משחקי ידידות בינ"ל - נבחרות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏21/10/14.

1. alexshw Member

תראה את הנתונים שצירפתי. הונחת או לא, אם ואן חאל ויתר על וולבק וצ'יצ'ריטו הוא בטוח היה מעוניין בחלוץ בכיר נוסף

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אם הוא מעוניין או לא, זה פחות מענייו. נתון עובדתי: פאלקאו בקושי קיבל ממנו צ'אנסים. וזה שהוא פתח, לא אומר שהוא סיים משחקים, אל הוחלף כל הזמן בדקות 50-60. פאלקאו לא קיבל ממנו רבע צ'אנס הוגן.

3. alexshw Member

כאחד שראיתי כמעט את כל משחקי הקבוצה לא מסכים עם זה.
    פלקאו איכזב בענק, ברוב המשחקים בהם פתח היה נוכח נפקד. אם להתחשב בסכומים שהוא מקבל מדי חודש ובאופציה, זה אכזבה קשה ואין פלא שיונייטד כנראה תחפש חלוץ אחר בקיץ.
    לא הופתעתי מזה שהוא מיובש בזמן האחרון.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כאחד שראה גם לא מעט משחקים של יונייטד, עם או בלי פאלקאו, הוא לא קיבל צ'אנסים הוגנים כמו שיתר חבריו, שאיכזבו לא פחות ואפילו יותר, קיבלו. השורה התחתונה: יונייטד חובה עונה זוועתית לא קשר לתיפקודו של פאלקאו. מסקנה: ואן חאל אידיוט. כמו שאמרתי, אם רוני וואן פרסי היו מפגיזים, הייתי מבין איפה לפאלקאו קשה להכנס להרכב. ברגע שהשניים האחרים משחקים לא פחות גרוע, הבעיה כנראה לא בקולומביאני. וכנ"ל גם לגבי די מריה, אגב.

5. alexshw Member

רוני מספק את הסחורה העונה וכובש לא מעט ברגע שהוא משחק בתפקידים הטבעיים שלו.
    לואן פרסי יש ממוצע שערים טוב גם העונה, למרות שהוא בהחלט הפגין משחק חלש העונה.
    בסוף חלוצים נמדדים במספרים וגם בהשפעה למשחק. פלקאו נופל בכל המפרמטרים. גם יחסית לדקות.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נו? אז אתה בעצמך מסכים איתי. כשחלוץ לא מסיים אף משחק מלא כל העונה, כשהוא הראשון לצאת החוצה מבלי להיות הכי חלש על המגרש, כשאין לו המשכיות מצד המאמן, שעוד מוסיף חטא על פשע ומוריד אותו למילואים ושיוצא בתקשורת שפאלקאו פצוע כשהחלוץ מכריז שהוא כשיר לגמרי - מכל זה אפשר רק להסיק שואן חאל מעולם לא רצה את פאלקאו ביונייטד ומעולם לא נתן לו באמת צ'אנס אמיתי. תשחק יותר, יש סיכוי שממוצע השערים שלך יהיה גבוה יותר (אלא אם קוראים לך בנזמה). הרי שנינו מסכימים שפאלקאו הוא מהטופ העולמי, אז פתאום הוא שכח לשחק כדורגל? אני מקווה שהוא לא ישאר ביונייטד, אבל אם במועדון רוצים לעשות חושבים, כדאי שייפטרו קודם מואן חאל שמוליך אותם לעונה גרועה יותר מאשר מויס.

7. alexshw Member

היה מטופ העולמי לפני הפציעה. הוא הגיע ליונייטד כהימור ולכן הייתה רק עסקת השאלה עם אופציה.
    אני חושב שפר דקות לואן פרסי יש ממוצע שערים ובישולים גבוה ממנו.
    באמת התאכזבתי קשות מהקולומביאני. אני חושב שהייבוש שלו קשור לכך שהגיעו בשלב מסוים למסקנה שלא יממשו את האופציה ולכן הוא משחק פחות.

עוד מה ששיחק נגדו פרט לפציעה שעבר, זה שהוא נפצע שוב בתחילת העונה וגם הגיע לליגה נוקשה יותר.
    בקיצור הסיטואציה היא שהוא כנראה יחשב ככישלון ביונייטד, אבל אני לא חושב שיש אשמה בקבוצה עצמה.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עדיין בטופ העולמי. בטח שלואן פרסי יהיה ממוצע גבוה משלו. כשבנסמה משחק ולא פוגע, אפשר לבקר אותו. כשפאלקאו בקושי משחק ובקושי פוגע, אי אפשר לבקר אותו. נכון שהפציעה בתחילת השנה לא תרמה, אבל גם כשהכריז שהוא כשיר, ואן חאל לא ספר אותו. ופאלקאו הוא לא רובוט. אם שחקן ברמתו מוחלף באופן גבוה בדקה ה-60, מורד למילואים ובקושי מקבל צ'אנסים ללא קשר לשאר כושרם של שחקני הקבוצה, גם הביטחון נפגע. אז פתאום מצפים ממנו שיכבוש שלושער כשהוא נכנס בדקה 70? אבל מה, העיקר שנרשם בסטטיסטיקה שהוא שיחק. שטויות במיץ, אין לי בעיה לבקר אותו רק שפה הוא לא אשם במיל. מעניין שבנבחרת עם מאמן שמכיר אותו ושמציב אותו במקומות הנכונים, הוא משחק מצויין. וזה לא קשור לצמד מול נבחרת כזו או אחרת. כל הגישה שלו למשחק והתנועה שלו במשחק נראות הרבה יותר טוב. ולא, הקבוצה לא אשמה, זה ואן האפס שאשם בסיטואציה. המאמן הדגול מוביל אתכם לעונת חלומות ממש.

9. alexshw Member

קודם כל ואן חאל מאמן דגול ואינספור פעמים ביקרו אותו על צורת המשחק. בעניין של פלקאו אני רואה שחקן שכל החששות לגביו התממשו. עובדתית הוא כן קיבל צ'אנס הוגן והיה רצף משחקים בהם פתח בהרכב ושיחק הרבה דקות.
    שוב, כנראה הגיעו להחלטה סופית להפרד ממנו ומשם כמות הדקות שלו ירדה וזה לגיטימי.
    עם כל הכבוד לבחריין, פלקאו באופן ברור כרגע רחוק מלהיות החלוץ שהיה. הוא מפחד ממאבקים, הוא פחות חד.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה הקשר בחריין? למה זה המשחק היחיד שהוא שיחק עם הנבחרת מתחילת השנה? בכל המשחקים ששיחק היה מצויין והרבה יותר חד. ולא, עובדתית הוא ממש לא קיבל צ'אנס הוגן מואן חאל. ואם הדגול הזה מוביל אתכם לעונה חלומית מבחינתך, אז הסטנדרטים שלכם כנראה באמת ירדו. אנחנו כנראה לא נסכים על הנושא, אבל עם דבר אחד אתה לא יכול להתווכח: הוא לא קיבל מספיק צ'אנסים ביונייטד. נקודה.

11. alexshw Member

איפה טענתי שואן חאל מוביל את הקבוצה לעונה חלומית. זה לא ימחק את הקריירה שלו והוא זכאי להקרא מאמן דגול גם אם יכשל ביונייטד

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

@idans10 למרות שאני לא מסכים איתך לגבי פלקאו במנצ'סטר יונייטד, אתה צודק לגבי החדות של פאלקאו לא רק בנבחרת אלא גם בצרפת לפני שעבר לאנגליה בתחילת העונה. חזר טוב מאוד מהפציעה באמצע העונה הקודמת, חזר מספיק טוב בשביל שתהייה התלבטות אפילו לגבי המונדיאל, אבל משהו פשוט לא מתחבר לו במנצ'סטר ומכיוון שהוא בהשאלה אני לא חושב שההולנדי המטונף צריך לנסות ולהרוויח אותו בכוח אם מסתכלים על טובת המועדון.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא חושב שההולנדי המטונף צריך להרוויח אותו בכוח. זה גם מה שאמרתי, שלדעתי ואן חאל בכלל לא רצה אותו וקיבל אותו על הראש. הוא ממש לא מתנהג כמו מאמן שרוצה את פאלקאו, גם אם הקולומביאני לא פוגע. השיטות של ואן חאל לא מתאימות לו וגם לפעמים הו ממקם אותו בצד מדי (לפחות בהתחלה). לא הגיוני שהבנאדם נראה טוב מאוד בנבחרת וביונייטד הוא נעלם לחלוטין בפירורי דקות משחק שהוא מקבל מואן חאל. עובדתית אי אפשר להתעלם מזה שהוא לא קיבל מספיק דקות ולא קיבל המשכיות שחשובה לכל שחקן, בטח בקנה המידה של פאלקאו. כמו שאמרתי, אם היה מדובר בבנזמה שכובש 3 שערים ב-15 משחקים מלאים, אני מבין. פאלקאו, גם במשחקים שהיה טוב, לא קיבל צ'אנס במשחק או שניים הבאים ובו אני מצביע אך ורק על ואן חאל.

14. alexshw Member

תחליטו לבד אם הוא קיבל קרדיט הוגן או לא.
    Falcao - Performance data - Transfermarkt

חוץ מזה יונייטד הוא מועדון בו יש תחרות וגם כוכבים ראו ספסל לא מעט. מאטה שיובש באמת שלא בצדק, עשה את כל הדרך מהספסל לתואר שחקן החודש בקבוצה.
    אף אחד לא הבטיח שיהיה קל ביונייטד.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי