משחקי ידידות בין-לאומיים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י rainman, ‏20/8/03.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

על מי?

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עידו, אם אתה רוצה לשים משהו מיוטיוב אתה לא צריך להעתיק את כל הכתוב אלה רק מה שמגיע אחרי ה =.

3. c_web Member

טוב לדעת. תודה ארז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/13
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתי צריך לנחש שזה הוא. מדהים, וזה עוד בלי שער אחד בראש. שחקן פשוט יוצא מן הכלל.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני איתך.
    הדוגמא שהכי ממחישה יותר מכול זה של איטליה,היום נבחרת די אפורה ודור השחקנים שעומד לראשות פראנדלי, לא מזכיר את הדור של טוטי-דל פיירו-קנאברו.
    במונדיאל 2002 לאיטליה היה את הסגל אולי הכי טוב שעמד לראשות מאמן איטלקי אי פעם,כשעל כל משבצת ישב שחקן WORLD CLASS.
    טוטי,דל פיירו,אינזאגי,ווירי,נסטה קנאברו,מאלדיני ובופון.

גם פורטוגל והלנד נכנסות חזק לרשימה של הנבחרות שנחלשו.

6. Landon Donovan Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    משחק אדיר אתמול של ג'וזי, גם בישול וגם שלושער אדיר של חלוץ גדול.
    וזה המקום גם להודות לקבוצה שלך, שעושה עבודת קודש עם חלוצים אמריקאים. מלבד ההצגה של אלטידור, גם ארון יוהאנסון שיחק אתמול כמחליף בהופעת בכורה בנבחרת, ואולי לא כבש, אבל בהחלט גרם לשחקני ההגנה הבוסנית להראות כמו קונוסים. לפי מה שהבנתי גם את העונה אצלכם הוא פתח טוב, נקווה שבייקון ימשיך ביכולת הזאת.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אנחנו צולחים משחק מבחן לא קל מול סרביה עם ניצחון מוצדק של 0-1, פרדי גוארין היה האיש שכבש את השער בדקה ה-89. בסה"כ היינו הנבחרת הטובה יותר, אם כי לסרבים היו מספר הזדמנויות טובות שדויד אוספינה (שוב) הוכיח שהוא אחד השוערים הטובים בעולם עם 2-3 הצלות מרהיבות. שיחקנו בהרכב מעורבב והמצטיינים לטעמי היו קואדראדו וחאמס (בעיקר בחצי הראשון), גם סוניגה עם משחק טוב וגם ג'קסון מרטינס, שאומנם החמיץ שני מצבים, אבל גם בישל לגוארו את שער הניצחון. מוריאל שפתח הגיע לשני מצבים טובים והחמיץ ובסה"כ לא סיפק יותר מדי עד שהוחלף ע"ש, שנראה קצת יותר חד ממנו ואף החל את המהלך שהוביל לשער. חואנפר קינטרו קיבל 20 דקות והראה מעט מהפוטנציאל הגדול שלו, אני מחכה לראות אותו משחק בקישור ביחד עם חאמס ולא במקום, מה שלא קרה אתמול. החלק האחורי היה בסך הכל בסדר, פרט לטעות קריטית של ואלדס שכמעט עלתה לנו בגול ועוד הסתבכות קטנה ברחבה, אבל באמת שבגדול הסתדרנו עם הסרבים.

8. c_web Member

2 משחקים ועוד כמה בודדים בעונה שעברה הספיקו בשביל לראות עד כמה בייקון (מזה הכינוי הזה?!) הוא שחקן נהדר. זריז, יכולת כדרור ומסירה. אני מצפה ממנו להרבה העונה.
    הוא עשה החלטה טובה להשתייך לנבחרת ארה''ב ולא איסלנד.

9. Becks Member

אחת ההחטאות הגדולות שיצא לי לראות בשנים האחרונות.

10. Landon Donovan Member

ארון יוהנסון:
    http://totalfootballmadness.com/wp-content/uploads/2012/11/Aron-Johannsson-2.Xxx

קווין בייקון:
    http://bniblog.com.au/wp-content/uploads/2011/08/kevinbacon.Xxx

ולכן בארה"ב כולם קוראים לו בייקון.

יש לבחור שליטה נהדרת בכדור. אני לא אוהב לגבש דעה ע"ב משחק בודד, אבל אתמול הדבר היחיד שהיה חסר לו הוא יכולת סיום. לא יודע איך הוא בפן הזה בדר"כ.
    הבחירה שלו לשחק עבורינו היתה די צפויה בסופו של דבר - הוא רוצה לשחק במונדיאל.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מקסיקו ניצלה את משחק הידידות שלה כדי לגלות שאפשר גם לכבוש גולים, וניצחה 4-1 את חוף השנהב.

הופעת בכורה במדי הטריקולור לארגנטינאי צ'אקו חימנס שהתאזרח במקסיקו, שם הוא משחק שנים רבות ובהצלחה רבה. היו על כך כבר דיבורים בעבר, אבל כנראה שעכשיו הגיע הרגע אחרי שהפכו והפכו בנושא לא מעט פעמים בשנים האחרונות.

פתאום קלטתי כמה הופעות נבחרת יש לג'יובאני דוס סאנטוס כשהוא אפילו לא באמצע הקריירה שלו, מטורף.

ג'וזי אל

12. Landon Donovan Member

ויותר מפתיע מזה, המכסיקנים גם שיחקו טוב. מצד שני, גם בגביע הקונפדרציות הם הציגו יכולת לא רעה. משום מה מול נבחרות ברמה גבוהה הם משחקים טוב, אבל מול נבחרות כמו הונדורס הם פתאום נראים כמו ניקרגוואה ביום רע.
    איכשהו, כל פעם מחדש, מתחיל דיון ציבורי ארוך במכסיקו על כל מתאזרח, וכל פעם מחדש המתנגדים עושים רעש, כאילו לא עברו כבר המוני מתאזרחים בנבחרת. הרי מתחילת המילניום היה את גיז'ה פרנקו, מתיאס ווסו, זינייה, לאנדרו אגוסטו, גם דמיאן אלבארז הקשיש ערך בכורה בנבחרת לפני איזה שנה, וזה רק כאלה שאני זוכר בשליפה.
    בכל מקרה אני מאוד אוהב את חימנז, אבל הוא כבר מבוגר ונראה לי טיפה מאוחר מידי עבורו להתחיל קריירה בינלאומית (למרות שאני לא בטוח שהוא היה מסכים לשחק עבור מכסיקו קודם. הוא אפילו זומן לנבחרת ארגנטינה לפני כמה שנים אם אני זוכר נכון).
    זה לא כזה מטורף כשחושבים על זה. מכסיקו שנייה בטבלה של הנבחרות עם הכי הרבה שחקנים שהגיעו ל-100 הופעות (אנחנו ראשונים, אגב). היא משחקת בטורניר בינלאומי כמעט בכל קיץ, לפעמים אפילו ביותר מטורניר אחד (בשנים של קופה אמריקה וכשהיא משתתפת בקונפדרציות). שחקן חשוב בנבחרת יכול לצבור הופעות רבות. הנה, לדוגמה, חררדו טוראדו, שחקן בינוני לכל הדעות, שמתקרב ל-150 הופעות. לאנדרס גווארדאדו חסרות שלוש הופעות להגיע ל-100 והוא עוד לא בן 27, וכשהוא היה בגיל של דוס סנטוס אני די בטוח שהיה לו יותר הופעות.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx