משחקי יום ב': פולדי טיים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Stretford Ender, ‏8/6/08.

1. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

לא מבין מה יש לכם מקרואטיה, באמת, ומה שאני עוד יותר לא מבין זה למה הנבחרת הקרואטית כל כך בטוחה בעצמה?

אני, בהשוואה להרבה אחרים שלא יכולים קצת לחשוב, רואה מצב של תיקו בין אוסטריה לקרואטיה.

אמנם, הגרמנים ינצחו את הפולנים, אבל זה בגלל שהם...גרמנים.

הנבחרת הפולנית באותה רמה כמו של הקרואטית, עם שחקנים צעירים וטריים, קהל טוב ובעיקר מאמן טוב, פולין יפסידו הערב אבל הם יעלו לרבע הגמר בגדול.

לא הזכרתם את זה שהם ניצחו 0-2 מרהיב את צ'כיה במשחק ידידות, אז אל תתחילו לזבל את השכל.

2. FCB Member

למה לזלזל בפולין?
    למרות שאני אוהד גדול של גרמניה,פולין יכולה להפתיע להוציא תיקו וסיכוים קטנים שהם אפילו ינצחו...

אבל בסופו של דבר ההימור שלי-משחק קשרות מעולה של הגרמנים שלא ייאפשר לפולנים לספק התקפות מסודרות וגם אם כן ההגנה ממש כמו חומה שקשה לפרוץ,הגרמנים ייצאו להרבה התקפות והזדמנויות ובסוף יהיה 2-0 לגרמניה או יותר
    שיהיה משחק מהנה ומרתק לכולם!

3. FC_Bayern Member

אני צופה ניצחונות לקרואטיה וגרמניה היום. מקווה שאני גם לא אטעה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    גרמניה צריכה להתחיל אמנם לא בשיא הכוח, אבל לפחות להראות מיהי בעלת הבית, ולהצהיר כוונות להמשך. הייתי נורא רוצה לראות כדורגל אטרקטיבי.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה טורניר גדול וכמו בכל טורניר מסוג זה קשה לצפות לכדורגל יותר מידי אטרקטיבי וזה עוד בלשון המעטה. אני אסתפק בניצחון קטן 0-1.

5. A. Arshavin Member

קיבלנו הוכחות במונדיאל לפני שנתיים שגרמניה מסוגלת לשחק כדורגל יפה ואטרקטיבי גם, ובעיקר בשלבים המכריעים, לא מבין למה אתה חושב שזה לא ייקרה גם הפעם.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש הבדל בין משחק בית למשחק במקום ניטרלי, מסכים איתי? לקבוצה או נבחרת בייתית יש יתרון, לא?

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/08
  7. A. Arshavin Member

אין ספק שאתה צודק פה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. FC_Bayern Member

סלע, גרמניה יכולה להרגיש כמו בבית גם הפעם, זה לא שהיורו בספרד או בשבדיה, הוא במדינה שמאוד קרובה ג"ג לגרמניה, עם קהל גרמני תומך ביציעים. אני לא אמרתי שאני צופה כדורגל אטרקטיבי, אמרתי שאני נורא רוצה לראות כדורגל אטרקטיבי.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קהל תומך יש לכל נבחרת בכל טורניר. זה מתחלק בערך חצי חצי.

10. FC_Bayern Member

התכוונתי שבנוסף לקירבה הג"ג יש גם קהל תומך. לא התכוונתי שזה הפרמטר המוביל. בכל מקרה, גרמניה מרגישה הרבה יותר בבית מאשר איטליה, צרפת, ספרד, פורטוגל, צ'כיה או הולנד.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה שטויות. לא מרגישים בבית, רואים שאתה לא חי באירופה. הכל קרוב (רחוק) כאן. במגרשים האלו ובערים האלו שחקני הנבחרת הגמרנית לא שיחקו בליגה כל השנה, הם שנואים מאוד באוסטריה ואין כל קשר בין הדברים שאמרת למציאות. זה כמו לומר שישראלי ירגיש טוב לשחק במצרים כי היא מדינה שכנה. תרד מזה, גם איטליה היא מדינה שכנה לשוויץ ואוסטריה וגם צרפת שכנה לשוויץ, אין סוף לזה ואין שם שום הרגשה של ביתיות.

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/08
  12. cazzo Il Capocuoco

נתון מעניין - 50 אלף אוהדים קרואטים נמצאים עכשיו בווינה.

13. קובי ברייאנט Member

ביתק קל מאוד יש לגרמניה והיא צריכה לעבור אותו עם לפחות 6-7 נקודות יש לה באלק קלואוזה ועוד רבים טובים לא רואה אותה נתקל בבעיות מיוחדות במשחק היום נגד פולין לדעתי גרמניה מנצחת בקלות-3-1 . וגרמניה גם תנצח את אוסטריה החלשה,רק מול קרואטיה היא יכולה למעוד!

14. רפאל Member

והנה נכבש לו השער המהיר ביותר בתולדות היורו כמה לא מפתיעה שזה מול אוסטריה החלשה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/08
  15. Joaquin Member

ביורו 2004 היה שער יותר מהיר.