משחקי היום הראשון: שוייץ מפסידה 1-0 לצ'כיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏6/6/08.

1. Spanish Weapon Member

אז יש לה קהל מאחוריה,אפשר לחשוב שאנחנו מדברים על הקהל של אולימפיאקוס בדרבי מול
    פנאתנאייקוס.
    בלי לזלזל בשוויץ או בחשיבות של הדחיפה של הקהל , מדובר בנבחרת די בינונית שהדבר היחיד
    שעושה אותה למתמודדת ראויה ביורו זה המשחק הטקטי וההגנתי של קובי קון המנג'ר שלה.
    אני לא חושב שבנסיבות אחרות שוויץ הייתה עולה ליורו הזה ושוב אני אומר בלי לזלזל כמובן אבל יש
    טובות ממנה בהרבה.
    עם כל מה שאני אומר בסוף עוד נראה משחק של 3-4 שערים, אבל אני עדיין חושב ששוויץ נבחרת
    שמתאפיינת במשחק טקטי והגנתי ולא יותר מזה ולמה אפשר לצפות כשהיא פוגשת נבחרת כמו צ'כיה
    שהכח היחיד שנשאר לה באמת הוא ההגנה המצויינת שלה?

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/08
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא קשור... גם אם יהיה לה קהל של הפועל רעננה זאת אותה הגישה.... שוייץ יודעת שאי עלייה לשלב הבא זה כישלון, פורטוגל טובה יותר משוייץ ולכן שוייץ יודעת שאם היא רוצה לעלות ניצחון על צ'כיה הוא בגדר חובה. שוייץ תילך על ניצחון אין לי ספק בזה.

3. FC_Bayern Member

מסכים איתך לירן.
    שוויץ ביורו הזה היא לא אותה נבחרת פסיבית ומשעממת שכולם חושבים. יש לה סגל שחקנים טוב, אמנם לא מאוד, אבל טוב. הקהל, הנק' הגיאוגרפית, הסגל הסביר והדחף לניצחונות מסביב תתן לנו נבחרת שמפיקה מעצמה יותר, ואף תגיע לטעמי לרבע הגמר. אני רואה את שוויץ מנצחת היום. הנק' יישארו בבית.

4. איגור .פ. Member

חג שמייח לכולם

איזה חג החגיגה נפתחת ובגדול

שוויץ - צ'כיה אני מצפה לניצחון קליל של הצ'כים על השוויצרים,צכיה יכולה להפתיע בטורניר הזה ףאני הולך עם צ'כיה

פורטוגל - טורקיה,אני מאמין שפורטוגל זוכה בטורניר ,אז מין הסתם שבמשחק הזה פורטוגל תנצח,אבל מה אני רואה וחושב שהמשחק יהיה מאוד צמוד ומעניין.שבסופו של דבר ייגמר לטובת פורטוגל

5. Spanish Weapon Member

אז לירן לפי מה שאתה אומר צ'כיה לא באה לנצח? צ'כיה בדיוק על אותו עקרון של שוויץ,גם היא
    נחותה מפורטוגל ויודעת שהיא חייבת לנצח את שווייץ.
    אם אתה כבר מסתכל על איכות הסגלים אז צ'כיה לדעתי מתעלה על שוויץ והעניין של הקהל הוא יתרון
    קטן ביותר לשוויץ לטעמי.
    אי אפשר לשנות גישות עולם מקצה לקצה בתקופה כל כך קצרה, אני לא יודע על סמך מה אנשים החליטו
    ששוויץ היא נבחרת ששינתה את פניה והפכה מנבחרת פסיבית ומשעממת לנבחרת התקפית ומלהיבה.
    קובי קון יודע שצ'כיה טובה משוויץ והוא יודע שהצ'כים עם ההגנה הפנטסטית שלהם יבלמו בקלות את
    ההתקפה המדשדשת של שוויץ ויעקצו כל פעם שהשוויצרים מעט יעזו.
    אם אתה כבר מדבר פה על הכרעה,אני רואה את זה בכיוון של צ'כיה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תקשיב... אתה מפסיד את הפואנטה שלי.... אני ממש לא אומר ששוייץ תנצח או שצ'כיה תנצח, אני מדבר על המטרות שכל קבוצה מציבה לעצמה.

אתה רשמת בהודעה הראשונה שלך ששתי הנבחרות ישחקו על תיקו, ועל זה הגבתי לך, אני לא אומר מילה על אם צ'כיה תנצח או שוייץ, אני מדבר על כך שאין שום מצב ששוייץ משחקת פה על תיקו, גם צ'כיה כנראה זה אני פחות בטוח, אבל שוייץ? ישחקן במטרה לנצח.

7. Frings Member

שוויץ - צ'כיה , לדעתי יהיה משחק צמוד שיסתיים לטובת המארחים , לשוויץ יש את יתרון הקהל , ואני מאמין שעם ברנטה הנהדר , סנדרוס והשוער המצויין דייגו בנאליו , שוויץ ינצחו , מצד שני , צ'כיה באה למשחק הזה בלי מנהיג (אולי קולר ?) כאשר רוזצקי פצוע ונדנבד המנהיג לשעבר פרש ..קשה להאמין שצ'כיה מנצחים , לשוויץ יש שאיפות גדולות שקשה לעצור אותן , אני מהמר פה על ניצחון קשה של שוויץ או תיקו 0-0 .

8. SkiMan Member

אם היה לי קצת כסף לזרוק עכשיו אז הייתי מהמר על שוויץ שתנצח היום את צ'כיה. צ'כיה זכורה לכולם לטובה מיורו 2004 שם ההרכב המצוין שלה שרץ הרבה זמן הגיע לשיא של כדורגל נהדר. הבעיה היא שכולם תקועים על צ'כיה הזאת כבר ארבע שנים. האמת היא שמאז היא בירידה כאשר חלק מהשחקנים פרשו, חלק ירדו ביכולת מבלי שבאו שחקנים אחרים כדי להחליף אותם ולבנות הרכב טוב שוב עבור צ'כיה. בחוד משחק קולר שאני לא יודע עד כמה יצליח לעמוד בעומס הפיזי הזה של היורו. במונדיאל הוא נפצע במהלך המשחק הראשון וזה גמר לצ'כיה את המונדיאל, מאז עברו שנתיים בהן הוא דעך עוד קצת, עכשיו יהיה משחק כל ארבעה ימים, מה הסיכוי שהוא יהיה כשיר אחרי שני משחקים? חוץ ממנו, על בארוש אי אפשר לבנות בהתקפה. בקישור ייעדר רוזיצקי שגם ככה לא הרשים ממש בארסנל, חוץ ממנו אני לא רואה ממי יבואו הפעולות המבריקות או ההברקות בהתקפה של צ'כיה? ההגנה סבבה, השוער אדיר (למרות שעברה עליו עונה דיי גרועה ביחס לעונות קודמות). אבל אין שום קילריות במשחק של צ'כיה.

שוויץ מנגד באה עם נבחרת לא רעה בכלל בסך הכל. פריי הקטלני הידוע לכולנו בחוד, פרננדס (שנתן עונה מעולה בסיטי) וברנטה המצוינים בקישור. שוויץ היא נבחרת מאוד מאומנת ואני חושב שלצ'כיה שהיא דיי פרווה בהתקפה יהיה מאוד קשה להבקיע מולה. בנוסף לכך הטירוף של משחק הפתיחה פלוס התמיכה האדירה של הקהל יהוו X פקטור קריטי במשחק הזה. אני הולך על שוויץ היום.

9. Lahmagik Member

לא לזלזל בשוויץ חברים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx נבחרת די טובה שהגיע לשמינית הגמר במונדיאל האחרון. יש להם מספר שחקנים מעולים וכשרוניים כמו טרנקילו בארנטה, ולון בהראמי, אלכסנדר פריי, ז'לסון פרננדס ודייגו בנאליו השוער. הם בהחלט יכולים לנצח את צ'כיה בבית.

10. Alejandro Rodriguez Member

שוויץ נבחרת לא רעה בכלל ובעקבות יתרון הביתיות הברור, אני רואה אותם מנצחים את הצ'כים למרות שזה לא יהיה להם קל.
    קשה לי להאמין שפורטוגל תפסיד לטורקים, למרות שאשמח אם כן. פורטוגל יותר טובה, טורקיה פחות, אך בכדורגל הכל אפשרי וכבר ראינו מה קרה לצרפת נגד סנגל בפתיחת המונדיאל ב-2002 כדוגמה.

11. קובי ברייאנט Member

סוף סוף נפתח היורו מקווה לטורניר טוב ולא משעמם כמו מונדיאל 2006. אני מהמר שפורטוגל תנצח 2-0 את טורקיה החלשה.ובמשחק המסקרן בין שויץ לצכיה המשחק יהיה צמוד וצאך יציג משחק שוערות גדול וישמור על שער נקי וצכיה תנצח 1-0 קטן! מחכה למשחק הראשון של נבחרתי צרפת!

12. Giallorossi Member

אם הפציעה של פריי תמנע ממנו לשחק גם בשני המשחקים האחרים, אני חושב ששוויץ יכולה לשכוח מהגעה לרבע.
    מקווה בשבילם שהפציעה לא כזאת חמורה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/08
  13. spurs229 Member

כמה עצוב לראות את פריי יורד מהמגרש וממרר בבכי.
    הפגיעה שלו נראית קשה יחסית, למשחק הזה הוא לא יחזור כנראה. אני מקווה שיוכל לשחק בבא.

14. FCB Member

איזה עצוב,אני מרחם עליו נורא...
    הוא נראה לי יישחק במשחקים הבאים ..

איזה מחצית משעממת,קיוויתי ליותר...

הנה צציטוט של קובי בראיינט מהפורום
    "ובמשחק המסקרן בין שויץ לצכיה המשחק יהיה צמוד וצאך יציג משחק שוערות גדול וישמור על שער נקי וצכיה תנצח 1-0 קטן!"

משקף הכל! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/08
  15. Number 8 Member

כואב לראות את פריי בוכה... מה שכן, אם הוא בוכה, סימן שהוא יחמיץ את שני המשחקים או למעשה סיים את הטורניר.

בסך הכל משחק מאוד בינוני, צ'כיה לא בעטה פעם אחת לשער, שוויץ בעטה אך בלי הזדמנויות רציניות מלבד העצירה ברגל של צ'ך. צ'כיה שולחת כמעט בכל התקפה כדורים ארוכים לקולר, והדבר היחיד שהוא מצליח לעשות זה להחזיר אחורה, ולמעשה המסירות האלה הופכות לחסרות משמעות.