פשוט נתנו תצוגה שאף אחד לא ציפה מהם ואם טיפה יותר דיוק גם היום כובשים ומוציאים שיויון שהגיע להם הפסידו רק בגלל פנדל וזה חבל.עד עכשיו רק הקצב של היורו הולך ומשתפר ממשחק למשחק אתמול היה משחק לא טוב משחק הפתיחה והיום המשחק של המאחרת השנייה אוסטריה היה קיצבי עם הרבה ארועים בעיקר ליד השער של קרואטיה חבל שהיה רק שער אחד במשחק מקווה לעוד משחקים כאלה בטורניר!

7. רפאל Member

לשחק על אופסייד מול המתפרצות של הגרמנים זו התאבדות!
    מחצית של כדורגל מצוין.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גרמניה ממשיכה להראות שאפשר לשחק כדורגל מהיר ושמח, וגם לקבל על כך תמורה. אין ספק שמגיע לגרמניה, על פי המחצית הראשונה, להוליך. נכון, פולין היא לא צרפת וגם לא ספרד, אך עדיין מדובר בנבחרת לא רעה בכלל, שהראתה שכדורגל היא יודעת לשחק, לפרקים. אין לי ספק שהגרמנים ינצחו את המשחק הזה, נשאר רק לקוות שרמת המשחק לא תפגע במחצית השנייה. קצב טוב יש.

9. Pipe Member

לדעתי הפאשלה בהחמצה של גומז היא של קלוזה. לא יודע אם זה סתם חוסר ביטחון או התת מודע הפולני שלו שמנע ממנו לכבוש בעצמו, אבל הוא היה חייב לחתוך שמאלה ולעבור את השוער או לבעוט בעצמו. בכל אופן, גרמניה משחקת מצויין. פודולסקי מאוד הרשים אותי במחצית הזו, פעיל מאוד באגף השמאלי וגם יורד המון להגנה. קצת יותר באלאק במחצית השנייה וגרמניה תגמור את המשחק הזה בקלילות.

10. Wave Member

לא חושב שלגרמניה מגיע להוביל, לפולין היתה הזדמנות מצויינת, ולא ראינו יותר מדי מהגרמנים מהמחצית האלה... פעמיים מלכודת נבדל גרועה של הגנת פולין וזה עשה את ההבדל עד כה

11. cazzo Il Capocuoco

קלוזה לא רצה לחגוג בגלל שהוא פולני, מה שלא נמנע מפודולסקי {"שייסה, אין לי למי למסור"}.

השדר הגרמני של zdf מרדים...

12. סטפן אפנברג Member

פולין עלתה עם מערך של 1-5-4 בעוד גרמניה למעשה משחקת עם 3-3-4 לכן רואים שפולין מחזיקה יותר בכדור אך גרמניה יותר מהירה מסוכנת , למרות הכל הייתי רוצה לראות את גרמניה מחזיקה יותר בכדור ... ולשלוט יותר במשחק , דרך אגב פריץ מצויין לעומת לאם שלא תורם הרבה להתקפה

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/08
  13. סטפן אפנברג Member

נראה לי שלאו יוציא את גומז ויכניס את שויינשטייגר , ויסיט את פולדי לחוד

14. Football God Member

אם אתם רוצים לתאר נ-ב-ח-ר-ת אז לכו על שם שקוראים לו גרמניה.

15. Fergie's Legend Member

ותראו איזה יופי גרמניה משחקת שהיא רגועה. מדהים. גם ההגנה האיטלקית לא תעמוד במשחק הצירופים המדהים של לב.
    גם לפולין היו את הדקות שלה ורוג'ר מעל כולם ובכל מקום, אבל אין אין, הרבה זמן לא נהנתי ככה מכדורגל.
    מרכז שדה הכי טוב בטורנירר לפי דעתי, פרינגס במשחק פנומנלי היום, באלאק גם כן ועם פודולסקי וקלוזה הגרמנים משלימים התקפה מושלמת. נקודה.