משחקי ידידות בינ"ל - נבחרות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏21/10/14.

1. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

ארגנטינה מביסה את בוליביה 5-0 במשחק ההכנה לקראת הקופה משלושער של סרחיו אגוארו ועוד צמד של אנחל די מריה

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פאלקאו כובש, די מריה עם צמד...אין ספק, ללואי ואן חאל יש המון ידע בנוגע לשחקנים דרום אמריקאים.

3. alexshw Member

פלקאו יכול לכבוש מיליון שערים במשחקי ידידות בסוף עונה, הוא נראה רע מאוד ביונייטד ורק הוא אשם בכך. אין לי מושג למה צ'לסי צריכה אותו.
    בנוגע לדי מריה המצב מורכב הרבה יותר. די מריה משדר שהוא לא רוצה להיות בקבוצה למן החודשים הראשונים.
    כך לפחות הרושם שקיבלתי. אני חושב שלשחק ביונייטד זה זכות ולא חובה ואין שחקן שאי אפשר למצוא לו מחליף.

על כל פנים מה שואן חאל כבר שכח הרבה מאמנים לא ילמדו לעולם. כבודו במקומו מונח גם אם הוא לא עשה עונה מוצלחת.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פאלקאו לא כבש במשחקי אימון בפאקינג מילואים של יונייטד עם ילדים בני 20...אבל העיקר שהביטחון שלו לא נפגע. מה שפקרמן שכח, כנראה שלואי לעולם לא ילמד. :)

5. alexshw Member

אני גם מכבד את פקרמן אבל עם כל הכבוד אתה לא יכול להתווכח עם הרקורד של ואן חאל בכדורגל האירופי.
    ראיתי כמעט כל משחק של יונייטד באמת פלקאו מבחינה פיזית היה מאוד רע ולא חד. אין לי שום תלונה אליו הוא מאוד רצה.
    אבל זה לא הולך והגיוני בהחלט שיונייטד ויתרה עליו. מלכהתחילה העסקה הייתה מסוכנת וחבל שהלכו עליה ברגע האחרון.

די מריה כאמור סיפור אחר ולא אהבתי את הגישה שלו. עד ההרחקה בגביע הוא קיבל קרדיט נרחב עוד יותר מפלקאו.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני צוחק, אני בטח לא מתכוון לזלזל בהולנדי, הוא הוכיח את עצמו יותר מפעם אחת. אני אישית לא חובב שלו ללא קשר לפאלקאו, אבל זה שהוא מאמן מצויין אי אפשר לקחת לו.

לגבי שני השחקנים, אני מקווה ששניהם יחזרו לעצמם כבר בעונה הבאה איפה שהם לא יהיו, חבל לכדורגל העולמי להפסיד אותם כשהם אמורים להיות בשיא. לגבי פאלקאו אני מאמין שהוא יחזור לעצמו. את די מריה אני לא ככ מכיר ולא יודע מההתכניות לעתיד. אולי גם עבורו הקופה תהיה קרש קפיצה.

7. DRORIKO Member

נבחרת הונדורס זאת אחת הנבחרת המגעילות בעולם, נבחרת שמפוצצת חופשי גם במשחקי אימון. הם פיצצו גם נגד ישראל, וגם נגד אנגליה לפני המונדיאל. מי האידיוט במקסיקו שאישר משחק ידידות איתם? עכשיו הלוזרים האלה נשארו קירחים משני הצדדים.
    ynet צ'יצ'אריטו שבר את עצם הבריח - ספורט

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/15
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

צ'יצ'אריטו נפצע תוך כדי נפילה מוגזמת "לעזור לשופט" לקבל את ההחלטה הנכונה ואתה מאשים את הונדורס B) שכחת גם לבקש שירחיקו את בקלס עד שהרנאנדס חוזר לכשירות... למזלו של הררה לא נפצע שחקן באמת חשוב.

idans10 אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

ציטוט מהכתבה
    " צ'יצ'אריטו תוקל ע"י בראיין בקלס ונפל רע לדשא"

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כלומר זה בסדר כי גם הכתב לא ראה את המקרה :)

11. DRORIKO Member

הנה עכשיו הצלחתי לראות את הסרטון שהעלת. לא מבין מה רוצים מבקלס,הוא בסך הכל עמד בחוקים של הבושידו

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בקלס נפל רע על צ'יצ'אריטו. חוסר מזל.
    אבל למה לדחוף משחק ידידות מיד אחרי הקופה?

13. alexshw Member

דובר על זה שלמכסיקו יהיו סגלים שונים

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא רק אחד, זה כבר השני מאז הקופה. אבל אמנם זה אותו שם, אותם מדים ואותו צוות מקצועי, אבל הקבוצה שונה כמעט לגמרי. במבט מהיר רק חסוס קורונה היה בקופה מהסגל שהתלבש למשחק מול הונדורס.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מוקדמות מונדיאל 2018 ייפתחו בדרום אמריקה כבר באוקטובר הקרוב וקולומביה תערוך חזרה גנרלית במשחקי ידידות בשבוע הבא בארה"ב מול פרו וניו יורק רד בול. המאמן פקרמן זימן ליגיונרים אבל גם המון שחקנים מהליגה המקומית, בעיקר כדי לבחון מועמדים חדשים לשחקנים שחסרים דקות משחק, מה שפגע מאוד בנבחרת בקופה אמריקה. מי שלא זומנו ובולטים בהיעדרם הם חואן קואדראדו ורדאמל פאלקאו, כאשר פקרמן מסביר שהוא העדיף שהם יתאמנו עם קבוצותיהם החדשות מאשר יהיו במחנה האימון של הנבחרת.

שוערים:
    דוי אוספינה
    קאמילו וארגאס

אין הפתעות. השוער השלישי כרגע הוא כריסטיאן בוניז'ה שזומן לנבחרת האולימפית לקראת הפלייאוף לאולימפיאדה.

מגינים:
    כריסטיאן סאפאטה
    ג'ייסון מוריז'ו
    יוהאן מוחיקה
    סנטיאגו אריאס
    אדר בלאנטה
    הליבלטון פאלאסיוס
    פרנסיסקו מסה
    פרנק פאברה

בלאנטה חוזר לנבחרת דווקא אחרי שאיבד את מקומו בריבר, בתקווה שיחזור לעצמו לאט לאט. זימון בכורה לפאלאסיוס (מגן ימני) ולפאברה (מגן שמאלי) לאור כושרם הלקוי והחוסר בדקות של סוניגה וארמרו. מסה הוא מהבלמים הבולטים בקולומביה וכבר זומן פעם אחת בעבר.

קשרים:
    קרלוס סאנצ'ס
    אלכס מחייה
    חאמס רודריגס
    אדווין קארדונה
    גוסטאבו קואייאר
    מקנלי טורס
    אנדרס רואה
    קווין באלאנטה

גוארין ואגילאר מחלימים מהפציעות שלהם, קואדראדו כאמור לא זומן ופקרמן מזמן שני קשרים צעירים ומוכשרים של דפורטיבו קאלי - באלאנטה (קשר אחורי) ורואה (קשר ימני-אמצע). זימון בכורה לקואייאר מג'וניור, מהקשרים האחוריים הטובים בליגה המקומית. חאמס כאן, גם סאנצ'ס המצטיין של הקופה אצל קולומביה וכמובן שאדווין קארדונה, הליגיונר הקולומביאני החם ביותר היום.

חלוצים:
    קרלוס באקה
    טאו גוטיארס
    ג'קסון מרטינס
    פביאן קאסטיז'ו
    רפאל סאנטוס בורה

פאלקאו כאמור לא זומן גם כן, אבל שאר התותחים הכבדים כן זומנו וגם שני צעירים כמו קאסטיז'ו (מהשחקנים הבולטים ב-MLS בשנים האחרונות) והכישרון של קאלי, סאנטוס בורה, שרק שלשום חתם באתלטיקו מדריד ל-6 שנים.