משחקי ההצלבה, גומלין: הופנהיים נשארת בבונדסליגה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏22/5/13.

1. aloneli Member

זה לא שליונייטד חסר כסף בטח בעונה שהיא החתימה את ואן פרסי וקאגווה.סיטי פשוט לא נבנתה נכון,מנצ'יני החתים שחקנים בינוניים באותו מחיר שהוא יכל להביא סופרסטארים.אבל זה באמת מקרה הזוי של מאמן שקיבל תקציב כל כך גדול והצליח להרוס את זה,צריך כשרון בשביל זה.

2. aloneli Member

לגבי המשחק אפשר להגיד שהופנהיים נראית מצויין ומאוד בטוחה בעצמה.מבחינה ניטרלית אני מעדיף אותה בכל יום על פני לאוטרן.גם משחקת כדורגל התקפי ומהנה,גם כלכלית יכולה להתקדם יותר או במילים אחרות נצחון של הופנהיים יעשה רק טוב לליגה.לאוטרן זאת קבוצה אפורה ומבחינתי פחות עדיפה.
    כאוהד באיירן עדיף את לאוטרן כי אז זה משחק קל יותר בליגה.

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מוחמד אידריסו שוב מוכיח שהוא חלוץ אדיר. אתמול בשיתוף פעולה עם :aaa8: באומי :aaa8: הם גנבו שער חוץ שיכול להפוך את הקערה על פיה ביום שני. לדעתי הולך להיגמר שם 1:3 ואנחנו נלך להארכה.

עוד דבר שהיה כיף זה לשמוע את הקהל של קייזרסלאוטרן במהלך כל המשחק. בגלל שהמילים של השירים דומות פשוט התחלתי לזמזמם את השירים שלהם במהלך המשחק וזה היה די מהנה. עוד הוכחה לכמה שהקהל של הופנהיים חלש.

4. aloneli Member

להופנהיים יש קהל פח.שבאיירן היו שם חשבתי שאנחנו במשחק בית.

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הערב בפריץ-וולטר שטדיון, לאוטרן מארחת את הופנהיים לגומלין משחקי ההצלבה. כזכור, במפגש הראשון ניצחה הופנהיים 1:3.

מחר בערב תארח דינמו דרזדן את אוסנברוק מהליגה השלישית לגומלין משחקי ההצלבה גם כן. במשחק הראשון בין השתיים אוסנברוק הפתיעה וניצחה 0:1.

6. eran levy Member

פתאום חשבתי על משהו: מה היה קורה אם הופנהיים היתה מגיעה לגמר ליגת האלופות? פלייאוף בחמישי, גמר הצ?מפיונס בשבת, פלייאוף שני בשני. אני מניח שעל זה אף אחד לא חשב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ובשביל זה טוב שיש לנו אותך, ערן, שתספק לנו חומר למחשבה.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. BvB Member

הרכבים למשחק:

קייזסלאוטרן:
    Sippel

Lowe -Drazan -Torrejon -Dick

Baumjohann-Orban-Borysiuk-Zellne

Bunjaku-Idrissou

הופנהיים:
    Casteels

Beck-Abraham-Theske-vestergaard

Weis-polanski-Volland-Johnson-salihovic

Firmino

9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

איפה הנדריק צוק? בתחילת העונה הוא פתח באגף כשגילי ורמוט באגף השני. הוא נתן תצוגות טובות מאוד. היום הוא בכלל לא בסגל. איפה הוא נעלם?

10. eran levy Member

איפה אתה חי... הנדריק צוק עבר בינואר לפרייבורג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

וואלה, איזה מסטול יצאתי.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

12. BvB Member

דקה 80 והופנהיים הבטיחה עוד עונה בבונדסליגה,לאוטרן תצטרך לחכות לשנה הבאה.
    הופנהיים מובילה 2-1,במפגש הראשון ניצחה 3-1 ובסיכום 5-2

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

האמת שאני מופתע לרעה מקייזרסלאוטרן. הופנהיים לא כזו יריבה חזקה ביחס אליה. להפסיד לה פעמיים זה נשמע יותר כאילו הם עלו בחוסר ביטחון ופיק ברכיים מאשר באמונה שהם יכולים לקחת את זה.

הMVP של צמד המשחקים האלה הוא רוברטו פירמינו, שבתכלס, די השאיר לבד את הופנהיים בליגה עם שלושה שערים. הרבה מחמאות מגיעות לו על שני משחקים טובים מאוד.

מעבר לזה, זהו. בעונה הבאה יהיו לנו רק שתי עולות מהבונדסליגה, ואיך שלא נהפוך את זה, רומנטיקה, מסורת ועוד - הופנהיים הוכיחה במאני טיים כי מגיע לה להישאר בבונדסליגה. אותי מעניין לראות אם ישאירו את גיסדול גם בעונה הבאה, שלא יקבלו שם שגעון גדלות ויחליפו עוד פעם מאמנים על ימין ועל שמאל. אם הם רוצים להימנע מסרטי מאבק כאלו גם בעתיד, הם חייבים להתייצב בגזרת המאמן וגם מבחינת סגל, שמשתנה בלי הרף והם לא מצליחים לבנות שלד לשנתיים אפילו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/13
  14. royjay Member

חדשות חמות: דואיסבורג לא קיבלה רישיון לשחק בליגה השנייה, לכן, ככל הנראה, תישאר זנדהאוזן בליגה.

15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בדיוק קראתי על זה עכשיו. איך קורה שהם לא מקבלים רישיון? במצב כזה, מה עושים? המועדון יורד ליגה?
    משהו פה מסריח לאללה.