משחקי היום השני: ציריך עם סנסציה בסן סירו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏30/9/09.

1. Raulito Madridista

קצת הרכבים לבינתיים:

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2009/09/30/futbol/liga_campeones/1254246042_extras_portada_0.Xxx

* כצפוי, ראול פותח הערב על הספסל בברנבאו(עד עכשיו הוא פתח בהרכב בשלושת משחקי הליגה הביתיים) וריאל מדריד עולה במערך שכולל חלוץ חד אחד - קארים בנזמה. גוטי וראמוס שהיו בספק למשחק פותחים בהרכב, וגאגו מחליף את לאסנה דיארה הפצוע. גבריאל היינצה בהרכב מארסיי נגד האקסית, וגם מוריינטס, בניגוד לתחזיות של התקשורת.
    ריאל מדריד: קסיאס; ראמוס, פפה, אלביול, מרסלו; גאגו, אלונסו, גוטי; רונאלדו, קאקא ובנזמה
    מארסיי: מנדנדה; בונר, היינצה, דיאוורה, טאיוו; אביראל, מביה, שיירו, לוצ'ו גונזאלס; ניאנג ומוריינטס

* אבל ראסינו ממשיך להעניק קרדיט לחוראדו ומנגד הקפטן מקסי רודריגז שוב על הספסל. שינוי נוסף מרכזי באתלטיקו - חואניטו מועדף על פניי אנטוניו לופז ואויפאלושי ישחק כמגן שמאלי.
    אתלטיקו מדריד: רוברטו; פראה, פאלו, חואניטו, אויפאלושי; אסונסאו, קלבר סנטאנה, סימאו, חוראדו; אגווארו ופורלהאן
    פורטו: הלטון; פוליסה, רולאנדו, ברונו אלבש, פריירה; בלוצ'י, תומאס קוסטה, ראול מיירלס; מריאנו גונזאלס, פלקאו והאק.

* מספר שינויים בהרכב יונייטד בהשוואה למשחק הליגה האחרון. מייקל אואן יחליף את דימיטאר ברבאטוב בחוד ההתקפה של יונייטד מול וולפסבורג הערב(אני אוהב את הרעיון של המהירות). גיגס פותח בהרכב על חשבונו של נאני וגם מרכז השדה משנתה - קאריק ואנדרסון ולא סקולס ופלטשר ששיחקו נגד סטוק.
    מנצ'סטר יונייטד: קוז'אק; אושה, פרדיננד, וידיץ, אברה; קאריק, אנדרסון, ולנסיה, גיגס; רוני ואואן

* אין הפתעות בהרכב של צ'לסי במשחק החוץ שלה בניקוסיה נגד אפועל המקומית. אשלי קול יפתח בהרכב לאחר שעבר מבחן כשירות. איבאנוביץ יהיה המגן הימני על חשבונו של בוסינגווה המורחק, ואת דרוגבה מחליף קאלו.
    צ'לסי: צ'ך; איבאנוביץ, טרי, קרבאליו, אשלי קול; אסיין, בלטי, לאמפרד, מאלודה; קאלו ואנלקה

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/09
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק בדקה ה17 ואני חושב שלמרות שעוד לא היה כלום האוורד ווב יותר מפחיד אותי מבאיירן,איך שראיתי שהוא השופט..

3. דימה Member

דייגו בסוף פותח, אמאורי אחרי שלא פגע על הספסל, ריברי החטיא את מה שיכל להיות גול מהסרטים...
    הכל הולך לטובתנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא להאמין, 7 משחקים במחצית, 2 שערים בלבד...

5. איגור .פ. Member

באתי לכתוב על זה ,אתמול היה 7 שערים במחצית הראשונה ,בלי להחשיב את המשחק המוקדם.

זה פשוט מגעיל ,אבל מה אני מבסוט שצריך מוליכה ,ראיתי את הגול ששרקו למחצית בחיפה ,עם העקב אחלה שער.

מילאן לא מגיע להם לעבור שלב.

6. Raulito Madridista

אני מאוכזב. המגמה מהמשחקים האחרונים נמשכת, צריכים להגיד תודה שלא ירדנו למחצית בפיגור, כי נראה שהקבוצה היום איבדה חלק נרחב מהביטחון שלה ואי-אפשר לדעת מה יקרה אם לא נבקיע בשלב מוקדם של המחצית השנייה. גאגו לא תורם בשום דבר ולדעתי הוא מיותר, אני חושב שיש לעבור למערך של שני חלוצים. ראול או היגואין? החלטה שלכם. לרונאלדו אין לי טענות בינתיים, אבל בניגוד אליו - קאקא וגוטי מאוד מאכזבים. בנזמה היה יכול להבקיע שער קל נגד מארסיי במצב הראשון מבין שניים, אבל הוא העדיף לנסות מהלך ספקטקולרי, שהסיכויים שיצליח שווים לאפס. בכל מקרה, חבל שהוא לא ניצל גם את הצ'אנס השני. זו הייתה התקפה יפה עם הרבה מסירות והמטרה היא לעשות זאת יותר מפעם-פעמיים במחצית. אני 'מעודד' מכך שגם במשחק חלש מאוד שלנו, אנחנו מגיעים להזדמנויות לא רעות בכלל לכיבוש, וכמובן שזה שיפור גדול בנוגע לאשתקד, אבל לא מובן לי למה אנחנו משחקים כל-כך לאט. רונאלדו, קאקא ובנזמה שחקנים מאוד מהירים.

* יבש מאוד בינתיים בשאר המגרשים, נקווה לשיפור דרסטי במחצית השנייה, הרי ברור שזה יום המשחקים האטרקטיבי יותר. כל ארבעת המשחקים שמשודרים מאוד מעניינים, בניגוד לאמש.
    * התוצאה בסאן-סירו מאוד מפתיעה, אני לא מקנא בלאונארדו אם הוא לא מנצח את המשחק הזה.
    * זה רק עניין של זמן עד שיפלו שערים באולד-טראפורד לפי דעתי.
    * גם אני ראיתי את המהלך של ריברי - פשוט פנומנלי. רק לטעמי בבעיטה לשער היה קצת זלזול משום מה. ריברי שחקן שמצפים ממנו להבקיע בקלות גם במצבים פחות נוחים וכאשר צריך לשחרר בעיטה מדוייקת או הקפצה מדוייק תוך מאית שנייה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן וציריך עם 7 בעיטות לשער כל אחת, ציריך עם 4 למסגרת, מילאן עם 0! בבית!

פשוט בושה מה שנהיה מהמועדון הזה גם אם הם ינצחו היום...חייבים לעשות שם ניקוי אורוות...

למילאן יש מזל עצום שהיא ניצחה את המשחק הראשון במארסיי, אתם מתארים לכם מה היה הולך בסאן סירו גם מבחינת הקהל אם מארסיי היתה מנצחת בשבוע שעבר ואז ציריך היתה מובילה? איזה לחץ יש על ליאונרדו אף אחד לא מקנא בו.

8. xavi6 Member

רונלדו כזה מגעיל, כזה שחקן דוחה. פעם עוד היה אפשר לחבב אותו, ילד פלא, עכשיו הוא פשוט מגעיל אותך ויותר מזה-כל מה שהוא מייצג מגעיל אותי, יותר מהסמל אותו הוא לובש. נו טוב, מין מצא את מינו. רק חבל לי שגאון ובנאדם כמו קאקא משחק שם, האנטיתזה הגמורה.
    לא היה פה כלום, כלום. לא פנדל ולא חצי פנדל. שופטים אוטיסטים. אם זה פנדל, אז אתמול הגיעו לברסה לפחות 4 כאלה. על דברים כאלה לא צריך לשרוק, לא לרונלדו ולא מסי. השחקן הלך נטו לכדור.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ריאל מדריד היום הראתה לכולם שהיא מאוד מאוד פגיעה. אם מולה עומד שחקן יותר מסוכן מניאנג ריאל מדריד יורדת במחצית עם לפחות פיגור של 2-0, מארסיי הצליחה לתסכל מאוד את ריאל מדריד בחצי הראשון תוך כדי משחק כדורגל התקפי ומהיר ולא תוך כדי בונקר או משהו בסגנון, אם מול ריאל חלוצים מפחידים יותר מניאנג הלא מרוכז ומוריינטס החלש מאוד ריאל מדריד יורדת פה עם הפסד. בסופו של דבר, כרגיל, אם לא כובשים חוטפים, ריאל מדריד עם 3-0 אבל ממש ממש מכלום.

10. JR-Riquelme Member

בינתיים אני רואה ערוץ הקיבוץ, גם בגלל שלומי שבת המלך, אבל המשחק של חיפה שיעמם אותי לגמרי.
    שער ענק של פלקאו... והוא קולומביאני מלר, לא ברזילאי. פורטו הצליחה למצוא מחליף ראוי מאוד לליסנדרו לדעתי.

11. FelaKaT Member

פרארה מאוד איכזב היום, אפילו ראניירי לא היה חושב על חילוף כזה.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פחדתי מווב יותר מבאיירן אבל דווקא הוא היה היום מצוין וזה הדבר היחיד שהיה טוב המשחק היום.
    משחק עלוב,מביש או כל דבר שתרצו שלנו,בעיקר של איש אחד והוא זה שעל הקווים ושמו צ'ירו פררארה.

שוב(לא בפעם הראשונה וגם לא השניה) פררארה מאחר מאוד מאוד בחילופים (או לא עושה אותם). פאולסן? ועוד במקום דייגו? כשגם טיאגו וגם ג'יובינקו כשירים? אלכס יכול לשחק 10 דקות.. למה לא לתת לו.. יאקווינטה וטרזגה חלשים.. למה אמאורי נכנס רק בדקה ה74?

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון הגדול ביותר בתולדות הכדורגל השוויצרי בלי ספק בכלל...מדהים, אני חייב לראות את המשחק הזה בשידור חוזר.

מילאן מבזה את עצמה, ואת הכדורגל האיטלקי, ולצערי אינטר, לא כזה רחוקה ממנה.

14. avdz7 Member

זאתי אלופת צרפת?! חיפה הייתה שווה מינימום תיקו.. חבל, מאמץ גדול של החיפאים שנגמר כרגיל בחוסר מזל וב0 נקודות. לא זכור לי יותר ממצב אחד נורמלי של בורדו שדוידוביץ' נאלץ למתוח את איבריו..

נ.ב: לא ייאמן מה שעובר על מילאן.. פשוט הזוי! וואו.. שאפו גדול לציריך!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/10/09
  15. cazzo Il Capocuoco

מי האמין שדווקא מכל האיטלקיות רק פיורנטינה תנצח... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx