משחקי היום השני: ציריך עם סנסציה בסן סירו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏30/9/09.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

אהבתי!

2. milanezi22 Member

רשמתי בסוף שגם ללאונרדו היה חלק בהפסד, ותאוריה אחרת אומרת שהוא בכוונה מכניס הרכבים חלשים כדי לעוף מתפקיד האימון. גם ככה הוא זרק פצצה לפני תחילת העונה שמבחינתו תפקיד האימון היא משרה זמנית לקראת תפקיד ניהולי במועדון. אחרי דבר כזה קשה לצפות ממנו להתייחס ברצינות לקריירת האימון שלו.
    לאונרדו איש אינטלגנטי עם מספר תארים, דובר אנגלית שוטפת, וגם יודע כדורגל, אבל הסגל שהוא קיבל לידיו כל כך זוועתי שקשה לתאר את זה במילים. צריך לראות ולהבין לבד איך הקבוצה כבשה 3 שערים מתחילת העונה ב6 מחזורי ליגה, כששניים מהם הגיעו מול סיינה במחזור הראשון.

אם אתה עוקב אחרי הקבוצה, אז אתה בטח יודע שתיקו מול ציריך היה מספק את ההנהלה והם היו ממשיכים לטייח הכל כפי שעשו בשנים האחרונות. כמה תוצאות נחמדות בליגה, והשגת המקום הרביעי בסיום העונה, ואפשר להמשיך לחלק חוזים לגאושו ופירלו, ולשמוח עם מה שיש.
    אלה הסטנדרטים שהאוהדים התרגלו אליהם מאז הזכיה ב2007 , שהביאה את ההנהלה לעיוורון מוחלט בכל הקשור לבניה עתידית.

אבל כן, להפסיד לציריך בסן סירו ועוד בליגת האלופות זה ללא ספק שפל חדש מבחינת המועדון, אפילו אני הפסימי שבחבורה לא האמנתי שאפשר לרדת כל כך נמוך, שום כבוד עצמי.
    אני לא חושב שיש פה מישהו בASOCCER שיכול לשים באנקר על ציריך אם היו משחקים מול מכבי חיפה ברמת גן, עד כדי כך המצב עצוב.

3. cazzo Il Capocuoco

הלו!
    הפסד למכבי חיפה ואני מתאבד, תפסיק עם זה!