משחקי ההכנה, קיץ 2013 :: אאודי קאפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏19/7/13.

1. OriRR Member

תוצאות משחקי אתמול:

באייר לברקוזן - ויטסה
    באייר לברקוזן ניצחה 4:0 משערים של ריינארץ 9', קיסלינג 19', בנדר 42', קיסלינג 89'
    תקציר המשחק:

המבורג - אינטר
    המשחק נגמר בתיקו 1:1, כבש לזכות המבורג: רודבנס 47' כבש לזכות אינטר: איקארדי 2'
    תקציר המשחק:

איינטרכט בראונשוויג - ווסטהאם
    ווסטהאם ניצחה 3:0 משערים של מאייגה 22', דיאמה 43', מאייגה 44'
    תקציר המשחק:

אאוגסבורג - מלאגה
    מלאגה ניצחה 1:0 משער של חאמס 88'
    תקציר המשחק:
    לא מצאתי תקציר

בורוסיה מנשנגלאדבך - סלטיק
    מנשנגלאדבך ניצחה 2:1, כבשו לזכות גלאדבך: שאקה 37', הרגוטה 66' כבש לזכות סלטיק: סטוקס 75'
    תקציר המשחק:
    לא מצאתי תקציר

פרייבורג - אתלטיק בילבאו
    המשחק נגמר בתיקו 0:0
    תקציר המשחק:
    לא מצאתי תקציר

שאלקה - אל סעד
    שאלקה ניצחה 9:0 משערים של פארפאן (2', 30'), שאלאי (8', 25'), הונטלאר (56', 60'), גורצקה 62', ראול (65', 71')
    תקציר המשחק:

2. OriRR Member

משחקי היום:
    - ורדר ברמן - פולהאם 16:00
    - הופנהיים - אולימיפאקוס 16:00
    - וולפסבורג - מארסיי 20:00

משחקי יום שני:
    - שאלקה - ליפצייג 19:30

משחקי יום רביעי:
    - באיירן מינכן - סאו פאולו 21:30

3. Raulito Madridista

לצערי נבצר ממני לראות בשידור ישיר את הסופר-קאפ הגרמני, אבל הייתה שם הצגת כדורגל. כדורגל התקפי מצד שתי הקבוצות(התקפי מדי מצד באיירן), דרמות, מהלכים יוצאי דופן וכל-כך הרבה תשוקה. יש למה לצפות. אירופה ראתה שבאיירן לא בלתי-מנוצחת.

כמה שזה יישמע נדוש - בכדורגל אי-אפשר כל הזמן לנצח, ויכול להיות שגם בהרכב מלא ובלי השטויות בהגנה - המשחק היה של דורטמונד שהיא קבוצה איכותית והתשוקה שהיא מציגה היא משהו שאני לא זוכר. גונדוגן שחקן ענק ואתמול הוא שוב הראה למה כל הקיץ אני צועק 'גונדוגן' ולא 'יירמאנדי', ולא שיש לי משהו נגד הקבוצה הספרדית שנבנית אצלינו. לעשות את ה-6/6 שבארסה עשתה זה קשה עד בלתי-אפשרי, גם אם יש לך סגל מושלם. באיירן הייתה קצת אדישה וחשבה שהכל יגיע בקלות והגולים המהירים לא עזרו. עוד לא התחיל המשחק וכבר פיגור, וגם מייד אחרי השיוויון. פפ עדיין לא גיבש הרכב ראשון וזה לגיטימי. מעניין אם הוא ימשיך עם המערך בלי קשר אחורי אמיתי.

מצד באיירן, נק' אור אחת - אריאן רובן. לא זוכר אותו כובש הרבה בנגיחה, אבל יש לו את זה. במדי ריאל הוא כבש נגד אוססונה שער שיוויון קריטי מאוד ושבוע אחר-כך בסופר-קלאסיקו. הוא הציג אתמול מיקום פנטסטי וגם יופי של שער בסיבוב ברחבה. הבחור בא לעבוד בניגוד לשאר.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני עד עכשיו לא מבין מה עבר לואן בויטן בראש. דווקא בגלל הניסיון שלו הייתי מצפה ממנו שהוא יבין לבד איפה הוא ממוקם ביחס למקום ממנו הגיע הכדור וביחס לשער שלו. עזבו ששחקן בגילו אמור לדעת שלא מרחיקים ככה כדור אף פעם, אני פשוט לא מבין למה הוא בחר להרחיק עם הראש ולא לעצור את זה בדרך אחרת.

5. OriRR Member

תוצאות משחקי אתמול:

ורדר ברמן - פולהאם
    ורדר ברמן ניצחה 1:0 משער של פיטרסן 55'
    תקציר המשחק:

הופנהיים - אולימפיאקוס
    הופנהיים ניצחה 4:1, כבשו לזכות הופנהיים: וולנד (11', 33'), שיפלוק 72', פירמנו 77' כבש לזכות אולימפיאקוס: גאיבלן 52'
    לא מצאתי תקציר

וולפסבורג - מארסיי
    וולפסבורג ניצחה 2:0 משערים של רודריגז 3' ודוסט 77'
    לא מצאתי תקציר

6. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אנחנו בעלי הבית במשחק הזה בכל המובן של המילה, רק חסר לנו קצת מחץ ותחכום באזור הרחבה כדי להפתיע את ההגנה הצפופה. פיזארו לא מורגש, הניסוי עם לאם בקישור לא הכי מוצלח לדעתי וגם שוויני צריך עוד קצת זמן כדי להוריד חלודה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/7/13
  7. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

טוב אז פפ ראה שפיזארו לא מספיק בתנועה והחילוף שינה ממש את פני הקבוצה. פיזארו בגילו טוב בשביל למלא חורים ואין ספק שנקבל ממנו גם שערים העונה.

בואטנג שחקן מצויין אבל לפעמים לא הכי יציב ואני ממש שקט שאני רואה את העבודה של מרטינז כבלם ליד דנטה. זה יכול להצליח לפפ בענק.

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמים מהניצחון המינימלי של באיירן הערב על סאו פאולו בחצי גמר גביע אאודי(2-0). מאוד נהניתי מהכדורגל שבאיירן הציגה הערב. למרות חוסר החדות האופיינית מאוד לשלב הזה של העונה באיירן שלטה ללא עוררין במשחק ולמרות היכולת הדלה של היריבה(בחיים לא ראיתי את ראפיניה ככה מנפנף מגנים כמו הערב), ניתן להיות מעודדים מכמה נקודות. ריברי, כמו שכבר ציינתי אחרי המשחק מול בארסה בהמשך ישיר לסוף העונה הקסומה שחלפה. מאה אחוז מחויבות, ראשון לכל כדור, לא מפסיק ליזום ובכללי נראה כמו מנייה בטוחה אצל פפ. גם רובן היה לא רע בכלל הערב. בחצי הראשון הורגשה היכולת הדלה של פיזארו שלדעתי יש לו עוד עבודה לעשות לקראת העונה הבאה. תקראו לי שמרן, תקראו לי מפחד משינויים, תקראו לי איך שבא לכם אבל קשה לי עם ההסטה הזאת של לאהם לאמצע ושל מרטינז להגנה. קודם כל, לגבי הספרדי רואים שהוא לא יודע לעשות עבודה של בלם גדול. הוא קשר אמצע קלאסי, למה להרוס? הוא נראה עייף, כבד וחסר ביטחון עצמי שאני מאוד מקווה שפפ יחזיר אותו למקומו הטבעי. לגבי לאהם, נכון אני גם הייתי מאלה שביקרו את ואן חאל על ההסטה שלו האגף שמאל לאגף ימין ואכל את הכובע בסוף, אבל בתור קשר זה נראה לי כבר way too much. אולי יבוא יום ואני שוב אוכל את הכובע אבל אני חושב שגם בגלל המונדיאל הבא עלינו לטובה, שעל פיליפ לשחק באגף ימין הנוח והמוכר. מה גם שיש לנו כל כך הרבה קשרים איכותיים בארסנל, למה אנחנו צריכים את הניסוי כלים הזה על הראש? עוד שתי נקודות חיוביות שמגיעות מהמחצית השנייה הן קירהוף ושאקירי. לגבי קירהוף, שקט, מנוסה, נראה כאילו הוא מנהיג את הגנת אלופת אירופה כבר שנים. אני נהנה ממשחק למשחק אצלו פשוט תענוג והשקעה נפלאה לעתיד. אפרופו השקעה נפלאה לעתיד, כל פעם אני נפעם מחדש מהיכולת של שאקירי. עוד לא בן 22 ועושה ככל העולה על רוחו על המגרש. מהירות, טכניקה, חוצפה חיובית. קם יורש לפרנקי. בשום פנים ואופן אסור לוותר על הזהב הזה.

9. dudi Member

אופיר הסר דאגה מליבך שגצה\טיאגו כשירים יחדיו אין שום סיכוי שלהאם ישחק בקישור, הקפטן יהיה מגן ימני העונה וזה הוצהר על ידי הצוות המקצועי.

10. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

זה הדבר הכי ברור שיש כרגע בקבוצה. לאם לא יהיה קשר הגנתי, מיותר אפילו היה להזכיר את זה בפוסט הנחמד שכתבת ג'באני אלבר. את מרטינז אל תופתעו אם כן תראו בעמדת הבלם.

11. aloneli Member

בסה"כ אני מסכים רק שאני לא כל כך אהבתי את מה שראיתי כי פפ סתם הכניס שחקנים לעמדות שהם לא מכירים ובעצם לא הייתה פה אינדקציה לכלום.באיירן שלטה אבל זה נראה כמו אוסף שחקנים טובים ולא כקבוצה.
    אני לא יודע איך חאבי היה כבלם בבילבאו אבל בבאיירן הוא חלש בעמדה הזאת מהיום שהגיע.שוב נשאלת השאלה למה להזיז את הקשר האחורי הטוב בעולם לעמדה שהוא לא טוב בה ושיש בה כבר המון תותחים אחרים.מה הקטע לתת ללאם לשחק בקישור אם הוא בונה עליו כמגן ימני?מה נשיג בזה?

אלאבה וריברי כרגיל קלאסה של דבר,שוויני החזיר קצת סדר בבלאגן,רובן קוסם ואפילו נראה טוב יותר ממשחק למשחק.אהבתי את המלחמה של מנדזו,הוא מבין שהמקום בהרכב לא מובטח ואולי גם השנה הוא יצליח למצוא מקום בהרכב.שאקירי אמור להיות מחליף לשחקני האגף אבל שהוא מאחורי החלוץ הוא פשוט מדהים.

12. Kompany Member

חברים, הסירו דאגה מליבכם, אלה בסה"כ משחקי הכנה שנועדו בראש ובראשונה להכניס שחקנים לכושר משחק ולנסות כל מיני דברים כמו הצבת שחקנים במקומות זרים.

אני על תקן המרגיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx אגב, משחק הגמר מחר יהיה מדהים...

13. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשתי מילים על המשחק היום: מריו מנזוקיץ'. אם פפ חושב שהוא יכול לשחק בלי חלוץ מטרה אמיתי הוא נוכח היום בחצי הראשון להבין עד כמה הוא טעה. עם כל הכבוד למולר, שהוא מבחינתי השחקן המשמעותי ביותר בקישור של באיירן כשהוא משחק מתחת לחלוץ, הוא לא חלוץ מטרה טבעי. מנזוקיץ, חרף השמועות על עימות בינו ובין פפ נתן היום פשוט הצגה בחצי השני עם שער וסחיטת פנדל ורק הקורה מנעה ממנו יום חלומי לחלוטין. עד הכניסה שלו באיירן נראתה אנמית ועייפה ומהכניסה שלו פשוט קבוצה אחרת. ועוד מילה לגוארדיולה היקר, אני מקווה שהשער הערב של נגרדו הוכיח לך שמרטינז לא בלם ולא יהיה בלם. לפחות לא כל עוד הוא לובש את הסמל הזה על החולצה שלו. נגמרו הניסויי כלים, נגמרו המשחקים, הגיע הזמן להתאפס על עצמנו לקראת עונה מאוד עמוסה.

ועוד שורה אחת שאני מוסיף כי מישהו צריך להעלות את זה - דוד אלבה. שלא יגמר לעולם. מבחינתי להחתים לחוזה ל10 שנים בהקדם.

14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כמה אופי יש לבאיירן זה לא ייאמן.

15. Civil Anti Madridista

ההסבה של חאבי מרטינז לבלם היא העתק למה שעשה עם חאבייר מסצ'ראנו בברצלונה.
    שניהם מאבדים מהאיכויות שלהם, ההצבה כבלם צריכה לשמש כגיבוי למקרה חירום ולא להסתמך עליו כבלם ראשון
    מסצ'ראנו כבר לא משחק כקשר אחורי, וזו אחת הסיבות שההגנה הקטלונית נראית כמו שהיא נראית.
    כדי מאוד שגווארדיולה יפיק לקחים ויסתמך על בלם טבעי