משחקי ידידות בינ"ל - נבחרות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏21/10/14.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כנראה שקשה לעשות משחק ידידות בדרא"מ. פרו מנצחת את פאראגוואי במשחק עם 3 אדומים, אורוגוואי מנצחת את צ'ילה במשחק עם 100 עבירות. טאטה גונסאלס לא עזר שרץ להדליק את הקהל הצ'יליאני עם הסימון 4 והצבעה על הכוכבים בסמל של אורוגוואי (שני מונדיאלים ושתי אולימפיאדות שאין לצ'ילה)...

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מכיר את השחקן זה, קלאודיו קשרו, יותר מדי טוב, אבל עושה רושם ששווה לשים לב אליו...

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מזל שיש משחקים בין לאומיים, אחרת איפה עוד ניקולס בנדטנר היה כובש? שלישייה לחלוץ הדני בניצחון 3-2 על ארה"ב.

ראיתי חלקים מהמשחק בין אוסטרליה לגרמניה, לא יודע באיזה הרכב עלתה אלפות העולם אבל אוסטרליה נראתה לא בכלל בדקות שראיתי מול אלופת העולם במגרשה הבייתי (או אחד מהם, לא נראה כמו הרגיל).

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תגובות על הניצחון המרשים של קולומביה @idans10 ?

רואה איראן נגד צ'ילה, המשחק נערך כנראה באירופה (אוסטריה?) וחושב איזה באסה לשחקנים וכמה חבל שלא עורכים את המשחקי חרטא האלו באחת מהמדינות המעורבות או לפחות במדינה עם קהילה גדולה של מהגרים משם. אצטדיון די קטן ועדיין חצי ריק.

ברור לי שחלק גדול מהשחקנים גם ככה באירופה ונבחרות לא יעשו את הטיסות לצד השני של העולם, אבל אם מישהו רוצה לעלות קצת את קרנו של כדורגל הנבחרות שייקח בחשבון שמשחקים כאלו עושים לו פרסומת רעה. רעה מאוד. לפחות לא לקחו אצטדיון גדול...

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברזיל הם כמו צ׳לסי בלי קוסטה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אין מה לנתח את המשחק הזה יותר מדי כמובן. נתקלנו ביריבה סופר חלשה שלא היוותה יריב והגיעה למספר בודד של מצבים. הבשורה מהמשחק כמובן היא שואן חאל מאמן אידיוט, אבל את זה ידעתי מזמן. פאלקאו עם צמד ובישול מוכיח שעוד יש לו את זה (לכל המספידים) וטוב לראות שבנבחרת הוא מרגיש בבית. השילוב שלו עם טאו נהדר ועכשיו יש לו ציוות לא פחות טוב - עם באקה. ורחמיי על ג'קסון שנמצא בכושר שיא ועדיין יהיה רק מחליף אצל פקרמן (ובצדק).

הדבר שהכי אהבתי היה שילובו של דארווין אנדראדה כמגן שמאלי. ארמרו הוא הבאנקר שלנו ומלבדו אין לנו מגן שמאלי טבעי. ארמרו כמעט ולא משחק והיה חשוב שפקרמן יבדוק אופציות לעמדה, אז אנדראדה רושם בכורה מוצלחת למדי. גם קינטרו וקואדראדו היו טובים (כמעט כל כדור עומק ימר מצב מסוכן, יותר בגלל חולשת היריבה), מוריז'ו הוכיח שהוא כנראה הולך להיות אחד מצמד הבלמים הפותחים וכמובן סאנצ'ס את אגילאר שהמשיכו את הציוות המצויין מהמונדיאל.

יום שני כוויית.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

@idans10 לא תתן קרדיט למי שכתב לך "זה הקטן גדול יהיה" עוד מימי לה אקידד? :)

לא זה המקום לדיון אולי, אבל לא חושב שואן חאל אדיוט עם פאלקאו. אין לי ספק שהפציעה מאחוריו, פיזית הוא נראה בסדר גמור בנבחרת ובאנגליה, אבל משהו לא מתחבר שם והוא לא מציג יכולת טובה. גם העובדה שהוא לא בטוח יישאר לא תעזור לו לקבל עוד ועוד צ'אנס.

@amirb91 ראית את הניצחון של מצרים? לא באמת משנה, הנה הרגע המעניין במשחק, שער של "טרזגה" המצרי

קרדיט לבלוג הנהדר BabaGol
    מומלץ לכל מי שאוהב כדורגל עולמי ובכלל כדורגל

amirb91 אוהב/ת את זה.
  8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אכן, מגיע לך קרדיט על אנדראדה. עדיין מוקדם, אבל הוא נראה סבבה לגמרי ובהתחשב בכושרו של ארמרו, זה חשוב.

לגבי ואן חאל, הבעיה שלי איתו זה לא אם פאלקאו בכושר או לא (ובינינו, קשה להציג יכולת טובה כשאתה משחק בין 10-20 דקות בשבוע אם בכלל), אלא שאין לו שחקנים טובים יותר והוא עדיין לא נותן לו צ'אנסים. זה לא שואן פרסי ורוני מבקיעים בצרורות ואתה לא יודע איפה לשים את פאלקאו. הקבוצה נראית חרא עונה שלמה, פאלקאו לא יוצא מן הכלל, רק שבניגוד לשאר, הקולומביאני בקושי שיחק 90 דקות שלמות העונה, אם בכלל. אני עדיין חושב שהוא יכול לתרום לקבוצה הרבה יותר ממה שתרם, רק אם יתנו לו את הצ'אנס לאורך מספר משחקים ובטח לא להוריד לו ביטחון ולשלוח אותו במעמדו לשחק עם המילואים.

9. alexshw Member

פלקאו לא בטוח שישאר? בטוח שלא ישאר.
    פלקאו קיבל קרדיט נרחב בהרכב והראה שהוא רחוק מאוד מיכולתו לפני הפציעה.
    מסכים שלמשל להחליף אותו מיד אחרי שהרוויח פנדל ואדום נגד סנדרלנד ץ, היה טעות וגם בתקופה האחרונה הייתי רוצה שיקבל יותר דקות אבל לא רואה לו עתיד באולד טרפורד

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/15
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תיקון אפשרי, על סמך המעט ששיחק במונאקו ובנבחרת אחרי הפציעה - הראה שהוא רחוק מאוד מיכולתו בכל מקום שהוא לא מנצ'סטר יונייטד.

11. alexshw Member

עם כל הכבוד יונייטד משחקת נגד קבוצות רציניות יותר מאשר היריבות של קולומביה במשחקי ידידות

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הצעתי אופציה אחרת, לא חייב לקבל אותה. אתה מקשר את זה לפציעה, אני אומר שאין קשר לפציעה.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

טעות בידיך אלכס. פאלקאו לא קיבל שום צ'אנס נרחב מואן חאל, שבינתיים גם מייבש את די מריה. פאלקאו בקושי סיים משחק או שניים של 90 דקות (וגם פה אני לא בטוח), כאשר ברוב המקרים כלל לא פתח בהרכב. זה ממש לא צ'אנס נרחב, זה לסרס חלוץ שהנחיתו לך על הראש. ואין קשר ליריבות של קולומביה. אף אחד לא טען שפאלקאו צריך לשחק ביונייטד על סמך הצמד מול בחריין. מצד שני, אף אחד עדיין לא הוכיח לי שלא מגיע לו צ'אנס שווה כמו לרוני ולואן פרסי, שהעונה לא מראים שום דבר שעדיף על הקולומביאני.

14. alexshw Member

גם ואן פרסי על רגל אחת ומיליון פציעות וגם מעבר לשיא הרשים העונה יותר מפלקאו. על רוני אין מה להרחיב.
    אין סיכוי שיונייטד תשלם את האופציה הקיימת לכן אין לפלקאו עתיד ביונייטד.

פלקאו פתח ב - 12 משחקי פרמייר ליג מתוך ה - 19 שלו וב - 3 מ- 3 משחקי גביע.
    הוא כן קיבל צ'אנס הוגן.

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/15
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אם אני אשחק כל משחק בלי קשר ליכולתי ומולי יתמודד שחקן שמקבל צ'אנס פעם ב-10 משחקים, גם אני ארשים יותר. שורה תחתונה - פאלקאו לא קיבל רבע מההזדמנויות ששני האחרים קיבלו. ואן חאל האשם הבלעדי, אם כי זה די שקוף שפאלקאו הונחת לו על הראש והוא לא ממש רצה אותו.