משחקי הסופש של הליגה הספרדית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י MOTTY20, ‏29/2/08.

1. MOTTY20 Member

אתלטיקו מדריד ברצלונה
    אתלטיקו ממש לא פראיירים בבית מול הקהל הגדול שלהם ועוד מול ברצלונה הקבוצה השנואה אני מאמין שהם יוציאו את הגג מהמשחק שזה :X

דפורטיבו לה קורוניה-סבילה
    דפורטיבו עם הגב אל הקיר הם חייבים נקודות מחזור שעבר אומנם הם ניצחו אבל זה רק אספניול בחוץ..שזה לא אותה אספניול...סביליה נמצאת בתקופה חלומית הפסידו 3-2 בפנר באחד האיצטדיונין הקשים באירופה ופירקה את סארגוסה הגרוע מחוץ לבית...אני מאמין שדודו לא יעזור לדפור ואת המשחק הזה סבילה ינצחו בקלות:2

הואלבה-ריאל מדריד
    ריאל נכנסה למשבר לא מובן של הפסדים בחוץ ברצלונה ממש לוחצים אותם ומתקרבים אני מאמין שריאל תחכה לפחות עוד שבוע עד שהם יצאו מהמשבר...הואלבה קבוצה לא כל כך טובה אבל ללא ספק יכולים להוציא מריאל תיקו:X

אספניול -ולנסיה
    משחק קשה מאוד.מצד אחד יש את אספניול שעד לפני 5 משחקים הייתי שם עליהם בלי לחשוב בבית אבל מאז הם רק מפשלים...ולנסיה אומנם בעונה זוועתיית אבל יש מין מגמת שיפור בכל זאת תיקו 1-1 מברצלונה עם אטו הנרי ומסי זה לא קל...אני מאמין שאת המשחק הזה הם ינצחו:2

לבאנטה-סראגוסה
    סראגוסה ממש קבוצה גרועה בחוץ כאילו במשחק החוץ מחליפים את השחקנים שלהם בשחקנים של בני יהודה...לבאנטה גם לא מציאה אבל היא במגמת השתפרות לנצח הם לא ינצחו אבל יכולים להוציא תיקו"X

ויאריאל-אוסאסונה
    ויאריאל קבוצה מאוד מבלבלת העונה הם טובים אבל יש משחקים שהם פשוט נעלמים...אוסאסונה ממש גרועים בחוץ עם 2 ניצחונות מ12 משחקים...גם את המשחק הזה הפ יפסידו למרות שעם ההעילמויות של ויאריאל אין לדעת:1

חטאפה מאיורקה
    חטאפה קבוצה שאני ממש אוהב להמר עליה בבית מול קבוצות שהן לא מהצמרת...מאיורקה מרבה לצאת תיקו במשחקי החוץ שלהם אבל הפעם תהיה זאת חטאפה שהיא גם במומנטום טוב אחרי הניצחון על ריאל :1

אלמריה-אתליטק בילבאו
    אלמריה בתקופה טובה למרות המעידה עם ההפסד לסנטאנדר חוץ מזה יש להם תוצאות יפות בבית שלהם ואתלטיקו לא תפריע להם לקחת עוד שלוש נקודות:1

בטיס- מורסיה
    בטיס קבוצה טובה בבית אבל היא יודעת להראות את זה רק נגד הקבוצות הגדולות...מורסיה קבוצה שמרבה לצאת תיקו בחוץ זה הגג שהיא יכולה להוציא ממשחקי החוץ וגם במשחק הזה:X

ויאדוליד-סנטאנדר
    אחד המחשקים הקשים במחזור הזה ויאדוליד קבוצה מצויינת בבית שמאוד קשה לנצח אותם סנטאנדר בעונה מצויינת אבל במשחק הזה יותר מנקודה הם לא מוציאים"X

2. REAL MADRID Member

בקרוב יפתח דיון המחזור. כמו כן קיים גם פורום הימורים שלשם ההודעה הזאת יותר מתאימה.
    בתוך כמה שעות האשכול הזה ימחק לצמיתות.